Statistiky v reprezentaci
Česko2910000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Góly v bundeslize i Premier League. Dál pálí také Pekhart

Tomáš Souček se střelecky prosadil proti slavnému Manchesteru United, jeho mužstvu to ale nakonec k bodům nepomohlo. Lépe na tom byl Patrik Schick, který zkompletoval vítězství Leverkusenu. Pozici elitního snajpra si v polské lize upevňuje Tomáš Pekhart. Další důležitou brankou přispěl k vítězství Legie Varšava nad Lechií Gdaňsk. A gól zaznamenal i Michael Lüftner na Kypru.
08.12.2020 | Aktuality | 57 komentářů

Češi v zahraničí: Přikryl s Pospíšilem řádili v Polsku. Wágner skolil Čechy na Kypru

Martin Pospíšil a Tomáš Přikryl řádili v zápase polské Jagiellonie Bialystok proti Plocku, dohromady nasbírali gól a čtyři asistence. Jaroslav Navrátil se rozjel v maďarské lize, v krátké době přidal český záložník za Kisvárdu druhou branku. Gólovou radost si prožil i Tomáš Wágner na Kypru, jeho Nea Salamína navíc díky tomu porazila silnou Omonii Nikósie. Asistenci bezprostředně po nástupu na hřiště zapsal Michael Krmenčík v barvách belgických Brugg.
24.11.2020 | Aktuality | 70 komentářů

Češi v zahraničí: České góly na Slovensku, hvězdou víkendu Jankto

Obránce West Hamu Vladimír Coufal si připsal asistenci v utkání proti Manchesteru City. Hvězdou víkendu se však stal Jakub Jankto ze Sampdorie Janov, jenž se brankou a asistencí podílel na vítězství 3:1 na půdě Atalanty Bergamo. Na Slovensku skórovali Nicolas Šumský a Oskar Fotr. V nizozemské Eredivisie pokračuje ve své renesanci záložník Václav Černý, který zapsal další gólovou přihrávku.
27.10.2020 | Aktuality | 101 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
17.07. Petrášek vítězem Polského Superpoháru
Polský Superpohár vyhrál Raków Čenstochová, který porazil ligového mistra Legii Varšava 4:3 na pokutové kopy. Ze zisku trofeje se radoval i český obránce Tomáš Petrášek, který nastoupil od 77. minuty a v rozstřelu dal první gól vítězů. V dresu Legie se ze hry neprosadil Tomáš Pekhart, jenž byl v minulé sezoně nejlepším střelcem polské ligy, penaltu však rovněž proměnil. Raków, který skončil v lize na druhém místě o pět bodů za Legií, vybojoval sto let po založení druhou trofej v historii klubu. Tou první byl květnový triumf ve finále Polského poháru, kterým si zajistil účast v Superpoháru. (ČTK)
07.10.2020 Sestava na Kypr: debut Hovorky i Petráška
Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý nasadil do základní sestavy pro přípravné utkání na Kypru dva hráče, kteří ještě nemají za národní tým ani jeden start. Premiéra čeká na oba stopery Davida Hovorku a nováčka Tomáše Petráška. Český celek podle očekávání nastoupí s méně vyzkoušenými hráči a těmi, kteří pravděpodobně nebudou hrát od začátku v nedělním utkání Ligy národů v Izraeli. Příští středu se pak národní tým představí ve Skotsku.V brance poprvé pod Šilhavým dostal šanci Tomáš Koubek, jenž naposledy za reprezentaci chytal předloni při debaklu 1:5 v Rusku, po kterém skončil předchozí trenér Karel Jarolím. V útoku se představí navrátilec do národního celku Matěj Vydra a v záloze bude hrát Antonín Barák, který za český tým nehrál dokonce už dva roky. Hraje se od 18 hodin.
Základní sestava ČR: Koubek - Kadeřábek, Petrášek, Hovorka, Novák - Ševčík, Holeš, Darida, Barák, Provod - Vydra. (ČTK)
02.10.2020 Petrášek zaznamenal druhý gól sezony
Raków Częstochowa porazil Wisłu Płock 3:0 a do listiny střelců se znovu zapsal Tomáš Petrášek, český obránce v jedenácté minutě otevíral skóre.
26.09.2020 Petrášek dal gól, Schwarz nahrával
Raków Częstochowa remizoval na půdě Cracovie 2:2 a vidět byli i čeští hráči. Obránce Tomáš Petrášek v jedenácté minutě otevíral skóre, o chvíli později pak záložník Petr Schwarz připravil druhou trefu hostujícího týmu, který o výhru přišel až v sedmé minutě nastavení.
03.08.2020 Petrášek přispěl k výhře Rakówa
Raków Częstochowa se chystá na novou sezonu, dnes v přátelském zápase porazil Koronu jasně 5:0 a svůj podíl na tom měl i Tomáš Petrášek, český obránce ve 43. minutě vstřelil druhou branku utkání.
14.06.2020 Petrášek přispěl k výhře Rakówa
Raków Częstochowa porazil Zaglebie Lubin (2:1) a v jeho základní sestavě se objevili dva čeští fotbalisté, oba se přitom zapsali do statistik. Tomáš Petrášek po změně stran otevíral skóre, přesný centr mu na hlavu posadil krajan Petr Schwarz.
03.03.2020 Petrášek skóroval za Raków
Raków Czestochowa zvítězil v utkání polské ligy na hřišti Wisly Plock 2:0 a gólově se na tom podílel i jeho kapitán, český obránce Tomáš Petrášek. Na gól mu navíc přihrával další Čech ve službách Rakówa, záložník Petr Schwarz.
22.02.2020 Petráškův gól na body nestačil
Raków Częstochowa prohrál na půdě Arky Gdynia 2:3 a k dobovému zisku mu nestačila ani trefa Tomáše Petráška. Český obránce ve 39. minutě zvyšoval na 2:0 ve prospěch svého týmu.
04.11.2019 Petrášek rozhodl zápas s Wislou
Raków Częstochowa v pondělní dohrávce polské ligy porazil Wisłu Kraków, na čemž měl hlavní zásluhu Tomáš Petrášek. Urostlý český obránce a kapitán týmu svým třetím gólem v sezóně utkání rozhodl.
01.09.2019 Petrášek zmírnil porážku Rakówa
Raków Częstochowa prohrál v polské lize 1:3 na půdě Legie Varšava a pod výsledek se podepsal Tomáš Petrášek, český obránce zaznamenal v nastavení čestný úspěch svého týmu.