Sparta podle Stanciua nechtěla promarnit další šanci jít do čela

Záložník Nicolae Stanciu se podílel na všech čtyřech gólech Sparťanů při vítězství 4:1 nad Libercem v utkání 9. ligového kola. Pětadvacetiletý rumunský reprezentant podruhé v české nejvyšší soutěži dvakrát skóroval v jednom zápase a navíc připravil zbylé dvě branky. Chválu na svou osobu ale odmítal.  
VČERA | Aktuality | 5 komentářů
 

Eredivisie - souhrn 6. kola

Vitesse se na závěr sobotního programu rozešlo smírně s Den Haagem. Heracles potvrdil dobrou formu a po vítězství nad De Graafschapem se alespoň dočasně posunul na úroveň druhého Ajaxu. Nováček Eredivisie zůstává těsně nad sestupovým pásmem. Přestřelku přinesl souboj Sittardu s Willemem II...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

Serie A - souhrn 5. kola

Inter zásluhou pozdního gólu Brozoviče veze body ze hřiště Sampdorie. Parma zdolala Cagliari, úspěšná byla v sobotu i Fiorentina. I přes inkasovanou branku z první minuty nakonec Sassuolo naplnilo proti Empoli roli favorita a došlo si pro tři body. Vítězství zařídili Boateng, Ferrari a Di Francesco. Sassuolo tak pokračuje v povedeném vstupu do sezóny...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 34 komentářů
 

Ligue 1 - souhrn 6. kola

Monaco ani v šestém kole francouzské Ligue 1 nepřekročilo vlastní stín a znovu doma jen remizovalo s Nimes. Nováček soutěže je na tom tak paradoxně lépe, než knížecí klub, který hraje Ligu mistrů. V sobotu doma vyhrály Lille, Montpellier, Saint-Étienne a Štrasburk...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

Matějovský se po pauze vrátil na hřiště gólem a asistencí

Záložník Marek Matějovský se po šestizápasové pauze zaviněné zraněním vrátil na hřiště ve velkém stylu. V dnešním utkání devátého kola první ligy pomohl gólem a přihrávkou hráčům Mladé Boleslavi k vysokému vítězství 5:1 nad Slováckem.  
VČERA | Aktuality | 7 komentářů
 

Fortuna liga - souhrn 9. kola

Deváté kolo se nese ve stylu dominance domácích týmů. Slovan porazil Sereď a pojistil si vedení v tabulce, Žilina nastřílela Senici pět branek a před vlastními fanoušky berou tři body i Nitra, Ružomberok a Trenčín...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
 

Bundesliga - souhrn 4. kola

Bayern vyhrál i v Gelsenkirchenu a rovněž po tomto kole bude stoprocentní. Hoffenheim doma sahal na výhru proti Dortmundu, nezvládl ovšem závěr ani početní výhodu a nakonec bere jen bod. Ve skvělém vstupu do sezony pokračuje Hertha a znovu se zadařilo rovněž Werderu, Wolfsburg překvapivě padl s Freiburgem...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 5 komentářů
 

Příbramský útočník Slepička má zlomenou nohu

Příbramští ztratili v Karviné nejen body, ale minimálně do konce podzimu i svého nejlepšího střelce v aktuální sezoně. Šestatřicetiletý útočník Miroslav Slepička si v dnešním utkání v Karviné zlomil nohu a do konce sezony už si nezahraje.  
VČERA | Aktuality | 46 komentářů
 

Aubameyangův otec reprezentaci Gabonu trénovat nebude

Útočník Pierre-Emerick Aubameyang popřel, že by měl jeho otec převzít domácí reprezentační výběr. Zároveň obvinil vedení tamního svazu, které zprávu o angažování Pierra-Francoise Aubameho Eyanga ve středu zveřejnilo, z amatérismu a diletantismu.  
VČERA | Aktuality | 3 komentáře
 

Ferguson se poprvé od operace mozku vrátil na Old Trafford

Slavný trenér Alex Ferguson se poprvé od květnové operace mozku vrátil na stadion Old Trafford v Manchesteru, na němž během sedmadvacetiletého působení u tamních United dosáhl řady úspěchů. Před dnešním ligovým utkáním s Wolverhamptonem se mu dostalo bouřlivého přivítání od fanoušků.  
VČERA | Aktuality | 32 komentářů
 

Ibrahimović by kvůli titulu mohl zakončit kariéru ve Švédsku

Hvězdný kanonýr Zlatan Ibrahimović připustil, že by mohl úspěšnou kariéru zakončit doma ve Švédsku. Zatímco v Itálii, Španělsku, Francii či Nizozemsku ligový titul získal, ten domácí mu ve sbírce schází. Momentálně obléká dres Los Angeles Galaxy, s nímž má smlouvu do roku 2020.  
VČERA | Aktuality | 16 komentářů
 

