Valenciennes FC Francie - Valenciennes FC - Zprávy

Valenciennes FC - Racing Lens 1:2

Hosté z Lens pokračují ve výborných výkonech z poslední doby. Ani ve třetím utkání v řadě nenašli přemožitele a z Valenciennes si odvážejí tři body za výhru 2:1. Domácí sice od 34. minuty vedli, ale hosté dvěma góly otočili skóre utkání a pomalu se vzdalují sestupovým příčkám.

Preview: Valenciennes FC - Racing Lens

Valenciennes se v 22. kole první francouzské ligy utká s týmem Racingu Lens. Domácí rozhodně nečeká procházka růžovým sadem, Lens je v posledním týdnu ve výborné formě.

Olympique Marseille - Valenciennes FC 3:1

Domácí Marseille pohodlně porazila Valenciennes 3:1, dvěma brankami se na výsledku podílel útočník Djibril Cissé.

Preview: Olympique Marseille - Valenciennes FC

Marseille sice v posledních zápasech začala přavidelně bodovat, přesto zůstává ve druhé polovině tabulky. Tento víkend doma hostí Valenciennes, které si narozdíl od Olympiqueu na špatné výsledky stěžovat rozhodně nemůže.

Valenciennes FC - AS Saint-Etienne 2:0

Valenciennes začalo druhou část sezony ve stejném stylu jako se prezentovalo v části první a celkem v pohodě si doma poradilo se Saint-Etienne. Vítězství 2:0 zařídili svými brankami Geoffrey Doumeng a Grégory Pujol.

Preview: Valenciennes FC - AS Saint-Etienne

Domácí Valenciennes patří mezi nejvetší překvapení rozjeté Ligue 1. Tým, který byl vždy spíše zvyklý na boje o francouzskou nejvyšší soutěž se totiž drží v první třetině tabulky a velmi vážně může promluvit i do bojů o evropské poháry. Naopak hosté ze Saint-Etienne jsou přesně v polovině tabulky a patří tak k průměru první ligy.

Olympique Nice - Valenciennes FC 1:0

Nice dokázalo proti oslabenému Valenciennes zvítězit 1:0. Utkání ovlivnilo brzké vyloučení hráče hostů Bezzazeho, který šel do sprch už v 16. minutě.

Preview: Olympique Nice - Valenciennes FC

Na jihu Francie uvidí velmi vyrovnané utkání. Momentálně páté Valenciennes zajíždí na půdu Nice, které je jen o tři příčky níže, než hosté.

Valenciennes FC - AJ Auxerre 3:0

Ambiciózní Valenciennes zůstavá na domácí půdě neporaženo. V tomto kole si bez problému poradilo s Auxerre, kterému na cestu přibalilo třígólový příděl.

Preview: Valenciennes FC - AJ Auxerre

Valenciennes bude chtít pokračovat ve výborných výkonech z domácího hřiště. Zatím se nenašel nikdo, kdo by si dokázal odvézt tři body.

AS Nancy-Lorraine - Valenciennes FC 0:0

Nancy teprve podruhé v sezóně ztratilo body na domácím hřišti. Bod si odváží tým Valenciennes za bezbrankovou remízu. Hosté mohou děkovat svému brankáři Penneteauovi, který předvedl několik výborných zákroků a útočníci Nancy si na něm mnohokrát vylámali zuby.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Valenciennes FC

Nancy bude chtít proti Valenciennes zvítězil a potvrdit, že jim druhé místo nepatří náhodou. Utká se však s týmem, který hraje nad očekávání a okupuje pátou příčku tabulky.

Racing Strasbourg - Valenciennes FC 0:0

Hosté z Valenciennes měli v utkání na hřišti Strasbourgu větší šance, ani jednu však neproměnili a odváží si jen bod ze remízu 0:0.

Preview: Racing Strasbourg - Valenciennes FC

Štrasburk uvidí souboj dvou týmů z první poloviny tabulky. Domácí jsou na deváté pozici, hosté z Valenciennes jsou šestí.

Valenciennes FC - SM Caen 3:0

Dva góly Filipa Šeba v prvním poločase rozhodly o hladkém vítězství Valenciennes, které naplno bodovalo po čtyřzápasové pauze. Slovenský internacionál poprvé udeřil v 16. minutě, druhý gól přidal dvě minuty před poločasovou přestávkou. Gólovou tečku přidal v 61. minutě Savidan.