MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

Preview: MFK Karviná - 1. FC Slovácko

Hráči Karviné přivítají ve 13.kole české nejvyšší soutěže Slovácko, které zatím výsledkově tápe. Celek z Uherského Hradiště sice naposledy bodoval v Teplicích, ale se současnou třináctou pozicí nemůže být spokojen.

FC Hradec Králové - MFK Karviná 3:4

Hradec důležité utkání s Karvinou nezvládl a z krásného ofenzivního duelu, ve kterém padlo sedm branek, nebere ani bod. Hosté ovládli první poločas, ve kterém vstřelili dvě branky, domácí však po změně stran srovnali, ale pak Karviná dalšími dvěma brankami definitivně utekla.

Preview: FC Hradec Králové - MFK Karviná

Velmi důležité utkání čeká hradecké Votroky, kteří přivítají jiného nováčka Karvinou. Hradec už nevyhrál pět ligových zápasů v řadě, z toho čtyřikrát prohrál a v tabulce se propadl až na čtrnácté místo.

MFK Karviná - Slovan Liberec 0:0

Dohrávka mezi Karvinou a Libercem branku bohužel nepřinesla. Více ze hry měli hosté, jenomže všechny šance pochytal vynikající Jan Laštůvka.

Preview: MFK Karviná - Slovan Liberec

Ve středu v podvečer čeká českou nejvyšší soutěž dohrávka mezi Karvinou a Libercem. Účastník Evropské ligy se v případě vítězství může dotáhnout na šesté Teplice.

Teplice byly celé utkání jasně lepší, uznal karvinský Hošek

Karvinští poprvé v nejvyšší soutěži prohráli na domácím hřišti a hned od Teplic schytali debakl 1:4. Domácí přitom vedli po gólu Jana Hoška, avšak soupeř svou celozápasovou převahu už během deseti minut korunoval obratem díky vlastní brance Pavla Dreksy a zásahu Davida Vaněčka, po změně stran se prosadili Martin Fillo s Michaelem Lüftnerem.

MFK Karviná - FK Teplice 1:4

Teplice připravily o neporazitelnost Zlín a v tomto kole i Karvinou. Tedy alespoň co se týče její domácí bilance. Karviná sice začala dobře a po brance Hoška vedla, ale Teplice čtyřmi brankami výsledek otočily.

Preview: MFK Karviná - FK Teplice

Doma dosud neporažená Karviná přivítá Teplice, které v minulém kole jednu soupeřovu sérii uťaly. Byli to totiž severočeši, kdo jako první porazil Zlín. Podaří se partě trenéra Šmejkala něco podobného na půdě nováčka?

MFK Karviná - 1. FK Příbram 2:0

Karviná to zvládla a doma uhájila svojí neporazitelnost, když přehrála poslední Příbram 2:0. Vše podstatné se událo až ve druhém poločase, kdy nejprve domácí poslal do vedení Dreksa a dvě minuty před koncem pečetil výsledek Zelený.

Preview: MFK Karviná - 1. FK Příbram

Velkou šanci na vylepšení pozice bude mít Karviná, která v domácím prostředí přivítá poslední Příbram. Nováček soutěže se s Příbramí nikdy v žádném soutěžním zápase neutkal, ale vzhledem k lepšímu postavení v tabulce i domácímu prostředí bude favoritem.

Slavia Praha - MFK Karviná 1:0

Dalo se to očekávat. Slavia nakonec Karvinou udolala, ale bylo to velké trápení. V Edenu se hrálo dlouho bez branek až čtvrthodinu před koncem rozjásal domácí publikum Muris Mešanovič. Slavia pod Šilhavým znov vyhrála a opět to bylo s čistým kontem.

Preview: Slavia Praha - MFK Karviná

Fotbalisté Slavie se po vyhraném derby představí v Edenu proti Karviné. Domácí budou velkým favoritem, ale nováčka v žádném případě nemohou podcenit. Dokáže Slavia navázat na výhru nad Spartou, nebo ji Karviná obere o body?

Karviná v poháru zdolala Prostějov až brankami v prodloužení

Hráči Karviné postoupili do čtvrtého kola domácího poháru MOL Cupu. Svěřenci Jozefa Webera se na svém hřišti dlouho trápili s posledním týmem druhé ligy Prostějovem a zvítězili 2:0 až díky gólům v prodloužení.

Utkání Karviné s Libercem bylo kvůli epidemii Slovanu odloženo

Sobotní utkání 8. kola první ligy mezi Karvinou a Libercem bylo odloženo kvůli epidemii v kádru hostujícího Slovanu. Nařídila to Krajská hygienická stanice, která rozhodla, že tým bude minimálně do pondělí v karanténě a nesmí ani trénovat. Nový termín zápasu zatím nebyl určen.