Kvůli daňovým únikům se ve Španělsku do problémů dostal i Modrić

Dalším hráčem, který se ve Španělsku dostal do problémů se zákonem kvůli daňovým únikům, je chorvatský záložník Realu Madrid Luka Modrić. Nejlepší hráč letošního mistrovství světa v Rusku ošidil podle deníku El Mundo na daních stát o 870 tisíc eur (přes 22 milionů korun). Soud mu za to vyměřil osm měsíců vězení s podmínkou a pokutu 348 tisíc eur (téměř devět milionů korun). Po zaplacení dalších 60.000 eur se Modrić trestu vyhnul.  
VČERA | Aktuality | 57 komentářů
22.09. Výsledek MLS
Výsledek dnešního večerního utkání MLS: Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 2:0 (41. a 68. Zimmerman).
22.09. Rodelin nebude hrát proti Bordeaux
Guingamp zítra čeká utkání s Bordeaux, do kterého nezasáhne Ronny Rodelin. Bývalého útočníka Lille nebo Caen do hry nepustí zranění stehenního svalu. (lequipe.fr)
22.09. AC Milán nepomohou Caldara a Cutrone
Mattia Caldara a Patrick Cutrone nebudou k dispozici AC Milán pro zítřejší duel s Atalantou Bergamo. Prvně jmenovaný má problémy svalového charakteru, zatímco jeho spoluhráč z útoku se stále naplno nezotavil se zranění kotníku. (football-italia.net)
22.09. Hornyák: Hlavně legionáři musí přidat
Liberec nestačil na Spartu a z hlavního města si odvezl vysokou porážku 1:4. "V prvním poločase jsme inkasovali po našich zbytečných taktických chybách dost brzo góly. Prohrávali jsme rychle 0:3 a s mužstvem jako Sparta se pak hraje těžko. Počítali jsme s tím, že vydržíme déle stav 0:0 a budeme těžit z brejků. Taktický záměr se nám moc nepodařil. Hlavně zezadu jsme dělali základní chyby v rozehrávce, hlavně Kačaraba. Také jsem více čekal od Aaronse. Mrzí mě zbytečné vyloučení Vukliševiče, mužstvo se ale nevzdalo a ukázalo charakter. Je mi líto, že jsme inkasovali ještě čtvrtý gól. Výsledek je pro nás krutý, ale po těch hrubých chybách nás Sparta logicky potrestala. To rozestavení bylo trochu i vynucené. Myslím, že záměr 3-4-3 nebyl špatný, protože jsme věděli, že Sparta hraje 4-4-2, chtěli jsme je trochu překvapit. Ale nesmíme si dovolit takové chyby, tohle není divize. Není možné, že ligový hráč pětkrát za sebou nahraje soupeři. Hlavně ti legionáři musí přidat, musí být kvalitnější než domácí hráči," prohlásil po zápase kouč Zsolt Hornyák. (ČTK)
22.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Fortuna Sittard - Willem II 4:4 (14. Dammers, 40. a 53. Novakovich, 77. Diemers - 27. vlastní El Messaoudi, 34. Sol, 46. Avdijaj, 72. Crowley), Excelsior - Heerenveen 3:3 (12. a 51. Messaoud, 42. Bruins - 49. Bulthuis, 59. Thornsby, 90. Hornkamp), Venlo - Breda 3:0 (22. Opoku, 38. Sušić z penalty, 53. Grot), Vitesse - Den Haag 1:1 (18. Matavž - 65. El Khayati).
22.09. LaLiga - výsledky
Dnešní výsledky španělské nejvyšší soutěže: Vallecano - Alavés 1:5 (30. De Tomás - 8. Navarro, 34. a 77. Ibai, 56. Calleri, 90+5. Burgui), Celta - Valladolid 3:3 (5. a 54. Aspas, 9. Gomez - 39. Plano, 65. Unal, 90+4. Suárez), Eibar - Leganés 1:0 (52. Kike), Getafe - Atlético 0:2 (14. vlastní Soria, 60. Lemar), Real Madrid - Espanyol 1:0 (41. Asensio).
22.09. Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Parma - Cagliari 2:0 (20. Inglese, 47. Gervinho), Fiorentina - SPAL 3:0 (18. Pjaca, 28. Milenković, 56. Chiesa), Sampdoria - Inter 0:1 (90+4. Brozović).
22.09. Wigan by rád angažoval Caulkera
Steven Caulker se dostal do hledáčku druholigového anglického Wiganu, který bude o fotbalistu usilovat. Obránce je volným hráčem, po loňské sezoně opustil Dundee FC. (dailymail.co.uk)
22.09. Moukandjo už nebude reprezentovat
Benjamin Moukandjo se ve svých 29 letech rozhodl ukončit působení v národním týmu Kamerunu. Útočník dříve hrával za AS Monaco a povedlo se mu angažmá v Lorientu, nyní hraje v Číně. (lequipe.fr)
22.09. Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Lille - Nantes 2:1 (10. José Fonte, 67. Ikoné - 82. Coulibaly), Angers - Toulouse 0:0, Montpellier - Nice 1:0 (35. Laborde), Remeš - Dijon 0:0, Saint-Étienne - Caen 2:1 (48. Khazri z penalty, 65. Kolodziejczak - 31. Fajr), Štrasburk - Amiens 3:1 (48. Lala, 66. Cornet, 86. vlastní Adenon - 45. Krafth).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
22.09.
Al Ahly - Horoya AC
4:0
Kompletní výsledky
15:00
Enyimba International - Rayon Sport
info
18:00
Raja CA - CARA Brazzaville
info
21:00
USM Alger - Al Masry Club
info
21:00
RS Berkane - AS Vita Club
info
Kompletní výsledky
22.09.
Fulham FC - Watford FC
1:1
22.09.
Burnley FC - AFC Bournemouth
4:0
22.09.
Crystal Palace - Newcastle
0:0
22.09.
Leicester City - Huddersf.
3:1
22.09.
Liverpool FC - Southampton FC
3:0
22.09.
Man. Utd - Wolverhampton
1:1
22.09.
Cardiff City - Manchester City
0:5
22.09.
Brighton - Tottenham Hotspur
1:2
14:30
West Ham United - Chelsea FC
info
17:00
Arsenal FC - Everton FC
info
22.09.
Aston Villa - Sheffield Wednesday
1:2
22.09.
Derby County - Brentford FC
3:1
22.09.
Ipswich Town - Bolton Wanderers
0:0
22.09.
Leeds United - Birmingham City
1:2
22.09.
Nottingham - Rotherham United
1:0
22.09.
Reading FC - Hull City
3:0
22.09.
Sheffield United - Preston
3:2
22.09.
Stoke City - Blackburn Rovers
2:3
22.09.
West Bromwich Albion - Millwall FC
2:0
22.09.
Middlesbrough FC - Swansea City
0:0
22.09.
Queens Park Rangers - Norwich City
0:1
22.09.
Accrington Stanley - AFC Wimbledon
2:1
22.09.
Barnsley FC - Burton Albion
odl.
22.09.
Blackpool FC - Luton Town
0:0
22.09.
Bristol Rovers - Coventry City
3:1
22.09.
