Portsmouth FC Anglie - Portsmouth FC - Zprávy

Manchester si hladce poradil s Pompey a uniká Liverpoolu

Na výhru nad Portsmouthem se úřadující mistr Albionu opravdu dvakrát nenadřel a bez problémů tak odskakuje Liverpoolu na vzdálenost jednoho kompletního zápasu a tří bodů. Tentokráte nebylo zapotřebí, aby Manchester zachraňoval mladík Macheda, velmi brzy totiž skóroval Rooney a osm minut před koncem zvyšoval na konečných 2:0 Michael Carrick.

Manchester se bude chtít vzchopit proti Pompey

Sebevědomí rozhodně není to, čím by se mohl v této chvíli Manchester pyšnit. Přitom by v závěrečných bojích tohoto ročníku, kdy má obhajovat mistrovský titul, na škodu rozhodně nebylo. Teď se United pokusí vzchopit před vlastním publikem proti vzmáhajícímu se Portsmouthu.

Portsmouth FC - Bolton Wanderers 1:0

Portsmouth odehrál silně průměrné utkání, nakonec však zaslouženě vyhrál po akci dvou náhradníků. Bolton předvedl v ofenzívě příšerný výkon a nemůže se divit, že odjíždí bodově naprázdno.

Portmouth s Boltonem hodlají vykročit za bezproblémovým finišem

Pokud vše půjde podle předpokladů, měl by se jak Bolton, tak Portsmouth s největší pravděpodobností zachránit. Třebaže takoví Pompey mají oproti Newcastlu k dobru pouhé čtyři body, jejich aktuální forma je nepoměrně lepší. A podobně je na tom i o něco lépe postavený Bolton.

Portsmouth FC - West Bromwich Albion 2:2

West Brom přijel do Portsmouthu odhodlán po devíti kolech opět vyhrát a pokusit se přiblížit záchraně. Na začátku sezóny by určitě remízu 2:2, kterou dnes uhrál, bral, tentokrát však odjíždí nespokojen. Sestup se zdá být v jeho případě už hotovou věcí.

Preview: Portsmouth FC - West Bromwich Albion

Ve West Bromwichi optimismem rozhodně nesrší, jelikož jejich situace je skutečně velmi vážná. Kdekdo už svěřence kouče Mowbraye odepsal a vidí je ve druhé lize. Hráči z předměstí Birminghamu jsou poslední a k záchraně jim nemusí pomoct ani skvělá závěrečná série dobrých výsledků. Pokusit se jí rozjet ale mohou v utkání s Portsmouthem.

Hreidarsson trefil pouze tyč, a tak na KC Stadium branku neviděli

Portsmouth ani Hull při sobotním odpoledni nenadchly, ale ani výrazněji nenudily. Zápas s přiměřeným množstvím šancí spěl prakticky od svého začátku k remíze a ne jiným výsledkem také nakonec skončil.

Preview: Hull City - Portsmouth FC

Hull i Portsmouth na tom nejsou zrovna ideálně. V ani jednom klubu nemají prozatím moc klidné spaní, jelikož na poslední sestupové místo mají náskok tří, respektive čtyř bodů.

Crouch sestřelil Everton

Everton přijel do Portsmouthu pro vítězství a hned v úvodních minutách to jasně potvrdil, když se dokázal prosadit Baines. Jenže domácí svěřenci kouče Harta se nevzdali a díky dvěma přesným trefám Crouche slaví vítězství.

Preview: Portsmouth FC - Everton FC

Everton získal díky posledním nevydařeným výsledkům Aston Villy šanci probojovat se do Ligy mistrů pro příští ročník a tuto příležitost bude zcela jistě využít. Jako další jej čeká Portsmouth.

Portsmouth rozšíří stadión

Portsmouth se do nového stadionu, který měl částečně stát v moři, zatím stěhovat nebude. Vedení klubu se místo toho rozhodlo v jejich současné aréně Fratton Park přistavit dvě tribuny.

Middlesbrough FC - Portsmouth FC 1:1

Souboj dvou prozatím sestupujících týmů přinesl pro hosty děsivý závěr. Po lepší první půli, kdy se i dostal Portsmouth do vedení, přišel druhý, o něco defenzivnější, poločas. Červená karta pak měla vítězství jen potvrdit, místo toho přišlo vyrovnání v nastavení.

Preview: Middlesbrough FC - Portsmouth FC

Maximálně důležitý záchranářský souboj svedou v tomto kole celky Portmsouthu a Middlesbrough, které se v současnosti nachází v pásmu sestupu a jde jim tím pádem skutečně o hodně.

Drogba na poslední chvíli odvrátil další ztrátu bodů

Chelsea potvrdila roli favorita a z Fratton Parku veze plný počet bodů. Strhující duel sice režíroval spíše londýnský gigant, na defenzivu soupeře však nemohl dlouhou dobu vyzrát. Až se deset minut před koncem prosadil Didier Drogba.

Preview: Portsmouth FC - Chelsea FC

Již třikrát v řadě dokázala Chelsea pod novým koučem Guusem Hiddinkem zvítězit. Pro své čtvrté vítězství si Londýňané jedou na jih Anglie do Portsmouthu.