04.04.202317:29

Kopic a Kliment zůstávají na marodce

Viktoria Plzeň přišla o Tomáše Chorého a nadále trénuje rovněž bez dvojice dalších ofenzivních hráčů Janů Kopice a Klimenta. Prvně jmenovaného trápí svalové zranění, zatímco spoluhráč z útoku má potíže s kotníkem. Využití tohoto dua proti Jablonci zůstává nejisté.

isport.cz
26.10.202212:17

Kliment si na podzim už nezahraje

Pro Jana Klimenta předčasně skončila první polovina sezony - útočník Plzně si minulý týden obnovil svalové zranění, s nímž na podzim už laboroval a na trávníku se znovu objeví až v lednu.

22.10.202221:34

Kliment musel v duelu s Baníkem vystřídat

Plzeňský útočník Jan Kliment zaznamenal vstřelenou branku v sobotním utkání proti Baníku, a to hned ve 20. minutě, nicméně o deset minut později byl stažen z placu. Nikým neatakovaný nakonec zaznamenal pravděpodobně svalové problémy na zadním stehně, které mu ve hře pokračovat nedovolily.

isport.blesk.cz
06.04.202215:49

Slovácko si dělá zálusk na Klimenta

Václava Jurečku, jemuž po sezoně končí smlouva, by mohla ve Slovácku nahradit známá tvář. Uherskohradišťský celek má zájem o návrat Jana Klimenta z Wisły Kraków, vzhledem k platné smlouvě do roku 2024 však není jeho návrat příliš reálný.

isport.cz
02.12.202122:02

Kliment zařídil postup Wisly

Wisla Krakov vyhrála na půdě Widzewu Lodž 3:1 a postoupila do dalšího kola Polského poháru, o což se značnou měrou přičinil Jan Kliment. Český útočník dal v 86. minutě vítěznou branku, v sedmé minutě nastavení pak vše ještě pojistil.

13.08.202122:23

Klimentův gól na body nestačil

Wisla Krakov prohrála 1:2 na půdě Stalu Mielec a její jedinou branku dal ve 47. minutě útočník Jan Kliment, asistencí se na zásahu podílel Matěj Hanousek.

03.12.201720:00

Kliment skóroval za Bröndby

Český útočník Jan Kliment přispěl gólem k vítězství Bröndby Kodaň 3:1 v zápase 18. kola dánské ligy na hřišti Sönderjyske. Celek z hlavního města tak má v čele tabulky náskok čtyř bodů před Midtjyllandem, za který nastupuje obránce Filip Novák. Midtjylland však má k dobru pondělní dohrávku s Odense. Kliment čekal na ligový zásah téměř tři měsíce, naposledy 10. září zařídil remízu 1:1 na hřišti Odense. Jihlavský odchovanec ale dostával šanci v sestavě Bröndby a dnes se odvděčil závěrečným gólem zápasu, který pro něj byl pátým v sezoně.

ČTK
10.09.201719:59

Kliment se opět trefil za Brøndby

Jan Kliment nadále rozšiřuje svou sbírku gólů v dánské Superlize, tentokrát v barvách Brøndby vyrovnával na půdě Odense na konečných 1:1.

27.08.201718:00

Kliment pečetil výhru Brøndby

Jan Kliment si na své konto připsal třetí letošní branku, český útočník v nastavení pečetil výhru svého Brøndby 2:0 nad Horsens.

02.08.201708:42

Kliment v Dánsku hráčem měsíce

Český útočník Jan Kliment vykročil do druhé sezony v barvách kodaňského Brøndby zdárně, když se trefil v obou dosavadních vítězstvích svého týmu, a za své výkony v prvních třech kolech ročníku včera převzal oficiální ocenění pro nejlepšího hráče měsíce července.

ekstabladet.dk
20.07.201719:20

Kliment dostal červenou kartu

V oslabení dohrávají Brøndby dnešní odvetu druhého předkola Evropské ligy na půdě finského celku VPS. Předčasně do kabin musel Jan Kliment, český útočník byl v 51. minutě vyloučen.

16.07.201722:59

Kliment skóroval za Brøndby

Český útočník Jan Kliment načal druhé hostování v Brøndby úspěšně - ihned se gólem na 2:0 podílel na debaklu Midtjyllandu, za který celý zápas odehrál český bek Filip Novák.

07.07.201717:12

Kliment znovu hostuje v Brøndby

Jan Kliment bude i v příští sezoně působit v Brøndby, hostování českého útočníka ze Stuttgartu bylo prodlouženo o další rok.

kicker.de
16.10.201618:57

Kliment dal první gól za Bröndby

Český útočník Jan Kliment zařídil svým prvním gólem v dresu Bröndby Kodaň bod za remízu 1:1 s Nordsjaellandem. V 83. minutě zápasu 13. kola dánské ligy odpověděl na úvodní branku domácího Godswye Donyoha.

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0

ČTK
03.10.201517:44

Kliment poprvé skóroval za Stuttgart

Český útočník Jan Kliment zaznamenal premiérový gól v Bundeslize. Jeho branka přispěla Stuttgartu k remíze 2:2 na hřišti Hoffenheimu, navzdory které však VfB kleslo na poslední místo tabulky.

ČTK
22.06.201521:56

Kliment už má na stole několik nabídek

Stačí dobrý výkon proti Dánům, hattrick do sítě srbské jednadvacítky a útočník Jihlavy Jan Kliment rázem nemá nouzi o zájemce. "Již jsme mluvili se třemi, čtyřmi kluby ohledně možnosti jeho získání," prozradil fotbalistův agent Zdeněk Nehoda.

ceskatelevize.cz
05.02.201408:27

Banská Bystrica si vypůjčila Klimenta

Jan Kliment si na jaře vyzkouší slovenskou nejvyšší soutěž, 20letý záložník odchází z Jihlavy na hostování do Banské Bystrice.

profutbal.sk
21.08.201211:37

Jihlava si pojistila Masopusta

Záložník Lukáš Masopust prodloužil smlouvu s Jihlavou. Talentovaný devatenáctiletý hráč s nováčkem nejvyšší soutěže podepsal dlouhodobý kontrakt, jehož podrobnosti nebyly zveřejněny. "Za tuto nabídku jsem strašně rád. Vnímám ji jako krásný dárek a ocenění mé dosavadní práce. Pokud se však chci zlepšovat, tak je ještě hrozně moc dřiny přede mnou," uvedl Masopust. Jihlavský klub si vedle Masopusta, který letos zasáhl do všech čtyř odehraných zápasů, pojistil i další odchovance. Nové kontrakty mají také devatenáctiletý Jan Kliment, o rok starší Jan Kosak a jednadvacetiletí Tomáš Kučera s Davidem Vackem.