Charlton Athletic - Plymouth Argyle
2:1
22.09.
Doncaster Rovers - Bradford City
2:1
22.09.
Gillingham FC - Peterborough United
2:4
22.09.
Oxford United - Walsall FC
1:2
22.09.
Portsmouth FC - Wycombe Wanderers
2:2
22.09.
Scunthorpe United - Shrewsbury Town
1:0
22.09.
Southend United - Fleetwood Town
1:0
22.09.
Sunderland AFC - Rochdale AFC
4:1
22.09.
Bury FC - Carlisle United
0:1
22.09.
Cambridge United - Mansfield Town
1:1
22.09.
Crewe Alexandra - Port Vale
0:1
22.09.
Exeter City - Cheltenham Town
3:1
22.09.
Forest Green Rovers - Crawley Town
1:0
22.09.
Lincoln City - Milton Keynes Dons
2:1
22.09.
Morecambe FC - Macclesfield Town
2:1
22.09.
Northampton Town - Notts County
0:0
22.09.
Oldham Athletic - Colchester United
3:3
22.09.
Stevenage FC - Grimsby Town
1:0
22.09.
Yeovil Town - Swindon Town
0:3
22.09.
Tranmere Rovers - Newport County
0:1
22.09.
Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge
1:0
22.09.
Aldershot Town - Dover Athletic
2:0
22.09.
Barnet FC - AFC Fylde
1:1
22.09.
Barrow AFC - Maidenhead United
2:0
22.09.
Braintree Town - Maidstone United
0:1
22.09.
Chesterfield FC - Gateshead FC
0:3
22.09.
Ebbsfleet United - Havant & Waterl.
1:1
22.09.
Halifax Town - Hartlepool United
1:2
22.09.
Harrogate Town - Leyton Orient
0:3
22.09.
Salford City - Boreham Wood
3:1
22.09.
Solihull Moors - Bromley FC
5:0
22.09.
Sutton United - Wrexham FC
3:0
Kompletní výsledky
22.09.
Rayo Vallecano - Alavés
1:5
22.09.
Celta Vigo - Real Valladolid
3:3
22.09.
SD Eibar - CD Leganés
1:0
22.09.
Getafe CF - Atlético Madrid
0:2
22.09.
Real Madrid - Espanyol
1:0
12:00
Levante UD - Sevilla FC
info
16:15
Villarreal CF - Valencia CF
info
18:30
Real Betis - Athletic Bilbao
info
20:45
FC Barcelona - Girona FC
info
22.09.
CA Osasuna - Sporting Gijón
1:0
22.09.
Rayo Majadahonda - Extremadura UD
1:4
22.09.
Real Zaragoza - CD Lugo
0:2
22.09.
Córdoba CF - CD Tenerife
1:1
12:00
RCD Mallorca - Albacete Balompié
info
16:00
Real Oviedo - Elche CF
info
18:00
UD Las Palmas - Málaga CF
info
18:00
Reus Deportiu - Gimnástic
info
18:00
CD Numancia - UD Almería
info
20:00
Cádiz CF - AD Alcorcón
info
24.09.
Deportivo La Coruña - Granada CF
info
12:00
CF Fuenlabrada - Coruxo FC
info
12:00
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
info
12:00
Internacional - Pontevedra CF
info
12:00
Real Valladolid B - UD Las Palmas B
info
12:00
Unión Adarve - Unionistas
info
17:00
Burgos CF - Deportivo La Coruña B
info
17:00
CDA Navalcarnero - Atl. Madrid B
info
17:00
CD Leonesa - Real Madrid Castilla
info
18:00
CF Salmantino - CD Guijuelo
info
18:00
SD Ponferradina - S.S. Reyes
info
22.09.
Real Unión Club - Real Oviedo B
2:2
22.09.
Athletic Bilbao B - Gernika Club
3:0
22.09.
SCD Durango - CD Izarra
1:2
12:00
Sporting Gijón B - Real Sociedad B
info
17:00
CD Tudelano - SD Leioa
info
17:30
CD Vitoria - Racing Santander
info
18:00
Gim. Torrelavega - SD Amorebieta
info
18:00
CD Calahorra - UD Logroñés
info
18:00
UP Langreo - CD Mirandés
info
18:00
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
info
22.09.
UB Conquense - FC Barcelona B
0:3
12:00
CF Peralada - Atlético Baleares
info
12:00
SD Ejea - Villarreal CF B
info
17:00
CE Sabadell FC - Ontinyent CF
info
17:00
UE Olot - Valencia CF B
info
18:00
CD Alcoyano - Espanyol Barcelona B
info
18:00
CD Castellón - CD Ebro
info
18:00
Lleida Esportiu - UE Cornellà
info
18:00
Badalona CF - Levante UD B
info
19:00
Hércules CF - CD Teruel
info
22.09.
Sevilla FC B - Talavera CF
0:0
11:30
UD Almería B - CD Don Benito
info
12:00
Real Murcia - Lorca FC
info
12:00
UD Melilla - Real Linense
info
12:00
Málaga CF B - Granada CF B
info
17:30
Jumilla CF - FC Cartagena
info
18:00
CF Villanovense - CD San Fernando
info
18:00
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
info
18:30
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
info
19:00
CD Badajoz - CP Ejido
info
Kompletní výsledky
22.09.
Parma Calcio - Cagliari Calcio
2:0
22.09.
ACF Fiorentina - SPAL 2013
3:0
22.09.
UC Sampdoria - Inter Milán
0:1
12:30
Turín FC - SSC Neapol
info
15:00
Bologna FC - AS Řím
info
15:00
Chievo Verona - Udinese Calcio
info
15:00
SS Lazio - Janov CFC
info
18:00
AC Milán - Atalanta Bergamo
info
20:30
Frosinone Calcio - Juventus FC
info
22.09.
Carpi FC - Brescia Calcio
1:1
22.09.
FC Crotone - Hellas Verona
1:2
22.09.
US Lecce - Venezia FC
2:1
22.09.
Città di Palermo - Perugia Calcio
4:1
22.09.
Delfino Pescara - US Foggia
1:0
22.09.
Spezia Calcio - AS Cittadella
1:0
22.09.
Cosenza Calcio - AS Livorno
1:1
21:00
Calcio Padova - US Cremonese
info
14:30
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
info
16:30
Alessandria - AS Pro Piacenza
info
16:30
AC Arezzo - US Pro Vercelli
info
16:30
Piacenza Calcio - US Pontedera
info
16:30
AC Pistoiese - AS Lucchese Libertas
info
16:30
Robur Siena - Pisa Calcio
info
16:30
Virtus Entella - Arzachena Calcio
info
20:30
AC Cuneo - A.C. Gozzano
info
20:30
Novara Calcio - Albissola 2010
info
24.09.
Carrarese Calcio - Juventus U23
info
22.09.
Rimini Calcio - US Triestina
2:1
14:30
AC FeralpiSalò - US Fermana
info
14:30
Giana Erminio - AC Imolese
info
14:30
Ravenna Calcio - Südtirol
info
14:30
AC Renate - Vicenza Calcio
info
16:30
Alma Fano - Ternana Calcio
info
18:30
UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio
info
18:30
Teramo Calcio - Sambenedettese
info
18:30
VV Verona - AC Monza Brianza
info
18:30
Vis Pesaro - AS Gubbio
info
22.09.
SS Cavese - Virtus Francavilla
1:0
22.09.
Reggina Calcio - Bisceglie Calcio
