Stade Rennes (Francie)

Bordeaux doma v nastavení přišlo o výhru

Remízu 1:1 nabídlo divákům utkání mezi Girondins Bordeaux a Stade Rennes. Domácí po brance Kamana dlouho vedli a už to vypadalo, že získají tři body, než v nastavení zařídil dělbu bodů Niang.
18.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Bordeaux potřebuje zabrat, doma hostí Stade Rennes

Souboj dvou letošních pohárových zástupců uvidí stadion Matmut Atlantique v Bordeaux. Les Girodins přivítají Stade Rennes. Ani jeden tým nemůže být s ligovým vývojem spokojen. Bordeaux v tabulce patří až třinácté místo, Rennes je zase osmé.
17.03. | Previews | žádný komentář

Arsenal za čtvrthodinu připravil Rennes o náskok a jde dál

Stejně jako v předešlém vyřazovacím kole Evropské ligy musel londýnský Arsenal dotahovat ztrátu z prvního venkovního zápasu, a i napodruhé si s nastalou situací poradil úspěšně. Odvetu s Rennes Kanonýři především díky výtečnému nástupu do utkání ovládli hladce 3:0 a postupují do čtvrtfinále. Hrdinou večera se stal Pierre-Emerick Aubameyang, jenž dva góly dal a na jeden přihrál.
14.03. | Komentáře a souhrny | 217 komentářů

Arsenalu může ke zvratu proti Rennes využít i Lacazetta

Před nadcházející reprezentační pauzou čeká na londýnský Arsenal poslední zápas, a to zápas nanejvýš důležitý. Kanonýrům totiž vážně hrozí předčasné vyřazení z Evropské ligy, neboť na půdě Rennes schytali porážku 3:1. Pro domácí je tak vítanou zprávou, že ke stažení dvoubrankového manka může překvapivě dopomoci i Alexandre Lacazette.
14.03. | Previews | 217 komentářů

Je pro mě motivací souboj proti Čechovi vyhrát, prohlásil Koubek

Brankáře Tomáše Koubka čeká s Rennes ve čtvrtek odveta v osmifinále Evropské ligy na hřišti Arsenalu, do které vkročí s náskokem 3:1. Postupu francouzského celku se bude snažit zabránit jeho bývalý gólman Petr Čech, který se chce rozloučit s kariérou ziskem trofeje. Koubek ze souboje s brankářskou legendou touží vyjít jako vítěz.
13.03. | Aktuality | 6 komentářů

Rennes po výhře nad Arsenalem skolilo v lize také bezmocný Caen

Rennes v ligovém klání proti o záchranu bojujícímu Caen potvrdilo dobré rozpoložení a před vlastními fanoušky navázalo na svůj předchozí báječný čtvrteční výkon z Evropské ligy proti londýnskému Arsenalu. Ačkoli se hosté ujali jako první vedení, domácí dokázali ještě do poločasu vyrovnat a ve druhém pak přetavili tři body na svou stranu.
11.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Rennes chce navázat na vítězství nad Arsenalem a doma Caen porazit

Hráče Caen čeká v Roazhon Parku složitý úkol, získat body proti domácímu Rennes, které doma od začátku prosince loňského roku neprohrálo. Rennes se navíc ve čtvrtek parádně naladilo v Evropské lize, když porazilo favorizovaný Arsenal 3:1 a je blízko postupu do další fáze.
10.03. | Previews | žádný komentář

Arsenal v deseti s Rennes třikrát inkasoval a hrozí mu vyřazení

Petru Čechovi se návrat do svého bývalého působiště nevydařil. Přestože český brankář v osmifinále Evropské ligy na půdě Rennes podal kvalitní výkon a připsal si slušnou řádku zákroků, překvapivé prohře svého Arsenalu 1:3 nezabránil. Utkání výrazně ovlivnilo vyloučení Sokratise Papastathopoulose v první půli, kterého domácí využili v obrat a dvoubrankový náskok do odvety.
07.03. | Komentáře a souhrny | 256 komentářů

Arsenal jede do Rennes na oblíbenou francouzskou půdu

Pět minut před sedmou hodinou večerní začne zápas Arsenalu na hřišti Rennes. Evropská liga je pro Gunners jednou z možností, jak splnit hlavní úkol sezony, tedy kvalifikovat se do příštího ročníku Ligy mistrů. Duel v Rennes je další překážka na cestě. V osmifinále budou Kanonýři favoritem, neboť proti francouzskému soupeři venku ještě nikdy neprohráli, ovšem musí se vypořádat s náročným zápasovým harmonogramem i absencí Alexandra Lacazetta.
07.03. | Previews | 256 komentářů

