Téma: Eurozápisník 2016

 

Eurozápisník XXV. aneb Francie mířila příliš Sissoko

Byla to vyrovnaná bitva dvou nejlepších týmů na turnaji, kterou nakonec rozhodl jediný gól. V prodloužení. Éder úspěšně završil ojedinělý průnik, zatímco Sissokova opakovaná (a obdivuhodná) snaha v podobném duchu vyšuměla do ztracena...  
11.07.2016 | Názory a komentáře | 190 komentářů
 

Eurozápisník XXIV. aneb Francouzský superhrdina GriezMan

Mistři světa padli, od Francouzů dostali lekci z produktivity a prohráli v semifinále 2:0. Les Bleus nepředvedli nikterak dominantní výkon, k úspěchu jim vlastně stačil jediný muž ovládající fotbalové superschopnosti. Antoine Griezmann zdecimoval chatrnou obranu Německa dvěma góly, své konto tak navýšil na číslo šest a posunul se na čtvrtou příčku historické střelecké tabulky Eura.  
08.07.2016 | Názory a komentáře | 127 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XXIII. aneb Bez Ramseyho je Wales Nanic

I Wales našel svůj turnajový strop. Na rozdíl od Islandu, který jednoduše neměl na postup přes Francii kvality, se ostrované rozsypali vinou ztráty klíčového tvůrce Aarona Ramseyho. Gareth Bale bojoval jako příkladný Drak, ale byl na to sám. Naproti tomu Portugalci se vedle Cristiana Ronalda mohli spolehnout i na jeho kolegu Naniho.  
07.07.2016 | Názory a komentáře | 57 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XXII. aneb Olivoir, statečný Islande!

Čtvrtfinále už bylo na Islanďany přeci jen příliš. Pokud Francie dříve na turnaji v první půli nevstřelila ani gól, tentokrát se před pauzou prosadila hned čtyřikrát a měla vystaráno. Pod drtivou prohrou ostrovanů je výrazně podepsán mimo jiné Olivier Giroud, který se stal prvním Francouzem, kterému se kdy na Euru podařilo soupeřovo konto zatížit dvěma góly a jednou asistencí...  
04.07.2016 | Názory a komentáře | 107 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XXI. aneb Hector konečně odhalil italskou Achillovu patu

Nešlo to v základní hrací době, nešlo to v prodloužení, penalty se však ukázaly být jinačí písničkou. Právě touto cestou se Němcům konečně podařilo zlomit osmizápasovou turnajovou šňůru bez výhry nad Itálií, a rozstřel to byl vskutku památný. Zaváhali Müller, Özil i Bonucci - naopak rozhodující penaltu proměnil Jonas Hector, pro něhož šlo na puntíku o úplnou premiéru...  
03.07.2016 | Názory a komentáře | 171 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XX. aneb OšKubané Polsko a čím víc Lukaku, tím víc prohra

Ani druhý z dvojice bratrů Lukaku se na turnaji nechytl. Jednadvacetiletý zadák Jordan se ihned u příležitosti svého debutu tučně podepsal pod prohru 1:3 s Walesem a Wilmotsova belgická parta tudíž dál pokračuje v naplňování pověsti o zatracené 'zlaté generaci'. To nezdar Poláků s Portugalskem už byla spíše nešťastného ražení. Naši severní sousedi nebyli o nic horší než soupeř, tomu však kvůli jedné neproměněné penaltě Kuby Blaszczykowského přeci jen podlehli...  
02.07.2016 | Názory a komentáře | 75 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XIX. aneb No Hart Feelings, Anglie

Anglie je venku, a nikdo pro ni plakat nebude. Pokud má platit, že ve čtvrtfinále chceme ty nejschopnější týmy, Island včera v tomto ohledu svého slovutnějšího soka jednoduše předčil. Angličané jako by nikdy ani nevěděli, jak vlastně chtějí na statečného soupeře vyzrát. A podobně se dá vlastně vyjádřit i k vypadnutí obhájce titulu ze Španělska...  
28.06.2016 | Názory a komentáře | 177 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XVIII. aneb Irové se pochlapili, Slováci se zaKuckali

Příliš velké sousto dostali Slováci na talíř a dopadlo to tak, jak se čekalo. Bavorské klobásy Kuckovi a spol. nezachutnali, naopak Irové si div nepochutnali na francouzských croissantech. Domácí tým otočil nepříznivý výsledek až ve druhém poločase zásluhou skvělého Griezmanna. Hitparádu ofenzivních představení podpořil i Eden Hazard, hlavní strůjce hladké výhry Belgičanů...  
27.06.2016 | Názory a komentáře | 170 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XVII. aneb Chorvatskou šachovnici ovládli dva portugalští střelci

Až do druhé části prodloužení se v Lens hrály taktické šachy bez střelců. Pak jako by oba týmy dostaly svou příležitost vypálit, a zatímco Chorvaté ji nevyužili, na Ronaldovu první portugalskou střelu mezi tři tyče úspěšně navázal Quaresma. Ani britské derby příliš zábavy nenabídlo. To Švýcaři vypadávají i navzdory Shaqiriho parádě...  
26.06.2016 | Názory a komentáře | 112 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Eurozápisník XVI. aneb Portugalský Cristus a irský Wesiáš

Dva týmy včera neměly příliš daleko ke konci v základní skupině, a oba zachránili dva učinění spasitelé. Na Cristiana Ronalda Portugalci čekali dva zápasy, aby se pak téměř na vlastní pěst popral s Maďarskem. Ve Wesu Hoolahanovi pro změnu Irové objevili tu správnou jiskru z lavičky. Naopak Švédům někdo takový zoufale scházel. Rakušané končí i přes pozitivní druhý poločas...  
