Odense Boldklub Dánsko - Odense Boldklub - Zprávy

Preview: Wisła Kraków - Odense Boldklub

Polský mistr Wisla Krákow touží po vyřazení z předkola Ligy mistrů po nápravě a v Evropské lize se bude chtít porvat o postup. Na úvod jí čeká odpadlík z předkola milonářské soutěže, totiž dánské Odense.

VfB Stuttgart - Odense Boldklub 5:1

Fotbalisté Stuttgartu s přehledem stvrdili v domácím prostředí úspěšné tažení proti dánskému Odense, o čemž vypovídá jasné vítězství v poměru 5:1. S velkým přehledem si tak pohlídali vedoucí příčku ve skupině, na druhý švýcarský celek YB Bern si vytvořili náskok šesti bodů. Nový trenér na lavičce Bruno Labbadia proto i s neúplnou sestavou ukázal, že se může blýskat na lepší časy. A hlavně v domácí bundeslize je zlepšení potřeba jako sůl.

Preview: VfB Stuttgart - Odense Boldklub

Ani ve skupině H už taky prakticky o nic nejde a dohrávat se bude spíše z povinnosti. Jistotu prvního místa má německý Stuttgart, který poprvé ztratil body minule na půdě švýcarského YB Bern, i přesto si zajistil jistotu první pozice. Postup měl v podstatě jistý už po čtvrtém kole na závěr doma přivítá dánské Odense, které je z postupové hry venku, Bude ale určitě bojovat alespoň o třetí místo na dálku se španělským Getafe.

Odense Boldklub - Getafe CF 1:1

Fotbalisté dánského Odense sice dokázali v poslední minutě zápasu vykřesat naději na postup do dalšího kola, když srovnali stav se španělským Getafe. O půl hodiny později se však dozvěděli, že se jejich sen definitivně rozplynul. Konkurenční švýcarský celek Young Boys Bern totiž díky skvělému závěru zdolal do té doby suverénní Stuttgart a vytvořil si před oběma protivníky pětibodový náskok. Getafe gól v závěru zápasu musí mrzet dvojnásob.

Preview: Odense Boldklub - Getafe CF

Ve skupině H je první místo bezpečně obléháno německým Stuttgartem a ten už o něj v podstatě nemůže přijít. Nicméně za ním se strhne ještě velká řež o druhé postupové místo. Horkým kandidátem je prozatím se šesti body Young Boys Bern, avšak po čtvrtečním duelu na dánské půdě se všechno může otočit o sto osmdesát stupňů pro Getafe.

Odense Boldklub - BSC Young Boys 2:0

Odense získává první body v letošní Evropské lize a stahuje tak náskok svého čtvrtečního soupeře na rozdíl tří bodů. Young Boys si přes druhou porážku drží druhé postupové místo za jistým účastníkem vyřazovacích bojů Stuttgartem.

Preview: Odense Boldklub - BSC Young Boys

Odense Boldklub, dánský celek, ve skupině ještě nebodoval a velkou příležitost k tomu bude mít proti Young Boys Bern. Před čtrnácti dny Dánové ve Švýcarsku prohráli a mají svému soupeři co oplácet.

BSC Young Boys - Odense Boldklub 4:2

Švýcarský Young Boys Bern porazil na vlastním hříšti Odense 4:2 a po druhém zisku tří bodů výrazně zvýšil své postupové šance do vyřazovací fáze Evropské ligy. Situace Odense je po třech prohrách přesně opačná.

Preview: BSC Young Boys - Odense Boldklub

Young Boys výhrou nad Getafe oživil naděje na pohárové jaro, Odense pro takovou naději musí odvézt ze Švýcarska všechny body.

Odense Boldklub - VfB Stuttgart 1:2

Fotbalisté Stuttgartu si po nepovedených výkonech v domácí lize spravují chuť. Nejprve sice s velkým štěstím prošli do skupinové fáze přes bratislavský Slovan, v samotné soutěži si ale zatím vedou nadmíru dobře. Po vítězství nad Bernem dokázali triumfovat také na půdě Odense a se šesti body zatím vévodí tabulce.

Preview: Odense Boldklub - VfB Stuttgart

VfB Stuttgart prožívá katastrofální úvod sezóny v německé Bundeslize, kouč Christian Gross však nutí své svěřence zapomenout na domácí neúspěchy a plně se soustředit na druhý zápas ve skupině H Evropské ligy na hřišti dánského Odense

Getafe CF - Odense Boldklub 2:1

Getafe se na vítězství s outsiderem skupiny Odense BK velmi natrápilo a po poločase to vypadalo, že si dánský tým odveze překvapivou výhru. Po přestávce však španělský celek zabral, Javier Arizmendi napravil své prvopoločasové zaváhání a deset minut před koncem rozhodl o tom, že body zůstanou na domácím stadionu.

Preview: Getafe CF - Odense Boldklub

Premiéru v evropských soutěžích má mužstvo z města Getafe, ležícího poblíž Madridu a považovaného za předměstí španělského hlavního města, již za sebou. Tentokrát se poměří s dánským Odense.

Sparta po penaltách postupuje!

Sparta předvedla v odvetě prvního kola Poháru UEFA na hřišti dánského Odense další nevýrazný výkon, ale nakonec ona byla tím šťastnějším týmem. První zápas ani sto dvacet minut toho druhého gól nepřinesly, a tak musely rozhodnout penalty. V těch měli pěvnější nervy Sparťané, rozhodující trefu na 4:3 zaznamenal v šesté sérii Michal Kadlec.

Matná Sparta jen remizovala s Odense

Sparťané si do Dánska neodvezou žádný náskok. I když měli v prvním poločase územní převahu, skórovat nedokázali. Druhý poločas začal obdobně, ale postupem času začali mít více ze hry hosté a Sparta měla několikrát namále. Něco málo přes sedm tisíc diváků tak v posledních 20 minutách převážně pískalo při sledování utrápené hry domácích.