0
0

Články

Koubek o sobotní porážce i rotaci v bráně. Měli jsme ze Slavie příliš velký respekt, uvedl

Hráči Plzně v sobotu ve šlágru 9. kola Chance Ligy na hřišti pražské Slavie prožili nejhorší úvodní poločas v nejvyšší soutěži od května 2016, kdy při debaklu 0:5 na stejném hřišti o přestávce rovněž prohrávali 0:3. A po prvním poločase to odnesl brankář Marián Tvrdoň, jehož trenér Plzně Miroslav Koubek posadil a do brány místo něj postavil Martina Jedličku, který jako jednička odstartoval sezonu. Bude tato výměna trvat nastálo?

Tvrdoň: Kluci zahráli fantasticky, věřil jsem do poslední minuty, že gól dáme

Brankář Marián Tvrdoň věří, že fotbalisté Plzně po výhře 1:0 v úvodním zápase závěrečného 4. předkola Evropské ligy nad Heart of Midlothian dokážou ve Skotsku vybojovat postup do hlavní soutěže.

Bylo vidět, že Tvrdoň nechytá. Snad se do toho dostane, věří Koubek

Trenér Miroslav Koubek je přesvědčen, že zraněný brankář Jindřich Staněk bude Plzni chybět kratší dobu než do konce podzimu, jak spekulovala některá média. Kdy přesně se reprezentační gólman vrátí mezi tyče, ale nedokázal dvaasedmdesátiletý kouč odhadnout. Věří, že se Staňkův náhradník Marián Tvrdoň rozchytá a bude předvádět lepší výkony než při dnešní porážce 0:3 v Liberci ve 12. ligovém kole. Koubek na tiskové konferenci po utkání zároveň litoval, že se mu zranila útočná jednička Rafiu Durosinmi.