23.06.2016 | Názory a komentáře | 134 komentářů | ZAUJALO NÁS
10:33 Pogba by mohl ještě zamířit na operaci
Operační zákrok dost možná bude muset podstoupit Paul Pogba. Ten od poloviny září laboruje se stehenním svalem a příští týden se rozhodne, zda bude muset pod nůž, anebo stačí léčení konzervativní cestou. (lequipe.fr)
10:11 Neapoli by neměl dlouho chybět Milik
Arkadiusz Milik si ze včerejšího utkání se SPALem (3:2) odnesl zraněné koleno, neměl by všakNeapoli chybět dlouho. Polský útočník podle svých slov neutrpěl vážné zranění, jak tomu bylo v minulé sezóně, kdy si přetrhl přední zkřížený vaz. (football-italia.net)
09:59 Wahi objektem zájmu anglických klubů
Až šest anglických celků se zajímá o Elyeho Wahiho. Mladý defenzivně laděný středopolař, který je přirovnáván ke N'Golo Kantému, je hráčem Caen, kde nastupuje za mládežnické týmy. (transfermarketweb.com)
09:40 AS Řím přišel o křídelníka Perottiho
Diego Perotti si na nějakou dobu odpočine od fotbalu. Argentinský ofenzivní hráč AS Řím má po zápase s Udinese (3:1) tržnou ránu na kotníku, kterou muselo zacelit deset stehů. (football-italia.net)
09:15 Ibišević vytvořil neslavný rekord
Vedad Ibišević včera nedohrál zápas Herthy a stal se tak prvním hráčem v tomto tisíciletí, který byl z pozice kapitána vyloučen už ve třech bundesligových utkáních. (twitter.com/GracenoteLive)
08:58 Toulouse stále bez Sanoga s Gradelem
Yaya Sanogo a Max-Alain Gradel nepomohou Toulouse ve večerním utkání s Marseille. Dvojici ofenzivních hráčů stále trápí zdravotní problémy. (lequipe.fr)
08:32 Sterling si udělal své osobní maximum
Raheem Sterling se včera trefil také do sítě Crystal Palace a ofenzivní záložník Manchesteru City se tak poprvé v kariéře může pochlubit gólem ve čtyřech ligových kolech v řadě. (squawka.com)
08:16 MLS - výsledky
Výsledky nočních zápasů zámořské MLS: New England Revolution - Toronto FC 2:1 (82. Nguyen, 87. Kamara - 84. Hasler), DC United - San Jose Earthquakes 4:0 (57., 60., 68. a 88. Mullins), Philadelphia Union - Chicago Fire 3:1 (10. a 55. Pontius, 64. Sapong - 67. Solignac), Columbus Crew - New York Red Bulls 3:2 (6. Mensah, 54. Meram, 66. Williams - 14. B. Wright-Phillips, 72. z penalty Verón), Minnesota - FC Dallas 4:1 (24. Ramírez, 35. Ibarra, 71. Finlay, 88. Danladi - 14. Akindele), Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0 (52. Savarino, 66. Mulholland), Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids 2:1 (4. Montero, 54. Reyna - 45. Badji).
23.09. MLS - výsledek
Výsledek nočního zápasu zámořské MLS: New York City - Houston Dynamo 1:1 (6. Morález - 16. Manotas).
23.09. Real Madrid si stanovil nový rekord
Real Madrid dnes zvládl vyhrát v Alavésu a v LaLize tak na cizích hřištích triumfoval už dvanáctkrát v řadě (se skóre 33:11), což se mu dříve v historii nikdy nepovedlo. (squawka.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.09.
USM Alger - Ferroviário Beira
0:0
23.09.
Espérance ST - Al Ahly
1:2
23.09.
Wydad AC - Mamelodi Sundowns
2:0p
19:30
Étoile Sahel - Al Ahly Tripolis
info
Kompletní výsledky
23.09.
ZESCO United - SuperSport United
2:2
15:30
TP Mazembe - Hilal El Obied
info
20:00
Club Africain - MC Alger
info
Kompletní výsledky
23.09.
West Ham United - Tottenham
2:3
23.09.
Burnley FC - Huddersfield Town
0:0
23.09.
Everton FC - AFC Bournemouth
2:1
23.09.
Man. City - Crystal Palace
5:0
23.09.
Southampton FC - Man. Utd
0:1
23.09.
Stoke City - Chelsea FC
0:4
23.09.
Swansea City - Watford FC
1:2
23.09.
Leicester City - Liverpool FC
2:3
17:00
Brighton - Newcastle United
info
25.09.
Arsenal FC - West Bromwich Albion
info
23.09.
Bolton Wanderers - Brentford FC
0:3
23.09.
Derby County - Birmingham City
1:1
23.09.
Fulham FC - Middlesbrough FC
1:1
23.09.
Leeds United - Ipswich Town
3:2
23.09.
Norwich City - Bristol City
0:0
23.09.
Preston North End - Millwall FC
0:0
23.09.
Q. P. R. - Burton Albion
0:0
23.09.
Reading FC - Hull City
1:1
23.09.
Wolverhampton - Barnsley FC
2:1
23.09.
Sunderland AFC - Cardiff City
1:2
23.09.
Aston Villa - Nottingham Forest
2:1
14:15
Sheff. Wed - Sheffield United
info
23.09.
Bristol Rovers - Blackpool FC
3:1
23.09.
Charlton Athletic - Bury FC
1:1
23.09.
Fleetwood Town - Southend United
2:4
23.09.
Northampton Town - Bradford City
0:1
23.09.
Oxford United - Walsall FC
1:2
23.09.
Peterbor. - Wigan Athletic
3:2
23.09.
Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
0:3
23.09.
Rochdale AFC - Gillingham FC
3:0
23.09.
Rotherham United - Oldham Athletic
5:1
23.09.
Scunthorpe United - Portsmouth FC
2:0
23.09.
Shrewsbury Town - Blackburn Rovers
1:1
23.09.
Accrington - Cheltenham Town
1:1
23.09.
Barnet FC - Crawley Town
1:2
23.09.
Colchester United - Wycombe
1:2
23.09.
Coventry City - Exeter City
2:0
23.09.
Crewe Alexandra - Carlisle United
0:5
23.09.
Luton Town - Chesterfield FC
1:0
23.09.
Mansfield Town - Cambridge United
2:1
23.09.
Newport County - Grimsby Town
1:0
23.09.
Notts County - Lincoln City
4:1
23.09.
Stevenage FC - Morecambe FC
2:1
23.09.
Yeovil Town - Port Vale
1:1
23.09.
AFC Fylde - Woking FC
1:2
23.09.
Aldershot Town - Leyton Orient
2:2
23.09.
Boreham Wood - Ebbsfleet United
0:1
23.09.
Chester FC - Maidenhead United
2:0
23.09.
Halifax Town - Bromley FC
2:1
23.09.
Guiseley AFC - Dover Athletic
1:1
23.09.
Hartlepool United - Eastleigh FC
1:2
23.09.
Maidstone United - Gateshead FC
2:2
23.09.
Solihull Moors - Dag & Red
2:2
23.09.
Sutton United - Barrow AFC
3:2
23.09.
Torquay United - Macclesfield Town
0:1
23.09.
Tranmere Rovers - Wrexham FC
0:1
Kompletní výsledky
23.09.
