FC Metz Francie - FC Metz - Zprávy

Preview: Paris Saint-Germain - FC Metz

Čtrnáctý Paris Saint Germain bude ve středu v rámci jedenadvacátého kola doma v Parku princů hostit Méty. Ty jsou na to ještě hůře a zatím beznadějně okupují poslední příčku. PSG půjde o to, pokusit se alespoň trochu zachránit sezónu.

FC Metz - AS Monaco 1:4

Mladý útočník Menez vstřelil dva góly a měl největší podíl na jednoznačném vítězství Monaka na hřišti posledních Mét. Knížecí klub si odváží všechny body za vysoké vítězství 4:1.

Preview: FC Metz - AS Monaco

Monako je sice v roce 2008 ještě neporaženo, ovšem Jeremy Menez, záložník Monaka, ví, že jeho tým má na víc. S plánem vylepšit stávající osmou pozici pojede Monako na půdu posledních Mét a nečeká se nic jiného než výhra hostů.

Olympique Lille - FC Metz 1:1

Utkání Lille s Métami skončilo nakonec remízou, i když to dlouho dobu vypadalo, že se hosté dočkají druhé výhry v sezóně. Méty otevřely gólový účet zápasu ve 24. minutě, domácím se podařilo srovnat v hodině dvanácté- až v páté minutě nastavení!

Preview: Olympique Lille - FC Metz

Lille chce do druhé poloviny sezony určitě vstoupit lépe, než jak odehrálo tu první. Domácí tým, se kterým se počítalo na přičkách zaručující start v pohárové Evropě, totiž drží poslední nesestupovou pozici - 17. místo. Hosté z Mét jsou na tom ještě hůře. Nachází se totiž na samém konci tabulky francouzské Ligue 1.

FC Lorient - FC Metz 2:0

Lorient bez problémů porazil poslední Méty 2:0 a navázal tak na úspěšnou šňůru zápasů bez porážek – nyní jich má na kontě osm.

Preview: FC Lorient - FC Metz

Lorient chce pokračovat v sérii zápasů bez prohry. Zatím jich má na kontě sedm a osmý korálek na pomyslnou nit bude chtít navléknout v sobotu proti posledním Métám.

FC Metz - FC Sochaux 1:2

Souboj dvou posledních týmů francouské Ligue 1 dopadl lépe pro hosty. Domácí FC Metz tak ztrácejí na Sochaux už devět bodů a od první nesestupové příčky je dělí už bodů třináct.

Preview: FC Metz - FC Sochaux

Souboj posledního s předposledním francouzské Ligue 1. To je zápas mezi FC Metz a FC Sochaux.

AS Saint-Etienne - FC Metz 2:0

Utkání St. Etienne proti Métám skončilo podle papírových předpokladů. Domácí překvapení nedopustili a zvítězili 2:0. Gólově se prosadili Landrin a Feindoundo.

Preview: AS Saint-Etienne - FC Metz

Beznadějně poslední Méty zajíždí na hřiště St. Etienne. Tam se chtějí porvat o tři body, ale v tříbodový úspěch nevěří ani nejoptimistější fanoušek Mét.

FC Metz - AJ Auxerre 0:1

Auxerre zvítězilo v Métách 1:0 a na své konto si připsalo šesté vítězství v sezóně. Dánský útočník Thomas Kahlenberg devět minut po začátku druhého poločasu rozhodl, že si všechny body odvezou hosté.

Olympique Marseille - FC Metz 3:1

Olympique Marseille se opravdu zvedá. Že výhra nad favoritem z Lyonu nebyla pouze náhoda dokázali hráči Marseille v patnáctém kole na domácí půdě s Métami. Nádherná branka Zendena a dva góly Nianga znamenaly výhru 3:1.

Preview: Olympique Marseille - FC Metz

Marseille má sice před sebou zápas s Besiktasem Istanbul, ale trenér Eric Gerets odmítá, že by mohl některé hráče o víkendu šetřit. Všichni se v jeho kabině naopak soustředí na sobotní zápas dvou týmu ze spodní čtvrtiny tabulky Ligue 1. V něm Marseille přivítá doma Méty.

FC Metz - RC Lens 1:2

Lens pokračuje v dobrých výsledcích z poslední doby, zvítězit se mu podařilo i na půdě posledních Mét. Monterrubio po hodině hry poslal hosty do vedení, o deset minut později ale vyrovnal domácí Aguirre. Tři minuty před koncem rozhodl o vítězství hostů střídající Khiter. Lens si tak odváží všechny tři body.