AC Cesena Itálie - AC Cesena - Zprávy

Preview: AC Cesena - SS Lazio

Sestupem ohrožená Cesena přivítá další slavný celek italské historie, totiž Lazio. Biancocelesti naposledy nezvládli prestižní římské derby, přesto však o vedoucí pozici nepřišli a pokud vyhrají i na stadionu Dina Manuzziho, tak ani nepřijdou.

Juventus FC - AC Cesena 3:1

Juventus navázal na poslední výhru a před zraky domácích fandů porazil 3:1 Cesenu. Utkání se přitom pro Bianconeri nevyvíjelo dobře, hosty poslal hned v úvodu do vedení Jimenez, ale ještě do poločasu se podařilo skóre otočit.

Preview: Juventus FC - AC Cesena

Cesena začala jako nováček ve velkém stylu, ale od třetího kola čeká na vítězství. Až na jeden navíc všechny zápasy od té doby prohrála. Seahorses však budou doufat, že se jim podaří zaskočit Juventus. Ani Stará Dáma na tom není valně.

AC Cesena - UC Sampdoria 0:1

Až brankou v nastaveném čase rozhodla o svém vítězství nad Cesenou Sampdoria Janov. V 92. minutě se na půdě letošního nováčka prosadil Giampaolo Pazzini. Blucerchiatti tak potvrdili solidní formu, naopak Cesena se dál trápí.

Preview: AC Cesena - UC Sampdoria

Už pět zápasů čekají fotbalisté Ceseny na vítězství v lize a ani tentokrát to nebudou mít jednoduché. Přestože hrají doma, budou favoritem hosté z Janova. Sampdoria zatím prohrála pouze jednou a zdá se, že má solidní formu.

Chievo Verona - AC Cesena 2:1

Chievo hrálo s Cesenou dlouho remízový zápas, po poločase byl stav 1:1 a ten vydržel až do 92. minuty. Pak však úřadoval Thereau a vystřelil pro domácí Flying Donkeys tři body. Cesena tak zaplatila za Von Bergenovo vyloučení.

Preview: Chievo Verona - AC Cesena

Přestože Chievo i Cesena odstartovaly do nové sezóny slušně, ani jeden tým nemyslí na nic jiného než na záchranu. Ostatně Cesena je outsiderem celé soutěže a ani Chievo nemá nic jisté.

AC Cesena - Parma FC 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání Ceseny s Parmou. Všechny branky byly k vidění v prvním poločase, kdy se nejprve prosadil Bogdani a za deset minut odpověděl Zaccardo. Parma je po tomto kole předposlední.

Preview: AC Cesena - Parma FC

Ligové kolo také nabídne bitvu celků, které se pohybují na konci tabulky. Cesena, která je před tímto kolem šestnáctá hostí osmnáctou Parmu. Oba týmy také v minulém kole prohrály.

Udinese Calcio - AC Cesena 1:0

První výhru v sezoně zaznamenalo Udinese, to mělo proti Ceseně drtivou převahu, jenomže vstřelilo jednu jedinou branku. I tak jsou tři body za vítězství 1:0 velice důležité. Autorem jediné trefy byl Benatia.

Preview: Udinese Calcio - AC Cesena

Přestože Cesena a Udinese měly odlišné starty do nové sezóny, ve vzájemném půjde o hodně, dalo by se říci o šest bodů, protože hlavním cílem obou mužstev je se udržet. Zatímco u nováčka z Ceseny to není nic překvapivého, Udinese se trápí stejně jako loni. Po pěti kolech je beznadějně poslední.

AC Cesena - SSC Neapol 1:4

Neapol dokázala otočit zápas v Ceseně, kde po gólu Parola prohrávala 1:0. Poslední dvacetiminutovka však byla plně v režii hostů, kteří vstřelili hned čtyři branky a berou tři body za vítězství. Dvěma góly se blýskl Cavani.

Preview: AC Cesena - SSC Neapol

Takřka 20 let uběhlo od posledního setkání Ceseny a Neapole mezi italskou elitou v Serii A. V pátém kole budou oba celky chtít napravit středeční zaváhání. Cesena padla v Catanii, Neapol zas doma nestačila na Chievo. V tabulce je na tom lépe nováček, má o dva body více.

Calcio Catania - AC Cesena 2:0

Cesena poprvé v letošním ročníku padla, zároveň přišla také o první místo v tabulce. Jejím přemožitelem se stala Catania. Góly Silvestreho a Maxiho Lopeze byly prvními v síti Ceseny v letošní sezóně.

Preview: Calcio Catania - AC Cesena

Serie A má po třech kolech velice překvapivého lídra. Se sedmi body vévodí tabulce nováček z Ceseny, jenž bude chtít svojí pozici uhájit v Catanii. Po výhře nad AC Milán a Lecce budou Mořští koníci pořádně povzbuzení. O body však AC Milán obrala i Catania, remízou 1:1.