20:52 El Ghazi má zraněný stehenní sval
Lille v zápase s Lyonem (2:2) dotáhlo dvoubrankové manko, přišlo ale o jednoho hráče - útočník Anwar El Ghazi si poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
20:31 Hoffmann novým prezidentem Hamburku
Bernd Hoffmann byl zvolen novým prezidentem Hamburku, v německém klubu nahradil Jense Meiera. (lequipe.fr)
20:25 Kazaň si vypůjčila záložníka Nobou
Christian Noboa už nebude čekat na šance v Zenitu Petrohrad, ekvádorský záložník dohraje sezonu na hostování v Rubinu Kazaň. (sport-express.ru)
20:18 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Sociedad - Levante 3:0 (10. z penalty Prieto, 38. Juanmi, 55. Canales), Atlético Madrid - Athletic 2:0 (67. Gameiro, 80. Costa), Espanyol Barcelona - Villarreal 1:1 (85. Granero - 25. Rodri).
19:58 Cagliari si pojistilo brankáře Cragna
Alessio Cragno stráví i další část kariéry v Cagliari, italský klub se svým brankářem prodloužil smlouvu do června 2022. (football-italia.net)
19:57 Česká liga - výsledky
Výsledky nedělních utkání české ligy: Olomouc - Plzeň 0:0, Sparta - Liberec 2:0 (5. Stanciu, 90. Kanga).
19:55 Bundesliga - výsledky
Nedělní výsledky německé ligy: Augsburg - Stuttgart 0:1 (27. Gómez), Mönchengladbach - Dortmund 0:1 (32. Reus).
19:54 Serie A - výsledky
Nedělní výsledky italské ligy: Turín - Juventus 0:1 (33. Alex Sandro), Benevento - Crotone 3:2 (37. Sandro, 65. Viola, 89. Diabaté - 11. Crociata, 73. Benali), Bologna - Sassuolo 2:1 (12. Poli, 88. Pulgar - 38. Babacar), Neapol - SPAL 1:0 (6. Allan), Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina 1:1 (45. Petagna - 16. Badelj).
19:34 Pogba absolvoval dnešní trénink
Paul Pogba zvládl celý dnešní trénink Manchesteru United. Francouzský záložník je v pořádku po nemoci, kvůli níž nehrál včera proti Huddersfieldu a nic nebrání jeho startu v prvním osmifinále Ligy mistrů proti Seville. (dailymail.co.uk)
19:16 Sion suspendoval kapitána Kasamiho
Pajtim Kasami byl na tři dny vyřazen z prvního týmu Sionu. Švýcarský klub je v krizi a vážně mu hrozí sestup z nejvyšší soutěže, jeho záložník má v první polovině příštího týdne popřemýšlet nad svým přístupem, který se vedení nezamlouvá. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
17.02.
Sheff. Wed - Swansea City
0:0
17.02.
W. B. A. - Southampton FC
1:2
17.02.
Brighton - Coventry City
3:1
17.02.
Huddersfield Town - Man. Utd
0:2
17:00
Rochdale AFC - Tottenham
2:2
19.02.
Wigan Athletic - Manchester City
info
17.02.
Birmingham City - Millwall FC
0:1
17.02.
Burton Albion - Nottingham
0:0
17.02.
Fulham FC - Aston Villa
2:0
17.02.
Preston - Wolverhampton
1:1
17.02.
Q. P. R. - Bolton Wanderers
2:0
17.02.
Sunderland AFC - Brentford FC
0:2
17.02.
Cardiff City - M'brough
1:0
13:00
Norwich City - Ipswich Town
1:1
17:30
Leeds United - Bristol City
2:2
17.02.
AFC Wimbledon - Bristol Rovers
1:0
17.02.
Doncaster Rovers - Fleetwood Town
3:0
17.02.
Gillingham FC - Walsall FC
0:0
17.02.
Milton - Charlton Athletic
1:2
17.02.
Oxford United - Plymouth Argyle
0:1
17.02.
Scunthorpe - Northampton Town
2:2
17.02.