Atlético Madrid - Sevilla FC
2:0
23.09.
Deportivo Alavés - Real Madrid
1:2
23.09.
Málaga CF - Athletic Bilbao
3:3
23.09.
Girona FC - FC Barcelona
0:3
12:00
Espanyol Barcelona - La Coruña
info
16:15
Getafe CF - Villarreal CF
info
18:30
SD Eibar - Celta Vigo
info
18:30
UD Las Palmas - CD Leganés
info
20:45
Real Sociedad - Valencia CF
info
25.09.
Real Betis - Levante UD
info
23.09.
Reus Deportiu - CA Osasuna
0:0
23.09.
Sporting Gijón - Lorca FC
1:0
23.09.
Granada CF - Córdoba CF
3:1
23.09.
CD Tenerife - AD Alcorcón
4:0
12:00
SD Huesca - Real Valladolid
info
16:00
Rayo Vallecano - CD Leonesa
info
18:00
Albacete Balompié - Real Oviedo
info
20:00
Cádiz CF - CD Numancia
info
20:30
Real Zaragoza - Gimnástic
info
25.09.
FC Barcelona B - CD Lugo
info
23.09.
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
2:1
12:00
Atlético Madrid B - CCD Cerceda
info
12:00
Unión Adarve - CD Toledo
info
16:30
CDA Navalcarnero - RM Castilla
info
17:00
Pontevedra CF - S.S. Reyes
info
17:00
Deportivo La Coruña B - Coruxo FC
info
18:00
SD Ponferradina - Real Valladolid B
info
18:00
CD Guijuelo - Racing Ferrol
info
18:30
Talavera CF - Rayo Majadahonda
info
20:00
Gimn. Segoviana - CF Fuenlabrada
info
23.09.
Arenas Club de Getxo - Barakaldo CF
1:1
23.09.
Real Sociedad B - Burgos CF
0:1
12:00
Sporting Gijón B - CD Izarra
info
12:00
CA Osasuna B - SD Leioa
info
17:00
Gernika Club - CD Vitoria
info
17:00
Real Unión Club - SD Amorebieta
info
17:00
CD Tudelano - CD Lealtad
info
17:30
CD Mirandés - Athletic Bilbao B
info
18:00
Racing Santander - Peña Sport FC
info
20:00
UD Logroñés - Caudal Deportivo
info
23.09.
Valencia CF B - Ontinyent CF
2:2
12:00
UE Olot - Peña Deportiva
info
12:00
Elche CF - Atlético Baleares
info
12:00
RCD Mallorca - UE Llagostera
info
12:00
SD Formentera - CD Alcoyano
info
12:00
Villarreal CF B - UE Cornellà
info
12:00
CD Ebro - Hércules CF
info
17:00
CE Sabadell FC - CF Peralada
info
18:00
Lleida Esportiu - Saguntino
info
19:00
Badalona CF - Real Zaragoza B
info
11:30
Córdoba CF B - Jumilla CF
info
12:00
UD Melilla - Real Betis B
info
12:00
UD Marbella - UD Las Palmas B
info
17:30
UCAM Murcia - CD Badajoz
info
18:00
CF Villanovense - Real Murcia
info
18:00
Mérida AD - FC Cartagena
info
18:30
Écija Balompié - Extremadura UD
info
18:30
Recreativo Huelva - Real Linense
info
18:30
CP Ejido - Lorca Deportiva
info
19:00
CD San Fernando - Granada CF B
info
Kompletní výsledky
23.09.
AS Řím - Udinese Calcio
3:1
23.09.
SPAL 2013 - SSC Neapol
2:3
23.09.
Juventus FC - Turín FC
4:0
12:30
UC Sampdoria - AC Milán
info
15:00
FC Crotone - Benevento Calcio
info
15:00
Cagliari Calcio - Chievo Verona
info
15:00
Inter Milán - Janov CFC
info
15:00
Hellas Verona - SS Lazio
info
18:00
US Sassuolo - Bologna FC
info
20:45
ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo
info
23.09.
FC Bari 1908 - Ternana Calcio
3:0
23.09.
Brescia Calcio - US Foggia
2:2
23.09.
US Cremonese - Delfino Pescara
0:0
23.09.
Empoli FC - AS Cittadella
0:1
23.09.
Novara Calcio - US Avellino
1:2
23.09.
Perugia Calcio - Frosinone
1:0
23.09.
Salernitana Calcio - Spezia Calcio
2:0
23.09.
Virtus Entella - Carpi FC
0:0
23.09.
Venezia FC - Parma Calcio
0:1
17:30
AC Cesena - Ascoli Calcio
info
25.09.
Città di Palermo - US Pro Vercelli
info
16:30
AC Cuneo - Pisa Calcio
info
16:30
AC Monza Brianza - Carrarese Calcio
info
16:30
Olbia Calcio - US Pontedera
info
16:30
Piacenza Calcio - Arzachena Calcio
info
16:30
AC Siena - Alessandria Calcio
info
16:30
AS Viterbese - Giana Erminio
info
20:30
AC Arezzo - AS Lucchese Libertas
info
20:30
AS Livorno - AC Pistoiese
info
20:30
AC Prato - US Gavorrano
info
14:30
UC AlbinoLeffe - AS Gubbio
info
14:30
Pordenone Calcio - Teramo Calcio
info
14:30
Südtirol - Bassano Virtus
info
14:30
Vicenza Calcio - AC FeralpiSalò
info
16:30
Sambenedettese - Calcio Padova
info
18:30
AC Mestre - US Triestina
info
18:30
Ravenna Calcio - Modena FC
info
18:30
AC Renate - AC Reggiana
info
18:30
Santarcangelo Calcio - US Fermana
info
23.09.
US Siracusa - Cosenza Calcio
4:2
23.09.
Bisceglie Calcio - Sicula Leonzio
1:1
23.09.
US Casertana - USD Akragas
0:1
23.09.
Fondi Calcio - Reggina Calcio
0:1
23.09.
Rende Calcio - Virtus Francavilla
0:1
23.09.
Calcio Catania - Fidelis Andria
1:0
23.09.
FC Catanzaro - US Lecce
1:3
23.09.
Liberty Monopoli - FC Matera
2:0
23.09.
Paganese Calcio - SS Juve Stabia
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
RB Lipsko - Eintracht Frankfurt
2:1
23.09.
TSG Hoffenheim - Schalke 04
2:0
23.09.
Werder Brémy - SC Freiburg
0:0
23.09.
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
1:0
23.09.
VfB Stuttgart - FC Augsburg
0:0
23.09.
