Krasnodar a Rennes se utkají o Evropskou ligu

Postupující ze skupiny E již známe - Chelsea a Sevilla budou hrát o celkové prvenství, zatímco zbylí dva účastníci FK Krasnodar a Stade Rennes si to rozdají o jarní účast v Evropské lize. Oba "začínají" na stejné startovní čáře, doposud totiž získali jeden bod.
VČERA | Previews | 3 komentáře

Rennes venku oslabený Štrasburk neskolilo, domů si odvezlo bod

Ani jeden z celků aktuálně neoplývá vůbec povedenou formou. Zatímco Štrasburk si drží svou negativní výkonnost vlastně už od začátku sezóny, Rennes napříč všemi soutěžemi strádá už několik týdnů po sobě. Hosté byli v utkání aktivnější, vystřelili třeba na bránu více jak třikrát než jejich soupeř, jenomže ani v početní výhodě pak vítězství prostě nevydolovali.
28.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Páteční předehrávku obstarají Strasbourg a Rennes.

Náročný program fotbalistů Rennes pokračuje a zdá se, že mu úplně nevyhovuje. Les Rennais opustila štěstěna a v tuto chvíli mají za sebou čtyři soutěžní zápasy bez bodu. V páteční předehrávce se představí na hřišti Strasbourgu, kterému se také nedaří.
26.11. | Previews | žádný komentář

Giroud v nastavení vystřelil Chelsea vítězství

Velmi napínavý závěr byl k vidění v zápase Ligy mistrů v Rennes, kde domácí tým čelil Chelsea. Ta šla v první půli do vedení zásluhou Hudsona-Odoie, v závěru pak sice přišel vyrovnávací gól z kopačky Guirassyho, vítězství 1:2 ale svému týmu v nastavení zařídil Giroud.
24.11. | Komentáře a souhrny | 224 komentářů

Rozjetá Chelsea si může v Rennes zajistit postup do osmifinále

Rennes prožívalo velmi dobrý začátek sezóny. A před premiérovou účastí v Lize mistrů bylo hodně namlsané. Jenže prakticky od začátku října zapomnělo vyhrávat, po třech remízách následovalo pět porážek z šesti posledních utkání, přitom napravit nelichotivou bilanci proti Chelsea bude pořádně složitým úkolem. Jeho soupeř je totiž naopak aktuálně ve slušné formě.
23.11. | Previews | 224 komentářů

Bordeaux odváží z Rennes těsné vítězství

Postaral se o něj bývalý hráč Les Rouges et Noirs Hatem Ben Arfa. Les Girondins si tak připisují další důležité tři body, zatímco svěřenci Juliena Stéphana s velkou pravděpodobností po jedenáctém kole opustí pohárové příčky.
20.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Rennes míní zapomenout na neúspěchy, přivítá doma Bordeaux

Zmobilizovat síly, zapomenout na hodně nepovedené období na přelomu října a listopadu před reprezentační přestávkou a opět se nastartovat k té formě, jakou Rennes oplývalo v úvodu sezóny. Asi takové cíle mohli mít Les Rennais během uplynulého dvoutýdenního bezzápasového období. Teď v páteční předehrávce Ligue 1 přivítají Bordeaux.
19.11. | Previews | žádný komentář

PSG urvalo osmou ligovou výhru v řadě, Rennes porazilo třemi góly

PSG zůstane před reprezentační přestávkou jistojistě na prvním místě Ligue 1. Byť před pár dny neuspělo v Lize mistrů na půdě Lipska, zapomnělo na tenhle neúspěch a v lize skolilo třemi brankami Rennes, i když muselo nastoupit kvůli mnoha absencím v hodně pozměněné sestavě. Hosté naopak v Parku princů utrpěli čtvrtou porážku v posledních pěti případech.
09.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Marquinhos stojí za Tuchelem. Jeho PSG vyzve v boji o čelo tabulky Rennes

