FC Metz Francie - FC Metz - Zprávy

Girondins Bordeaux - FC Metz 3:0

Bordeaux nedovolilo překvapení a s Métami si jednoznačně poradilo 3:0. Skóre otevřel ve 26. minutě Cavenaghi z penalty, ten samý hráč se trefil i sedmnáct minut před koncem. Tečku za utkáním udělal Diarra a rozhodl o jednoznačné výhře domácích.

Preview: Girondins Bordeaux - FC Metz

Druhý tým tabulky z Bordeaux hostí beznadějně poslední mužstvo Mét. Domácí jsou jasnými favority, pokud se chtějí přiblížit vedoucímu Lyonu, musí "z povinnosti" zvítězit.

FC Metz - Stade Rennes 1:1

Letos se, jak je obecně známo, na Saint-Symphorien jezdí pro body. V sobotním duelu domácím Métám zachránil aspoň ten jeden bodík gól z osmdesáté minuty, který vstřelil Momar NDiaye. Za Rennes se trefil Olivier Thomert.

Preview: FC Metz - Stade Rennes

Domácí mají jednu z posledních šancí na vzkříšení šance na záchranu. Přestože Rennes v posledních zápasech nijak nezáří, málokdo Métám věří.

Paris Saint-Germain - FC Metz 3:0

Paris Saint-Germain napodobil své minulé domácí vítězství, beznadějně poslední Méty smetl i tentokráte jednoznačně 3:0. O branky PSG se postarali Luyindula, Rothen a Diane.

Preview: Paris Saint-Germain - FC Metz

Čtrnáctý Paris Saint Germain bude ve středu v rámci jedenadvacátého kola doma v Parku princů hostit Méty. Ty jsou na to ještě hůře a zatím beznadějně okupují poslední příčku. PSG půjde o to, pokusit se alespoň trochu zachránit sezónu.

FC Metz - AS Monaco 1:4

Mladý útočník Menez vstřelil dva góly a měl největší podíl na jednoznačném vítězství Monaka na hřišti posledních Mét. Knížecí klub si odváží všechny body za vysoké vítězství 4:1.

Preview: FC Metz - AS Monaco

Monako je sice v roce 2008 ještě neporaženo, ovšem Jeremy Menez, záložník Monaka, ví, že jeho tým má na víc. S plánem vylepšit stávající osmou pozici pojede Monako na půdu posledních Mét a nečeká se nic jiného než výhra hostů.

Olympique Lille - FC Metz 1:1

Utkání Lille s Métami skončilo nakonec remízou, i když to dlouho dobu vypadalo, že se hosté dočkají druhé výhry v sezóně. Méty otevřely gólový účet zápasu ve 24. minutě, domácím se podařilo srovnat v hodině dvanácté- až v páté minutě nastavení!

Preview: Olympique Lille - FC Metz

Lille chce do druhé poloviny sezony určitě vstoupit lépe, než jak odehrálo tu první. Domácí tým, se kterým se počítalo na přičkách zaručující start v pohárové Evropě, totiž drží poslední nesestupovou pozici - 17. místo. Hosté z Mét jsou na tom ještě hůře. Nachází se totiž na samém konci tabulky francouzské Ligue 1.

FC Lorient - FC Metz 2:0

Lorient bez problémů porazil poslední Méty 2:0 a navázal tak na úspěšnou šňůru zápasů bez porážek – nyní jich má na kontě osm.

Preview: FC Lorient - FC Metz

Lorient chce pokračovat v sérii zápasů bez prohry. Zatím jich má na kontě sedm a osmý korálek na pomyslnou nit bude chtít navléknout v sobotu proti posledním Métám.

FC Metz - FC Sochaux 1:2

Souboj dvou posledních týmů francouské Ligue 1 dopadl lépe pro hosty. Domácí FC Metz tak ztrácejí na Sochaux už devět bodů a od první nesestupové příčky je dělí už bodů třináct.

Preview: FC Metz - FC Sochaux

Souboj posledního s předposledním francouzské Ligue 1. To je zápas mezi FC Metz a FC Sochaux.

AS Saint-Etienne - FC Metz 2:0

Utkání St. Etienne proti Métám skončilo podle papírových předpokladů. Domácí překvapení nedopustili a zvítězili 2:0. Gólově se prosadili Landrin a Feindoundo.