Anglie "21"117016000000
Anglie806213531700200
Reprezentační kariéra hráče

Nketiahův hřebíček v Haa La Landu: 21. kolo Premier League v kostce

Náskok vedoucího Arsenalu před Manchesterem City je stále pětibodový. Gunners totiž gólem Eddieho Nketiaha v 90. minutě zlomili odpor srdnatě vzdorujících United, očekávaný nedělní magnet ovládli 3:2 a odpověděli na jednoznačné vítězství Citizens nad Wolves 3:0, které hattrickem zařídil Erling Haaland. Nejlepší střelec soutěže má na kontě už 25 branek...

25.01. | Názory a komentáře | 222 komentářů

Conte by rád Kaneovi pomohl k zisku první trofeje s Tottenhamem

Manažer Tottenhamu Antonio Conte ocenil útočníka Harryho Kanea. Kapitán anglické reprezentace navzdory horečce rozhodl o pondělní ligové výhře 1:0 v londýnském derby na hřišti Fulhamu a 266. gólem vyrovnal klubový rekord zesnulého Jimmyho Greavese. Conte by rád Kaneovi pomohl k zisku týmové trofeje, která mu stále uniká.
24.01. | Aktuality | 219 komentářů

Zdecimovaná Chelsea a jubilant Kane: 19. kolo Premier League v kostce

Náskok vedoucího Arsenalu se po prvním kole v novém roce snížil na pět bodů. Gunners totiž neprolomili defenzivní tvrz třetího Newcastlu a remizovali 0:0, což potrestali obhájci titulu z Manchesteru City. V dalším ze šlágrů vyloupili Stamford Bridge gólem Riyada Mahreze a prohloubili krizi Chelsea, která má po čtvrteční porážce na marodce už 10 hráčů. Dařilo se i Tottenhamu, jehož v Selhurst Parku dotáhl k vítězství 4:0 ostrostřelec Harry Kane.
06.01. | Názory a komentáře | 345 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
22:25 Kane překonal rekord Greavese
Tottenham porazil Manchester City, proti němuž jediný gól vstřelil Harry Kane, pro kterého se jednalo o jubilejní 200. trefu v Premier League. Anglický kanonýr zároveň 267. soutěžní brankou za Spurs překonal dosavadní klubový rekord Jimmyho Greavese. (sport-express.ru)
19:45 Kane vstřelil 200. gól v Premier League
Tottenham v nedělním šlágru anglické ligy porazil Manchester City, proti němuž 200. gólem v soutěži rozhodl Harry Kane. Anglický reprezentant je třetím hráčem v historii Premier League, který tohoto milníku dosáhl po Alanu Shearerovi (260) a Waynu Rooneym (208). Kane na 200 branek potřeboval 304 zápasů, což je méně než Shearer (306) i Rooney (462). (sport-express.ru)
27.01. Kane možná přijde o pohárový zápas
Na Tottenham čeká ve čtvrtém kole FA Cupu druholigový Preston a jen doma dost možná zůstane Harry Kane. Kanonýr ve druhé polovině tohoto týdne netrénoval, bojuje totiž s virózou. (lequipe.fr)
23.01. Kane 266. gólem vyrovnal rekord Tottenhamu
Tottenham vyhrál londýnské derby s Fulhamem, proti němuž rozhodl Harry Kane, jenž 266. gólem vyrovnal klubový rekord Spurs. Devětadvacetiletý útočník se na prvním místě dotáhl na Jimmyho Greavese. (sport-express.ru)
12.01. Bayern chce stále Kanea, čelit bude Realu
Anglický útočník Harry Kane je již dlouho spojován s přestupem z Tottenhamu do Bayernu, a to od loňského léta, kdy mnichovský celek opustil forvard Robert Lewandowski. Bavořané i nadále bedlivě sledují celou situaci a budou doufat, že Kane zkrátka neprodlouží smlouvu s klubem z Premier League. Nicméně podle informací sportovního magazínu Sport Bild bude Bayern nově muset čelit konkurenci v podobě Realu Madrid, který prý také vážně uvažuje, že na příchod Kanea zaútočí. Ten má mimochodem v Londýně platný kontrakt do roku 2024. (getfootballnewsgermany.com)
05.01. Kane má velmi rád jubilejní mače
Za Tottenham se ve středečním duelu anglické nejvyšší soutěže proti Crystalu Palace ve druhém poločase v rozmezí pěti minut dvakrát trefil Harry Kane. Kapitán anglické reprezentace se tak stal po Teddym Sheringhamovi teprve druhým hráčem v dějinách Premier League, jenž skóroval ve svém 100., 200. i 300. startu v soutěži. (ČTK)
26.12.2022 Kane nejlepším střelcem na Boxing Day
Tottenham odpoledne remizoval 2:2 s Brentfordem, na čemž se gólem podílel Harry Kane. Pro anglického reprezentanta se jednalo o 10. branku na Boxing Day, což je nejvíce v historii soutěže. (sport-express.ru)
10.12.2022 Kane dorovnal rekord Rooneyho
Harry Kane v zápase proti Francii proměnil penaltu a posunul se na první místo anglických tabulek v počtu branek za národní tým. Na svém kontě jich má 53, stejně jako Wayne Rooney.
05.12.2022 Kane dostal cenu pro hráče utkání
Nejlepším hráčem včerejšího večerního osmifinále MS mezi Anglií a Senegalem byl zvolen Harry Kane. Albion vyhrál jasně 3:0, kanonýr Tottenhamu dal v nastavení první půle druhou branku. (fifa.com)
24.11.2022 Anglii bude k dispozici Kane
Harry Kane nebude chybět v sestavě anglické reprezentace v zítřejším zápase mistrovství světa proti USA. Útočník Tottenhamu je fit po zranění kotníku, jenž si pochroumal v úvodním skupinovém duelu s Íránem (6:2). (vi.nl)