1:0
22.09.
Sicula Leonzio - FC Matera
3:0
22.09.
US Vibonese - Trapani Calcio
0:2
22.09.
SS Juve Stabia - AS Viterbese
odl.
22.09.
Potenza SC - Liberty Monopoli
0:0
22.09.
FC Rieti - US Casertana
2:1
16:30
Calcio Catania - US Siracusa
info
Kompletní výsledky
22.09.
TSG Hoffenheim - Dortmund
1:1
22.09.
Hertha BSC - Mönchengladbach
4:2
22.09.
FC Augsburg - Werder Brémy
2:3
22.09.
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
1:3
22.09.
1. FC Norimberk - Hannover 96
2:0
22.09.
Schalke 04 - Bayern Mnichov
0:2
15:30
Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
info
18:00
Eintracht Frankfurt - RB Lipsko
info
22.09.
Holstein Kiel - VfL Bochum
2:2
22.09.
A. Bielefeld - Union Berlín
1:1
22.09.
Drážďany - SV Darmstadt
4:1
13:30
Hamburger SV - Jahn Regensburg
info
13:30
MSV Duisburg - Erzgebirge Aue
info
13:30
1. FC Heidenheim - Greuther Fürth
info
13:30
SC Paderborn - 1. FC Magdeburg
info
22.09.
Großaspach - Hansa Rostock
0:0
22.09.
TSV Mnichov 1860 - Wehen Wiesbaden
1:2
22.09.
SV Meppen - SpVgg Unterhaching
3:3
22.09.
Würzburger Kickers - Braunschweig
1:1
22.09.
Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
3:3
22.09.
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
1:1
22.09.
Karlsruher SC - KFC Uerdingen
2:0
13:00
FSV Zwickau - VfL Osnabrück
info
14:00
Hallescher FC - VfR Aalen
info
22.09.
VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg
0:0
22.09.
VfB Lübeck - Egestorf/Langreder
5:2
22.09.
SW Rehden - Hannover 96 II
2:1
14:00
TSV Havelse - Hansa Lüneburg
info
14:00
Norderstedt - Weiche Flensburg
info
15:00
KSV Holstein Kiel II - SSV Jeddeloh
info
15:00
VfL Oldenburg - Lupo-Martini
info
24.09.
Werder Brémy II - FC St. Pauli II
info
22.09.
VSG Altglienicke - Berlín AK 07
0:2
22.09.
BFC Vikto. - Bischofswerdaer FV 08
0:1
22.09.
Neugersdorf - SV Babelsberg 03
1:1
22.09.
Lokomotive Lipsko - Halberstadt
0:1
13:30
Budissa Bautzen - Chemnitzer FC
info
13:30
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
info
13:30
Hertha BSC II - Berliner FC Dynamo
info
13:30
Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt
info
22.09.
Wuppertaler SV - Viktoria Köln
1:1
22.09.
SV Rödinghausen - SG Wattenscheid
1:1
22.09.
SV Lippstadt 08 - SC Verl
1:1
22.09.
Kaan-Marienborn - Dortmund II
0:2
22.09.
FSV Frankfurt - SV Elversberg
1:1
22.09.
SV Waldhof Mannheim - TSG Balingen
2:1
22.09.
TSV Steinbach - FK Pirmasens
1:0
22.09.
Stadtallendorf - Kickers Offenbach
1:3
22.09.
1. FC Saarbrücken - Wormatia Worms
4:1
22.09.
SC Freiburg II - FC 08 Homburg
1:2
14:00
TSG Hoffenheim II - Mainz II
info
22.09.
Aschaffenburg - FV Illertissen
3:1
22.09.
VfR Garching - SV Schalding-Heining
2:2
22.09.
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
3:0
22.09.
1. FC Schweinfurt - Fürth II
1:1
22.09.
TSV Buchbach - FC Ingolstadt 04 II
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Sigma Olomouc - Dukla Praha
1:0
22.09.
MFK Karviná - 1. FK Příbram
4:1
22.09.
Ml. Boleslav - 1. FC Slovácko
5:1
22.09.
SFC Opava - FK Teplice
2:0
22.09.
Sparta Praha - Slovan Liberec
4:1
18:00
Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
info
24.09.
FK Jablonec - Viktoria Plzeň
info
22.09.
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:1
22.09.
Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
3:0
15:00
Hradec Králové - Žižkov
info
16:30
MAS Táborsko - České Budějovice
info
16:30
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
info
22.09.
SK Převýšov - Slavoj Vyšehrad
3:0
22.09.
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
0:2
22.09.
Slovan Velvary - Olympia Radotín
1:2p
22.09.
FK Dobrovice - Sokol Živanice
2:1
22.09.
Jiskra Domažlice - Ústí n. Orl.
1:2p
10:30
Karlovy Vary - FK Litoměřicko
info
16:30
SK Benešov - SK Zápy
info
16:30
Viktorie Jirny - FC Písek
info
16:30
Sokol Brozany - FK Štěchovice
info
22.09.
FC Dolní Benešov - MFK Vyškov
2:3
22.09.
Jiskra Rýmařov - SK Líšeň
1:8
22.09.
ČSK Uherský Brod - Val. Mez.
0:0
22.09.
Frýdek-Místek - Spartak Hulín
5:1
10:15
SK Uničov - FC Hlučín
info
15:30
SFK Vrchovina - RSM Hodonín
info
22.09.
J. Hradec - MAS Táborsko B
1:0
22.09.
Sokol Čížová - TJ Přeštice
5:2
22.09.
Mar. Lázně - Tatran Sedlčany
2:1
22.09.
FK Tachov - Aritma Praha
2:1
22.09.
ČLU Beroun - FK Hořovicko
2:1
22.09.
Spartak Soběslav - Admira Praha
0:1
22.09.
MFK Dobříš - SK Klatovy
1:4
16:30
SK Rakovník - SK Doubravka
info
22.09.
FK Zbuzany - FK Brandýs nad Labem
3:2
22.09.
Tatran Rakovník - Sokol Libiš
1:2
22.09.
Motorlet Praha - Olympie Březová
1:2
22.09.
FK Souš - FC Chomutov
1:3
22.09.
SS Ostrá - SK Kladno
2:1p
10:15
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
info
16:30
Polaban Nymburk - Mostecký FK
info
16:30
Sokol Hostouň - FK Ostrov
info
22.09.
Jiskra Mšeno - Benátky n/J
2:3
22.09.
Sokol Kratonohy - FK Čáslav
0:2
22.09.
FK Velké Hamry - Slatiňany
3:2p
22.09.
SK Český Brod - Horky nad Jizerou
4:1
22.09.
FK Náchod - Dvůr Králové
2:1p
22.09.
MFK Trutnov - FK Pardubice B
0:2
22.09.
SK Vysoké Mýto - FK Přepeře
2:1p
16:30
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
info
22.09.
MSK Břeclav - Havlíčkův Brod
1:1
22.09.
Slovan Bzenec - Sokol Lanžhot
1:3
15:30
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
info
15:30
Sokol Tasovice - Slovan Rosice
info
15:30
Žďár n/S - FK Blansko
info
15:30
Ždírec n/D - Nové Sady Olomouc
info
15:30
Dosta Bystrc - AFC Humpolec
info
15:30
Slavoj TKZ Polná - FC Strání
info
22.09.
1. HFK Olomouc - FC Slavičín
2:0
22.09.
FC Vsetín - MFK Havířov
