Frosinone Calcio Itálie - Frosinone Calcio - Zprávy

Lazio potřebuje proti Frosinone zlepšit útok

Římské Lazio po dvou soutěžních porážkách dokázalo opět vyhrát a druhou výhru v řadě by si rádo připsalo proti nováčkovi z Frosinone. Tomu se sice dlouhodobě zas tak nedaří, ale jednou za čas umí výběr trenéra Di Francesca překvapit.

V Juventusu kvete hrozba pro Česko. Frustrovaný mladík pomohl utnout domácí sérii Frosinone

Juventus porazil v 17. kole Serie A Frosinone 2:1 a přiblížil se v tabulce prvnímu Interu. Bianconeri k výhře nasměroval ve 12. minutě Kenan Yildiz, jenž je považován za budoucnost tureckého fotbalu a rostoucí hrozbu pro český národní tým ve skupinové fázi Eura. Nadějný teenager, který se již stihl prosadit v reprezentačním duelu s Německem a vzbudil zájem Arsenalu či Liverpoolu, si v nedávné době stěžoval na nedostatek prostoru v A-týmu a projevil tendence k odchodu. Hrdinou Staré dámy se ale stal střídající Dušan Vlahovič, jenž trefou v 81. minutě připravil celku z lazijského regionu první porážku před vlastními diváky od úvodního kola.

Frosinone si po Neapoli hodlá překvapivě podmanit i Juventus

Frosinone zažívá velmi povedenou sezonu jak v lize, tak i v poháru. Potom co uštědřilo nečekaný debakl Neapoli, by se svěřenci trenéra Eusebia Di Francesca rádi znovu vytáhli. Tentokrát je ale čeká odpočinutý Juventus.

Lecce prolomilo sérii remíz. První duel s Frosinone mezi italskou elitou rozhodl Ramadani

Lecce v utkání 16. kola Serie A přehrálo Frosinone 2:1 a po čtyřech ligových remízách si konečně připsalo tři body. V premiérovém vzájemném zápase na jevišti nejvyšší italské soutěže šel do vedení domácí tým po trefě Roberta Piccoliho, který využil hrubou chybu hostující obrany. Giallazzurri sice dokázali ještě do konce první půle vyrovnat, poslední slovo však měl v úplném závěru střetnutí Yiber Ramadani.

Frosinone chce znovu na vítěznou vlnu, v Lecce ale mívá potíže

Z Lecce se pomalu stává odborník na remízové výsledky, zvlášť poslední dobou se mu jakýkoli jiný výsledek pečlivě vyhýbá. Loňský nováček se pokusí znovu vyhrát po dlouhé době proti nováčkovi této sezony, na jeho půdu přijede Frosinone.

Fanoušci ve Frosinone poprvé v sezoně neviděli ani gól. Osud utkání odmítl změnit mladý sudí

Frosinone na čtvrtou domácí výhru v řadě nedosáhlo, jelikož v 15. kole Serie A remizovalo s Turínem 0:0. Ústřední postavou úvodu duelu byl teprve 35letý rozhodčí Luca Massimi, jenž nejprve odpustil druhou žlutou kartu v rychlém sledu Anthonymu Oyonovi a krátce nato po penaltovém apelu Canarini šalamounsky našel u monitoru VAR faul na polovině hřiště. Zápas pak i kvůli tomu dospěl k premiérové bezbrankové remíze na Stadio Benito Stirpe v ročníku, Giallazzurri přesto měli malý důvod k radosti, když vůbec poprvé v historii nejvyšší italské soutěže získali proti Býkům alespoň bod. David Zima se na trávník dostal v 83. minutě.

Frosinone se chce vrátit k dobrým výsledkům, proti bude Turín

Zapomenout na porážku v Miláně budou chtít fotbalisté Frosinone. Kanarini přivítají v neděli FC Turín, který je povzbuzen vysokou výhrou nad Atalantou. Oba celky od sebe dělí pouhý bod.

