Stade Rennes Francie - Stade Rennes - Zprávy

Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2:0

Paris Saint Germain nedokázal bodovat na půdě Rennes a odváží si porážku 0:2. První branku si vstřelili Pařížané sami, druhý zásah přidal pět minut po začátku druhé půle Briand.

Preview: Stade Rennes - Paris Saint-Germain

Souboj týmů bojujících o záchranu, to je zápas mezi Stade Rennes a pařížským PSG. Domácí v součastnosti mají na pařížany náskok tří bodů.

FC Sochaux - Stade Rennes 0:0

Zápas Rennes s domácím Sochaux byl dalším utkáním sedmadvacátého kola Ligue 1, které skončilo bez branek. Mužem zápasu byl bezesporu brankář hostů Patrice Luzi. Hlavně zásluhou jeho výborných zákroků si Rennes odváží alespoň bod.

Preview: FC Sochaux - Stade Rennes

Sochaux se stále přibližuje k záchraně a na sedmnáctý Racing Lens ztrácí už pouze čtyři body. Zápasu s Rennes dodá velký náboj fakt, že o přežití v Ligue 1 hrají také hosté.

Stade Rennes - FC Lorient 2:0

Rennes si v derby proti Lorientu došlo pro tři body a posunulo se na třináctou příčku v tabulce. Rozhodujícím momentem utkání byla pravděpodobně branka Jimmyho Brianda, která přišla těsně před poločasem. Na konečných 2:0 zvyšoval Jerome Leroy.

Preview: Stade Rennes - FC Lorient

Sestupem ohrožené Rennes přivítá na svém stadionu celek Lorientu. Domácí jsou pouze bod nad zónou sestupu a případné vítězství by mohlo vytáhnout mužstvo do vyšších pater tabulky.

Olympique Lille - Stade Rennes 3:1

V souboji týmů ohrožených sestupem se na Stadiu Lille Métropole střetlo domácí Lille s hosty z Rennes. Na góly Patricka Kluiverta a Michela Bastose dokázal odpovědět jen Mickael Pagis.

Preview: Olympique Lille - Stade Rennes

Souboj dvou týmů ze spodku tabulky představuje zápas mezi fotbalisty Lille a Stade Rennes. To od konce října v lize zvítězilo pouze jednou a značně se propadlo tabulkou dolů. Sobotní soupeř Lille má o dva body méně a sídlí o tři patra níže.

Stade Rennes - AJ Auxerre 1:2

Dennis Oliech zařídil výhru Auxerre v Rennes. Hosté se díky tomu dostali ze sestupových vod. S devětadvaceti body jsou nyní patnáctí. Oliech se nejdříve trefil v nastaveném čase prvního poločasu a pak dal v devadesáté minutě zapomenout na vyrovnání Mickaela Pagise.

Preview: Stade Rennes - AJ Auxerre

Auxerre cestuje do Rennes pokusit se o první vítězství v roce 2008. Hosté nevyhráli už čtyři zápasy v řadě a klesli na sestupové příčky.

FC Metz - Stade Rennes 1:1

Letos se, jak je obecně známo, na Saint-Symphorien jezdí pro body. V sobotním duelu domácím Métám zachránil aspoň ten jeden bodík gól z osmdesáté minuty, který vstřelil Momar NDiaye. Za Rennes se trefil Olivier Thomert.

Preview: FC Metz - Stade Rennes

Domácí mají jednu z posledních šancí na vzkříšení šance na záchranu. Přestože Rennes v posledních zápasech nijak nezáří, málokdo Métám věří.

Stade Rennes - Olympique Nice 1:1

Nice prodloužilo sérii neporazitelnosti, která trvá už od 6. října. Tentokráte remizovalo na hřišti Rennes 1:1, když branky dávali Jimmy Briand a Anthony Modeste.

Preview: Stade Rennes - Olympique Nice

Velmi dobře postavený celek Nice by rád prodloužil sérii zápasů bez prohry, která trvá už od 6. října o další zápas. Jeho soupeřem bude domácí Stade Rennes, který je ve statistice zápasů doma pátý od konce.

AS Saint-Etienne - Stade Rennes 2:0

Souboj sousedů podle postavení v tabulce Ligue 1 vyzněl lépe pro domácí. Poměrně snadné vítězství Saint-Etienne nad Stade Rennes svými brankami zařídili Geoffrey Dernis a Bafetimbi Gomis.