Shrewsbury Town - Rotherham United
0:1
17.02.
Southend United - Portsmouth FC
3:1
16:00
Blackpool FC - Peterborough United
1:1
19.02.
Blackburn Rovers - Bury FC
info
17.02.
Barnet FC - Accrington Stanley
1:1
17.02.
Cambridge United - Grimsby Town
3:1
17.02.
Carlisle United - Chesterfield FC
2:0
17.02.
Cheltenham Town - Wycombe Wanderers
0:2
17.02.
Coventry City - Luton Town
odl.
17.02.
Crawley Town - Lincoln City
3:1
17.02.
Crewe Alexandra - Colchester United
1:0
17.02.
Exeter City - Mansfield Town
0:1
17.02.
Morecambe FC - Forest Green Rovers
1:1
17.02.
Newport County - Notts County
0:0
17.02.
Stevenage FC - Yeovil Town
4:1
17.02.
Swindon Town - Port Vale
3:2
17.02.
AFC Fylde - Leyton Orient
0:1
17.02.
Aldershot Town - Macclesfield Town
1:2
17.02.
Boreham Wood - Gateshead FC
2:1
17.02.
Chester FC - Eastleigh FC
3:1
17.02.
Halifax Town - Ebbsfleet United
1:2
17.02.
Guiseley AFC - Maidenhead United
1:3
17.02.
Hartlepool United - Woking FC
3:2
17.02.
Maidstone United - Barrow AFC
0:1
17.02.
Solihull Moors - Dover Athletic
3:2
17.02.
Torquay United - Dag & Red
0:3
17.02.
Tranmere Rovers - Bromley FC
1:0
17.02.
Sutton United - Wrexham FC
1:1
Kompletní výsledky
17.02.
UD Las Palmas - Sevilla FC
1:2
17.02.
SD Eibar - FC Barcelona
0:2
17.02.
Deportivo Alavés - La Coruña
1:0
17.02.
Málaga CF - Valencia CF
1:2
12:00
Real Sociedad - Levante UD
3:0
16:15
Atl. Madrid - Athletic Bilbao
2:0
18:30
Espanyol - Villarreal CF
1:1
20:45
Real Betis - Real Madrid
info
19.02.
Getafe CF - Celta Vigo
info
17.02.
CA Osasuna - Reus Deportiu
0:0
17.02.
Real Oviedo - Albacete Balompié
0:0
17.02.
AD Alcorcón - CD Tenerife
1:1
17.02.
Lorca FC - Sporting Gijón
0:0
17.02.
Gimnástic - Real Zaragoza
0:2
12:00
Sevilla FC B - UD Almería
0:3
16:00
Córdoba CF - Granada CF
1:2
18:00
CD Numancia - Cádiz CF
1:0
18:00
CD Leonesa - Rayo Vallecano
2:3
20:00
CD Lugo - FC Barcelona B
info
17.02.
Rápido de Bouzas - Vallad. B
1:1
12:00
La Coruña B - SD Ponferradina
2:0
12:00
Celta Vigo B - CCD Cerceda
3:0
12:00
Atlético Madrid B - CD Toledo
1:2
12:00
Unión Adarve - CF Fuenlabrada
1:1
16:30
CDA Navalcarnero - Rayo Majadahonda
0:2
17:00
Gimn. Segoviana - S.S. Reyes
2:0
17:00
Pontevedra CF - Racing Ferrol
3:0
17:00
CD Guijuelo - Real Madrid Castilla
1:1
17:00
Talavera CF - Coruxo FC
1:1
17.02.
Gernika Club - Barakaldo CF
0:0
17.02.
Arenas Club - SD Amorebieta
1:1
12:00
Sporting Gijón B - Bilbao B
0:0
16:00
CD Tudelano - CA Osasuna B
2:0
17:00
Peña Sport FC - SD Leioa
1:5
17:00
Racing Santander - CD Izarra
1:0
17:00
CD Mirandés - CD Vitoria
4:2
17:00
Real Unión Club - Burgos CF
1:0
17:00
UD Logroñés - CD Lealtad
0:1
18:00
Real Sociedad B - Caudal Deportivo
1:0
17.02.
