Montpellier HSC Francie - Montpellier HSC - Zprávy

FC Lorient - Montpellier HSC 2:2

Lorient po výhře v prvním kole nedokázal na tříbodový úspěch navázat, ovšem remízový výsledek se vzhledem k průběhu také počítá. S nováčkem z Montpellieru totiž prohrával necelých 25 minut před závěrečným hvizdem 0:2, avšak díky brance v poslední minutě se nakonec může radovat alespoň z bodu. Hosté tak udělali i v druhém kole dobrý dojem a do sezóny rozhodně vkročili tou správnou nohou, i když podruhé za sebou přišli o výhru v nastaveném čase.

Preview: FC Lorient - Montpellier HSC

Nováček ligy Montpellier sice uhrál doma skvělou remízu s favoritem utkání z Paříže, záložník Joris Marveaux ovšem krotí emoce na minimum. Až druhé kolo na půdě Lorientu, jenž naposledy také trochu překvapivě naplno uspěl v Lille, je prý podle něho tou správnou zkouškou do premiérového ročníku Ligue 1.

Montpellier HSC - Paris Saint-Germain 1:1

Nováček soutěže Montpellier nezačal sezónu špatně, hned v prvním kole vybojoval před vlastním publikem bod za remízu 1:1 s PSG. Hosty poslal do vedení dvacet minut před koncem hry Giuly, hrdinou domácích se stal Spahič, který ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal na konečných 1:1.

Preview: Montpellier HSC - Paris Saint-Germain

Paris má před novou sezónou jasný cíl. Chce se s jistotou dostat do evropských pohárů, ze kterých loni po posledním kole vypadl. Pomoci má k tomu nový francouzský trenér Antoine Kombouaré, který přišel z konkurenčního Valenciennes a nahradil odcházejícího Paula Le Guena. Hned v úvodním kole narazí na nevyzpytatelného nováčka z Montpellieru, který bude mít velkou chuť do hry, a favorizovaný celek tak bude muset předvést stoprocentní výkon.