Parma Calcio (Itálie)

Milán potřebuje zvítězit v Parmě, povede se mu to?

Další kolo italské nejvyšší soutěže odstartují krátce po poledni na stadionu Ennio Tardini FC Parma a AC Milán. Pro oba týmy půjde o důležité klání, domácí Ducali potřebují body v boji o záchranu, kam díky špatným výsledkům postupně zabředli, AC Milán si zase nemůže dovolit zaváhat z důvodu udržení čtvrtého místa.
DNES | Previews | žádný komentář

Sassuolo i přes převahu remizovalo s Parmou 0:0, hosté zahodili pokutový kop

Sassuolo se sice s Parmou rozešlo bez branek, ale diváci se v zápase rozhodně nenudili. K vidění byla spousta šancí zejména na domácí straně, ovšem i Parma přispěla trochou do mlýna, když v prvním poločase nedokázala proměnit pokutový kop. Fabia Ceravola výborně vychytal Andrea Consigli.
14.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sassuolo a Parma chtějí zastavit pád tabulkou

V první polovině sezony se zdálo, že Sassuolo a Parma budou bojovat o místenky zaručující pohárovou Evropu, jenomže na jaře přišlo velké vystřízlivění a pád tabulkou, který se oběma týmům zatím nepodařilo nadobro zastavit. Aktuálně se na Mapei Stadium představí jedenáctý tým soutěže proti čtrnáctému.
13.04. | Previews | žádný komentář

Turín i přes velkou snahu v Parmě nedokázal skórovat

Turín nevyužil šanci přiblížit se vysněným pohárům, neboť proti Parmě vyšel střelecky naprázdno. A protože to samé neštěstí potkalo i Ducali, body se dělily, aniž by diváci viděli branku.
06.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Turín nevzdává boj o poháry, proti je domácí Parma

Turín stále živí pohárové naděje a to zvláště poté, co ve vzájemném souboji odklidil z cesty přímého konkurenta. Utkání proti Sampdorii mu ale vzalo hodně sil, čehož se nyní pokusí využít Parma. Ta se kvůli nepovedeným výkonům dostává blízko k propasti.
05.04. | Previews | žádný komentář

Frosinone poprvé doma vyhrálo, v dramatickém utkání porazilo Parmu 3:2

Frosinone vykřesalo naději a první domácí výhrou v sezoně, nutno podotknout těžce vydřenou, minimálně do zápasu Boloni snížilo velkou ztrátu na nesestupové pozice. Canarini urvali výhru 3:2 nad Parmou až v neuvěřitelné třinácté minutě nastavení, kdy proměnil pokutový kop Daniel Ciofani.
04.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Frosinone chce proti Parmě vykřesat naději

V neděli Frosinone doma prohrálo a pokud se tak stane i v dalším utkání s Parmou, bude jeho osud už hodně nahnutý. Matematicky sice ještě bude mít šanci, ale jen velmi malou. Parma je na třináctém místě a od sestupových příček dostatečně daleko, to ale neznamená, že nebude chtít ve Frosinone zvítězit.
02.04. | Previews | žádný komentář

Atalanta vyhrála v Parmě a stále může pomýšlet na Ligu mistrů

Atalanta využila včerejšího zaváhání AC Milán a po výhře v Parmě 3:1 ztrácí na čtvrté místo jenom tři body. Parmu sice poslal v prvním poločase do vedení Gervinho, ale ještě do přestávky vyrovnal Mario Pašalić a čtvrthodinu před koncem zápasu otočil výsledek dvougólový Duván Zapata.
31.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Parmu doma čeká ambiciózní Atalanta

Parma i Atalanta před reprezentační přestávkou citelně ztratily a ze vzájemného souboje potřebují získat tři body. Vyhrát ale může jen jeden, Atalanta v prvním zápase na vlastním stadionu hladce zvítězila 3:0, ovšem na Ennio Tardini se očekává zcela jiný průběh.
30.03. | Previews | žádný komentář

Lazio i bez Immobileho rozstřílelo Parmu 4:1

Fotbalisté římského Lazia ukázali proti Parmě svojí sílu a soupeře vymazali už po prvním poločase čtyřmi brankami. Kouč Simone Inzaghi se tak přesvědčil, že to jde i bez jeho nejlepšího střelce Cira Immobileho, který v tomto utkání vinou karet absentoval. První hvězdou zápasu se stal Luis Alberto, autor dvou branek a jedné asistence. Parma dokázala v závěru utkání už jen mírnit porážku na konečných 1:4.
17.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
06.04. Mastour to zkouší v Parmě
Bývalá naděje AC Milán Hachim Mastour možná dostane šanci oživit svou kariéru v Parmě, kde se podle informací serveru Goal.com připravuje s tamní Primaverou. Nyní 20letý fotbalista byl roku 2012, kdy se upsal Rossoneri, považován za velký talent, potenciál však nikdy nenaplnil. (football-italia.net)
05.04. Škrtel objektem zájmu Parmy
Parma by mohla získat dalšího zkušeného stopera. Podle posledních zpráv se nováček Serie A zajímá o Martina Škrtela, jenž po třech letech zřejmě opustí Fenerbahçe. (transfermarketweb.com)
28.03. Biabiany si poranil koleno
Jonathan Biabiany si během včerejšího tréninku poranil koleno a určitě přijde o zápas italské ligy proti Atalantě. Křídelníka Parmy ještě čekají další testy, které určí konkrétní dobu jeho absence. (football-italia.net)
15.03. Bastoni by měl pokračovat v Parmě
Alessandro Bastoni hostuje z Interu Milán v Parmě a za tento klub by měl hrát i nadále - spolupráce mezi týmy a mladým obráncem by měla být prodloužena do června 2020. (transfermarketweb.com)
02.02. Parma oznámila příchod Brazãa
Gabriel Brazão se bude snažit prosadit do Serie A. Teprve 18letého gólmana Cruzeira přivedla Parma, kde se dohodl na spolupráci do roku 2023. (transfermarkt.de)