Parma Calcio Itálie - Parma Calcio - Zprávy

AC Milán - Parma Calcio 2:1

Milán pořádně napínal své fanoušky, ale nelehké utkání s Parmou nakonec dovedl do vítězného konce. Všechny branky padly na San Siru až po změně stran a jako první se prosadili hosté, takže Rossoneri museli výsledek otáčet. O pár minut později nejprve srovnal Patrick Cutrone a z pokutového kopu strhl vedení na stranu AC Franck Kessié.

Preview: AC Milán - Parma Calcio

Už krátce po obědě se vlastním divákům na San Siru představí AC Milán v souboji s Parmou a půjde o duel pátého se šestým. Rossoneri chtějí doma zvítězit, papírově budou favoritem a jakýkoliv jiný výsledek by nebyl pro Gennara Gattusa dobrou zprávou. Dva slavné týmy italské kopané se spolu naposledy utkaly v roce 2015.

Parma Calcio - US Sassuolo 2:1

Parma krátce po obědě doma dokázala porazit Sassuolo 2:1 a v tabulce už poskočila na šesté místo. Letošní nováček měl výborný start do zápasu a během půlhodiny vedl nad svým soupeřem už o dvě branky. Sassuolo sice rychle snížilo, ale vyrovnat už po celý zápas nedokázalo. Branky Ducali obstarali Gervinho a Alvesem, zatímco z pokutového kopu snižoval Babacar.

Preview: Parma Calcio - US Sassuolo

Asi dvě největší překvapení aktuální sezony se spolu utkají na stadionu Ennia Tardiniho v severoitalské Parmě. Tradiční klub se v této sezoně vrátil mezi elitu a zatím mu patří solidní jedenácté místo, navíc pokud porazí Sassuolo, přeskočí ho v tabulce. Hosté už ale čtyři kola v řadě neprohráli a v Parmě budou chtít sérii prodloužit.

Itálie mi strašně chyběla, přiznal útočník Parmy Gervinho

Velkou radost si v polovině srpna udělal Gervinho, když se vrátil do italské ligy. Útočník z Pobřeží slonoviny ukončil angažmá v Hebei China Fortune a jako volný hráč zamířil do týmu nováčka Serie A z Parmy. Prostředí Apeninského poloostrova z dřívějška už znal a sám nyní přiznal, že mu Itálie hodně chyběla...

Turín FC - Parma Calcio 1:2

Ani dobrý výkon zkušeného brankáře Sirigua nestačil domácímu Turínu k bodům. V prvním poločase totiž přesně mířili Gervinho a Inglese, takže tři body si odváží produktivnější Parma.

Preview: Turín FC - Parma Calcio

Turín, jak se zdá, našel správný rytmus. Poté, co se střelecky znovu probudila jeho hlavní ofenzivní hvězda, má trenér Walter Mazzarri dostatek důvodů k optimismu. Ve tři body se je pokusí proměnit už v sobotu odpoledne díky utkání s Parmou.

Parma Calcio - Frosinone Calcio 0:0

Nováčkovský duel mezi Parmou a Frosinone nejenže vítěze nepoznal, ale ani nenabídl žádnou branku. Oba celky sice zkoušely střílet, ale na každé straně byl jen jeden pokus přímo na branku. Frosinone může mrzet fakt, že od 60.minuty nedokázalo využít početní převahu po vyloučení domácího Štulace.

Preview: Parma Calcio - Frosinone Calcio

Minulý týden Frosinone poprvé vyhrálo a chuť tří bodů si bude chtít zopakovat i v Parmě. V duelu nováčků budou favoritem domácí, kteří se přeci jenom nacházejí dále od sestupových pozic.

Atalanta Bergamo - Parma Calcio 3:0

Atalanta potvrdila zlepšující se formu a před vlastními fanoušky si jasně poradila s návštěvou z Parmy. První poločas ještě žádnou branku nepřinesl, ale po změně stran se do hostující sítě trefili Gagliolo, Palomino a také Mancini.

Preview: Atalanta Bergamo - Parma Calcio

Atalanta poprvé po dlouhé době opravdu zabrala a pěti góly zničila Chievo. V sobotu odpoledne ji čeká zápas před vlastními fanoušky, kteří už se těší na Parmu. Ducali však letos ukazují, že to se setrváním v první lize myslí opravdu hodně vážně.

Parma Calcio - SS Lazio 0:2

Parma statečně bojovala a Laziu byla hodně nepříjemným soupeřem, ale její obrana nakonec nevydržela. Římané vyloupili stadion Ennio Tardini díky skvěle zvládnutému závěru, protože během posledních deseti minut se trefili Immobile s Correou.

Preview: Parma Calcio - SS Lazio

Lazio Řím dvakrát v řadě klopýtlo, ale v minulém kole zvládlo velmi důležitý test proti Viole. Po reprezentační pauze na něj bude chtít navázat a tentokrát je jeho soupeř mnohem méně zkušený. Lazio se totiž představí na Stadio Ennio Tardini v Parmě.

Janov CFC - Parma Calcio 1:3

Stadio Luigi Ferraris poprvé padlo. Janov byl přitom v souboji s Parmou větším favoritem, ale třikrát inkasoval a manko už nedotáhl. Grifové rychle vedli zásluhou polského kanonýra Piateka, ale Parma ještě do poločasu třikrát udeřila.

Preview: Janov CFC - Parma Calcio

Janovští Grifové proměnili svůj stadion v doslova nedobytnou tvrz, když zatím ve všech zápasech na Luigi Ferraris získali tři body. Cílit na ně budou i tentokrát, protože přijede nováček FC Parma. Hosté ale není radno podceňovat, po rozpačitém začátku začali obírat o body jeden tým za druhým.