Stade Rennes Francie - Stade Rennes - Zprávy

Preview: Stade Caen - Stade Rennes

Fotbalisté Rennes cestují k zápasu 36. kola Ligue 1 do Caen s cílem zvítězit a zaútočit na pátou pozici. Do karet hostům také hraje nedělní vzájemný zápas mezi St. Etienne a Lille, tedy týmy, které jsou v tabulce nad Rennes. Jejich případná remíza by mohla hosty posunout na vysněnou 5. příčku.

Stade Rennes - Racing Strasbourg 3:0

Jednoznačný průběh mělo utkání mezi Rennes a Štrasburkem. Domácí tým dokázal v závěru prvního poločasu nastřílet soupeři tři branky a s největší pravděpodobností "poslal" Štrasburk do druhé ligy. Dvěma brankami k tomu přispěl Pagis, který se trefil v rozmezí 12 minut.

Preview: Stade Rennes - Racing Strasbourg

Sedmé Rennes hostí potápějící se devatenáctý Štrasburk. Bodový rozdíl mezi oběma týmy je ale jen 13 bodů. Štrasburk prohrál minulý víkend s Lyonem a to znamenalo sedmou prohru v řadě.

Stade Rennes - Valenciennes FC 1:0

Domácí Rennes dokázalo zvítězit 1:0 díky jediné brance Sylvaina Wiltorda z 78. minuty 1:0 a vidina účasti v Poháru UEFA ještě není ztracena. Hosté potvrdili, že jsou nejhůře hrajícím mužstvem na cizích hřištích, ze 17 utkání dokázali naplno bodovat jen v jediném.

Preview: Stade Rennes - Valenciennes FC

Jak domácí tak i hosté z Valenciennes si stále myslí na Evropu. I když to možná podle pozice v tabulce moc nevypadá, bodové rozdíly nejsou veliké. Domácí na UEFU ztrácí dva a hosté tři body.

Olympique Lyon - Stade Rennes 1:1

Lyonu se nepodařilo napravit zaváhání v Marseille a doma jen remizoval se Stade Rennes 1:1. Remízový výsledek určil až v poslední minutě utkání Mbia, když odpovídal na první branku Crise.

Preview: Olympique Lyon - Stade Rennes

Lyon bude chtít v sobotu odpoledne navýšit svůj náskok v čele tabulky na devět bodů před fotbalisty Bordeaux a také napravit svoje zaváhaní z minulého kola, kdy svěřenci kouče Perrina nestačili na Marseille a prohráli 3:1.

Stade Rennes - Girondins Bordeaux 0:2

Bordeaux dál kráčí za druhým místem v lize, vyhrálo 2:0 na hřišti pohárového aspiranta Rennes a třetímu Nancy, které má zápas k dobru, uteklo na devět bodů. Navíc na vedoucí Lyon, jehož čeká těžký zápas v Marseille, ztrácí šest bodů.

Preview: Stade Rennes - Girondins Bordeaux

V dobré formě hrající Rennes hostí soupeře z kategorie těžkých. Na jeho stadion přijede druhý nejlepší celek soutěže z Boredaux.

AS Monaco - Stade Rennes 1:2

Rennes potvrdilo svou dobrou formu a z Monaka si veze tři body za vítězství 2:1. Zápas rozhodl v druhé minutě nastavení Pagis, který hostům zajistil už šest zápasů v řadě trvající neporazitelnost.

Preview: AS Monaco - Stade Rennes

V jediném pondělním utkání přivítá Monako na svém stadionu celek Rennes. Hosté už pět zápasů v řadě nepoznali hořkost porážky, naopak Monako nedokázalo naplno bodovat už v osmi zápasech.

Stade Rennes - Racing Lens 3:1

Fotbalisté Rennes dokázali, že jejich dobré výkony z posledních kol nejsou náhoda a i v tomto kole zvítězili. První poločas sice skončil remízou, ale domácí v tom druhém dokázali během devíti minut dvakrát skórovat a zajistit si zisk tří bodů.

Preview: Stade Rennes - Racing Lens

Rennes pokračuje ve zlepšených výkonech a pomalu stoupá středem tabulky. V posledním utkání 30. kola nejvyšší francouzské soutěže hostí na svém stadionu celek Racingu Lens.

Le Mans UC 72 - Stade Rennes 1:1

Remíza přiša i v Le Mans. Sem si pro bod dojeli hráči Stade Rennes. O branky se postarali Tulio De Melo a Olivier Thomert.

Preview: Le Mans UC 72 - Stade Rennes

Domácí bojují o pohárovou Evropu, hosté si užívají klid středu tabulky. Řeč je o Le Mans a Stade Rennes, kteří si to o tomto víkendu rozdají v rámci Ligue 1. První vzájemný zápas sezony skončil jednoznačně. Rennes vyhrálo 3:0.