Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Další články

Hellas je na vítězné vlně, překvapí i proti Milánu?

Fotbalisté Verony získali v uplynulých dvou kolech šest bodů a v boji o záchranu poskočili na čtrnácté místo. Rostoucí sebevědomí pak budou chtít ukázat i proti AC Milán, jenž si ve čtvrtek zajistil postup do čtvrtfinále Evropské ligy.

Verona orazítkovala raketový vzestup ve vyrovnané tabulce další výhrou

Fotbalisté Verony zvítězili ve 28. kole Serie A na hřišti Lecce 1:0, a ve vyrovnané spodní polovině tabulky tak poskočili rovnou o šest příček nahoru. Vítězství zařídil v 17. minutě čtvrtou trefou v letošním ligovém ročníku Michael Folorunsho, čímž se také osamostatnil v čele klubové statistiky střelců. Giallorossi nezvítězili popáté v řadě a odstup od sestupového pásma se mezitím ztenčil na pouhý bod.

Lecce se po obědě vrhne na Hellas

Boj o záchranu se v Itálii dramatizuje a namočeno je do něj minimálně osm mužstev. Dva z nich - Lecce a Hellas se spolu utkají v neděli po obědě a půjde o velmi důležité body. Domácí mají na nesestupové pozice dvoubodový náskok, Hellas už má k dobru jen lepší skóre.

Sassuolo nevyvedl z krize ani nový trenér. Neškodnou Veronu zachránila akvizice z USA

Fotbalisté Verony porazili v záchranářském souboji 27. kola Serie A na vlastním hřišti Sassuolo 1:0, a ukončili tak šest duelů trvající sérii bez vítězství. Dlouho se schylovalo k remíze, vše ale změnila 79. minuta, kdy chyboval Matheus Henrique a host z amerického Charlotte Karol Šwiderski rozhodl. Neroverdi naproti tomu nevytrhl z výsledové krize ani nově jmenovaný 60letý stratég Davide Ballardini.

Hellas i Sassuolo potřebují zažehnat výsledkovou krizi

Ve výsledkové krizi se nacházejí Hellas i Sassuolo. Jejich vzájemná bitva může minimálně jednomu z nich ukončit čekání na tříbodový import. Oba týmy jsou také namočeny do bojů o záchranu.

Bologna si smlsla nad utrápenou Veronou, Fabbian vítězným kořením nešetřil

Hráči Bologni porazili v předehrávce 26. kola italské Serie A Veronu 2:0 a v tabulce se posunuli na čtvrté místo zajišťující Ligu mistrů. Rozhodující gól vstřelili Chrti ve 27. minutě, kdy se ve zmatku v pokutovém území nejlépe zorientoval Giovanni Fabbian a bezpečně uklidil balon za záda hostujícího gólmana. Mladý záložník ještě stihl po změně stran asistovat u pojistky Rema Freulera. Domácí si tak připsali už páté ligové vítězství v řadě, naopak Hellas zůstal v sestupových vodách.

Bologna jakožto mužstvo s nejlepší domácí formou v lize hostí Hellas

Zázrak z Boloni. Tak se o Felsinei mluví v poslední době v italském tisku, zaměřeném na sport. Další úspěšný krůček za vysněnou pohárovou účastí se domácí pokusí udělat doma v pátek večer proti Hellasu.

Exkluzivní volej Neapolí přehlíženého záložníka předznamenal další klopýtnutí Staré dámy

Fotbalisté Juventusu remizovali ve 25. kole Serie A s Veronou 2:2. Domácí se dostali do vedení v 11. minutě, kdy se pohledným volejem do horního rohu brány prosadil Michael Folorunsho, už od roku 2019 kmenový hráč Neapole, jenž se v této sezoně poprvé prohání po trávnících nejvyšší soutěže. Stará dáma však rychle srovnala a stejně to dopadlo i po změně stran, kdy se nejprve Folorunsho převtělil do role nahrávače a krátce nato odpověděl Adrien Rabiot.

Hellas i Juventus chtějí napravit bídný únor

Měsíc únor se pro Hellas ani Juventus zatím nevyvíjí dobře. "Staré dámě" se po dvou porážkách v řadě dosti výrazně vzdálil titul a domácím pro změnu uniká záchrana. Sobotní duel na Stadio Bentegodi je tak důležitý pro obě strany.

Monza s Veronou neusušily zvlhlý střelný prach ani při vzájemném střetu

Monza remizovala ve 24. kole Serie A s Veronou 0:0. Vyrovnanému duelu vládly defenzivy, a průměr vstřelených gólů na zápas zůstal tak u obou týmů pod hranicí jedné branky. Žlutomodří tedy znovu na výhru na cizím stadionu nedosáhli, přesto se díky získanému bodu alespoň dotáhli na 17. Udinese, jehož pozice by znamenala udržení v nejvyšší soutěži. Domácí si již devátou dělbou bodů v ročníku upevnili pozici v klidném středu tabulky.

Nadechuje se Monza k další sérii? Od tří jí čeká souboj s Hellasem Verona

Fotbalisté Monzy v předchozích dvou kolech neprohráli a dokonce neinkasovali, čímž zadělali na novou pozitivní sérii výsledků. Zdali v ní budou pokračovat zodpoví nedělní střetnutí s Hellasem Verona.

Podzimní opora pomohla Veronu připravit o čtvrtý bodový zisk z Neapole v řadě

Neapol zvítězila ve 23. kole Serie A na domácí půdě s Veronou 2:1. Nadějné ofenzivní výpady domácích dlouho odrážel skvěle chytající Lorenzo Montipó. Hellas se navíc v 72. minutě dočkal úvodního zásahu, když se po nenápadném přímém kopu prosadil premiérovou trefou v italské nejvyšší soutěži Diego Coppola. S hořkou odpovědí přispěchal chvíli nato Cyril Ngonge, jenž v zimě přestoupil právě z kádru Mastini. V závěrečných minutách zvrátil výhru na stranu Neapolitánců skvěle hrající Khvicha Kvaratskhelia.

Neapol je v proti Hellasu favoritem

Od tří hodin se na stadionu Diega Armanda Maradony představí SSC Neapol v souboji s Hellasem. Obhájcům loňského prvenství se nadále nedaří, ale případná výhra nad Veronou ho posune na pohárová místa.

Frosinone těžilo z jen napůl přesné mušky Slováků a poprvé od září venku bodovalo

Frosinone po čtyřech měsících neodcházelo z venkovního klání Serie A poraženo, když v jejím 22. kole remizovalo ve Veroně 1:1. Domácí dostali už v úvodní půli k dispozici hned dvě penalty, a zatímco ta první v podání Ondreje Dudy zůstala nevyužita, jeho reprezentační kolega Tomáš Suslov byl úspěšnější. Lednovými odchody opor stižený Hellas se ale z výhry neradoval, jelikož v 58. minutě srovnal Kaio Jorge.