Villarreal CF B - CD Ebro
2:0
17.02.
Valencia CF B - UE Llagostera
1:0
12:00
SD Formentera - UE Cornellà
1:1
12:00
RCD Mallorca - CD Alcoyano
1:0
12:00
UE Olot - Atlético Baleares
1:0
12:00
CE Sabadell FC - Peña Deportiva
1:1
12:00
Real Zaragoza B - Hércules CF
0:3
17:00
Lleida Esportiu - Ontinyent CF
4:0
17:00
Elche CF - Atlético Saguntino
1:0
17:00
Badalona CF - CF Peralada
1:0
11:30
Granada CF B - Extremadura UD
1:0
12:00
CP Ejido - Real Linense
2:2
12:00
UD Melilla - Lorca Deportiva
1:2
12:00
UCAM Murcia - Real Betis B
2:1
12:00
UD Marbella - Jumilla CF
2:0
12:00
CD San Fernando - UD Las Palmas B
0:0
17:00
CF Villanovense - CD Badajoz
1:0
17:00
Mérida AD - Real Murcia
0:0
17:30
Huelva - Écija Balompié
3:1
20:30
Córdoba CF B - FC Cartagena
info
Kompletní výsledky
17.02.
Udinese Calcio - AS Řím
0:2
17.02.
Chievo Verona - Cagliari
2:1
17.02.
Janov CFC - Inter Milán
2:0
12:30
Turín FC - Juventus FC
0:1
15:00
Benevento Calcio - FC Crotone
3:2
15:00
Bologna FC - US Sassuolo
2:1
15:00
SSC Neapol - SPAL 2013
1:0
18:00
Atalanta - ACF Fiorentina
1:1
20:45
AC Milán - UC Sampdoria
info
19.02.
SS Lazio - Hellas Verona
info
17.02.
Venezia FC - US Avellino
3:1
17.02.
US Foggia - Carpi FC
3:0
17.02.
AC Cesena - AS Cittadella
0:1
17.02.
Perugia Calcio - Città di Palermo
1:0
17.02.
Empoli FC - Parma Calcio
4:0
17.02.
Virtus Entella - Delfino Pescara
0:0
17.02.
Salernitana - US Pro Vercelli
0:0
17.02.
Novara Calcio - Spezia Calcio
1:1
15:00
Frosinone - Ascoli Calcio
2:0
17:30
Brescia Calcio - Ternana Calcio
3:1
14:30
AC Pistoiese - Olbia Calcio
1:2
14:30
US Gavorrano - Piacenza Calcio
1:0
14:30
Arzachena Calcio - Pisa Calcio
3:4
14:30
Giana Erminio - AC Siena
0:1
14:30
AS Pro Piacenza - AS Viterbese
3:1
16:30
AS Lucchese Libertas - AC Cuneo
0:0
18:30
US Pontedera - AC Arezzo
0:0
18:30
Alessandria - AC Monza Brianza
0:0
18:30
Carrarese Calcio - AC Prato
4:0
17.02.
US Triestina - UC AlbinoLeffe
2:1
17.02.
Alma Fano - Vicenza Calcio
0:1
17.02.
Bassano Virtus - US Fermana
4:0
17.02.
Calcio Padova - Ravenna Calcio
2:0
17.02.
AC Reggiana - Santarcangelo Calcio
1:0
17.02.
Modena FC - FC Südtirol-Alto Adige
neh.
17.02.
AC FeralpiSalò - Teramo Calcio
1:1
14:30
AS Gubbio - Pordenone Calcio
2:3
14:30
USD Akragas - FC Catanzaro
1:2
14:30
Trapani Calcio - Paganese Calcio
4:1
14:30
FC Matera - US Siracusa
2:0
16:30
SS Juve Stabia - Bisceglie Calcio
0:2
16:30
Virtus Francavilla - US Casertana
0:1
16:30
Liberty Monopoli - Calcio Catania
5:0
16:30
Sicula Leonzio - US Lecce
0:0
16:30
Rende Calcio - Fondi Calcio
3:0
19.02.
