Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Preview: AS Livorno - FC Turín

Jeden z těch méně sledovaných soubojů se odehraje v neděli v Livornu, kde místní celek AS přivítá FC Turín. Livorno již dlouho leží na úplném dně italské ligové tabulky, ale dvě kola před koncem má ještě alespoň teoretickou šanci na udržení. Turín je na tom o poznání lépe, jistotu záchrany ale ještě nemá.

FC Turín - Neapol SSC 2:1

FC Turín doma zvítězilo nad Neapolí 2:1 a udržuje si tak tříbodový odstup od sestupového pásma. Neapol je stále v poklidném středu tabulky a nemá prakticky o co hrát. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě David Di Michele.

Preview: FC Turín - Neapol SSC

FC Turín, které si své další působení v Serii A v poslední době značně zkomplikovalo, doma přivítá SSC Neapol. Neapol již nyní nemá oč hrát, a tak se dá očekávat sběr bodů ze strany domácích. Toro se nachází pouhé dva body od sestupující trojice.

AS Řím - FC Turín 4:1

Pětigólová přestřelka a dvě červené karty, takto by se dal charakterizovat zápas na Olympijském stadionu v Římě mezi domácím AS a FC Turín. Giallorossi si prakticky zařídili vítězství v prvním dějství, které vyhráli s přehledem 4:0.

Preview: AS Řím - FC Turín

AS Řím přivítá v rámci 35. kola italské nejvyšší soutěže na Stadio Olimpico turínské FC. Domácí po nešťastné remíze s Livornem už de facto ztratili naděje na zisk Scudetta, ovšem hosté stále bojují, a to o záchranu. FC Turín je v tabulce pouze čtyři body nad sestupovými příčkami.

FC Turín - Inter Milán 0:1

Inter dnes na cestě za titulem nezaváhal a prorazil AC Turín na jeho hřišti těsně 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil po půl hodině hry Julio Cruz.

Preview: FC Turín - Inter Milán

Po sobotní remíze AS Řím s Livornem má Inter jedinečnou šanci navýšit svůj náskok na šest bodů a udělat velmi rázný krok k titulu.

FC Janov - FC Turín 3:0

FC Janov doma zvítězil nad FC Turín 3:0. Na všechny tři zásahy potřebovali domácí pouhých 18 minut. Jednu branku na své konto přidal Capocannoniere Marco Borriello. FC Turín se po další porážce zase o něco přiblížil sestupovému pásmu, od něhož jej dělí pouhé čtyři body. Janov zůstává ve středu tabulky.

Preview: FC Janov - FC Turín

Čtrnáctý FC Turín si, po domácí prohře s Empoli, přijede zpravit reputaci na Stadio Luigi Ferraris, kde hraje své domácí zápasy osmý celek tabulky, FC Turín. Janovský celek chytá v posledních zápasech formu, naopak jeho soupeř hraje více než nepřesvědčivě. Favoritem jsou tedy domácí.

FC Turín - Empoli FC 0:1

Poslední Empoli překvapivě zvítězilo v Turíně nad domácím FC 1:0 a tím pádem se odpoutalo ze dna tabulky, kam spadla Reggina. Nejtěsnější výhru zajistil dvě minuty před koncem útočník Ighli Vannucchi.

Preview: FC Turín - Empoli FC

Na Olympijském stadionu v Turíně přivítá remízový král soutěže poslední celek Serie A. Aneb domácí FC Turín hostí Empoli. Turínští v posledním zápase prolomili na půdě Catanie třízápasovou šňůru bez vítězství, naopak hosté doma podlehli Sampdorii Janov, čímž prodloužili svojí krizi.

Calcio Catania - FC Turín 1:2

Turín porazil v důležitém záchránářském souboji Catanii Calcio, když se mu podařilo zvrátit nepříznivý stav. Domácí sice zásluhou Spinesiho již ve třetí minutě vedli, ale o dvě minuty později srovnal Diana a ve druhém poločase rozhodl Di Natale. Turíňané tak opět trochu poodskočili sestupovému pásmu, naopak Catania se mu přiblížila.

Preview: Calcio Catania - FC Turín

V Catanii diváci uvidí souboj týmů, které jsou zužovány záchranářskými pracemi. Domácí Catania Calcio totiž přivítá FC Turín. Catania je v současnosti na šestnácté pozici jen s dvoubodovým náskokem. Turínští jsou na tom o trošičku lépe. Jejich náskok je čtyřbodový.

FC Turín - AC Milan 0:1

AC Milán potvrdil, že se mu na hřištích soupeřů daří a po výhře nad domácím FC Turín si připsal veledůležité tři body. O výhře Milána rozhodl ve druhém poločase Alexandre Pato.

Preview: FC Turín - AC Milan

Do Turína v rámci 30. kola zajíždí milánské AC. Domácí FC Turín je po posledních dvou porážkách čtrnácté. AC Milán také dvakrát prohrál a vytoužený cíl být alespoň čtvrtý se vzdaluje. Po neúspěchu před domácím publikem musí Rossoneri zabrat, jinak si Ligu mistrů nezahrají.