Nîmes Olympique nejtěsnějším možným rozdílem přehrálo Angers

Svěřencům Stéphana Moulina rozhodně nelze upřít snahu, nicméně letos se jim chybí i více toho fotbalového štěstíčka. Krokodýli se zásluhou této výhry dostali nad sestupové pásmo. Uvidíme, jak dlouho tam vydrží.
VČERA | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Nimes má formu a v záchranářském duelu proti Angers ji chce využít

Až na osmnáctém místě se drží hráči Nimes Olympique, přesto můžeme říci, že mají velmi dobrou formu, neboť tři zápasy v řadě vyhráli. Crocodiles potřebují v nastoleném trendu pokračovat a proti trápícímu se Angers by to mohlo vyjít.
14.02. | Previews | 1 komentář

Nice doma překvapivě nestačilo na Nimes

OGC Nice před nedávnem vyhlásilo útok na evropské poháry a vedlo si dobře, jenomže podobné ztráty jako je tato sráží pobřežní celek celou sezonu. Nice doma nestačilo na o záchranu bojující Nimes Olympique a útok na přední pozice se tak znovu odkládá. Pro Nimes jsou to pochopitelně zlaté tři body. Klíčovým okamžikem bylo i vyloučení Boudaouiho, protože po jeho červené kartě Nimes dvakrát udeřilo.
09.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

OGC Nice, nebo Nimes Olympique? Kdo potvrdí dobrou formu?

K zajímavému měření sil dojde ve francouzské riviéře v Nice, kam v rámci 24. kola Ligue 1 zavítá Nimes Olympique. Svěřenci Patricka Vieiry dali konečně výsledkům kontinuitu a od nového roku čekají na svého přemožitele zatím marně. Osmý tým tabulky se přesto musí mít na pozoru, Nimes sice hraje o záchranu, ale únor začalo ve velkém stylu dvěma výhrami.
07.02. | Previews | 1 komentář

Nîmes porazilo Dijon a přiblížilo se nesestupovým pozicím

Boj o záchranu se v nejvyšší francouzské soutěži dramatizuje. Nimes totiž v přímém souboji porazilo Dijon a stáhlo náskok svého soupeře na pouhé tři body. Crocodiles vsítili všechny branky už v prvním poločase, který zároveň orámovali. Ve 4. minutě otevřel skóre Benrahou a ve 44. zvýšil Roux.
06.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

V Nîmes se bude hrát o záchranu, přijede Dijon

Souboj o záchranu uvidí diváci ve středu večer na stadionu des Costiéres. Nîmes tam přivítá Dijon a určitě půjde o zajímavou podívanou, neboť oba celky o víkendu vyhrály. NîmesOlympique si vyšláplo na Monako a tři góly vstřelil i Dijon při vítězství nad Brestem.
04.02. | Previews | žádný komentář

Nimes si vyšláplo na Knížata a vyhrálo 3:1, hosté už v první půli přišli o dva hráče

Monako se před časem znovu zbavilo Leonarda Jardima a zdá se, že neudělalo dobře. Pod novým koučem Robertem Morenem se Knížatům vůbec nedaří a další porážku si připsala na půdě Nimes Olympique. Crocodiles po remízovém prvním poločase rozhodli po změně dalšími dvěma góly a celkově porazili Monako 3:1. Utkání výrazně ovlivnilo tuplované vyloučení na straně hostů, ve 32. a 33. minutě uviděli červenou kartu Bakayoko a Gelson Martins.
01.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Robert Moreno chce s Monacem v lize konečně vyhrát. Cestuje do Nimes

Monaco pod vedením trenéra Roberta Morena, který na jaře nahradil odvolaného Leonarda Jardima, v rámci Ligue 1 ještě nevyhrálo. A protože jeho ligová série bez tříbodového rezultátu trvá už tři zápasy v řadě, bezpochyby se o svůj první úspěch bude španělský stratég snažit v Nimes. To je na zadních pozicích tabulky a horlivě usiluje o záchranu.
01.02. | Previews | 1 komentář

Saint-Étienne spasil Wahbi Khazri, dvěma góly porazil Nimes

Wahbi Khazri se stal hrdinou utkání mezi Saint-Étienne a Nimes Olympique. Les Verts díky jeho dvěma zásahům získali potřebné tři body a hosty odsoudili se dál krčit na předposledním místě tabulky. Saint-Étienne zároveň přerušilo nelichotivou sérii čtyř ligových porážek v řadě.
26.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Saint-Étienne již v potřebné síle. Přeruší negativní sérii proti Nîmes?

Saint-Étienne v lize v uplynulých šesti kolech získalo pouhé tři body, hned pětkrát prohrálo, a i proto se propadlo až do dolní poloviny tabulky. Teď by však chtělo nastartovat svou nějakou delší šňůrou daleko lepších výsledků i kvůli skutečnosti, že marodka se mu postupně skoro vyprázdnila. V utkání proti na dně posazenému Nîmes bude určitě favoritem.
24.01. | Previews | žádný komentář
15.02. Nîmes přišlo o zraněného Ferhata
Zinedine Ferhat nedohrál dnešní utkání mezi Nîmes Olympique a Angers. Alžírského záložníka zasáhla noha Casimira Ningy, po které musel být odnesený na nosítkách, zatímco autor nevybíravého zákroku byl vyloučený. (lequipe.fr)
10.02. Philippoteaux má podvrtnutý kotník
Nîmes Olympique vyhrálo ligové utkání v Nice, na čemž se jedním gólem podílel Romain Philippoteaux, který však posléze musel nuceně vystřídat. Podrobné vyšetření ale neodhalilo vážnější zranění, ostřílený záložník má podvrtnutý kotník. (lequipe.fr)
04.02. Koné konečně dostal vízum
Moussa Koné může konečně nastoupit za Nîmes Olympique. Senegalský útočník do klubu přestoupil před dvěma týdny z Drážďan, až dnes ale dostal víza k pobytu ve Francii. (lequipe.fr)
22.01. Koné je hráčem Nîmes Olympique
Moussa Koné přestoupil z Drážďan do Nîmes Olympique. Senegalský útočník podepsal smlouvu na tři a půl roku, opačným směrem mají putovat tři miliony eur. (transfermarkt.de)
22.01. Nîmes Olympique kupuje Koného
Moussa Koné po dvou letech opouští Dynamo Drážďany a přestupuje do Nîmes Olympique. Senegalský útočník už prošel zdravotní prohlídkou a dnes ráno se zapojil do tréninku francouzského klubu, transfer bude oficiálně potvrzen v nejbližších hodinách. (getfootballnewsfrance.com)
16.01. Nîmes úspěšně jedná o hostování Gouiriho
Amine Gouiri opustí Lyon a sezonu dohraje v jiném prvoligovém francouzském klubu. Mladý útočník má namířeno do Nîmes, jednání o hostování jsou v pokročilé fázi. (getfootballnewsfrance.com)
15.01. Briançon a Ripart nedohráli vinou zranění
Nîmes Olympique prohrál s Rennes a navíc přišel o dva hráče. Na podrobná vyšetření půjdou obránce Anthony Briançon a útočník Renaud Ripart, oba si přivodili svalová zranění. (lequipe.fr)
15.01. Nîmes jedná o příchodu Koného
Moussa Koné zřejmě opustí Dynamo Drážďany. Nejlepší střelec druholigového německého celku by mohl zamířit do Francie, kde podle informací deníku "Bild" o jeho příchodu vyjednává Nîmes Olympique. (transfermarkt.de)