Cosenza Calcio - Reggina Calcio
info
Kompletní výsledky
17.02.
1. FC Köln - Hannover 96
1:1
17.02.
SC Freiburg - Werder Brémy
1:0
17.02.
Hamburger SV - Leverkusen
1:2
17.02.
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
1:2
17.02.
Schalke 04 - TSG Hoffenheim
2:1
15:30
FC Augsburg - VfB Stuttgart
0:1
18:00
Mönchengladbach - Dortmund
0:1
19.02.
Eintracht Frankfurt - RB Lipsko
info
17.02.
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue
2:2
17.02.
Ingolstadt - FC St. Pauli
0:1
17.02.
A. Bielefeld - SV Darmstadt
2:0
17.02.
Düsseldorf - Greuther Fürth
1:1
13:30
Braunschweig - Union Berlín
1:0
13:30
Drážďany - Jahn Regensburg
1:0
13:30
1. FC Norimberk - MSV Duisburg
3:1
17.02.
Großaspach - Carl Zeiss Jena
0:0
17.02.
SV Meppen - SC Paderborn
odl.
17.02.
Würzburger Kickers - FSV Zwickau
1:1
17.02.
Werder Brémy II - 1. FC Magdeburg
1:3
17.02.
Fortuna Köln - Wehen Wiesbaden
1:0
17.02.
Hallescher FC - Karlsruher SC
0:1
17.02.
Chemnitzer FC - SpVgg Unterhaching
2:1
14:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
2:3
14:00
Rot-Weiß Erfurt - VfR Aalen
0:1
17.02.
VfL Wolfsburg II - Eutin 08
2:1
17.02.
Hamburger SV II - Droch. / Assel
odl.
17.02.
Altonaer FC von 1893 - VfB Lübeck
odl.
17.02.
Hannov. II - VfV Borussia Hildesheim
2:0
17.02.
SW Rehden - Braunschweig II
odl.
14:00
FC St. Pauli II - SSV Jeddeloh
odl.
14:00
Hansa Lüneburg - Norderstedt
odl.
14:00
TSV Havelse - Egestorf/Langreder
odl.
14:00
VfB Oldenburg - Weiche Flensburg
odl.
17.02.
SV Babelsberg 03 - FSV Luckenwalde
odl.
17.02.
VfB Auerbach - Budissa Bautzen
odl.
13:30
Union Fürstenwalde - Chemie Lipsko
1:2
13:30
Berliner FC Dynamo - Neugersdorf
odl.
13:30
Berlín AK 07 - VSG Altglienicke
0:0
13:30
Lokomotive Lipsko - Nordhausen
odl.
13:30
ZFC Meuselwitz - Energie Cottbus
odl.
13:30
Germ. Halberstadt - TSG Neustrelitz
odl.
14:00
Hertha BSC II - BFC Viktoria 1889
3:1
17.02.
Alemannia Aachen - Wiedenbrück
3:0
17.02.
Westfalia Rhynern - Wuppertaler SV
odl.
17.02.
SC Verl - Fortuna Düsseldorf II
0:1
17.02.
SV Rödinghausen - TUS Erndtebrück
odl.
17.02.
FC Wegberg-Beeck - 1. FC Köln II
odl.
15:00
SG Wattenscheid - KFC Uerdingen
3:3
17.02.
R. Völklingen - Kickers Offenbach
0:3
17.02.
S. Kickers - 1. FC Saarbrücken
odl.
17.02.
FSV Frankfurt - Stadtallendorf
2:1
17.02.
Wormatia Worms - TuS Koblenz
1:0
17.02.
SSV Ulm 1846 - TSV Steinbach
odl.
17.02.
Hessen Kassel - TSG Hoffenheim II
odl.
17.02.
SV Elversberg - Schott Mainz
odl.
15:00
SC Freiburg II - VfB Stuttgart II
0:0
Kompletní výsledky
17.02.