Dortmund - Mönchengladbach
6:1
15:30
Hannover 96 - 1. FC Köln
info
18:00
Bayer Leverkusen - Hamburger SV
info
23.09.
FC St. Pauli - Düsseldorf
1:2
23.09.
A. Bielefeld - 1. FC Heidenheim
1:1
23.09.
Jahn Regensburg - Braunschweig
2:1
13:30
Greuther Fürth - 1. FC Norimberk
info
13:30
SV Darmstadt - Dynamo Drážďany
info
13:30
VfL Bochum - FC Ingolstadt 04
info
25.09.
Union Berlín - Kaiserslautern
info
23.09.
VfL Osnabrück - Würzburger K.
1:1
23.09.
Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
2:0
23.09.
FSV Zwickau - Werder Brémy II
1:0
23.09.
Hallescher FC - Chemnitzer FC
0:3
23.09.
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
0:3
23.09.
Wehen Wiesbaden - Großaspach
5:0
23.09.
SpVgg Unterhaching - SV Meppen
4:0
14:00
VfR Aalen - 1. FC Magdeburg
info
14:00
Karlsruher SC - Rot-Weiß Erfurt
info
23.09.
Hamburger SV II - FC St. Pauli II
3:1
23.09.
VfL Wolfsburg II - TSV Havelse
2:0
23.09.
Eutin 08 - Hannover 96 II
1:1
23.09.
VfV Borussia Hildesheim - SW Rehden
1:1
14:00
Norderstedt - Braunschweig II
info
15:00
SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg
info
15:00
Egestorf/Langreder - Altona
info
23.09.
Berlín AK 07 - Energie Cottbus
0:1
13:30
Germania Halberstadt - VfB Auerbach
info
13:30
ZFC Meuselwitz - Chemie Lipsko
info
13:30
Fürstenwalde - BFC Viktoria 1889
info
23.09.
SC Verl - Bonner SC
3:1
23.09.
Westf. Rhynern - FC Wegberg-Beeck
1:4
23.09.
SG Wattenscheid - Wiedenbrück
0:1
23.09.
TUS Erndtebrück - Düsseldorf II
1:3
23.09.
Viktoria Köln - KFC Uerdingen
0:0
23.09.
SV Rödinghausen - 1. FC Köln II
6:0
23.09.
M'gladbach II - Rot-Weiß Essen
1:1
15:00
Alemannia Aachen - Wuppertaler SV
info
23.09.
Saarbrück. - Astoria Walldorf
2:2
23.09.
Hessen Kassel - SV Elversberg
1:4
23.09.
SSV Ulm 1846 - Röch. Völklingen
2:0
23.09.
TSV Steinbach - SC Freiburg II
1:0
14:00
VfB Stuttgart II - Wormatia Worms
info
14:00
TSG Hoffenheim II - S. Kickers
info
25.09.
Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
info
25.09.
SV Waldhof Mannheim - TuS Koblenz
info
23.09.
Bayern Mnichov II - FC Memmingen
1:1
23.09.
FC Unterföhring - TSV Mnichov 1860
0:3
23.09.
VfR Garching - SV Seligenporten
2:1
23.09.
Ingolstadt II - 1. FC Norimberk II
2:1
23.09.
FC Augsburg II - Wacker Burghausen
1:0
23.09.
FC Pipinsried - TSV Buchbach
0:0
23.09.
VfB Eichstätt - TSV 1860 Rosenheim
1:1
25.09.
Greuther Fürth II - FV Illertissen
info
Kompletní výsledky
23.09.
Fastav Zlín - Slavia Praha
1:1
23.09.
Bohemians 1905 - FK Jablonec
0:1
23.09.
Sigma Olomouc - Dukla Praha
3:0
23.09.
Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
0:2
17:00
MFK Karviná - Zbrojovka Brno
info
17:00
Vysočina Jihlava - Baník Ostrava
info
18:00
Sparta Praha - FK Teplice
info
25.09.
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
info
23.09.
FK Pardubice - Viktoria Žižkov
3:1
23.09.
MFK Frýdek-Místek - Olympia Praha
odl.
23.09.
MFK Vítkovice - Fotbal Třinec
2:3
23.09.
SFC Opava - Vlašim
3:1
15:00
Baník Sokolov - Č. Budějovice
info
19:30
1. SC Znojmo FK - MAS Táborsko
info
25.09.
Hradec Králové - 1. FK Příbram
info
23.09.
Slavoj Vyšehrad - MFK Chrudim
0:2
23.09.
Loko Vltavín - FK Králův Dvůr
3:0
23.09.
SK Benešov - SK Zápy
0:1
23.09.
Viktorie Jirny - Polaban Nymburk
1:3
23.09.
FK Dobrovice - SK Převýšov
1:0p
10:15
Jiskra Domažlice - Ústí n. Orl.
info
16:30
FK Štěchovice - Sokol Čížová
info
16:30
Sokol Brozany - FC Písek
info
16:30
Benátky n/J - FK Litoměřicko
info
23.09.
Viktoria Otrokovice - MFK Vyškov
3:3
23.09.
1. HFK Olomouc - SK Líšeň
1:7
23.09.
Jiskra Rýmařov - FK Mohelnice
2:1
23.09.
FC Hlučín - Uh. Brod
1:2
23.09.
Kroměříž - RSM Hodonín
1:3
10:15
Vel. Mez. - Odra Petřkovice
info
10:15
SK Uničov - Spartak Hulín
info
23.09.
Olympie Březová - Aritma Praha
2:1
23.09.
Č. Krumlov - Petřín Plzeň
3:1
23.09.
Mariánské Lázně - SK Jankov
1:0
23.09.
TJ Malše Roudné - SK Doubravka
2:1p
23.09.
FK Hořovicko - SK Rakovník
2:3
23.09.
Spartak Soběslav - TJ Přeštice
4:1
23.09.
MFK Dobříš - SK Klatovy
3:4
10:30
Karlovy Vary - Tatran Sedlčany
info
23.09.
Motorlet Praha - FC Chomutov
2:1
23.09.
SK Kladno - Neratovice-Byškovice
0:3
23.09.
FK Souš - SK Úvaly
2:3
23.09.
SK Český Brod - FC Nový Bor
3:0
23.09.
Slovan Velvary - SK Hrobce
2:0
10:15
Meteor Praha - Česká Lípa
info
16:30
Sokol Houstoň - SS Ostrá
info
16:30
FK Louny - Tatran Rakovník
info
23.09.
Brandýs n. L. - Dvůr Králové
5:1
23.09.
