Česko "21"32613000000
Česko51260000000
Reprezentační kariéra hráče

Kliment: Nemrzí mě, že jsem nedal hattrick, nemusím nic platit

Útočník Jan Kliment podpořil v 16. kole první ligy vítězství Slovácka 3:1 na hřišti Bohemians 1905 dvěma góly z penalt. V nejvyšší soutěži se prosadil ve čtvrtém utkání po sobě a z šesti trefami je nejlepším střelcem týmu. V závěru mohl přidat i hattrick. Nakonec byl ale rád, že díky neproměněné šanci alespoň nemusel nic platit do týmové pokladny.
23.01. | Aktuality | 25 komentářů

Slovácko posílil útočník Kliment

Fotbalisty Slovácka posílil útočník Jan Kliment. Bývalý hráč Suttgartu a nejlepší střelec mistrovství Evropy hráčů do 21 let z roku 2015 s klubem podepsal roční smlouvu. Moravský celek o tom informoval na svých internetových stránkách.
06.01.2020 | Aktuality | 132 komentářů

Kliment už rok léčí zraněné koleno, rád by zůstal ve Stuttgartu

Český útočník Jan Kliment se téměř rok po vážném zranění kolena stále zotavuje a několik hodin denně tráví rehabilitací. Pětadvacetiletý hráč Stuttgartu už pomalu vyhlíží návrat na hřiště. Prioritou je pro něj pokračování v německém klubu, kde mu však v létě končí smlouva.
25.03.2019 | Aktuality | 102 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
03.12.2017 Kliment skóroval za Bröndby
Český útočník Jan Kliment přispěl gólem k vítězství Bröndby Kodaň 3:1 v zápase 18. kola dánské ligy na hřišti Sönderjyske. Celek z hlavního města tak má v čele tabulky náskok čtyř bodů před Midtjyllandem, za který nastupuje obránce Filip Novák. Midtjylland však má k dobru pondělní dohrávku s Odense. Kliment čekal na ligový zásah téměř tři měsíce, naposledy 10. září zařídil remízu 1:1 na hřišti Odense. Jihlavský odchovanec ale dostával šanci v sestavě Bröndby a dnes se odvděčil závěrečným gólem zápasu, který pro něj byl pátým v sezoně. (ČTK)
10.09.2017 Kliment se opět trefil za Brøndby
Jan Kliment nadále rozšiřuje svou sbírku gólů v dánské Superlize, tentokrát v barvách Brøndby vyrovnával na půdě Odense na konečných 1:1.
27.08.2017 Kliment pečetil výhru Brøndby
Jan Kliment si na své konto připsal třetí letošní branku, český útočník v nastavení pečetil výhru svého Brøndby 2:0 nad Horsens.
02.08.2017 Kliment v Dánsku hráčem měsíce
Český útočník Jan Kliment vykročil do druhé sezony v barvách kodaňského Brøndby zdárně, když se trefil v obou dosavadních vítězstvích svého týmu, a za své výkony v prvních třech kolech ročníku včera převzal oficiální ocenění pro nejlepšího hráče měsíce července. (ekstabladet.dk)
20.07.2017 Kliment dostal červenou kartu
V oslabení dohrávají Brøndby dnešní odvetu druhého předkola Evropské ligy na půdě finského celku VPS. Předčasně do kabin musel Jan Kliment, český útočník byl v 51. minutě vyloučen.
16.07.2017 Kliment skóroval za Brøndby
Český útočník Jan Kliment načal druhé hostování v Brøndby úspěšně - ihned se gólem na 2:0 podílel na debaklu Midtjyllandu, za který celý zápas odehrál český bek Filip Novák.
07.07.2017 Kliment znovu hostuje v Brøndby
Jan Kliment bude i v příští sezoně působit v Brøndby, hostování českého útočníka ze Stuttgartu bylo prodlouženo o další rok. (kicker.de)
16.10.2016 Kliment dal první gól za Bröndby
Český útočník Jan Kliment zařídil svým prvním gólem v dresu Bröndby Kodaň bod za remízu 1:1 s Nordsjaellandem. V 83. minutě zápasu 13. kola dánské ligy odpověděl na úvodní branku domácího Godswye Donyoha. (ČTK)

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0 (ČTK)
03.10.2015 Kliment poprvé skóroval za Stuttgart
Český útočník Jan Kliment zaznamenal premiérový gól v Bundeslize. Jeho branka přispěla Stuttgartu k remíze 2:2 na hřišti Hoffenheimu, navzdory které však VfB kleslo na poslední místo tabulky. (ČTK)