Calcio Catania Itálie - Calcio Catania - Zprávy

Inter Milán - Calcio Catania 2:0

Fotbalisté Interu Milán navázali na dobré výsledky a výhrou 2:0 doma nad Catanií odpověděli Laziu. Svěřenci trenéra Andrey Stramaccioniho si tak pojistili čtvrté místo, dnes se prosadili útočníci Antonio Cassano a pět minut před koncem i Rodrigo Palacio.

Preview: Inter Milán - Calcio Catania

K dobrým výkonům se konečně rozehrál Inter Milán. Aktuálně čtvrtý tým soutěže přivítá na stadionu Giuseppe Meazzy rovněž rozjetou Catanii. Sicilanům se zatím daří i pod trenérem Maranem, ale uspějí na půdě Interu? V letošním roce už se jim to jednou povedlo.

Calcio Catania - Parma FC 2:0

Parma nikdy nevyhrála na sicilské půdě Catanie a toto pravidlo zůstává i po tomto kole. Catania i díky rychlé brance zvítězila 2:0 a potvrdila, že se jí doma odebírají body velice těžce.

Preview: Calcio Catania - Parma FC

Na stadion Angela Massimina zavítá FC Parma, čtrnáctý tým soutěže. Domácí Catania je o čtyři příčky výše a vzhledem k vzájemným zápasům je favoritem. Nicméně Parma cestuje na Sicílii s velkými plány, a sice ziskem třech bodů, což by znamenalo historicky první vítězství nad tímto soupeřem na jeho půdě.

Gilardino opět úřadoval!

Bologna přejela Catanii naprosto jasným způsobem. Výsledek trochu až neadekvátní pro hosty má na svědomí především dvoubrankový Alberto Gilardino.

Preview: Bologna FC - Calcio Catania

Stadio Renato Dall'Ara přivítá silnou Catanii, která si pomalu začíná zvykat na prestižní život mezi těmi lepšími týmy Serie A. Po úspěšné sezoně trenéra Montelly patří sicilskému týmu osmá příčka i přes Montellův odchod. Bologna ale není lehkým soupeřem.

Calcio Catania - Atalanta Bergamo 2:1

Catanii se prozatím vcelku daří, dokázala porazit Janov a remizovat s Neapolí a římským AS. Atalanta vstoupila do sezony mezi elitou s bodovým odpočtem, který se jí ale poměrně rychle podařilo smazat. Souboj těchto dvou celků nakonec vyhráli domácí.

Preview: Calcio Catania - Atalanta Bergamo

Sicilská Catania přivítá na svém stadionu Angelo Massimino Atalantu Bergamo. Rozdíl mezi oběma soupeři je v tabulce nepatrný - Atalanta je devátá zásluhou lepšího skóre. Speciální okamžik čeká trenéra Colantuona, jenž v Catanii kdysi působil.

Calcio Catania - SSC Neapol 0:0

Celý zápas měla Neapol početní převahu, neboť hned z kraje utkání uviděl červenou kartu Alvarez. I přesto ale domácí Catania vybojovala velice cenný bod za bezbrankovou remízu 0:0.

Pevná obrana proti čím dál lepšímu útoku?

Catania byla za trenéra Montelly známá pečlivou obranou, tento trend se snaží dodržovat také pod vedením Rolanda Marana. Na Stadio Angelo Massimino ale přijíždí Neapol, která naposledy zdemolovala AIK Stockholm.

ACF Fiorentina - Calcio Catania 2:0

Další výhru si připsala Fiorentina, která odehrála velmi povedené utkání proti Catanii. Fialky se dostaly do vedení už v prvním poločase, trefil se Stevan Jovetič. Ve druhé půli pak přišla velká chvíle pro navrátilce Luku Toniho, jehož trefa znamenala konečný výsledek 2:0 ve prospěch Fiorentiny.

Montellu čeká boj s vlastními

Stadio Artemia Franchiho bude svědkem velmi emotivního zápasu. Domácí Fialky přivítají Catanii, tedy tým, který sem ještě v minulé sezoně jezdil pod dohledem současného trenéra Montelly. Ten se tak postaví proti bývalým svěřencům.

Catania v otevřeném duelu přestřílela Janov

Nečekaně dramatický zápas byl k vidění na Stadio Angelo Massimino, kde svou tvrz hájila proti Janovu Catania. První poločas těsně vyhráli hosté, ale po přestřelce ve druhém dějství se nakonec ze zisku tří bodů radují domácí borci.

Janov jede poprvé ven. Loni to byla katastrofa, co letos?

Janov minulý víkend zahájil nápravu loňské tragické sezony naprosto ideálně, hladkým domácím vítězstvím nad Cagliari. Předevčírem si pak v poslední den přestupového období obstaral dvě velká jména a nyní si snad v žádném případě nepřipouští zaváhání na půdě Catanie.