Marseille po třech výhrách jenom remizovala na hřišti Rennes 1:1

Marseille na hřišti Rennes pouze remizovala a odmítla tak posun na čtvrté místo. Svěřenci Rudiho Garcii však měli co dělat, po prvním poločase s domácími prohrávali, když se trefil Benjamin André, ale konečnou dělbu bodů zařídil v 56.minutě Valére Germain.
25.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
19.03. Dva zápasy Ligue 1 znají náhradní termíny
Nové termíny mají dva zápasy francouzské ligy, které se původně měly hrát v březnu. Na 17. dubna byl přeložen souboj Nantes s PSG, o osm dní dříve bude dohrán duel Nîmes - Rennes. (lequipe.fr)
15.03. Arsenal prý zahájil jednání o Sarrovi
Londýnský Arsenal už údajně jedná s francouzským Rennes o přestupu Ismaily Sarra. Hbitého senegalského křídelníka sledují Gunners už delší dobu. Oba kluby se ve čtvrtek potkaly v osmifinále Evropské ligy a radoval se anglický velkoklub. (dailymail.co.uk)
08.03. Koubek nechá vydražit Čechův dres
Brankář Tomáš Koubek z francouzského Rennes získal ve včerejším utkání Evropské ligy proti Arsenalu cennou památku na velké vítězství svého klubu, který londýnského giganta porazil 3:1. Dres gólmana soupeře Petra Čecha si ale Koubek nenechá a podepsaný ho věnuje do aukce na charitativním turnaji Sport Hradec Cup. Výtěžek z dražby je věnován na pomoc hendikepovaným dětem a jejich rodinám.
07.03. Rennes večer bez Traorého a Nianga
Hamari Traoré a M'Baye Niang nebudou k dispozici Stade Rennes ve večerním úvodním osmifinále Evropské ligy s Arsenalem. Zmíněnou dvojici nepustí na trávník disciplinární trest. (lequipe.fr)
06.03. Fanoušci Caen nesmí do Rennes
Zápas 28. kola francouzské ligy mezi Stade Rennes a Caen se obejde bez hostujících příznivců. Fanoušci normandského klubu dostali zápas cestovat do Rennes od prefektury Ille-et-Vilaine. (lequipe.fr)
27.02. Rennes nastoupilo i s Ben Arfou
Hatem Ben Arfa se v dnešním čtvrtfinálovém utkání Coupe de France vrátil do sestavy Stade Rennes. Ofenzivní hráč bretaňského celku kvůli odpočinku vynechal ligový duel s Marseille (1:1). (lequipe.fr)
26.02. Nîmes protestuje proti odložení zápasu
Na sobotu naplánované ligové utkání mezi Nîmes Olympique a Stade Rennes, které chce hostující ekipa přeložit na neděli, aby měla dostatek času na odpočinek po čtvrtfinálovém utkání Coupe de France, se dost možná odehraje v původním termínu. Mužstvo z regionu Languedoc-Roussillon totiž proti snaze bretaňského klubu o přeložení zmíněného duelu podalo stížnost. (lequipe.fr)
25.02. Utkání Nîmes - Rennes bylo odložené
Zápas nadcházejícího kola Ligue 1 mezi Nîmes Olympique a Stade Rennes, který se měl původně odehrát v sobotu večer, byl odložený. Důvodem byl požadavek bretaňského klubu, jenž chce mít dostatek času k přípravě na osmifinálové souboje Evropské ligy s Arsenalem. (lequipe.fr)
25.02. Ben Arfa dostal prostor k odpočinku
Stade Rennes v nedělním utkání remizovalo s Marseille (1:1), ovšem v jeho sestavě chyběl Haten Ben Arfa. Jak následně uvedl kouč Julien Stéphan, francouzský ofenzivní univerzál dostal prostor k odpočinku. (lequipe.fr)
24.02. Zeffane musel střídat vinou zranění
Stade Rennes remizovalo s Marseille, přišlo však o Mehdiho Zeffaneho. Alžírský obránce vydržel na trávníku pouze třináct minut, kdy musel nuceně ze hřiště kvůli blíže neupřesněným zdravotním problémům. (lequipe.fr)