Jiskra Mšeno - Spartak Chrastava
0:3
23.09.
FK Pardubice B - FK Letohrad
5:0
23.09.
Sokol Kratonohy - SK Vysoké Mýto
2:1
23.09.
Sokol Živanice - Čechie Vykáň
4:2
23.09.
MFK Trutnov - Admira Praha
3:7
16:30
FK Čáslav - FK Zbuzany
info
16:30
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
info
23.09.
Žďár n/S - FC Strání
6:0
23.09.
Slovan Bzenec - Slovan Rosice
2:1
23.09.
MSK Břeclav - Ždírec n/D
2:0
15:30
FK Šumperk - Velká Bíteš
info
15:30
AFK Tišnov - Sokol Tasovice
info
15:30
Slavoj TKZ Polná - Havl. Brod
info
15:30
SFK Vrchovina - FK Blansko
info
15:30
HFK Třebíč - FSC Stará Říše
info
23.09.
TJ Nový Jičín - Nové Sady Ol.
odl.
23.09.
SK Hranice - FK Bospor Bohumín
1:2
23.09.
FC Dolní Benešov - FC Brumov
neh.
10:15
SFC Opava B - FC Vsetín
info
10:15
FK Jeseník - MFK Havířov
info
10:15
FC Slavičín - Petrovice
info
15:30
FK Kozlovice - FK Šternberk
info
15:30
Frýdlant n. O. - Sokol Ústí
info
11:00
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
info
11:00
Viktoria Plzeň - Dukla Praha
info
25.09.
Fastav Zlín - Zbrojovka Brno
info
25.09.
Slavia Praha - FK Teplice
info
25.09.
Sigma Olomouc - MFK Karviná
info
25.09.
Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec
info
25.09.
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
25.09.
Č. Budějovice - Slovan Liberec
info
25.09.
FK Jablonec - Bohemians Praha 1905
info
23.09.
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
1:0
23.09.
Slavia Praha - Lokomotiva Brno
11:1
13:00
1. FC Slovácko - Sparta Praha
info
13:30
Hradec Králové - Slovan Liberec
info
Kompletní výsledky
23.09.
FC Nitra - MFK Ružomberok
0:0
23.09.
FK Senica - Spartak Trnava
1:3
23.09.
FC Zlaté Moravce - Podbrezová
1:0
19:00
Michalovce - Dunajská Streda
info
19:00
Tatran Prešov - AS Trenčín
info
19:00
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
info
23.09.
Partizán Bardejov - Šamorín
1:3
23.09.
Liptovský Mikuláš - MFK Skalica
1:1
23.09.
L. Zvolen - Slavoj Trebišov
3:0
23.09.
Spišská Nová Ves - KFC Komárno
4:2
23.09.
FK Poprad - Inter Bratislava
1:0
16:00
ŠKF Sereď - Podbrezová B
info
Kompletní výsledky
23.09.
Montpellier HSC - Paris SG
0:0
23.09.
Bordeaux - EA Guingamp
3:1
23.09.
SM Caen - Amiens SC
1:0
23.09.
Olympique Lyon - Dijon FCO
3:3
23.09.
FC Metz - ES Troyes
0:1
15:00
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
17:00
Racing Strasbourg - FC Nantes
info
21:00
Olympique Marseille - Toulouse FC
info
23.09.
FC Lorient - AS Nancy-Lorraine
0:0
25.09.
Clermont Foot - RC Lens
info
23.09.
Grenoble Foot 38 - SO Cholet
0:2
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo Moskva - CSKA Moskva
0:0
23.09.
Spartak Moskva - Anži Mch
2:2
13:00
Ural Sverdlovská oblast - FK Tosno
info
15:30
FK Rostov - Lokomotiv Moskva
info
15:30
FK Ufa - Arsenal Tula
info
18:00
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
info
25.09.
Amkar Perm - SKA Chabarovsk
info
25.09.
Achmat Groznyj - Rubin Kazaň
info
10:00
Luč-Energija - Fakel Voroněž
info
12:00
Krasnojar. - Křídla Sovětů
info
12:00
Sibir Nov. - Dinamo Petrohrad
info
13:00
Rotor Volgograd - Kubaň Krasnodar
info
14:00
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
info
14:00
FK Tambov - Volgar Astrachaň
info
14:00
FK Tjumen - Avangard Kursk
info
15:00
Spartak Moskva II - FK Chimki
info
16:00
Zenit Petrohrad II - Olimpijec NN
info
17:00
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
info
Kompletní výsledky
23.09.
Estoril Praia - GD Chaves
0:2
23.09.
Moreirense FC - Sporting CP
1:1
23.09.
SL Benfica - Paços Ferreira
2:0
17:00
Vitória SC - CS Marítimo
info
17:00
CD Feirense - CF Os Belenenses
info
19:00
CD Tondela - SC Braga
info
21:15
CD Aves - Rio Ave FC
info
25.09.
Vitória FC Setúbal - Boavista FC
info
16:00
UD Vilafranquense - FC Penafiel
info
16:00
CD Condeixa - CD Nacional
info
16:00
SC Coimbrões - FC Famalicão
info
16:00
SC Vila Real - UD Oliveirense
info
16:00
Amarante FC - Varzim SC
info
16:00
FC Vizela - SC Covilhã
info
16:00
Gondomar SC - CD Santa Clara
info
16:00
SC Mirandela - Académica Coimbra
info
16:00
Lusitano FCV - Académico Viseu
info
16:00
Moura AC - Gil Vicente FC
info
16:00
Merelinense FC - Real Sport Clube
info
16:00
Minas de Argozelo - Cova Piedade
info
16:00
GD Sourense - Leixões SC
info
16:00
Sertanense FC - União Madeira
info
16:00
SG Sacavenense - FC Arouca
info
16:00
Águia V. - CF Vasco da Gama
info
16:00
Caldas SC - Olímpico Montijo
info
16:00
FC Pedras Rubras - Anadia FC
info
16:00
CU Idanhense - AR São Martinho
info
16:00
União Torcatense - Lusitano VRSA
info
16:00
FC Felgueiras - Pedras Salgadas
info
16:00
FC Cesarense - Águias do Moradal
info
16:00
SC Espinho - LGC Moncarapachense
info
16:00
Sporting Ideal - CD Almodôvar
info
16:00
SB Castelo Branco - UD Leiria
info
16:00
CD Trofense - SU Sintrense
info
16:00
SC Freamunde - Maria da Fonte
info
16:00
SC Guadalupe - CD Operário
info
16:00
AD Sanjoanense - FC Crato
info
16:00
CF Canelas - GD Resende
info
16:00
CD Pinhalnovense - Leiria Marrazes
info
16:00
CD Fátima - Eléctrico FC
info
16:00
Casa Pia AC - GDR Canaviais
info
16:00
Mortágua FC - União Torreense
info
16:00
Lusitâno GC - CA Pêro Pinheiro
info
16:00
ARC Oleiros - UD Sousense
info
16:00
SC Lourinhanense - GD Gafanha
info
16:00
SC Olhanense - SC Lamego
info
16:00
Amora FC - SC Farense
info
16:00
UD Alta Lisabon - SC Salgueiros
info
16:00
GD Coruchense - Mondinense FC
info
16:00
SC Esmoriz - Vilaverdense FC
info
16:00
AD Oliveirense - CD Mafra
info
16:00
GD Bragança - CD Alcains
info
16:00
SC Praiense - Louletano DC
info
16:00
AC Marinhense - Clube Oriental
info
Kompletní výsledky
23.09.