Ml. Boleslav - MFK Karviná
0:1
17.02.
Baník Ostrava - Slovácko
1:2
17.02.
Fastav Zlín - Dukla Praha
1:1
17.02.
FK Jablonec - FK Teplice
2:1
17.02.
Jihlava - Slavia Praha
1:0
17.02.
Bohemians 1905 - Brno
1:0
16:00
Sigma Olomouc - Plzeň
0:0
18:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
2:0
11:00
FK Mladá Boleslav - FK Teplice
3:0
11:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
5:1
19.02.
Slavia Praha - Dukla Praha
info
19.02.
Č. Budějovice - Bohemians 1905
info
19.02.
1. FK Příbram - Slovan Liberec
info
19.02.
FK Jablonec - Sparta Praha
info
Kompletní výsledky
17.02.
FC Zlaté Moravce - Spartak Trnava
1:4
14:00
Michalovce - Slovan Bratislava
1:1
14:00
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
2:0
14:00
Tatran Prešov - Podbrezová
0:2
14:00
FK Senica - DAC Dunajská Streda
0:2
14:00
FC Nitra - AS Trenčín
1:1
Kompletní výsledky
17.02.
Paris SG - Racing Strasbourg
5:2
17.02.
Amiens SC - Toulouse FC
0:0
17.02.
Angers SCO - AS Saint-Étienne
0:1
17.02.
SM Caen - Stade Rennes
2:2
17.02.
Montpellier HSC - EA Guingamp
1:1
17.02.
ES Troyes - FC Metz
1:0
15:00
OGC Nice - FC Nantes
1:1
17:00
Lille OSC - Olympique Lyon
2:2
21:00
Marseille - Girondins Bordeaux
info
17.02.
FC Lorient - AJ Auxerre
1:3
19.02.
US Quevilly-Rouen - RC Lens
info
17.02.
Red Star FC - Grenoble Foot 38
0:1
Kompletní výsledky
17.02.
CD Aves - CS Marítimo
0:0
17.02.
SL Benfica - Boavista FC
4:0
17.02.
Estoril Praia - Belenenses
0:2
17:00
Moreirense FC - GD Chaves
0:1
17:00
Vitória FC - Paços Ferreira
1:0
19:00
FC Porto - Rio Ave FC
5:0
21:15
Vitória SC Guimarães - SC Braga
info
19.02.
CD Tondela - Sporting CP
info
17.02.
Gil Vicente FC - Sporting CP B
0:0
17.02.
SC Braga B - FC Arouca
1:3
17.02.
Académica Coimbra - Vitória SC B
1:2
12:15
Real Sport Clube - SL Benfica B
5:1
15:30
FC Porto B - UD Oliveirense
1:2
16:00
Varzim SC - FC Famalicão
2:0
16:00
Académico Viseu - CD Nacional
3:3
16:00
Cova Piedade - FC Penafiel
1:3
16:00
União Madeira - CD Santa Clara
0:1
16:00
SC Covilhã - Leixões SC
0:2
Kompletní výsledky
17.02.
Ross County - Heart of Midlothian
1:1
17.02.
Hibernian FC - Aberdeen FC
2:0
17.02.
Motherwell FC - Kilmarnock FC
0:1
17.02.
Partick Thistle - Dundee FC
1:2
15:15
Hamilton - Rangers FC
3:5
16:00
Celtic FC - St. Johnstone FC
0:0
17.02.
Brechin City - Falkirk FC
0:1
17.02.
Livingston FC - St. Mirren FC
4:1
17.02.
Queen S. - Greenock Morton
1:1
17.02.
Airdrieonians FC - Queen's Park FC
2:1
17.02.
Albion Rovers - Raith Rovers
2:2
17.02.
Arbroath FC - Alloa Athletic
0:0
17.02.
Ayr United - East Fife FC
3:0
17.02.
Forfar Athletic - Stranraer FC
5:1
17.02.
Clyde FC - Cowdenbeath FC
2:0
17.02.
Elgin City - Montrose FC
2:2
17.02.
