0
0

Články

Asi jsme podepsali smlouvu s ďáblem jen na 90 minut, žertoval plzeňský Šulc

Ofenzivní univerzál Pavel Šulc po porážce 0:2 v prodloužení od Fiorentiny a vyřazení v odvetě čtvrtfinále Evropské konferenční ligy žertoval, že plzeňští fotbalisté podepsali smlouvu s ďáblem jen na 90 minut.

Žolík pro ME? Šulc přestál krizi a stal se spolehlivým střelcem

Vyprodané Štruncovy sady. Domácí Viktoria v laufu. Z posledních pěti zápasů má společně se Spartou ve FORTUNA:LIZE nejlepší formu (13 bodů z 15). Právě proti lídrovi ji bude chtít v neděli večer potvrdit a zamíchat bojem o ligový titul.

Šulc tabulku střelců neřeší. Soustředím se na to, abychom vyhráli, říkal

Pavel Šulc pomohl dvěma góly k domácímu vítězství Plzně nad Zlínem a po neúplném 22. kole první ligy je s jedenácti brankami nejlepším střelcem soutěže. Přestože se tabulkou kanonýrů podle svých slov nezabývá, přiznal, že speciálně trénuje střelbu a zakončení. Třiadvacetiletý ofenzivní záložník nemyslí ani na případnou nominaci do české reprezentace.