Rangers FC - Celtic FC
0:2
23.09.
Kilmarnock FC - Dundee FC
1:1
23.09.
Ross County - Hibernian FC
0:1
23.09.
St. Johnstone FC - Hamilton
2:1
23.09.
Partick Thistle - Hearts
1:1
13:15
Motherwell FC - Aberdeen FC
info
23.09.
Brechin City - Dunfermline Athletic
0:3
23.09.
Dumbarton FC - Inverness CT
2:1
23.09.
Dundee United - Greenock Morton
2:1
23.09.
Falkirk FC - Livingston FC
0:2
17:10
St. Mirren FC - Queen S.
info
23.09.
Alloa Athletic - Albion Rovers
2:5
23.09.
East Fife FC - Forfar Athletic
3:0
23.09.
Queen's Park FC - Ayr United
0:2
23.09.
Raith Rovers - Airdrieonians FC
2:0
23.09.
Stranraer FC - Arbroath FC
2:6
23.09.
Clyde FC - Cowdenbeath FC
1:1
23.09.
Edinburgh City - Peterhead FC
0:3
23.09.
Elgin City - Montrose FC
3:0
23.09.
Stenhousemuir FC - Berwick Rangers
3:0
23.09.
Stirling Albion - Annan Athletic
3:2
Kompletní výsledky
23.09.
Willem II - SC Heerenveen
1:2
23.09.
Feyenoord Rotterdam - NAC Breda
0:2
23.09.
Heracles Almelo - Roda JC
2:1
23.09.
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
1:0
12:30
FC Utrecht - PSV Eindhoven
info
14:30
AFC Ajax - SBV Vitesse
info
14:30
VVV Venlo - PEC Zwolle
info
14:30
FC Groningen - FC Twente
info
16:45
AZ Alkmaar - SBV Excelsior
info
25.09.
Jong PSV Eindhoven - NEC Nijmegen
info
25.09.
Jong AFC Ajax - SC Telstar
info
Kompletní výsledky
23.09.
KRC Genk - KV Oostende
1:1
23.09.
Excel Mouscron - KAS Eupen
3:2
23.09.
KV Mechelen - Sint-Truidense VV
2:0
23.09.
Waasland-Beveren - RSC Anderlecht
1:2
14:30
KAA Gent - SV Zulte Waregem
info
18:00
Royal Charleroi SC - Club Bruggy
info
20:00
Standard Lutych - KSC Lokeren
info
23.09.
Cercle Bruggy - AFC Tubize
4:0
23.09.
Lierse SK - RU Saint-Gilloise
2:1
16:00
OH Leuven - Beerschot Wilrijk
info
20:00
KVC Westerlo - KSV Roeselare
info
Kompletní výsledky
23.09.
Konyaspor - Akhisar B.
2:0
23.09.
G'birliği - Istanbul B.
1:0
23.09.
Fenerbahçe SK - Beşiktaş JK
2:1
13:00
Karabükspor - Yeni Malatyaspor
info
13:00
Sivasspor - Göztepe SK
info
15:30
Kasimpaşa SK - Kayserispor
info
18:30
Bursaspor - Galatasaray SK
info
25.09.
Antalyaspor - Osmanlispor
info
23.09.
Altinordu SK - Gaziantepspor
3:0
23.09.
Manisaspor - Istanbulspor
1:2
15:00
Erzurum BB - Boluspor
info
15:00
Giresunspor - Elaziğspor
info
18:00
MKE Ankaragücü - Samsunspor
info
18:00
Gaz. Gaziantep - Eskişehirspor
info
25.09.
Ümraniyespor - Denizlispor
info
25.09.
Balikesirspor - Çaykur Rizespor
info
25.09.
Adana Demirspor - Adanaspor
info
Kompletní výsledky
23.09.
Apollon Smyrnis - Platanias Chanion
0:1
23.09.
Atromitos FC - PAS Lamia 1964
3:0
23.09.
Panetolikos FC - Panathinaikos FC
2:0
15:00
PAOK Soluň - PAS Giannina FC
info
17:15
AO Kerkyra - APO Levadiakos
info
17:15
Panionios FC - AE Larisa
info
19:30
AEK Atény - Olympiakos Pireus
info
25.09.
Xanthi FC - Asteras Tripolis
info
Kompletní výsledky
23.09.
Rapid Vídeň - Wolfsberger AC
4:2
23.09.
LASK Linz - SV Mattersburg
2:2
23.09.
SK Sturm Graz - SCR Altach
0:0
23.09.
SKN Sankt Pölten - Admira
1:1
16:30
Red Bull Salzburg - Austria Vídeň
info
Kompletní výsledky
23.09.
FC Basilej - FC Curych
1:0
23.09.
FC Luzern - Lausanne Sport
2:3
16:00
FC Lugano - Grasshopper Curych
info
16:00
FC Sion - BSC Young Boys
info
16:00
FC St. Gallen - FC Thun
info
23.09.
FC Aarau - FC Rapperswil-Jona
0:0
16:00
Servette Ženeva - FC Wohlen
info
16:00
FC Winterthur - Neuchâtel Xamax
info
16:00
FC Vaduz - FC Chiasso
info
25.09.
FC Wil - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
23.09.
Zirka K. - Šachtar Doněck
2:4
23.09.
Dynamo Kyjev - Veres Rivne
0:0
13:00
Stal Kamjanske - Olimpik Doněck
info
16:00
Illičivec - PFK Oleksandrija
info
18:30
Karpaty Lvov - Černomorec Oděsa
info
18:30
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
info
Kompletní výsledky
23.09.