Peterhead FC - Berwick Rangers
1:1
17.02.
Stenhousemuir FC - Edinburgh City
1:0
17.02.
Stirling Albion - Annan Athletic
3:0
Kompletní výsledky
17.02.
SBV Vitesse - SBV Excelsior
1:2
17.02.
NAC Breda - AZ Alkmaar
1:3
17.02.
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
2:2
17.02.
ADO Den Haag - Willem II
2:1
12:30
Roda JC - FC Utrecht
1:4
14:30
Feyenoord - Heracles Almelo
1:0
14:30
FC Twente - Sparta Rotterdam
1:1
16:45
PEC Zwolle - AFC Ajax
0:1
19.02.
Jong PSV Eindhoven - FC Den Bosch
info
19.02.
Jong AFC Ajax - FC Oss
info
Kompletní výsledky
17.02.
Royal Antverpy FC - KV Oostende
0:0
17.02.
SV Zulte Waregem - KAS Eupen
3:2
17.02.
KSC Lokeren - KV Kortrijk
0:1
17.02.
Club Bruggy - KRC Genk
2:2
14:30
KAA Gent - KV Mechelen
2:2
18:00
Charleroi - Standard Lutych
1:1
20:00
Excel Mouscron - Waasland-Beveren
info
17.02.
RU Saint-Gilloise - Cercle Bruggy
1:1
17.02.
OH Leuven - Beerschot Wilrijk
1:1
16:00
KVC Westerlo - AFC Tubize
0:0
Kompletní výsledky
17.02.
Antalyaspor - Kayserispor
2:1
17.02.
Sivasspor - Osmanlispor
3:2
17.02.
Fenerbahçe SK - Alanyaspor
3:0
11:30
Bursaspor - Yeni Malatyaspor
0:0
11:30
KDÇ Karabükspor - Akhisar B.
0:3
14:00
Trabzonspor - Istanbul B.
0:1
17:00
Kasimpaşa SK - Galatasaray SK
2:1
19.02.
Gençlerbirliği SK - Göztepe SK
info
17.02.
Erzurum BB - Gaziantepspor
5:1
17.02.
Balikesirspor - Elaziğspor
1:1
17.02.
Manisaspor - Adanaspor
1:2
17.02.
Giresunspor - Denizlispor
0:2
11:00
Ümraniyespor - Eskişehirspor
0:1
13:30
Gaz. Gaziantep - Istanbulspor
2:0
16:00
Adana Demirspor - Boluspor
1:3
Kompletní výsledky
17.02.
AO Kerkyra - Apollon Smyrnis
2:0
17.02.
Asteras Tripolis - Atromitos FC
0:1
17.02.
PAS Lamia 1964 - PAOK Soluň
0:2
14:00
Platanias Chanion - PAS Giannina FC
0:3
16:15
AEK Atény - Xanthi FC
4:0
16:15
APO Levadiakos - Panetolikos FC
1:2
18:30
Olympiakos Pireus - Panionios FC
1:0
19.02.
AE Larisa - Panathinaikos FC
info
17.02.
Panachaiki FC - Aiginiakos FC
0:1
17.02.
Sparta FC - OFI Kréta
0:3
14:00
AE Karaiskakis - Apollon Larisas
2:1
14:00
Ergotelis FC - Trikala FC
0:2
14:00
Veria FC - Panegialios FC
3:1
14:00
Aris Soluň - Anagennisi Karditsa
3:0
14:00
Doxa Drama - Panserraikos FC
3:1
Kompletní výsledky
17.02.
Rapid Vídeň - SK Sturm Graz
1:1
17.02.
Wolfsberger AC - Admira
1:3
17.02.
SV Mattersburg - Austria Vídeň
2:1
17.02.
LASK Linz - SCR Altach
2:0
16:30
Red Bull Salzburg - Sankt Pölten
4:0
Kompletní výsledky
17.02.
FC Basilej - FC St. Gallen
0:2
17.02.
