Celé jméno:Andrij Lunin
Národnost: Ukrajina
Datum narození:11.02.1999
Výška:?Váha:?
Pozice:brankářČíslo dresu:0
Klub:Real Valladolid (ESP)
Na hostování z:Real Madrid (ESP), návrat 30.06.2020
Aktuální statistiky v klubu Real Valladolid (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2019/20201150000100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ukrajina32700002000
Ukrajina "20"65400004000
Ukrajina "17"32400006000
Reprezentační kariéra hráče
 

Leganés má zájem o setrvání Lunina, o jeho budoucnosti se teprve rozhodne

Real Madrid před letošní sezonou nepřivedl řadu velkých posil, tou největší byl brankář Thibaut Courtois a někdo z gólmanů v kádru Bílého baletu tak musel z kola ven. Z týmu podle očekávání odešel mladý Ukrajinec Andrij Lunin, ten zamířil na hostování do Leganésu a skromný klub se nebrání prodloužení spolupráce o další rok...  
10.01. | Aktuality | 10 komentářů
 

Real Madrid koupil talentovaného brankáře Lunina

Velkou výzvu před sebou má Andrij Lunin. Devatenáctiletý brankář pro velký fotbal dozrával v domovském celku Zarja Luhansk, nyní z ukrajinského klubu odchází a míří do Realu Madrid. Ten s fotbalistou podepsal šestiletý kontrakt, opačným směrem putuje 8,5 milionu eur...  
22.06.2018 | Aktuality | 179 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.08. Lunin bude chytat za Valladolid
Ukrajinský brankář Andrij Lunin bude podle očekávání chytat za Valladolid. Mladý gólman, který patří Realu Madrid, bude v klubu hostovat do konce právě začínající sezony. (football-espana.net)
12.08. Lunin se chystá do Valladolidu
Andrij Lunin chystá další odchod z Realu Madrid. Mladý ukrajinský brankář loni hostoval v Leganésu, nyní hostování dolaďuje Valladolid. (football-espana.net)
02.08. Lunin nakonec do Mallorky?
Andrij Lunin by letos v Realu Madrid plnil roli brankářské trojky a Bílý balet se chystá odeslat ho na další hostování. Mladý ukrajinský brankář byl loni zapůjčen do Leganésu a ten stál o prodloužení spolupráce, vedle toho chtěl mistra světa do dvaceti let dočasně angažovat Valladolid a nejnovějším nápadníkem je Mallorca. (sport-express.ru)
22.07. O Lunina má zájem Valladolid
Ukrajinský brankář Andrej Lunin by mohl hostovat z Realu Madrid v Realu Valladolid. Talentovaný Lunin, který s Ukrajinou letos v létě vyhrál mistrovství světa do 20 let, by byl v Madridu až brankářem číslo 3. Na hostování by měl přece jen větší šanci dostat se na hřiště. (football-espana.net)
16.07. Real Madrid zřejmě opět uvolní Lunina
Andrij Lunin zřejmě znovu odejde z Realu Madrid. Mladý ukrajinský brankář měl v Bílém baletu původně plnit roli dvojky, situace se ovšem změnila a vedení je připraveno odeslat ho na další hostování, nejhlasitěji se mluví o Betisu. (football-espana.net)
18.06. Lunin bude dvojkou v Realu Madrid
Andrij Lunin se v létě usadí v Madridu a bude brankářskou dvojkou v tamním Realu, místo mu uvolní Keylor Navas. Ukrajinský gólman a čerstvý mistr světa do dvaceti let se vrátí z hostování v Leganésu, který měl zájem o prodloužení spolupráce, trenér Bílého baletu Zinedine Zidane ovšem s Luninem počítá. (sport-express.ru)
06.06. Ukrajinská dvacítka pokračuje už bez Lunina
Ukrajina zítra sehraje čtvrtfinále MS hráčů do dvaceti let proti Kolumbii a mezi jejími tyčemi se neobjeví Andrij Lunin. Brankář Realu Madrid byl povolán do seniorské reprezentace, tu čekají kvalifikační souboje se Srbskem a Lucemburskem. (sport-express.ru)
03.06. Lunin posílí dospělou reprezentaci
Ukrajina v poločase drtí Panamu 3:0 a patrně se může těšit na čtvrtfinále mistrovství světa do 20 let, tam už by však mohla kráčet bez své jedničky. Andrej Ševčenko potvrdil, že si Andrije Lunina z Polska stáhne pro seniorskou kvalifikaci o Euro. (gazzeta.ru)
27.05. Lunin se vrátí do Realu Madrid
Andrij Lunin nebude v příští sezoně chytat za Leganés. Ukrajinský brankář zde letos hostoval z Realu Madrid a skromný celek měl zájem o prodloužení spolupráce, gólman ovšem nyní vedení oznámil, že se vrátí do Bílého baletu. (football-espana.net)
13.05. Leganés by rád udržel Lunina
Andrij Lunin letos hostuje z Realu Madrid v Leganésu a ten by mladého ukrajinského brankáře rád udržel i pro příští sezonu za předpokladu, že s ním trenér Bílého baletu Zinedine Zidane nebude počítat jako s dvojkou. Lunin toho za Leganés mnoho neodchytal, v lize včera naskočil teprve ke svému čtvrtému duelu. (marca.com)
Další expres zprávy