Nieciecza - Lechia Gdańsk
2:1
23.09.
Pogoń S. - Górnik Zabrze
1:2
23.09.
Korona Kielce - Wisła Kraków
2:1
15:30
Zagłębie Lubin - S. Nowy Sącz
info
18:00
Jagiellonia - Legia Varšava
info
25.09.
KS Cracovia - Wisła Płock
info
23.09.
Odra Opole - Stal Mielec
1:0
23.09.
Niepołomice - Stomil Olsztyn
3:1
23.09.
Górnik Łęczna - GKS Tychy
1:0
23.09.
Raków Czę. - Bytovia Bytów
3:1
23.09.
Chojnice - Olimpia Grudziądz
0:0
23.09.
Sosnowiec - Wigry Suwałki
0:1
23.09.
Miedź Legnica - Podbeskidzie
0:2
16:00
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
info
Kompletní výsledky
23.09.
Concordia Chiajna - Sepsi OSK
2:1
14:00
Juventus Buk. - Gaz Metan Mediaş
info
16:30
CSM Poli Iaşi - Poli Temešvár
info
19:30
FCSB - Dinamo Bukurešť
info
25.09.
FC Botoşani - Viitorul Constanţa
info
25.09.
Astra Giurgiu - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
23.09.
Vasas Budapešť - Haladás
0:0n
23.09.
Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK
2:0
23.09.
Paksi SE - Balmazújváros Sport
1:0
23.09.
Debreceni VSC - Puskás FC
3:0
23.09.
Mezőkövesdi SE - Újpest FC
2:4
23.09.
Videoton FC - Honvéd Budapešť
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
HNK Cibalia - Inter Zaprešić
1:2
23.09.
Slaven Belupo - NK Rijeka
1:1
17:00
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
info
19:00
Hajduk Split - Lokomotiva Záhřeb
info
25.09.
NK Rudeš - NK Osijek
info
Kompletní výsledky
15:00
FK Zemun - Spartak Subotica
info
17:00
FK Crvena Zvezda - Vojvodina
info
19:00
Napredak Kruševac - Mačva Šabac
info
19:00
Mladost Lučani - FK Voždovac
info
19:00
Radnički Niš - Javor Ivanjica
info
19:00
FK Rad - FK Partizan
info
19:00
FK Čukarički - Borac Čačak
info
19:00
Radnik Surdulica - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
23.09.
Triglav Kranj - NK Ankaran
1:3
23.09.
ND Gorica - NK Krško
2:1
23.09.
NK Celje - Olimpija Lublaň
0:0
18:45
NK Domžale - Rudar Velenje
info
Kompletní výsledky
23.09.
Slavia Sofia - Vitoša Bistrica
4:0
23.09.
Pirin Blagoevgrad - Vereja SZ
1:2
23.09.
Černo More Varna - Etar
0:0
16:30
Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
info
19:00
Septemvri Sofia - Ludogorec Razgrad
info
25.09.
Beroe Stara Zagora - Levski Sofia
info
Kompletní výsledky
23.09.
AC Horsens - FC Helsingør
2:0
23.09.
FC Kodaň - Silkeborg IF
4:0
14:00
Aalborg BK - Lyngby BK
info
16:00
Odense Boldklub - Randers FC
info
18:00
Hobro IK - Brøndby IF
info
25.09.
AGF Aarhus - FC Midtjylland
info
13:00
Esbjerg fB - HB Køge
info
13:00
Viborg FF - FC Roskilde
info
13:00
Vendsyssel FF - Nykøbing FC
info
13:00
FC Fredericia - Brabrand IF
info
13:00
Thisted FC - Vejle Boldklub
info
13:00
Fremad Amager - Skive IK
info
Kompletní výsledky
23.09.
Halmstads BK - IFK Norrköping
2:1
15:00
Kalmar FF - Östersunds FK
info
15:00
Djurgårdens IF - Hammarby IF
info
17:30
J-Södra - GIF Sundsvall
info
17:30
BK Häcken - AIK Solna
info
25.09.
AFC Eskilstuna - IFK Göteborg
info
25.09.
IK Sirius - Örebro SK
info
25.09.
Malmö FF - IF Elfsborg
info
23.09.
Degerfors IF - IK Frej
3:1
23.09.
Bromma - Åtvidabergs FF
3:1
23.09.
Varbergs BoIS - Dalkurd FF
1:0
15:00
Norrby IF - Östers IF
info
15:00
Syrianska FC - Gefle IF
info
17:00
Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
info
25.09.
IFK Värnamo - GAIS Göteborg
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Haugesund - Viking FK
2:1
18:00
Aalesunds FK - Sogndal Fotball
info
18:00
Kristiansund BK - Stabaek Fotball
info
18:00
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
18:00
Molde FK - Sandefjord Fotball
info
18:00
Strømsgodset IF - Tromsø IL
info
20:00
Vålerenga IF - SK Brann
info
25.09.
Sarpsborg 08 FF - Odds BK
info
15:00
Elverum Fotball - FK Arendal
info
15:00
Florø SK - Ranheim Fotball
info
15:00
Tromsdalen UIL - FK Jerv
info
15:00
IK Start - Levanger FK
info
18:00
Kongsvinger IL - Fredrikstad FK
info
18:00
Mjøndalen IF - Åsane Fotball
info
18:00
Sandnes Ulf - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
14:00
PS Kemi Kings - VPS Vaasa
info
17:30
FC Lahti - RoPS Rovaniemi
info
17:30
KuPS Kuopio - HIFK Helsinky
info
25.09.
JJK Jyväskylä - Inter Turku
info
23.09.
SJK Seinäjoki - HJK Helsinky
0:1
16:00
Ekenäs IF - IF Gnistan
info
Kompletní výsledky
23.09.
Omonia Nikósie - Alki Oroklini
2:2
23.09.
AEL Limassol - Apollon Limassol
1:1
23.09.
Nea Salamis FC - AEK Larnaka
1:0
17:00
Olympiakos Nikósie - Pafos FC
info
17:00
Ermis Aradippou - Ethnikos Achnas
info
25.09.
Anorthosis - Doxa Katokopia
info
Kompletní výsledky
23.09.
Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:1
23.09.
Hapoel Ra'anana - Hapoel Ashkelon
0:3
23.09.
FC Ashdod - Maccabi Netanya
0:3
23.09.
Hapoel Haifa - Hapoel Beer-Sheva
1:1
18:00
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
20:00
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
25.09.