1:0
22.09.
Nový Jičín - FK Bospor Bohumín
1:2
22.09.
SK Hranice - TJ Heřmanice
5:0
10:15
SFC Opava B - Bruntál
info
15:30
FK Šumperk - Sokol Ústí
info
15:30
Frýdlant n. O. - Viktorie Přerov
info
15:30
FK Kozlovice - SK Dětmarovice
info
10:15
Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
info
10:30
Baník Ostrava - MFK Karviná
info
11:00
FK Teplice - Slavia Praha
info
24.09.
České Budějovice - Dukla Praha
info
24.09.
1. FK Příbram - Ml. Boleslav
info
24.09.
Slovan Liberec - Sparta Praha
info
24.09.
Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava
info
24.09.
Fotbal Třinec - Fastav Zlín
info
24.09.
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
info
22.09.
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
2:0
22.09.
Lokomotiva Brno - Slavia Praha
1:7
22.09.
Sparta Praha - DFC Hradec Králové
5:0
14:00
1. FC Slovácko - Dukla Praha
info
Kompletní výsledky
22.09.
FC Nitra - Zemplín Michalovce
2:1
22.09.
MŠK Žilina - FK Senica
5:0
22.09.
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
1:0
22.09.
MFK Ružomberok - Podbrezová
3:0
22.09.
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
2:1
15:00
Dunajská Streda - Spartak Trnava
info
22.09.
Odeva Lipany - Petržalka
0:2
22.09.
MFK Dubnica - Partizán Bardejov
1:1
22.09.
FK Poprad - Inter Bratislava
2:1
22.09.
MFK Skalica - FK Pohronie
0:2
10:30
MŠK Žilina B - KFC Komárno
info
15:30
Tatran Prešov - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
22.09.
Lille OSC - FC Nantes
2:1
22.09.
Angers SCO - Toulouse FC
0:0
22.09.
Montpellier HSC - OGC Nice
1:0
22.09.
Stade Reims - Dijon FCO
0:0
22.09.
AS Saint-Étienne - SM Caen
2:1
22.09.
Racing Strasbourg - Amiens SC
3:1
15:00
Stade Rennes - Paris Saint-Germain
info
17:00
EA Guingamp - Girondins Bordeaux
info
21:00
Olympique Lyon - Marseille
info
22.09.
Paris FC - FC Metz
2:1
24.09.
Chamois Niortais - RC Lens
info
22.09.
Bourg Péronnas - FC Chambly
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
Jenisej Krasnojarsk - Ural
1:2
22.09.
Dinamo Moskva - Anži Mch
0:1
22.09.
Arsenal Tula - Rubin Kazaň
2:2
22.09.
FK Rostov - FK Ufa
0:0
22.09.
Achmat Groznyj - FK Orenburg
1:1
15:30
Zenit Petrohrad - Lokomotiv Moskva
info
18:00
CSKA Moskva - Spartak Moskva
info
24.09.
Křídla Sovětů - FK Krasnodar
info
12:30
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
info
13:00
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
14:00
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
14:00
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
14:00
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
14:00
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
14:00
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
14:00
FK Chimki - FK Armavir
info
14:00
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
17:00
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
info
Kompletní výsledky
22.09.
CD Santa Clara - Rio Ave FC
1:3
22.09.
CS Marítimo - CF Os Belenenses
0:0
22.09.
Vitória FC - FC Porto
0:2
17:00
CD Tondela - Moreirense FC
info
17:00
CD Feirense - CD Nacional
info
19:30
SL Benfica - CD Aves
info
21:30
Portimonense SC - Vitória SC
info
24.09.
SC Braga - Sporting CP
info
22.09.
UD Oliveirense - FC Porto B
1:1
22.09.
FC Arouca - SC Braga B
0:2
22.09.
FC Penafiel - Cova Piedade
0:0
22.09.
SL Benfica B - Varzim SC
1:0
12:15
Vitória SC B - Leixões SC
info
17:00
Académico Viseu - FC Famalicão
info
18:00
SC Farense - Académica Coimbra
info
18:00
Paços Ferreira - SC Covilhã
info
18:00
Estoril Praia - CD Mafra
info
Kompletní výsledky
22.09.
Aberdeen FC - Motherwell FC
1:0
22.09.
Dundee FC - Hibernian FC
0:3
22.09.
Hamilton Academical - St. Mirren FC
3:0
22.09.
Heart of Midlothian - Livingston FC
0:0
13:30
Kilmarnock FC - Celtic FC
info
16:00
Rangers FC - St. Johnstone FC
info
22.09.
Brora Rangers - Turriff United
4:3
22.09.
Gala Fairydean - Lossiemouth FC
6:0
22.09.
Edusport Academy - Buckie Thistle
3:1
22.09.
Nairn County - Beith Juniors
1:3
22.09.
Forres Mechanics - Civil Service
2:2
22.09.
Burntisland - Cumbernauld Colts
1:4
22.09.
Linlithgow Rose - Fort William
3:0
22.09.
Gretna 2008 - Vale of Leithen FC
3:2
22.09.
Dalbeattie Star - Kelty Hearts
0:0
22.09.
Rothes FC - Clachnacuddin FC
4:0
22.09.
Whitehill Welfare - Edinburgh U.
1:0
22.09.
Wick Academy - Auchinleck Talbot
1:2
22.09.
Strathspey Thistle - Coldstream FC
0:2
22.09.
Deveronvale FC - Bonnyrigg
2:1
22.09.
Huntly FC - East Stirlingshire FC
1:4
16:00
Stirling University - Keith FC
info
22.09.
Alloa Athletic - Ayr United
0:2
22.09.
Falkirk FC - Dundee United
0:2
22.09.
Greenock Morton - Dunfermli.
1:1
22.09.
Partick Thistle - Queen S.
3:2
22.09.
Ross County - Inverness CT
0:0
22.09.
Airdrieonians FC - Dumbarton FC
1:1
22.09.
Forfar Athletic - Brechin City
1:1
22.09.
Raith Rovers - Montrose FC
1:1
22.09.
Stenhousemuir FC - Arbroath FC
1:2
22.09.
Stranraer FC - East Fife FC
0:2
22.09.
Clyde FC - Elgin City
4:1
22.09.
Cowdenbeath FC - Albion Rovers
1:1
22.09.
Peterhead FC - Berwick Rangers
1:0
22.09.
Queen's Park FC - Edinburgh City
0:2
22.09.
Stirling Albion - Annan Athletic
1:2
Kompletní výsledky
22.09.
Fortuna Sittard - Willem II
4:4
22.09.
SBV Excelsior - SC Heerenveen
3:3
22.09.
VVV Venlo - NAC Breda
3:0
22.09.
SBV Vitesse - ADO Den Haag
1:1
12:15
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
info
14:30
FC Emmen - PEC Zwolle
info
14:30
FC Groningen - AZ Alkmaar
info
16:45
PSV Eindhoven - AFC Ajax
info
Kompletní výsledky
22.09.