Ibrahimovič se pod dohledem legendárního jmenovce nepředvedl. Při výhře AC pálil Jovič

AC Milán zdolal ve 14. kole Serie A na vlastním stadionu Frosinone 3:1. Opatrný úvodní poločas vygradoval v jeho závěru a do té doby neviditelný Luka Jovič se dočkal vůbec prvního zásahu v červeno-černém dresu. Rozdílovou trefu pak vstřelil po změně stran Christian Pulišič. Hosté s teprve 17letým Arijonem Ibrahimovičem v sestavě se dočkali jediné branky, což s úsměvem na tváři sledoval slavnější jmenovec a ikona Rossoneri Zlatan Ibrahimovič, jenž byl přítomen přímo na tribuně zaplněného San Sira.

AC Milán chce proti Frosinone napravit úterní porážku v Lize mistrů

Fotbalisté Milána mají za sebou nepovedený večer v Lize mistrů, po kterém už jsou postupové naděje hodně malé. Pioliho svěřencům tak nezbývá nic jiného než odčinit nezdar na domácí scéně proti Frosinone. Rossoneri jsou v Serii A na třetím místě se sedmibodovou ztrátou na vedoucí Juventus.

Stadion Frosinone se mění v nedobytnou tvrz. Souboj nováčků se rozhodoval až v nastavení

Fotbalisté Frosinone zvítězili ve 13. kole Serie A nad Janovem 2:1 a navíc poprvé v historii nejvyšší italské soutěže pošesté v řadě na vlastní půdě neprohráli. V průběhu první půle se prosadily oba celky a ačkoliv to dlouho vypadalo, že po změně stran branka nepadne, obrovskou euforii v táboře Giallazzurri vyvolal v závěru nastaveného času teprve 21letý obránce Ilario Monterisi.

Frosinone po porážce od Interu hodlá najet na vítěznou vlnu proti Janovu

Frosinone se v souboji dvou nováčků letošního ročníku představí doma před vlastními fanoušky v neděli odpoledne. Je sice v mírně lepší pozici, pokud se podíváme na tabulku, ale oba týmy od sebe dělí jen minimální rozdíl jediného bodu.

Dimarcova inspirace Schickem otevřela obranu Frosinone. Pojistku přidal turecký rekordman

Hráči Interu zvítězili ve 12. kole Serie A nad Frosinone 2:0. Přesvědčivý první poločas zapečetil exkluzivní trefou téměř z půlky hřiště Federico Dimarco. Krajní bek, jehož pro velký fotbal vychovali právě Nerazzurri, se tak podepsal už pod šestý ligový gól v této sezoně. Historický zásah si připsal krátce po změně stran Hakan Calhanoglu, jenž se stal svou 37. brankou mezi italskou elitou nejlepším tureckým střelcem v dějinách soutěže. Miláňané tudíž zareagovali na tříbodový zisk Juventusu a vrátili se na první příčku soutěže.

Inter doma hostí Frosinone

Tečku za dvanáctým kolem Serie A udělají na stadionu Giuseppe Meazzy Inter a Frosinone. Od domácích se očekává hladká výhra, i když Frosinone si letos nevede špatně a je připraveno hlavního favorita na Scudetto zaskočit.

Na italských trávnících už zase řádí Ibrahimovič. Frosinone zásluhou mladíka udolalo Empoli

Hráči Frosinone odčinili v 11. kole Serie A poslední ligovou porážku s Cagliari, když na domácí půdě porazili Empoli 2:1. Úvodní trefu zaznamenal po změně stran Marvin Cuni, pro kterého to byla zároveň premiérová branka v dresu Giallazzurri. Ještě povedenější výkon však předvedl teprve 17letý kmenový hráč Bayernu Mnichov Arijon Ibrahimovič, jenž kromě asistence na první gól také sám skóroval. Hosté se sice s jednoznačně nejhorší ofenzivou v lize dokázali v závěru prosadit, na body to však nestačilo.

Frosinone hostí Empoli

Ve druhé polovině tabulky na sebe v rámci italské Serie A narazí Frosinone a Empoli. Domácí v týdnu oslavili postup do dalšího kola Coppa Italia a dobrou náladu chtějí přenést i do ligové soutěže. Frosinone je v tabulce dvanácté, kdežto Empoli až osmnácté.