Francie51372619200500
Francie "19"54065000000
Reprezentační kariéra hráče

Respektuji ho, řekl Mbappé, proč věnoval proti Lipsku klíčovou penaltu Messimu

Jako vyjádření svého respektu označil útočník Paris St. Germain Kylian Mbappé situaci, kdy v úterním utkání Ligy mistrů dal přednost při zahrávání důležitého pokutového kopu svému spoluhráči Lionelu Messimu. Ač francouzský reprezentant patří v týmu k tradičním exekutorům, nechal za stavu 2:2 míč svému hvězdnému spoluhráči, a ten následně rozhodl trefou ve stylu Antonína Panenky o konečném vítězství.
20.10. | Aktuality | 56 komentářů

Deschamps označil obrat s Belgií za jednu z nejlepších výher na lavičce Francie

Za jedno z nejlepších vítězství na lavičce francouzské reprezentace označil trenér Didier Deschamps čtvrteční triumf 3:2 nad Belgií v dramatickém semifinále Ligy národů. Kouč úřadujících mistrů světa, kteří zápas v Turíně otočili třemi góly ve druhém poločase, chválil také útočníka Kyliana Mbappého.
08.10. | Aktuality | 8 komentářů

Mbappé připustil, že chtěl v létě z PSG odejít

Hvězdný útočník Kylian Mbappé poprvé veřejně připustil, že si v létě přál odejít z Paris St. Germain. Na konci července to také sdělil vedení pařížského velkoklubu. O dvaadvacetiletého mistra světa se v přestupním období zajímal Real Madrid, ale neuspěl u PSG s nabídkou na přestup.
04.10. | Aktuality | 79 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
16.10. Mbappé nepodepíše novou smlouvu
Kylian Mbappé je odhodlán neprodloužit smlouvu s Paris Saint Germain a přestoupit do Realu Madrid. Píše to španělský deník AS. Podle listu je jedno, kolik peněz PSG Mbappému případně nabídne. Rozhodnutí podle něj už padlo. Mbappému končí kontrakt v Paříži v létě 2022. (as.com)
09.10. Leonardo chce trest pro Real Madrid
Sportovní ředitel Paris Saint Germain Leonardo prohlásil, že Real Madrid by měl být potrestán za to, jak se neustále snaží přesvědčit k přestupu útočníka Kyliana Mbappého. "Real to samozřejmě popírá, ale dva roky neustále pracují na tom, aby k nim Mbappé přišel. Je to nedostatek respektu ke Kylianovi i k PSG," uvedl Brazilec. Cílem pařížského klubu je podle Leonarda stále především prodloužit s Mbappém smlouvu, která mu končí po této sezoně. (marca.com)
08.10. Hráčem druhého semifinále byl Mbappé
Kylian Mbappé dostal cenu pro nejlepšího hráče semifinále Ligy národů mezi Francií a Belgií. Útočník PSG se na obratu z 0:2 na 3:2 podílel proměněnou penaltou, vedle toho připravil gól pro Karima Benzemu. (sport-express.ru)
07.10. Mbappé dosáhl dalšího rekordu
Francie hraje v semifinále Ligy národů s Belgií, proti níž do 50. reprezentačního zápasu nastoupil Kylian Mbappé. Dvaadvacetiletý útočník PSG je nejmladším Francouzem, který této mety dosáhl. (lequipe.fr)
24.09. Mbappé hráčem měsíce srpna
Nejlepším hráčem Ligue 1 za srpen se stal Kylian Mbappé. Francouzský reprezentant ve čtyřech ligových duelech zaznamenal tři góly a přidal dvě asistence. (lequipe.fr)
19.09. Mbappé nechybí v nominaci PSG
Paris Saint-Germain ve večerním šlágru s Lyonem bude k dispozici i Kylian Mbappé. Francouzský útočník je fit po drobném zraněné nohy, které si odnesl ze zápasu Ligy mistrů v Bruggách (1:1). (lequipe.fr)
18.09. Mbappého start zatím nejistý
Kylian Mbappé nadále zůstává teoretickou možností pro zítřejší zápas s Lyonem. Útočník PSG se prý utěšeně zotavuje a finální rozhodnutí padne až zítra, v den zápasu. (lequipe.fr)
16.09. Mbappého zranění není vážné
Kylian Mbappé nedohrál včerejší zápas v Bruggách, když střídal kvůli zranění kotníku. Útočník PSG dnes absolvoval vyšetření a to neodhalilo vážný problém, v ohrožení každopádně zůstává Francouzův start proti Lyonu. (mundodeportivo.com)
16.09. Mbappé se opět zranil
Kylian Mbappé nedohrál včerejší utkání Ligy mistrů v Bruggách. Francouzský útočník si už v prvním poločase poranil kotník a krátce po startu druhé půle musel vystřídat. V 51. minutě jej tak nahradil Icardi. (marca.com)
15.09. PSG s obávaným ofenzivním triem
Hodně práce bude mít obrana Brugg v dnešním zápase Ligy mistrů s Paris Saint-Germain. Francouzský celek poprvé nastoupí s ofenzivním trojzubcem Lionel Messi - Neymar - Kylian Mbappé. (lequipe.fr)