Beitar Jeruzalém - Kiryat Shmona
info
Kompletní výsledky
25.09.
Cork City - Dundalk FC
info
25.09.
St. Pat's - Shamrock Rovers
info
Kompletní výsledky
23.09.
Glenavon FC - Ards FC
3:0
23.09.
Ballinamallard - Ballymena United
1:3
23.09.
Carrick Rangers - Cliftonville FC
1:2
23.09.
Crusaders FC - Dungannon Swifts
1:1
23.09.
Glentoran FC - Coleraine FC
0:0
23.09.
Ards Rangers - Iveagh United
9:0
Kompletní výsledky
23.09.
Connah's Quay FC - Cardiff MU
1:0
23.09.
Prestatyn Town - Newtown AFC
0:0
23.09.
Aberystwyth Town - Bangor City
2:3
Kompletní výsledky
23.09.
BATE Borisov - FK Sluck
6:0
23.09.
Šachtër Soligorsk - Isloč Minsk
4:0
14:00
Slavia Mozyr - Krumkačy Minsk
info
15:00
FK Minsk - FK Vitebsk
info
16:00
FK Gorodeja - Naftan Novopolock
info
17:00
Neman Grodno - Torpedo Žodino
info
Kompletní výsledky
15:00
Stumbras Kaunas - Žalgiris Vilnius
info
Kompletní výsledky
23.09.
Rīgas Futbola skola - SK Babīte
neh.
13:00
FK Spartaks - METTA/LU
info
15:00
FK Ventspils - Riga FC
info
25.09.
FK Liepāja - FK Jelgava
info
Kompletní výsledky
23.09.
Levadia Tallinn - Tammeka Tartu
3:1
23.09.
Paide Linnam. - Tulevik V.
4:2
23.09.
Nõmme Kalju - Vaprus Pärnu
6:0
23.09.
Sillamäe Kalev - Flora Tallinn
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo-Auto - Petrocub Hîncești
1:0
23.09.
Sfîntul G. - Zimbru Kišiněv
0:0
23.09.
Sheriff Tiraspol - Dacia Kišiněv
6:3
15:30
Speranţa Nisporeni - Spicul Ch.
info
15:30
Milsami Orhei - Zaria Bălţi
info
Kompletní výsledky
23.09.
Čelik Zenica - GOŠK Gabela
2:0
23.09.
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
1:4
23.09.
Zrinjski Mostar - Mladost D.-K.
2:0
23.09.
Sloboda Tuzla - Željezničar
1:0
15:30
Krupa na Vrbasu - Borac Banja Luka
info
19:00
Široki Brijeg - NK Vitez
info
Kompletní výsledky
16:00
Stjarnan FC - Valur Reykjavík
info
16:00
Fjölnir Reykjavík - KR Reykjavík
info
16:00
Breidablik UBK - ÍBV Vestm.
info
16:00
KA Akureyri - Grindavík
info
16:00
Víkingur Reykjavík - ÍA Akranes
info
16:00
Víkingur Ó. - FH Hafnarfjördur
info
Kompletní výsledky
23.09.
KS Lushnja - KF Kamza
0:0
23.09.
Luftëtari - Vllaznia Skadar
0:0
23.09.
Skënderbeu - Partizani Tirana
2:0
14:00
FK Kukësi - KF Laçi
info
17:00
Teuta Durrës - Flamurtari Vlora
info
Kompletní výsledky
23.09.
Gandzasar Kapan - Pyunik Jerevan
3:1
Kompletní výsledky
23.09.
Säbail FK - FK Käpäz
1:0
23.09.
Zirä FK - Inter Baku
1:1
17:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
info
Kompletní výsledky
23.09.
Lokomotivi Tbilisi - Chikhura
3:0
23.09.
Dila Gori - FC Samtredia
2:1
18:30
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
23.09.
FC Astana - FK Taraz
2:0
11:00
FK Aktobe - Kaisar Kyzylorda
info
11:00
Ordabasy Šymkent - Irtyš Pavlodar
info
11:00
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
11:00
FK Akžajyk - Šachtër Karagandy
info
11:00
Okžetpes Kokšetau - FK Atyrau
info
Kompletní výsledky
23.09.
Lija Athletic - Sliema Wanderers
0:2
23.09.
Tarxien Rainbows - Senglea
1:1
23.09.
Birkirkara FC - Naxxar Lions
3:2
23.09.
Hamrun Spartans - Floriana FC
0:1
18:00
St. Andrews FC - Gzira United
info
20:00
Balzan Youths - Valletta FC
info
Kompletní výsledky
16:00
07 Vestur - B36 Tórshavn
info
16:00
EB/Streymur - Skála IF
info
16:00
ÍF Fuglafjørdur - NSÍ Runavík
info
16:00
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
info
16:00
Víkingur Gøta - TB Tvøroyri
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Santa Coloma - UE Santa Coloma
info
14:00
UE Engordany - FC Encamp
info
16:00
FC Lusitanos - UE Sant Julià
info
18:00
Inter E. - Penya Encarnada
info
Kompletní výsledky
23.09.
SS Murata - FC Fiorentino
1:2
23.09.
SP Cailungo - SS Folgore
0:0
23.09.
SP Tre Penne - SP La Fiorita
1:3
23.09.
AC Libertas - SS Virtus
2:0
15:00
SP Cosmos - SS San Giovanni
info
15:00
SS Pennarossa - AC Juvenes
info
15:00
SP Domagnano - SC Faetano
info
Kompletní výsledky
23.09.
KF Llapi - KF Vëllaznimi
2:0
23.09.
KF Gjilani - KF Priština
0:0
23.09.
KF Drenica - KF Flamurtari
4:1
23.09.
Besa Pejë - KF Liria
2:0
16:00
KF Feronikeli - KF Trepça '89
info
16:00
Vllaznia Pozheran - KF Drita
info
Kompletní výsledky
09:00
Bayern Mnichov-RSC Anderlecht (Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů)
09:30
Bundesliga Pur - 6. Spieltag (Alle Spiele, alle Tore auf SPORT1: Auch in dieser Saison präsentiert Bundesliga Pur jeden Sonntag den kompakten Komplett-Überblick zum aktuellen Spieltag im deutschen Fußball-Oberhaus mit allen Highlights der Partien von Freitag und Samstag.)
09:50
Premier League (Leicester - Liverpool)
Kompletní TV program
 
 
26.08., 17:05
Další videa
Anketa
Komu věříte nejvíce na postup ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Kolik branek ve své první sezoně v Ligue 1 nasází Neymar?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!