FC Lugano - Grasshopper Curych
1:0
16:00
FC Sion - Lausanne Sport
3:1
16:00
BSC Young Boys - FC Thun
3:1
16:00
FC Curych - FC Luzern
1:1
17.02.
Rapperswil-Jona - FC Schaffhausen
3:1
16:00
FC Aarau - FC Chiasso
4:1
16:00
FC Vaduz - FC Wohlen
5:1
19.02.
Neuchâtel Xamax - Servette Ženeva
info
Kompletní výsledky
17.02.
Stal Kamjanske - PFK Oleksandrija
2:0
17.02.
Vorskla Poltava - Veres Rivne
1:0
13:00
Zirka Kropyvnyckyj - Illičivec
0:3
13:00
Karpaty Lvov - Zarja Luhansk
0:2
16:00
Dynamo Kyjev - Olimpik Doněck
1:0
Kompletní výsledky
17.02.
Wisła Płock - Zag. Lubin
2:0
17.02.
Jagiellonia - KS Cracovia
1:0
17.02.
Wisła Kraków - Arka Gdynia
3:2
15:30
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
0:2
18:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
2:0
19.02.
Górnik Zabrze - Nieciecza
info
Kompletní výsledky
17.02.
Sepsi OSK - Concordia Chiajna
1:1
17.02.
CFR Cluj - Astra Giurgiu
2:0
17:00
ACS Poli Tem. - CSM Poli Iaşi
1:2
19:45
Dinamo Bukurešť - FCSB
info
19.02.
Viitorul Constanţa - FC Botoşani
info
Kompletní výsledky
17.02.
NK Osijek - NK Rijeka
2:1
17.02.
NK Istra 1961 - Lokomotiva Záhřeb
1:0
15:00
Dinamo Záhřeb - Hajduk Split
0:1
17:00
Slaven Belupo - HNK Cibalia
2:0
Kompletní výsledky
17.02.
FK Zemun - Borac Čačak
3:0
17.02.
Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
3:0
17.02.
FK Čukarički - Mačva Šabac
2:0
17.02.
FK Rad - Radnik Surdulica
1:1
17.02.
Vojvodina - FK Voždovac
2:0
13:00
Radnički Niš - FK Bačka
4:0
14:00
Mladost Lučani - FK Partizan
1:2
Kompletní výsledky
17.02.
Etar - Septemvri Sofia
3:3
17.02.
Vereja Stara Zagora - CSKA Sofia
0:5
17.02.
Černo More Varna - Beroe
1:4
11:30
Lokomotiv Plovdiv - Pirin Bla.
1:0
14:00
Ludogorec Razgrad - Slavia Sofia
4:1
16:30
Levski Sofia - Botev Plovdiv
1:0
19.02.
Vitoša Bistrica - Dunav Ruse
info
Kompletní výsledky
17.02.
Silkeborg IF - Lyngby BK
1:1
12:00
FC Helsingør - AC Horsens
0:2
14:00
Randers FC - Hobro IK
0:0
16:00
FC Midtjylland - FC Kodaň
3:1
18:00
Aalborg BK - Brøndby IF
1:1
19.02.
AGF Aarhus - SønderjyskE
info
Kompletní výsledky
17.02.
RoPS Rovaniemi - AC Kajaani
4:2
17.02.
AC Oulu - KuPS Kuopio
2:6
17.02.
HJK Helsinky - KTP Kotka
5:1
17.02.
Ilves Tampere - FC Lahti
2:2
17.02.
FC Viikingit - JJK Jyväskylä
0:1
17.02.
VPS Vaasa - TPV Tampere
6:0
17.02.
Klubi-04 - Ekenäs IF
2:3
17:00
IFK Mariehamn - Inter Turku
2:4
Kompletní výsledky
17.02.
AEK Larnaka - Ethnikos Achnas
6:1
17.02.
APOEL Nikósie - Omonia Nikósie
2:1
17.02.
Apollon Limassol - Alki Oroklini
5:1
17.02.
Nea Salamis FC - AEL Limassol
0:3
14:00
Anorthosis - Ermis Aradippou
4:0
16:00
Doxa Katokopia - Pafos FC
1:1
Kompletní výsledky
17.02.
