Parma Calcio Itálie - Parma Calcio - Zprávy

Další články

Paz prvním gólem v novém dresu pomohl Comu prodloužit domácí neporazitelnost

Como prodloužilo díky remíze 1:1 s Parmou sérii neporazitelnosti ve všech soutěžích na Stadiu Giuseppe Sinigaglia na 11 zápasů. V souboji nováčků Serie A se nejprve trefil hostující Ange-Yoan Bonny, na jehož branku odpověděl prvním gólem v sezoně Nico Paz.

Nefunkční obranu Coma vyzkouší tabulkový soused z Parmy

Z pohledu Coma nepřišla reprezentační pauza příliš vhodný moment, protože se svěřenci trenéra zrovna pomalu dostávali do tempa. V sobotu odpoledne se maličký klub s velkým potenciálem pokusí o další tři body proti blízké Parmě.

Bologna dlouhou početní výhodu proti Parmě nevyužila. Diváci gól neviděli

Bologna nevyužila v sedmém kole Serie A dlouhé početní výhody, s hosty z Parmy nakonec pouze remizovala 0:0. V 52. minutě šel předčasně do sprch Woyo Coulibaly, domácí však po výměně stran ani jednou nevystřelili na bránu.

Parma potřebuje povzbudit, proti je unavená Bologna

V neděli od tří hodin odpoledne se do sebe pustí Bologna a Parma. Domácí museli trochu uzpůsobit své síly vzhledem k náročnému programu účastníka Ligy mistrů, zatímco Parma doufá, že po čtyřech zápasech konečně znovu vyhraje.

Cagliari z bláznivého závěru vytěžilo premiérové tři body v sezoně

Pozdní zásah Roberta Piccoliho pomohl Cagliari k prvnímu vítězství v sezoně Serie A, když v šestém kole na Stadio Ennio Tardini porazilo Parmu 3:2.

Parma vyzve poslední Cagliari

Pondělní dohrávka italské Serie A má na programu duel ze spodku tabulky. Parma přivítá na svém stadionu Cagliari, které na první vítězství v sezóně stále čeká. Sardiňané jsou aktuálně poslední a kde jinde to změnit, než na hřišti nováčka. Parma sice slavila vítězství nad AC Milán, avšak navázat na něj nedokázala.

Lecce si ve večerním duelu na Parmě nepochutnalo. Hosté předvedli neskutečný comeback v nastavení

Hráči Lecce remizovali v pátém kole Serie A s Parmou 2:2. Důležitý moment nastal ve 32. minutě, kdy Patrick Dorgu svým gólem určil ráz utkání. Na konečné směřování zápasu ale nakonec měly výrazný vliv červené karty, jedna na každé straně, které rozhodčí udělil nedlouho po začátku druhé půle. Většího prostoru na hřišti využili hosté v nastavení, kdy dvěma trefami dokázali kompletně zaskočit defenzivu jihoitalského celku.

Večerní utkání v Serii A obstarají Lecce s Parmou

V sobotu večer se na stadionu Via del Mare představí domácí Lecce a Parma. Oba celky jakoby si vyměnily role. Lecce se po rozpačitém začátku chytlo, kdežto Parma po dobrém startu začala ztrácet. Kdo pro sebe uzurpuje vzájemný duel?

Famózní obrat v Parmě vyšvihl Udinese na vrchol tabulky. Hrdinou byl dvougólový Thauvin

Udinese zvítězilo v rámci čtvrtého kola Serie A na hřišti Parmy 3:2. Bianconeri museli po prvním dějství dohánět dvougólové manko, naději vykřesal pro hosty již ve 49. minutě snížením Lorenzo Lucca. Obrat následně dokonal ve formě hrající Florian Thauvin, jenž se tak v novém ročníku italské nejvyšší soutěže přímo podílel již na čtyřech brankách.

Nováček z Parmy se postaví proti Udinese

Sever Itálie obohatí utkání mezi Parmou a Udinese. Hosté zatím zůstávají nepřemoženi, ale Parma je po svém postupu do Serie A houževnatým soupeřem a doma rovněž neprohrála.

Cobbaut přestoupil z Parmy do Sparty. Měl by zapadnout do našeho stylu, řekl k belgickému obránci Rosický

Spartu posílil belgický obránce Elias Cobbaut. Má zkušenosti z Anderlechtu či Parmy, oblékl už také dres národního týmu. Český mistr uvedl na svém webu, že šestadvacetiletý hráč na Letné podepsal víceletý kontrakt.

Provizorní brankář Neapol nevychytal. Debutant Lukaku zavelel k obratu v nastavení

Dva góly v nastaveném čase proti provizornímu brankáři Enricu Del Pratovi zajistily Neapoli vítězství 2:1 nad Parmou, a Gialloblu tak zůstávají bez výhry v posledních 15 venkovních zápasech Serie A.

Neapol touží po druhé výhře, Parma se ale velkých jme nebojí

V sobotu večer dostanou hráči Neapole šanci ukázat, že jejich poslední výhra s Bolognou nebyla jen dílem náhody. Ale trenér Antonio Conte musí být hodně opatrný, protože jeho oponent už ukázal, že umí hrát i s velkými jmény calcia.

Parma se vyrovnáním rozhodit nenechala. Cenný skalp vystřelil Cancellieri

Parma po remíze s Fiorentinou potvrdila skvělý vstup do rozbíhajícího se ročníku Serie A, po dlouhých 10 letech v přímé konfrontaci porazila AC Milán. Naopak gigant z Milána má o čem přemýšlet, jelikož po ztrátě bodů s Turínem FC přišla porážka s dalším outsiderem.