Rusko - FNL 2017/2018 - tabulky

 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk25175349:2056
2.FK Orenburg25173538:2054
3.Křídla Sovětů Samara25163639:1751
4.FK Tambov25143841:2645
5.Dinamo Petrohrad25119537:3042
6.Baltika Kaliningrad25124933:2840
7.Sibir Novosibirsk25116827:2139
8.Volgar Astrachaň25106929:2536
9.Šinnik Jaroslavl251051031:3135
10.Kubaň Krasnodar2588935:3532
11.Spartak Moskva II25941234:4431
12.Olimpijec Nižnij Novgorod25861126:3330
13.FK Chimki25861124:3230
14.Avangard Kursk25610925:3328
15.Luč-Energija Vladivostok25691026:3327
16.FK Tjumen25681129:3726
17.Tom Tomsk25661320:3824
18.Zenit Petrohrad II25571333:4222
19.Fakel Voroněž25561414:3621
20.Rotor Volgograd25481325:3420
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov13111131:1034
2.Jenisej Krasnojarsk12102026:632
3.FK Orenburg13102128:1032
4.Křídla Sovětů Samara13102121:532
5.Baltika Kaliningrad1382324:1326
6.Volgar Astrachaň1372416:923
7.Dinamo Petrohrad1364324:1922
8.Sibir Novosibirsk1363418:1021
9.Kubaň Krasnodar1254317:1219
10.Tom Tomsk1354413:1519
11.FK Chimki1453614:1518
12.Zenit Petrohrad II1252519:1517
13.Šinnik Jaroslavl1252513:1217
14.FK Tjumen1337318:1416
15.Luč-Energija Vladivostok1236315:1215
16.Olimpijec Nižnij Novgorod1334611:1813
17.Avangard Kursk1226413:1812
18.Rotor Volgograd1132613:1411
19.Fakel Voroněž113268:1311
20.Spartak Moskva II1231812:2110
 TýmZVRPSB
1.Jenisej Krasnojarsk1373323:1424
2.FK Orenburg1271410:1022
3.Spartak Moskva II1363422:2321
4.Dinamo Petrohrad1255213:1120
5.Křídla Sovětů Samara1261518:1219
6.Šinnik Jaroslavl1353518:1918
7.Sibir Novosibirsk125349:1118
8.Olimpijec Nižnij Novgorod1252515:1517
9.Avangard Kursk1344512:1516
10.Baltika Kaliningrad124269:1514
11.Volgar Astrachaň1234513:1613
12.Kubaň Krasnodar1334618:2313
13.FK Chimki1133510:1712
14.Luč-Energija Vladivostok1333711:2112
15.FK Tambov1232710:1611
16.FK Tjumen1231811:2310
17.Fakel Voroněž142486:2310
18.Rotor Volgograd1416712:209
19.Zenit Petrohrad II1305814:275
20.Tom Tomsk121297:235
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
18.02. Zubarev se dočasně loučí s Ufou
Vladimir Zubarev už nerozšíří letošní bilanci dvou startů za Ufu, ruský záložník odešel na hostování do druholigových Chimek. (sport-express.ru)
15.02. Práznovský další akvizicí Senice
Senica v zimě zbrojí a nyní získala další posilu. Do vlasti se vrací slovenský obránce Oliver Práznovský, který přichází zdarma z druholigového ruského Vladivostoku. (profutbal.sk)
17.01. Ďuriš odešel pomáhat Anorthosisu
Anorthosis Famagusta si pro zbytek letošní sezóny vypůjčil Michala Ďuriše. Slovenský reprezentant se na Kypr vydává z Orenburgu, se kterým bojuje o návrat do ruské nejvyšší soutěže. (transfermarkt.de)
17.01. Burlak zakotví v Samaře
Taras Burlak nehrál důležitou roli v dalších plánech Rubinu Kazaň a z klubu odchází, ruský obránce zamířil zdarma do Samary. (sport-express.ru)
11.01. Ciupercă novou akvizicí Rostova
Valeriu Ciupercă odchází z druholigové Baltiky a může se těšit na ruskou nejvyšší soutěž, moldavský záložník zamířil zdarma do Rostova. (sport-express.ru)
01.01. Georgiev pověsil kopačky na hřebík
Blagoj Georgiev minulý týden oslavil 37. narozeniny a jako dodatečný dárek si nadělil hřebík, na který pověsil kopačky. Bulharský záložník během kariéry hrával za Alavés, Amkar Perm nebo Těrek Groznyj, naposledy hájil barvy druholigového ruského Orenburgu. (sport-express.ru)
22.08.2017 Loria hostuje v Machačkale
Giorgi Loria bude i po sestupu Samary chytat ruskou nejvyšší soutěž, gruzínský brankář odešel na hostování do Machačkaly. (sport-express.ru)
29.07.2017 Gabulov do SKA Chabarovsk
Georgij Gabulov bude i po sestupu Gazoviku Orenburg působit v ruské nejvyšší soutěži, 28letý záložník zamířil zdarma do SKA Chabarovsk. (sport-express.ru)
18.07.2017 Vlasov jde do druhé ligy
Záložník Oleg Vlasov po sezoně opustil Arsenal Tula a z první ruské ligy se vydá do té druhé, když jako volný hráč posílil nováčka Dinamo Petrohrad. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
Luč-Energija - FK Tjumen
4:2
24.11.
Zenit II - Spartak Moskva II
1:1
25.11.
Jenisej Krasnojarsk - Baltika K.
1:1
25.11.
Olimpijec NN - Dinamo Petrohrad
2:2
25.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
0:0
25.11.
Křídla Sovětů - Jaroslavl
3:3
25.11.
Rotor Volgograd - FK Orenburg
0:2
25.11.
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
2:0
25.11.
Fakel Voroněž - FK Tambov
1:2
25.11.
Kubaň Krasnodar - Sibir Nov.
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.03.?
Baltika K. - Zenit Petrohrad II
info
04.03.?
Dinamo Petrohrad - Křídla Sov.
info
04.03.?
Krasnojar. - Avangard Kursk
info
04.03.?
FK Orenburg - Kubaň Krasnodar
info
04.03.?
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
info
04.03.?
Sibir Novosibirsk - Luč-Energija
info
04.03.?
Spartak M. II - Fakel Voroněž
info
04.03.?
Rotor Volgograd - FK Tambov
info
04.03.?
FK Tjumen - Olimpijec N. Novgorod
info
04.03.?
Volgar Astrachaň - FK Chimki
info
Všechny zápasy