Lazio v nastavení urvalo výhru nad Hellasem

Velké štěstí mělo v závěru zápasu s Hellasem římské Lazio. Sergej Milinković-Savić hlavou ve druhé minutě nastavení vystřelil Laziu veledůležitou výhru, která ho drží v boji o Ligu mistrů.
VČERA | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Těžký úkol stojí před Laziem, dovede na hřišti Hellasu zvítězit?

Hellas před týdnem ukončil třízápasovou sérii porážek výhrou na Sardinii a na tu by rád navázal v domácím prostředí proti Laziu. Hosté však bojují o Ligu mistrů a tím pádem mají o motivaci postaráno. První duel letošní sezony na Stadio Olimpico skončil senzační výhrou veronského mužstva 2:1.
10.04. | Previews | žádný komentář

Hellas zvítězili na Sardinii 2:0, trefil se i český záložník Barák

Po třech porážkách v řadě Hellas zabral a zvítězil na půdě Cagliari o dva góly. Pro domácí je to nepříjemná porážka, která komplikuje boj o záchranu. Ztráta na nesestupové pozice se totiž může ještě navýšit. Pod výhru Hellasu se úvodní brankou podepsal Antonín Barák, pojistku vstřelil v nastavení Kevin Lasagna.
03.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Cagliari se může pohnout ze sestupového pásma, pokud porazí Hellas

Cagliari i Hellas využily reprezentační přestávky k odpočinku a nyní už se zase musí soustředit na ligu, kde jejich výkony nebyly za poslední týdny optimální. Sardiňané po úvodním vzestupu pod trenérem Semplicim dvakrát klopýtli a hned tři porážky v řadě zaznamenal jejich soupeř z Verony.
02.04. | Previews | žádný komentář

Atalanta se přibližuje druhému místu, ve Veroně vyhrála o dva góly

Atalanta dala rychle zapomenout na vyřazení z Ligy mistrů od Realu Madrid a ve Veroně vyhrála důležitý zápas o dva góly. Ty padly už během prvního poločasu a postaraly se o ně Ruslan Malinovskyj a Duván Zapata.
21.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Atalantu čeká po vyřazení z Ligy mistrů nepříjemný Hellas

Druhá účast ve vyřazovací fázi Ligy mistrů v řadě pro Atalantu skončila a ve zbytku sezony si chtějí Gasperiniho svěřenci zajistit postavení v první čtyřce. O to svádí boj hned několik týmů, proto může být jakákoliv ztráta citelná. A že to ve Veroně nebude jednoduché, dokazuje zatím povedená sezona domácích..
21.03. | Previews | žádný komentář

Sassuolo před koncem strhlo pětigólový duel na svou stranu

Velmi atraktivní duel na Mapei Stadium skončil těsnou výhrou domácích, kterým tři body zajistil až před koncem Hamed Traorè. Hellasu k bodům nepomohla zlepšená hra ve druhé půli ani dvě branky, protože Silvestri inkasoval hned třikrát.
13.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Sassuolo hledá recept na úspěch proti kvalitní obraně Hellasu

Už více než tři roky se Hellas snaží vyhrát na půdě Sassuola a pořád se mu to nedaří. Další šanci má celek z Verony v sobotu odpoledne, kdy sem přijede v rámci 27. kola Serie A. A oba soupeři se pokusí napravit svá poslední zaváhání.
12.03. | Previews | 1 komentář

AC Milán veze z Verony výhru 2:0

Velmi důležitou výhru 2:0 veze z Verony AC Milán. Rossoneri i přes početnou marodku a změny v sestavě podali dobrý výkon a potvrdili, že se jim na hřištích soupeřů daří nejlépe ze všech týmů Serie A. Gólmana Silvestriho postupně překonali Rade Krunić a Diogo Dalot.
07.03. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Hellas si na větší kluby dovoluje, dokáže získat body proti AC Milán?

V neděli odpoledne čeká AC Milán další těžká zkouška na hřišti Hellasu Verona. Slavný celek v posledních týdnech klopýtá a ze zadních příček už se na něho mocně dotahují Juventus a Atalanta. Tři body by milánský tým potřeboval, ale Hellas je letos pro každého tvrdým oříškem.
07.03. | Previews | 2 komentáře
03.04. Barák zařídil vedení Hellasu Verona
Hellas Verona vede na půdě Cagliari a hlavní zásluhu na tom má Antonín Barák, český záložník po změně stran otevřel skóre.
31.03. Neapol se prý zajímá o Baráka
Český reprezentační záložník Antonín Barák se údajně ocitl v hledáčku Neapole. Píše o tom deník Gazzetta dello Sport. Barák v této sezoně hostuje z Udine v Hellasu Verona, který by měl mít i opci na trvalý přestup za 6 milionů eur. (transfermarketweb.com)
28.03. Hellas o Velosovi zatím nerozhodl
Miguel Veloso si bude muset počkat na vyřešení další budoucnosti. Zkušený portugalský záložník hraje za Hellas Verona a smlouvu má jen do konce sezony, vedení italského klubu pak ještě nerozhodlo o tom, zda fotbalistovi nabídne prodloužení spolupráce. (transfermarketweb.com)
15.03. AS Řím neuspěl s odvoláním
Odvolání za kontumační porážku 0:3 s Hellasem Verona bylo pro AS Řím neúspěšné. Giallorossi sice v úvodním kole na veronské půdě remizovali bez gólu, vzhledem k neoprávněnému startu Amadoua Diawary, který byl chybně zařazený na seznamu hráčů do 22 let, však byl výsledek kontumován v jejich neprospěch. (football-italia.net)
15.03. Betis sleduje obránce Empereura
Alan Empereur hostuje z Hellasu Verona v Palmeirasu a za několik měsíců by se mohl stěhovat do španělské ligy - zájem o brazilského obránce má Betis. (transfermarketweb.com)
12.03. Milán a Řím v bitvě o Lovata
Obránce Hellasu Verona Matteo Lovato je na přestupovém trhu žádaným zbožím. Podle Gazzetty Dello Sport už se rozhořela bitva o jeho podpis. AS Řím údajně nabízí 13 milionů eur, s Hellasem už ale začal vyjednávat i AC Milán. (football-italia.net)
06.03. Milán sleduje dvojici z Verony
Dva hráče Hellasu Verona má v hledáčku podle Gazzetty Dello Sport AC Milán. Jsou to Matteo Lovato a Mattia Zaccagni. Aby by měl podle listu důkladně sledovat ředitel Milána Paolo Maldini. (football-italia.net)
27.02. Hellas srovnal zásluhou Baráka
Antonín Barák vyrovnal v zápase Hellasu Verona s Juventusem. "Stará dáma" se ujala vedení po změně stran zásluhou Cristiana Ronalda, na jehož trefu třináct minut před koncem odpověděl český reprezentant.
27.02. Hellas bude proti Juventusu hrát
Hellas Verona nastoupí do večerního utkání proti Juventusu. Duel byl v ohrožení poté, co se v týmu objevil pozitivně testovaný člověk. Klub ale podstoupil přesně podle protokolu nové testování a další nakažení se už neobjevili. V týmu chybí Marco Benassi, je pravděpodobné, že pozitivně testovaným je právě on. (football-italia.net)