Waasland-Beveren - Charleroi
1:1
22.09.
KAS Eupen - KV Oostende
1:2
22.09.
KSC Lokeren - Excel Mouscron
0:0
22.09.
Sint-Truidense VV - Antverpy
2:0
14:30
KAA Gent - Club Bruggy
info
18:00
RSC Anderlecht - Standard Lutych
info
20:00
Cercle Bruggy - KRC Genk
info
22.09.
Beerschot Wilrijk - Lommel SK
1:3
22.09.
Oud-Heverlee Leuven - KSV Roeselare
0:2
16:00
KV Mechelen - KVC Westerlo
info
Kompletní výsledky
22.09.
Yeni Malatyaspor - Rizespor
1:0
22.09.
Kayserispor - Konyaspor
0:2
22.09.
Trabzonspor - Göztepe SK
1:2
15:00
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
info
18:00
Antalyaspor - Sivasspor
info
18:00
Akhisar B. - Galatasaray SK
info
24.09.
Fenerbahçe SK - Beşiktaş JK
info
22.09.
Hatayspor - Istanbulspor
1:0
22.09.
Ümraniyespor - Gençlerbirliği SK
0:2
22.09.
Elaziğspor - KDÇ Karabükspor
4:0
22.09.
Adanaspor - Boluspor
1:2
15:30
Eskişehirspor - Gaz. Gaziantep
info
18:30
Afjet Afyonspor - Balikesirspor
info
18:30
Altay SK - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
22.09.
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:0
22.09.
Atromitos FC - AE Larisa
2:0
22.09.
PAS Giannina FC - Aris Soluň
1:0
15:00
Xanthi FC - OFI Kréta
info
18:00
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
info
19:30
PAOK Soluň - AEK Atény
info
24.09.
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
info
24.09.
Panionios FC - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
22.09.
SK Sturm Graz - SV Mattersburg
1:2
22.09.
SCR Altach - Wolfsberger AC
0:1
22.09.
SKN Sankt Pölten - TSV Hartberg
3:0
14:30
Austria Vídeň - LASK Linz
info
14:30
Wacker Innsbruck - Admira
info
17:00
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
info
24.09.
SAK Klagenfurt - Floridsdorfer AC
info
22.09.
Austria Lustenau - SV Lafnitz
1:3
10:30
FC Pasching - FC Liefering
info
Kompletní výsledky
22.09.
Grasshopper - Neuchâtel Xamax
3:1
22.09.
FC Thun - FC Sion
4:1
16:00
BSC Young Boys - FC Basilej
info
16:00
FC St. Gallen - FC Lugano
info
16:00
FC Curych - FC Luzern
info
22.09.
FC Schaffhausen - Servette Ženeva
1:1
22.09.
FC Wil - FC Rapperswil-Jona
2:1
22.09.
SC Kriens - FC Chiasso
1:1
16:00
FC Vaduz - FC Winterthur
info
Kompletní výsledky
22.09.
Illičivec - PFK Oleksandrija
1:0
22.09.
FK Lvov - Karpaty Lvov
1:1
22.09.
Arsenal Kyjev - Olimpik Doněck
1:3
16:00
Dynamo Kyjev - Desna Černihiv
info
16:00
Šachtar Doněck - Č. Oděsa
info
18:30
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
info
Kompletní výsledky
22.09.
KS Cracovia - Wisła Płock
3:1
22.09.
Lechia Gdańsk - Zag. Lubin
3:3
22.09.
Miedź Legnica - Legia Var.
1:4
15:30
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
info
18:00
Górnik Zabrze - Jagiellonia
info
24.09.
Korona Kielce - Sosnowiec
info
22.09.
Warta Poznań - Raków Częstochowa
0:2
22.09.
Garbarnia Kraków - Chojnice
1:2
22.09.
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
1:1
22.09.
ŁKS Łódź - GKS Tychy
0:0
22.09.
Nieciecza - Chrobry Głogów
1:2
22.09.
Stomil Olsztyn - Odra Opole
2:1
22.09.
Stal Mielec - GKS Jastrzębie
0:0
12:30
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
info
12:45
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
info
Kompletní výsledky
22.09.
FC Hermannstadt - CFR Cluj
0:1
22.09.
FC Botoşani - C. Chiajna
0:2
22.09.
CSU Craiova - Viitorul C.
2:0
20:00
FCSB - Dunărea Călăraşi
info
24.09.
Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaş
info
Kompletní výsledky
22.09.
Nyírbátori FC - Nyíregyháza
0:3
22.09.
Nagyatádi FC - Pénzügyőr SE
1:2
22.09.
Nagykanizsa ULE - Iváncsa KSK
0:1
22.09.
Fegyvernek - Monor SE
0:6
22.09.
1908 Szentlörinci - Békéscsaba
0:3
22.09.
Hódmezővásárhelyi FC - Vác FC
1:3
22.09.
Kecskeméti LC - Körmendi FC
0:1
22.09.
PTE-PEAC - Ajka FC
1:4
22.09.
Körösladány - Budaörsi SC
2:8
22.09.
FC Szeged - Ferencvárosi TC
0:2
22.09.
Bátaszék SE - Újpest FC
1:7
22.09.
Király SZE - Kaposvári Rákóczi
0:3
22.09.
Kozármisleny SE - Győri ETO FC
0:4
22.09.
BKV Előre SC - Debreceni VSC
1:2
22.09.
Szekszárdi UFC - Dorogi FC
2:1p
22.09.
Berkenye SE - Tiszakécske FC
0:5
22.09.
Komáromi VSE - Puskás FC
1:3
22.09.
Sárrétudvari - Zalaegerszegi TE
0:1
22.09.
Tállya KSE - MTK Budapešť
0:8
22.09.
Fűzfői AK - Soroksári SC
0:5
22.09.
Edelényi FC - Sárvári FC
1:6
22.09.
Gesztely - Sajóbábonyi VSE
0:1
22.09.
Tiszafüredi VSE - Dabas-Gyón FC
0:2
22.09.
Úrkút SK - Balatonlelle SE
1:2p
22.09.
KSE Csesztreg - Makói FC
0:4
22.09.
Maroshegy - Taksony SE
0:2
22.09.
Lukácsháza - Balassagyarmat SE
1:4
22.09.
Tiszaszigeti SE - Tiszaújváros
1:3
22.09.
Putnok VSE - Csákvári TK
0:2
22.09.
Szeged 2011 FC - BFC Siófok
0:1
22.09.
FővárosiV. - Mezőkövesdi SE
0:5
22.09.
Felsőtárkány - Ménfőcsanak ESK
1:3
22.09.
Lipóti Pékség - Kecskeméti TE
3:2
22.09.
Viadukt SE - Balatonfüredi FC
4:2
22.09.
Dunaharaszti MTK - Szentlőrinc SE
0:1
22.09.
Rákosmenti KSK - Szabadkikötő
1:2p
22.09.
Teskánd SE - Mezőfalva
3:0
22.09.
Thermál Spa Siklós - Paksi SE
0:5
22.09.
Pécsi MFC - Kazincbarcikai SC
1:2
22.09.
FC Tatabánya - Hajdúböszörmény
3:2
22.09.
BVSC Budapešť - Érdi VSE
0:1
12:30
Bőny SE - Honvéd Budapešť
info
13:00
Cigánd SE - MOL Vidi FC
info
14:00
Balkányi SE - Andráshida LSC
info
14:00
Öttevényi TC - Gyöngyösi AK
info
14:00
Kalocsai FC - Ibrány SE
info
15:00
Bonyhád VLC - Budafoki LC
info
15:00
Gyöngyöshalász - Gyirmót SE
info
15:00
Szolnoki MÁV FC - Kisvárda FC
info
15:00
Csepel SC - Szombathelyi Haladás
info
15:00
FC Dabas - Salgótarjáni BTC
info
15:00
Jánossomorja SE - TUE UPE
info
15:00
