SM Caen   -   FC Nantes

3 : 0 (3:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.91 - 3.10 - 3.77

SM Caen - FC Nantes 3:0

Caen díky třem brankám z prvního poločasu rozhodlo o svém vítězství nad oslabeným Nantes, které tak zůstává na předposledním místě.

Prakticky po půl hodině hry bylo rozhodnuto. Hostující kouč Elie Baup, jenž postrádal sedm hráčů základní sestavy, už poté s výsledkem zkrátka nic neudělal. Caen pokračuje v hodně solidních výkonech a zaslouženě mu patří překvapivá čtvrtá příčka.

Domácí měli fantastický start do utkání. Už ve druhé minutě zužitkoval skvělý pas Savidan, který nekompromisní ranou nedal gólmanovi Alonzovi šanci. Za osm minut to bylo už 2:0. Anthony Deroin poslal míč na vzdálenější tyč Benu Khalfallahovi, jenž z blízkosti náskok Caen zvýšil. Za několik okamžiků mohl Ben Khalfallah zvýšit, tentokráte se však dobře představil Alonzo.

Ve 31. minutě dokonali domácí zkázu. Nivetovi vrátil míč autor první branky Savidan a francouzský útočník potřetí skóroval za bezmocného brankáře Nantes. Caen dominovalo i ve druhé půli a spálilo i několik tutovek. Za dobrou příležitost ke skórování u hostů můžeme považovat střelu Marevala, která jen těsně minula tyč.
Autor: Patrik Sandev / soccernet.com