Oba francouzští účastníci evropských pohárů neprožívají v Lize mistrů svoje nejlepší časy. V Ligue 1 každopádně okupují přední pozice, které jsou bezpochyby jejich hlavní ambicí, a ve vzájemném zápase budou soupeřit o příčku nejvyšší. Rennes by ovšem muselo v Paříži opravdu vysoko zvítězit, aby svého protivníka v konečném účtování dokázalo předskočit.
07.11. | Previews | žádný komentář

Výhru Chelsea nad Rennes zařídil dvěma proměněnými penaltami Timo Werner

Chelsea si hladce poradila se Stade Rennes a zůstala na prvním místě. Utkání se rozhodovalo v prvním poločase, ve kterém obránce hostí Dalbert vyrobil dvě penalty a obě proměnil z pohledu Blues Timo Werner. Nešťastník Dalbert si navíc vykoledoval dvě žluté karty a utkání pro něho před přestávkou skončilo. Prakticky skončilo pro celé Rennes, které se v oslabení na odpor nezmohlo a naopak ještě inkasovalo třetí gól z kopačky Tammyho Abrahama.
04.11. | Komentáře a souhrny | 163 komentářů
01.12. Rennes možná ve středu bez Gomise
Alfred Gomis možná nebude k dispozici Stade Rennes ve středečním zápase Ligy mistrů na hřišti Krasnodaru. Senegalský gólman si na dnešním tréninku přivodil neupřesněné zranění. (lequipe.fr)
01.12. Rennes bude postrádat Guirassyho
Serhou Guirassy bude mít hodně špatné vzpomínky na utkání proti Štrasburku. Útočník Rennes si z duelu odnesl zraněný kotník a čeká ho dlouhá pauza, mimo hru bude šest až deset týdnů. (lequipe.fr)
19.11. Rennes si chce pojistit Camavingu
Eduardo Camavinga je na seznamu několika předních evropských klubů, jeho odchod z Rennes je otázkou času a francouzský klub bude chtít dostat co nejvíce peněz, s mladým záložníkem proto zahájil jednání o nové smlouvě. Stávající kontrakt osmnáctiletému fotbalistovi vyprší v létě 2022. (lequipe.fr)
31.10. Rugani bude chybět několik týdnů
Na několik týdnů se bude muset Rennes obejít bez Daniele Ruganiho. Italský obránce má zdravotní problémy, před několika dny si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
31.10. Zranění Bourigeauda není vážné
Benjamin Bourigeaud si v týdnu poranil lýtko a podle všeho se nejedná o nic vážného. Záložníka Rennes v tuto chvíli čekají testy, vyloučeno přitom není, že by mohl nastoupit už odpoledne proti Brestu. (lequipe.fr)
30.10. Camavinga vynechá nejméně tři zápasy
Stade Rennes nebude do reprezentační přestávky k dispozici Eduardo Camavinga. Talentovaný záložník je mimo hru s pohmožděnou nohou, načež kromě ligových zápasů s Brestem a PSG vynechá také duel Ligy mistrů na půdě Chelsea. (lequipe.fr)
29.10. Rennes se zranil také Bourigeaud
Rennes ve středu večer podalo mizerný výkon v Seville a může být rádo za porážku 0:1, vedle toho přišlo o dva hráče. Hned v úvodu si stehenní sval poranil obránce Daniele Rugani, krátce po změně stran pak z utkání odstoupil i záložník Benjamin Bourigeaud, v tomto případě bylo na vině zranění lýtka. (lequipe.fr)
28.10. Rugani má zraněný stehenní sval
Rennes bojuje v Seville a od 17. minuty mu chybí Daniele Rugani, italský obránce si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
28.10. Rennes bez Camavingy a N'Zonziho
Bez dvou důležitých záložníků se bude muset obejít francouzské Rennes v dnešním utkání Ligy mistrů v Seville. Scházet budou jak Steven N'Zonzi, tak Eduardo Camavinga. (getfootballnewsfrance.com)
27.10. Rennes na tréninku chyběl Camavinga
Eduardo Camavinga vynechal dnešní trénink Stade Rennes. Talentovaný záložník chyběl z blíže nespecifikovaných důvodů a nad jeho zítřejším startem v utkání Ligy mistrů v Seville se vznáší otazník. (lequipe.fr)