Česko5740915200700
Česko "21"32442000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Vydra se připomněl v Burnley. Trefil se Novák, zazářil Vaněček

Matěj Vydra si připsal asistenci v Premier League a Tomáš Vaclík se Sevillou zase po roce vede španělskou LaLigu. Dvakrát se trefil v Maďarsku útočník David Vaněček. V turecké lize se do listiny střelců zapsal obránce Filip Novák.
16.09. | Aktuality | 75 komentářů

Drží se ve mně pořád euforie, že hraju, řekl navrátilec Darida

Po strastiplné minulé sezoně, v níž vinou zranění odehrál pouze deset ligových zápasů, si záložník Vladimír Darida opět naplno užívá fotbal. V Hertě Berlín si znovu vydobyl místo v základní sestavě a vrátil se i do reprezentace, kterou čekají kvalifikační duely o postup na Euro 2020 v Kosovu a Černé Hoře.
03.09. | Aktuality | 47 komentářů

Češi v zahraničí: Ondrášek pokračuje v kanonádě v zámoří

V perfektní formě se momentálně nachází Zdeněk Ondrášek, v zámořské MLS se znovu trefil v dresu Dallasu. V polské lize zase skóroval obránce a kapitán Rakówa Czestochowa Tomáš Petrášek. Opakovaně se blýskl i Richard Sedláček v Alkmaaru. Mezi střelce se zapsal i Filip Twardzik na Slovensku a David Vaněček v Maďarsku.
03.09. | Aktuality | 41 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.04. Hertha BSC do konce sezóny bez Daridy
Vladimír Darida ve zbytku tohoto ročníku nebude hrát za Herthu BSC. Český reprezentant si na nedělním tréninku přivodil zranění vnějšího kolenního vazu. (kicker.de)
13.03. Darida se po zranění vrátil do tréninku
Záložník Vladimír Darida se po zranění stehna dnes vrátil do tréninku s fotbalisty Herthy. Osmadvacetiletý český reprezentant kvůli problémům s nohou vynechal poslední tři bundesligové zápasy. Darida figuruje mezi náhradníky pro nadcházející zápasy české reprezentace na úvod evropské kvalifikace v Anglii a poté doma v přípravě s Brazílií. Trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý oznámí tři dodatečně nominované hráče do pondělního srazu mužstva v Praze. (ČTK)
28.02. Hertha proti Mainzu nevyužije Daridu
Vladimír Darida nenastoupí za Herthu BSC v nadcházejícím ligovém utkání s Mainzem. Český reprezentant je mimo hru se zraněným stehenním svalem. (kicker.de)
24.02. Čtyři zájemci chtěli získat Daridu
Vladimír Darida sice za Herthu BSC pravidelně nenastupuje, během ledna však odmítl bundesligový celek opustit. Jak 28letý záložník pro česká média uvedl, zájem o jeho služby měly Fenerbahçe, Leganés, Rayo Vallecano a Udinese, sám je ale ve "Staré dámě" spokojený. (transfermarketweb.com)
30.10.2018 Darida nastoupil v základu Herthy
Český záložník Vladimír Darida nastoupil v základní sestavě Herthy v pohárovém utkání v Darmstadtu. Darida se dostal do úvodní jedenáctky poprvé od svého zranění kolena, které mu až do poloviny října nedovolilo zasáhnout do této sezony.
27.10.2018 Darida se vrátil do sestavy Herthy
Vladimír Darida si na své konto dnes připsal první odehrané minuty v nové sezoně. Záložník Herthy je v pořádku po problémech s kolenem a jako střídající hráč zasáhl do zápasu v Dortmundu.
10.02.2018 Darida asistoval při výhře Herthy
Hertha zvítězila v 22. kole německé ligy na hřišti třetího Leverkusenu 2:0. Na výhře se podílel přihrávkou na vítězný gól český reprezentant Vladimír Darida, jenž nastoupil v základní sestavě a odehrál 88 minut. Darida krátce před přestávkou prostrčil míč mezi obránci na unikajícího Lazara a ten nedal zakončením na zadní tyč brankáři Leverkusenu šanci. Po přestávce pojistil výhru týmu z hlavního města Kalou, který využil velkou chybu stopera Taha. (ČTK)
19.01.2018 Darida nastoupil poprvé po zranění kolena
Záložník Vladimír Darida nastoupil poprvé od říjnového zranění kolena a následné operaci na pár minut za Herthu, která dnes v německé fotbalové lize remizovala s Dortmundem 1:1. Jedenáctý tým tabulky poslal do vedení po přestávce Davie Selke, favorizované Borussii zařídil alespoň bodů v 71. minutě Šindži Kagawa. Darida, který si poranil koleno 14. října v utkání proti Schalke, se dostal do hry v 84. minutě místo Salomona Kaloua. V nastaveném čase obdržel žlutou kartu za faul na Juliana Weigla. Hertha neprohrála doma s Dortmundem počtvrté za sebou. (ČTK)
20.11.2017 Darida prý musí na operaci kolena
Operaci zraněného kolena by měl absolvovat Vladimír Darida. Ten je mimo hru od poloviny října, opakovaná snaha o zvýšení zátěže se pak nesetkávala s kladnou odezvou a český reprezentant tak musí pod nůž. (kicker.de)
25.09.2017 Darida možná přijde o duel Evropské ligy
Český záložník Vladimír Darida bude možná fotbalistům Herthy kvůli zranění chybět ve čtvrtečním utkání Evropské ligy proti švédskému Östersundu. Sedmadvacetiletého špílmarcha bundesligového celku trápí pohmožděná žebra, jež ho dnes nepustila na trénink. "Bolí ho to při dýchání. Pokud nebude moci hrát, nastoupí někdo další. Vladiho absence by ale byla v každém případě nepříjemná," uvedl trenér Herthy Pál Dárdai. V sobotním bundesligovém duelu v Mohuči odehrál Darida poslední půlhodinu. (ČTK)