Německo "21"54500001000
Německo "19"43600008000
Reprezentační kariéra hráče

Neuerovi bylo během demolice Barcelony líto kolegy Ter Stegena

Brankář Bayernu Mnichov Manuel Neuer si samozřejmě užil postup do semifinále Ligy mistrů a vysokou výhru 8:2 nad Barcelonou. Po zápase však přiznal, že trochu soucítil s kolegou na druhé straně, reprezentačním spoluhráčem Marcem-Andrém ter Stegenem.
DNES | Aktuality | 58 komentářů

Brankář Neuer prodloužil v Bayernu smlouvu do roku 2023

Německý reprezentační brankář Manuel Neuer prodloužil s Bayernem Mnichov předčasně smlouvu o další dvě sezony. Čtyřiatřicetiletý mistr světa z roku 2014 se po delším jednání upsal bavorskému klubu do konce června 2023.
20.05. | Aktuality | 142 komentářů

Neuer: Ještě jsme neukázali svou nejlepší tvář

Bayern Mnichov po dvouměsíční koronavirové pauze zvítězil v bundeslize 2:0 nad nováčkem Unionem Berlín. Obhájci titulu tak odpověděli na sobotní čtyřbrankové představení Dortmundu proti Schalke a i po 26. kole vedou tabulku o čtyři body. V Německu byla obnovena liga jako první z nejprestižnějších v Evropě, do jejího konce zbývá ještě osm kol.
18.05. | Aktuality | 1 komentář
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.05. Neuer odchytal 400. bundesligový zápas
Manuel Neuer si dnes na své konto připsal jubilejní 400. zápas v německé nejvyšší soutěži a pomohl k triumfu Bayernu Mnichov v Dortmundu. Z aktivních hráčů jsou před německým gólmanem jenom záložník Unionu Berlín Christian Gentner (402) a útočník Werderu Claudio Pizarro (487). (sport-express.ru)
17.05. Bayern si má pojistit Neuera
Manuel Neuer má s Bayernem Mnichov smlouvu do roku 2021, to už by ale nemuselo platit dlouho. Podle posledních zpráv se obě strany přiblížily vzájemné dohodě, která by měla být brzy uzavřena. (lequipe.fr)
14.04. Bayern přerušil jednání s Neuerem
Manuel Neuer v tuto chvíli nejedná o prodloužení smlouvy s Bayernem Mnichov, jednání byla pozastavena. Německý brankář má kontrakt do června 2021 a rád by jej prodloužil o čtyři roky, vedení se vedle toho nelíbí požadavky gólmana, který by chtěl roční plat dvacet milionů eur. (kicker.de)
10.04. Neuer se nedohodl s Bayernem
Bayern Mnichov během uplynulých dnů prodlužuje smlouvy jako na běžícím pásu, ovšem jednání s Manuelem Neuerem byla přerušena. Důvodem není pouze skutečnost, že zkušený gólman požaduje smlouvu do roku 2025, ovšem zároveň chce roční plat vyšší než 20 milionů eur, čímž by se stal nejlépe placeným členem týmu a to se úřadujícímu německému mistrovi nepozdává. (transfermarkt.de)
30.03. O Neuera prý stojí Chelsea
Londýnská Chelsea se údajně pokusí využít toho, že brankář Manuel Neuer se zatím nedohodl s Bayernem Mnichov na prodloužení smlouvy. V létě by ho chtěla přilákat na britské ostrovy. Neuer má v Bayernu smlouvu do roku 2021. Zatímco bavorský klub mu nabízí prodloužení do léta 2023, Neuer chce kontrakt ještě o dva roky delší. Pokud nenajde Neuer s Bayernem společnou řeč, bude pro klub letošní léto zřejmě poslední příležitostí brankáře prodat. (dailymail.co.uk)
30.03. Neuer prý chce smlouvu do roku 2025
Manuel Neuer má v Bayernu Mnichov smlouvu do června 2021 a obě strany zřejmě čekají hodně náročná jednání ohledně prodloužení spolupráce. Vedení nabízí o dva roky delší kontrakt, sám brankář by pak v Bavorsku podle posledních zpráv chtěl vydržet až do roku 2025. (bild.de)
14.02. Neuer stihl doléčit virózu
Manuel Neuer je v pořádku po viróze, s níž tento týden bojoval - brankář Bayernu Mnichov se dnes zapojil do tréninku a měl by být k dispozici na zápas s 1. FC Köln. (onefootball.com)
13.02. Bayern možná bez nemocného Neuera
Manuel Neuer nemůže trénovat, brankář Bayernu Mnichov je nemocný a je ohrožen jeho start v souboji s 1. FC Köln. (sport-express.ru)
08.12.2019 Neuer má prodloužit s Bayernem
Bayern Mnichov se spoléhá na brankáře Manuela Neuera a na tom by se nemělo hned tak něco měnit. Zkušený gólman má s Bavory smlouvu do roku 2021, obě strany jsou však podle informací "Sport1" dohodnutí na prodloužení o další dvě sezóny. (transfermarkt.de)
15.11.2019 Ter Stegen a Neuer se znovu podělí
Německo před sebou má zápasy s Běloruskem a Severním Irskem a trenér Joachim Löw nyní vyřešil otázku brankářů. Zítra bude chytat Manuel Neuer, proti ostrovní zemi následně dostane šanci Marc-André ter Stegen. (kicker.de)