ESMTK Budapešť - Diósgyőri VTK
info
15:00
Szeol FC - Balmazújvárosi FC
info
15:00
FC Hatvan - Ceglédi VSE
info
15:00
Jászberényi SE - Mosonmagyaróv.
info
15:00
Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK
info
15:00
Egri FC - Dunaújváros PASE
info
15:00
Szarvas IFC - Debreceni EAC
info
15:00
Tordas - Sényö
info
15:00
OBSK 70 Oroszlány - Ózdi FC
info
15:00
Hévíz FC - Pápai Perutz
info
15:00
Sárisápi Bányász - Vecsési FC
info
15:00
Nagykörösi K. - Vasas Budapešť
info
Kompletní výsledky
22.09.
NK Osijek - HNK Gorica
0:1
22.09.
Lokomotiva Záhřeb - NK Rijeka
2:0
16:30
Dinamo Záhřeb - Inter Zaprešić
info
19:00
NK Istra 1961 - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
22.09.
Napredak Kruševac - Dinamo Vranje
3:0
22.09.
FK Zemun - FK Bačka
2:2
22.09.
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
3:0
22.09.
Radnik Surdulica - Radnički Niš
1:2
22.09.
Mladost Lučani - Proleter Novi Sad
1:0
22.09.
FK Rad - Mačva Šabac
1:0
19:00
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
info
Kompletní výsledky
22.09.
ND Gorica - NK Krško
1:0
22.09.
NK Maribor - NK Domžale
2:2
14:00
Triglav Kranj - Rudar Velenje
info
16:00
NK Celje - NŠ Mura
info
18:15
Olimpija Lublaň - NK Aluminij
info
Kompletní výsledky
22.09.
Septemvri Sofia - Lokomotiv Plovdiv
1:3
22.09.
Botev Vraca - CSKA Sofia
0:2
14:00
Vereja Stara Zagora - Dunav Ruse
info
16:30
Černo More Varna - Slavia Sofia
info
19:00
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
22.09.
Randers FC - Vendsyssel FF
2:0
12:00
SønderjyskE - FC Midtjylland
info
14:00
Hobro IK - Aalborg BK
info
16:00
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
info
18:00
AGF Aarhus - Brøndby IF
info
24.09.
Odense Boldklub - AC Horsens
info
13:45
FC Fredericia - Lyngby BK
info
13:45
Thisted FC - Viborg FF
info
13:45
Naestved BK - Fremad Amager
info
13:45
HB Køge - FC Helsingør
info
13:45
FC Roskilde - Hvidovre IF
info
13:45
Silkeborg IF - Nykøbing FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
IK Sirius - Östersunds FK
0:1
22.09.
IF Elfsborg - Örebro SK
1:0
22.09.
Trelleborgs FF - Djurgården
0:3
22.09.
Dalkurd FF - IFK Norrköping
0:2
15:00
AIK Solna - Hammarby IF
info
17:30
Malmö FF - Kalmar FF
info
24.09.
BK Häcken - IFK Göteborg
info
22.09.
Degerfors IF - GAIS Göteborg
1:1
15:00
Varbergs BoIS - Gefle IF
info
15:00
Falkenbergs FF - J-Södra
info
17:30
Örgryte IS - IK Brage
info
17:30
Helsingborgs IF - IK Frej
info
24.09.
Norrby IF - IFK Värnamo
info
24.09.
AFC Eskilstuna - Östers IF
info
Kompletní výsledky
22.09.
Odds BK - Vålerenga IF
3:2
18:00
FK Bodø/Glimt - IK Start
info
18:00
SK Brann - Sandefjord Fotball
info
18:00
Kristiansund BK - FK Haugesund
info
18:00
Stabaek Fotball - Ranheim Fotball
info
18:00
Strømsgodset IF - Molde FK
info
20:00
Rosenborg BK - Sarpsborg 08 FF
info
24.09.
Lillestrøm SK - Tromsø IL
info
15:00
Viking FK - Sogndal Fotball
info
16:00
FK Jerv - Strømmen IF
info
16:00
Nest-Sotra Fotball - Florø SK
info
18:00
Ham-Kam Fotball - Levanger FK
info
18:00
Ullensaker/Kisa IL - Åsane Fotball
info
18:00
Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL
info
18:00
Sandnes Ulf - Notodden FK
info
Kompletní výsledky
22.09.
PS Kemi Kings - VPS Vaasa
0:2
22.09.
KuPS Kuopio - FC Honka
1:1
22.09.
Ilves Tampere - Inter Turku
1:0
18:00
IFK Mariehamn - TPS Turku
info
22.09.
Klubi-04 - AC Oulu
1:3
22.09.
AC Kajaani - FF Jaro
0:1
17:30
Ekenäs IF - HIFK Helsinky
info
Kompletní výsledky
22.09.
Enosis NP - Ermis Aradippou
2:0
22.09.
Pafos FC - AEL Limassol
0:2
17:00
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
info
19:00
Alki Oroklini - Anorthosis
info
24.09.
AEK Larnaka - Omonia Nikósie
info
24.09.
Apollon Limassol - Nea Salamis FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Hapoel Tel-Aviv - Kiryat Shmona
0:0
22.09.
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
1:1
22.09.
Maccabi Haifa - Mac P-Tik.
1:2
22.09.
Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv
1:2
24.09.
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Haifa
info
24.09.
Hapoel Beer-Sheva - Bn. Yehuda
info
24.09.
Beitar Jeruzalém - Bnei Sakhnin
info
Kompletní výsledky
22.09.
Derry City - Shamrock Rovers
0:1
22.09.
St. Pat's - Bohemians Dublin
1:3
22.09.
Cobh Ramblers - Drogheda United
0:2
22.09.
Finn Harps - Cabinteely FC
7:1
22.09.
Longford Town - UC Dublin
2:2
22.09.
Shelbourne FC - Galway United
3:0
Kompletní výsledky
22.09.
Cliftonville FC - Ballymena United
3:2
22.09.
Coleraine FC - Linfield FC
0:0
22.09.
Dungannon Swifts - Ards FC
0:0
22.09.
Glenavon FC - Crusaders FC
3:2
22.09.
Glentoran FC - Institute FC
2:1
Kompletní výsledky
22.09.
Barry Town - Cefn Druids
2:1
22.09.
Caernarfon Town - Llanelli AFC
3:0
22.09.
Carmarthen Town - Aberystwyth Town
2:2
22.09.
Newtown AFC - Cardiff MU
2:1
22.09.
Llandudno FC - Connah's Quay Nomads
0:4
Kompletní výsledky
22.09.
Isloč Minsk - Šachtër Soligorsk
1:0
22.09.
FK Sluck - FK Minsk
0:1
22.09.
FK Vitebsk - Dinamo Brest
0:1
22.09.
Torpedo Žodino - FK Gomel
1:0
18:45
Dinamo Minsk - Luč Minsk
info
24.09.
Torpedo Minsk - BATE Borisov
info
24.09.
FK Gorodeja - Neman Grodno
info
Kompletní výsledky
22.09.
Stumbras Kaunas - Kauno Žalgiris
0:0
Kompletní výsledky
14:00
FK Jelgava - FK Spartaks
info
15:00
FK Valmiera - FK Ventspils
info
17:00
FK Liepāja - Riga FC
info
24.09.
Rīgas Futbola skola - METTA/LU
info
Kompletní výsledky
22.09.
Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu
3:2
22.09.
FC Kuressaare - Levadia Tallinn
0:5
22.09.
