MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

MFK Karviná - Vysočina Jihlava 3:0

Karviná doma třemi brankami přejela Jihlavu 3:0 a v tabulce se posunula už na páté místo. Jihlava sice držela častěji míč, více střílela, ale nebylo jí to nic platné. Se dvěma body nadále zůstává v sestupovém pásmu.

Preview: MFK Karviná - Vysočina Jihlava

Fotbalisté Karviné se potřetí v této sezoně představí doma a soupeřem jim bude Jihlava, která zatím výsledkově tápe. Hosté z Vysočiny doposud získali pouhé dva body, hůře už je na tom jen Příbram.

Karvinou posílil ghanský záložník Mensah

Karvinou posílil záložník Derrick Mensah. Bývalý ghanský reprezentant do 20 let se do české ligy vrátil po osmiměsíčním působení v norském Haugesundu, který středního záložníka uvolnil na roční hostování s opcí.

Páník: Jsme první, ale neprožívám to

Zlínští pokračují ve výborném vstupu do sezony. V 5. kole první ligy porazili doma Karvinou 3:0 a připsali si už čtvrté vítězství. Dvě branky vstřelil Dame Diop, třetí přidal Lukáš Holík. Zlín tak se třinácti body vede tabulku o skóre před Spartou a zároveň je s jedenácti góly nejofenzivnějším týmem soutěže.

Fastav Zlín - MFK Karviná 3:0

Fotbalisté Zlína pokračují ve výborném vstupu do sezony. V 5. kole první ligy porazili doma Karvinou 3:0 a připsali si už čtvrté vítězství. Dvě branky vstřelil Dame Diop, třetí přidal Lukáš Holík. Zlín tak se třinácti body vede tabulku o skóre před Spartou a zároveň je s jedenácti góly nejofenzivnějším týmem soutěže.

Preview: Fastav Zlín - MFK Karviná

V dohrávce 5.kola ePojištění ligy přivítají fotbalisté Zlína nováčka z Karviné a překvapivě půjde o souboj týmů z horní poloviny tabulky. Ševci se dokonce v případě vítězství mohou posunout do čela celé soutěže.

MFK Karviná - Dukla Praha 2:1

Nováčkovská euforie pokračuje! Karviná dnes v domácím prostředí zdolala brankami Pavla Dreksy a Petra Galušky pražskou Duklu 2:1 a na svém kontě má už sedm bodů. Pro svěřence Jaroslava Šilhavého to byla už druhá porážka ze čtyř utkání.

Preview: MFK Karviná - Dukla Praha

Karvinské fotbalisty čeká druhé domácí vystoupení a soupeřem jim bude Dukla. Nováček v minulém kole šokoval výhrou v Mladé Boleslavi a nějak podobně by chtěl zaskočit i svého tabulkového souseda z Julisky.

FK Mladá Boleslav - MFK Karviná 1:2

Trenér Leoš Kalvoda začal angažmá u fotbalistů Mladé Boleslavi překvapivou porážkou, když si na favorita ve 3. kole první ligy překvapivě vyšlápl nováček z Karviné. Výhru 2:1 si Karvinští zajistil obratem během jediné minuty druhé půle. Na gól Jakuba Rady z první půle totiž slepenými brankami odpověděli Marek Janečka a Jan Šisler. Karviná se tak dočkala své první výhry v nejvyšší soutěži, Mladá Boleslav naopak doma prohrála poprvé po roce.

Karviná získala zkušeného stopera Košťála ze Senice

Karvinou posílil zkušený stoper Pavel Košťál. Pětatřicetiletý obránce do týmu nováčka nejvyšší soutěže přišel ze slovenské Senice. Klub získal na hostování ze Slavie také osmnáctiletého obránce Libora Holíka.

Preview: FK Mladá Boleslav - MFK Karviná

Společně s Jabloncem je stoprocentní už jen Mladá Boleslav, která bude mít navíc velkou možnost dostat se na devět bodů. V domácím prostředí totiž přivítá nebezpečného nováčka z Karviné. To vše už pod novým koučem Leošem Kalvodou...

Laštůvka si užívá, že na stadion konečně dojíždí z domova

Po šestnácti letech si fotbalový brankář Jan Laštůvka zachytal znovu v karvinském dresu a nováčkovi soutěže v domácí ligové premiéře pomohl k remíze 1:1 s Brnem. A to i díky tomu, že v závěru prvního poločasu zmařil sólový průnik Francise Litsingiho.

MFK Karviná - Zbrojovka Brno 1:1

Fotbalisté Karviné v domácí prvoligové premiéře remizovali s Brnem 1:1. Nováčka poslal v utkání 2. kola do vedení už svým třetím gólem v sezoně slovenský útočník Pavol Jurčo, ale o dělbu bodů se o deset minut později postaral brněnský kanonýr Jakub Řezníček. Zbrojovka po odkladu duelu se Slavií ve svém úvodním zápase ročníku remízu udržela navzdory tomu, že celou druhou půli hrála bez vyloučeného Radka Buchty.

Preview: MFK Karviná - Zbrojovka Brno

Historická chvíle pro Karvinou je tu! Místni fotbalový klub se poprvé představí v lize doma, na zbrusu novém, útulném stadionku a soupeřem bude ambiciózní Brno. Pro Zbrojovku půjde o start do nové sezony, neboť před týdnem byl její duel se Slavii odložen.

Karvinou posílil brankář Laštůvka

Karvinské fotbalisty posílil brankář Jan Laštůvka. Čtyřiatřicetiletý bývalý reprezentační gólman se s vedením prvoligového nováčka dohodl na roční smlouvě. Do české nejvyšší soutěže se vrací po 12 letech.