RC Lens Francie - RC Lens - Zprávy

Racing Lens - Olympique Marseille 3:3

Šest branek padlo v divokém zápase mezi Racingem Lens a Marseille. Hosté po prvním poločase vedli 2:0, domácí dokázali během sedmnácti minut druhého poločasu skóre otočit ve svůj prospěch. To ale nebylo z utkání všechno, definitivní tečku udělal 60 sekund před koncem Cissé, který rozhodl o konečné remíze 3:3.

Preview: Racing Lens - Olympique Marseille

Racing Lens a Marseille se oni praly o pohárovou Evropu, letos jsouna opačných pólech tabulky. Domácí bojují o záchranu, Olympique po slabším úvodu o Ligu mistrů.

Racing Lens - Olympique Lille 1:2

Lille dokázalo v dohrávce 19. kola zvítězit 2:1 na půdě Lens a vzdálilo se sestupovým příčkám. Hosté vyhráli zcela zaslouženě, kontrolovali celý průběh zápasu. Domácím se podařilo snížit až 4 minuty před koncem.

V dohrávce Lens hostí Lille

V úterní dohrávce 19. kola nejvyšší francouzské soutěže na sebe narazí sousedé z tabulky. Domácímu Lens patří 16. příčka, hosté z Lille jsou na tom o jednu pozici lépe. Zápas se v prosinci neodehrál kvůli nezpůsobilému terénu.

AJ Auxerre - Racing Lens 0:0

Auxerre nedokázalo oplatit Lens prohru 0:2 z podzimní části soutěže. V sobotním večerním utkání si oba týmy rozdělily bod za bezbrankovou remízu.

Preview: AJ Auxerre - Racing Lens

Jak domácí Auxerre tak i hosté z Lens ještě toho musí hodně ukázat, aby si Ligue 1 pojistli i pro příští sezonu. Auxerre má hostům co vracet, první zápas sezony totiž skončil v jejich neprospěch 0:2.

Racing Lens - Toulouse FC 1:1

Po výhře nad Le Mans v semifinálovém utkání ligového poháru se Lens vrátilo zpět na zem. V souboji dvou týmů namočených v sestupové hře se Racingu nepodařilo doma přehrát Toulouse a stále tedy musí bojovat o udržení v elitní francouzské soutěži.

Preview: Racing Lens - Toulouse FC

Dva týmy hodně ohrožené sestupem se střetnou v sobotu v Lens. Jean-Pierre Papin, trenér domácího Racingu, moc dobře ví, že tohle může být jeden z klíčových zápasů jeho týmu v bitvě o udržení v elitní francouzské soutěži.

AS Nancy-Lorraine - Racing Lens 2:1

Domácí tým sice od 41. minuty díky brance Manganeho prohrával, ale ve druhé půli podal zlepšený výkon a dvěma góly v rozmezí 180 sekund skóre otočil.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Racing Lens

Racing Lens cestuje do Nancy a v případě vítězství by se mohl dotáhnout na rozdíl jediného bodu právě k domácímu týmu. Ve hře je totiž možnost účasti v milionové Lize mistrů.

Racing Lens - Olympique Nice 0:0

Trápící se Lens uhrálo s rozjetým Nice doma bod. Nikdo z hráčů nedokázal v sobotu na Stade Felix Bollaert vstřelit branku, a proto hrálo Lens s Nice bez branek.

Preview: Racing Lens - Olympique Nice

Kouč Nice Frederic Antonetti doufá, že prohra jeho týmu s Marseille minulý týden nijak jinak dobře rozjeté mužstvo nepoznamená vzhledem k nadcházejícímu nelehkému duelu s třináctým Lens.

Stade Caen - Racing Lens 1:4

Racing Lens si po velmi dobrém výkonu veze z Caen vysoké vítězství 4:1. Hosté otevřeli skóre hned v první minutě, zkázu pro domácí tým dokonal Seube, který si dal vlastní gól.

Preview: Stade Caen - Racing Lens

Caen se v neděli utká s týmem Lens a bude chtít odčinit zdrcující porážku z minulého kola. Mužstvo kolem trenéra Dumase prohrál s Olympiquem Marseille vysoko 1:6!

Racing Lens - Racing Strasbourg 2:2

Zajímavý duel byl k vidění v Lensu. V něm domácí sice dvakrát prohrávali, ale nakonec zachránili aspoň remízu. A to hlavně díky Monterrubiovi, který se mezi střelce zapsal dvakrát.