Paide Linnameeskond - Trans Narva
2:5
22.09.
Flora Tallinn - Vaprus Pärnu
3:0
22.09.
Flora Tallinn - Vaprus Pärnu
odl.
14:00
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
info
Kompletní výsledky
22.09.
S. Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
4:1
22.09.
Dinamo-Auto - Milsami Orhei
1:0
22.09.
Sheriff Tiraspol - Zaria Bălţi
5:2
22.09.
Zimbru Kišiněv - Petroclub Hîn.
0:0
Kompletní výsledky
22.09.
FK Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
1:4
22.09.
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
0:1
22.09.
Sloboda Tuzla - GOŠK Gabela
2:0
16:30
Mladost D.-K. - Željezničar
info
19:30
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
info
19:30
Široki Brijeg - FK Zvijezda 09
info
Kompletní výsledky
22.09.
Rabotnički Skopje - Vardar Skopje
0:2
15:30
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
info
15:30
FK Renova - Belasica Strumica
info
15:30
Sileks Kratovo - FK Škendija
info
15:30
Pobeda Prilep - FA Pandev
info
Kompletní výsledky
22.09.
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
0:0
22.09.
Lovćen Cetinje - Zeta Golubovci
0:2
22.09.
OFK Petrovac - Mladost Podgorica
1:2
15:00
Sutjeska Nikšić - Bud. Podg.
info
15:30
Mornar Bar - Grbalj Radanovići
info
Kompletní výsledky
16:00
KA Akureyri - Grindavík
info
16:00
ÍBV Vestmannaeyjar - Stjarnan FC
info
16:00
Fjölnir - Breidablik UBK
info
16:00
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
info
16:00
Keflavík - Víkingur Reykjavík
info
16:00
FH Hafnar. - Valur Reykjavík
info
Kompletní výsledky
22.09.
Luftëtari - Teuta Durrës
3:1
22.09.
Skënderbeu Korça - KF Tirana
1:1
15:45
Kastrioti Kruja - KF Laçi
info
18:45
FK Kukësi - KF Kamza
info
Kompletní výsledky
22.09.
Alashkert FC - Lori FC
2:1
22.09.
Gandzasar Kapan - Ararat Jerevan
4:0
14:00
Shirak Gyumri - FC Artsakh
info
15:00
Avan Academy - Banants Jerevan
info
Kompletní výsledky
22.09.
Säbail FK - Sabah FK
0:0
22.09.
Zirä FK - Neftçi Baku
1:2
15:00
Keşlə FK - PFK Sumqayit
info
15:00
Qarabağ Ağdam - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
14:00
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
info
16:00
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
info
18:00
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
24.09.
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
Kompletní výsledky
22.09.
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
2:1
22.09.
Žetisu Taldykorgan - Kairat Almaty
1:0
22.09.
FK Atyrau - Kyzylžar Petropavl
3:2
22.09.
Ordabasy Šymkent - Irtyš Pavlodar
0:2
22.09.
FK Aktobe - Tobol Kostanaj
3:1
14:00
FK Akžajyk - FC Astana
info
Kompletní výsledky
22.09.
St. Andrews FC - Sliema Wanderers
0:2
22.09.
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
2:1
18:00
Gzira United - Hibernians FC
info
20:00
Floriana FC - Birkirkara FC
info
Kompletní výsledky
16:00
AS Colmarberg - T. Pétange
info
16:00
Minerva Lintgen - US Hostert
info
16:00
Useldingen - UNA Strassen
info
16:00
Blô-Weiss Medernach - K. Wormel.
info
16:00
FC Cebra 01 - YB Weiler
info
16:00
ES Schouweiler - FC Wiltz
info
16:00
J. Schieren - Swift Hesperange
info
16:00
SC Steinfort - Victoria Rosport
info
16:00
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
info
16:00
FC 47 Bastendorf - Etzella E.
info
16:00
Berdenia Berbourg - Jeunesse Esch
info
16:00
YB Diekirch - Jeunesse Canach
info
16:00
Les Ardoisiers - US Sandweiler
info
16:00
Jeunesse Biwer - BB Muhlenbach
info
16:00
FC Orania Vianden - US Mondorf
info
16:00
US Feulen - Progrès Niedercorn
info
16:00
Al. Äischdall - J. Junglinster
info
16:00
Daring Echternach - Hamm Benfica
info
16:00
Moutfort-Medingen - S. Bertrange
info
16:00
FC Mondercange - US Esch
info
16:00
FC Schifflange 95 - FC Mamer
info
16:00
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
info
16:00
SC Bettembourg - Racing FC
info
16:00
Union Remich/Bous - US Rumelange
info
16:00
Syra Mensdorf - FC Erpeldange 72
info
16:00
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
info
16:00
FF Norden 02 - FC Differdange 03
info
16:00
CS Obercorn - Mertert/W.
info
16:00
CS Bourscheid - Excelsior Grevels
info
18:00
FC Kehlen - F91 Dudelange
info
Kompletní výsledky
16:00
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
info
16:00
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
info
16:00
B36 Tórshavn - EB/Streymur
info
16:00
AB Argir - 07 Vestur
info
16:00
Víkingur Gøta - Skála IF
info
Kompletní výsledky
12:00
UE Santa Coloma - UE Engordany
info
14:00
Inter E. - FC Santa Coloma
info
16:00
UE Sant Julià - FC Ordino
info
18:00
FC Lusitanos - FC Encamp
info
Kompletní výsledky
22.09.
SC Faetano - SP La Fiorita
0:1
22.09.
SP Cailungo - FC Fiorentino
0:1
22.09.
SS Virtus - SP Tre Penne
0:8
15:00
SS Murata - SS Folgore
info
15:00
SP Domagnano - AC Libertas
info
15:00
SS San Giovanni - SS Pennarossa
info
Kompletní výsledky
22.09.
KF Liria - KF Llapi
2:3
22.09.
KF Flamurtari - KF Feronikeli
1:3
22.09.
KF KEK - KF Drenica
2:4
15:45
KF Drita - KF Priština
info
15:45
KF Ferizaj - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
05:05
UEFA Europa League (Záznam základní skupiny UEFA Europa League)
07:00
Futbal (Argentínska liga - Rosario Central - Defensa y Justicia)
07:55
Bundesliga Špeciál (Francúzsko - šampión MS vo futbale 2018)
Kompletní TV program
Anketa
Který z českých klubů postoupí ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Jak skončí zápas Slovensko - Česko?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!