Parma Calcio Itálie - Parma Calcio - Zprávy

Cagliari Calcio - FC Parma 1:1

Na Stadio Sant'Elia se v boji o záchranu vše rozhodlo v pouhých šedesáti sekundách, když v 34. minutě skóroval Jeda o o necelou minutu později z penalty stanovil konečné skóre na 1:1. Cagliari tak zůstává poslední s pětibodovým odstupem, Parma sedmnáctá, pouhý bod od sestupové příčky.

Preview: Cagliari Calcio - FC Parma

Trápící se Parma cestuje na půdu posledního Cagliari a všichni hráči moc dobře vědí, že prohra by mohla znamenat pád do sestupové zóny. Parma je totiž po prohře s Atalantou v minulém kole pouhý jeden bod před Regginou, ktará okupuje první sestupové místo.

FC Parma - Atalanta Bergamo 2:3

Atalanta slaví po 34 letech vítězství na Stadio Tardini, když zásluhou Pellegrina, Belliniho a Floccariho porazila Parmu 3:2. Atalanta se díky zisku tří bodů dostala už na sedmou příčku. Domácí Parma se naopak propadla na 17. místo a od sestupových příček jí dělí pouhý bod.

Preview: FC Parma - Atalanta Bergamo

Na Stadiu Ennia Tardiniho se ve 21. kole mezi sebou utkají patnáctá Parma a osmá Atalanta. Hosté budou chtít určitě odčinit poslední zbytečnou ztrátu bodů s Regginou a ještě se zapojit do bojů o evropské poháry.

Calcio Catania - FC Parma 0:0

Parma uhrála v ne příliš záživném utkání na Catanii bod za bezbrankovou remízu. Oba soupeři tak zůstali na svém 15. respektive 12. místě. Nicméně Catania může ještě spadnout na příčku třináctou, v případě domácí výhry Livorna nad Juventusem.

Preview: Calcio Catania - FC Parma

Za Messinský průliv se vydají fotbalisté Parmy. Jejich cílem je Stadio Angelo Massimino v Catanii, kam jedou vyzvat místní klub Calcio Catania. Pro Parmu to bude velmi těžký zápas. Catania totiž doma jen tak neprohrává a před 14 dny se o tom přesvědčil i Juventus, který si odvezl pouhý bod po remíze 1:1.

Inter Milán - FC Parma 3:2

Inter podle očekávání porazil Parmu a před římským AS si udržel sedmibodový náskok, nešlo však o tak jednoznačné utkání, jak se očekávalo. Ještě tři minuty před koncem Nerazzurri dokonce čelili první porážce v letošní sezoně.

Preview: Inter Milán - FC Parma

Tečku za devatenáctým dějstvím italské nejvyšší soutěže udělá večerní souboj milánského Interu s Parmou. Domácí budou jasným favoritem tohoto duelu a měli by si minimálně udržet sedmibodový náskok před druhým AS Řím.

Lucarelli se vrací do Itálie, posílí Parmu

Útočník Cristiano Lucarelli vydržel v Šachtaru Doněck pouhého půl roku. Na Ukrajině se mu nedařilo podle představ a zatoužil po návratu do Itálie. O letní EURO bude bojovat v dresu Parmy.

FC Parma - ACF Fiorentina 1:2

Adrian Mutu vstřelil svému bývalému klubu dvě branky a Fialky si po kostrbatém výkonu odvážejí z Parmy všechny tři body.

Preview: FC Parma - ACF Fiorentina

Po zimní přestávce se opět rozjíždí italská Serie A a v programu 18. kola na sebe narazí aktuálně třináctý celek tabulky Parma s pátou Fiorentinou. Fialky jsou favority na zisk tří bodů a domácí nemají co ztratit. Alespoň bod za remízu by se jim určitě hodil.

FC Janov - FC Parma 1:0

FC Janov přerušil svou sérii devíti zápasů bez výhry, když doma porazil nejtěsnějším možným rozdílem Parmu. Jediný gól utkání dal Marco Boriello ve 43. minutě z pokutového kopu.

Preview: FC Janov - FC Parma

Janov se bude snažit ukončit svou mizernou formu a zabránit dalšímu klesání v tabulce v utkání proti dvanácté Parmě, která by se v případě výhry mohla přehoupnout do horní poloviny tabulky.

FC Parma - Reggina Calcio 3:0

Parma potvrdila, že to s udržením v nejvyšší italské soutěži myslí vážně a v neděli si dokráčela pro hladké vítězství nad sestupem ohroženou Regginou. Domácí tak budou před zimní přestávkou v poklidném středu tabulky.

Preview: FC Parma - Reggina Calcio

Na stadionu Ennia Tardiniho se představí domácí Parma a Reggina. Domácí budou chtít určitě vyhrát, aby si zajistili před zimní přestávkou klidný střed tabulky. Body ale potřebují i hosté, pokud se chtějí odrazit ode dna tabulky.