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Ra'anana
0:1
17.02.
FC Ashdod - Hapoel Acre
3:2
17.02.
Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa
1:0
17.02.
Hapoel Beer-Sheva - Mac P-Tik.
3:0
18:00
Kiryat Shmona - Hapoel Ashkelon
1:0
19:30
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya
info
19.02.
Beitar Jeruzalém - Bn. Yehuda
info
Kompletní výsledky
17.02.
Carrick Rangers - Warrenpoint Town
1:2
17.02.
Cliftonville FC - Linfield FC
1:2
Kompletní výsledky
17.02.
FK Krupa na Vrbasu - Željezničar
2:4
17.02.
Zrinjski Mostar - GOŠK Gabela
3:2
17.02.
Sloboda Tuzla - Mladost D.-K.
2:0
17.02.
Čelik Zenica - NK Vitez
1:0
14:30
Radnik Bijeljina - Borac
3:0
17:30
Široki Brijeg - FK Sarajevo
2:1
Kompletní výsledky
14:00
KF Kamza - Skënderbeu Korça
1:2
14:00
KF Laçi - Luftëtari Gjirokastra
2:2
17:00
Flamurtari Vlora - KS Lushnja
2:0
19.02.
Partizani Tirana - FK Kukësi
info
19.02.
Vllaznia Skadar - Teuta Durrës
info
Kompletní výsledky
17.02.
FK Qäbälä - Zirä FK
2:1
17.02.
PFK Sumqayit - Neftçi Baku
2:0
12:00
FK Käpäz - Inter Baku
0:1
14:30
Säbail FK - Qarabağ Ağdam
0:1
Kompletní výsledky
17.02.
Qrendi FC - Birkirkara FC
0:3
17.02.
Valletta FC - Zejtun Corinthians
2:0
17.02.
Lija Athletic - Balzan Youths
1:3
17.02.
Hibernians FC - Sliema Wanderers
0:1p
Kompletní výsledky
15:30
Victoria Rosport - US Hostert
1:3
16:00
Hamm Benfica - Racing FC Luxembourg
1:1
16:00
Jeunesse Esch - Fola Esch
3:3
16:00
US Mondorf - UNA Strassen
3:1
16:00
F91 Dudelange - T. Pétange
2:1
16:00
FC Differdange 03 - US Esch
4:1
Kompletní výsledky
12:00
UE Santa Coloma - Inter E.
0:2
12:00
FC Encamp - Penya Encarnada
2:1
16:00
UE Sant Julià - FC Santa Coloma
3:1
18:00
UE Engordany - FC Lusitanos
3:0
Kompletní výsledky
17.02.
SP Tre Penne - AC Juvenes
3:0
17.02.
AC Libertas - FC Fiorentino
2:0
15:00
SC Faetano - SP La Fiorita
0:3
15:00
SS Pennarossa - SS San Giovanni
3:0
18:30
SP Domagnano - SP Cosmos
info
Kompletní výsledky
17.02.
St Joseph's FC - Gibraltar United
0:1
17.02.
Manchester 62 - Lions Gibraltar
2:4
19.02.
Lynx FC - Europa FC
info
Kompletní výsledky
12:30
KF Drenica - Besa Pejë
2:2
12:30
KF Drita - KF Feronikeli
1:0
12:30
KF Liria - Vllaznia Pozheran
2:1
12:30
KF Priština - KF Llapi
2:0
12:30
KF Trepça '89 - KF Vëllaznimi
1:0
19.02.
KF Flamurtari - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
19:25
Liga majstrov UEFA osemfinále (Juventus - Tottenham)
20:30
FA Cup (utkání víkendu) (Záznam fotbalového utkání FA Cupu (Chelsea TV))
20:45
Fotbal (Serie A, 25. kolo Milan - Sammpdoria)
Kompletní TV program
 
 
DNES, 19:53
Další videa
Anketa
Jak dopadne úvodní osmifinále Chelsea - Barcelona?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!