Premier League - preview 15. kola

Na šestici prvoligových zápasů se dnes třesou v Anglii. Manchester City bude chtít v Leicesteru navázat na předešlé skalpy obhájců, Arsenal zase hodlá prodloužit parádní domácí šňůru se Stoke City. Everton se musí zvednout na půdě Watfordu, Swansea se Sunderlandem sehrají tzv. six-pointer...  
DNES | Previews | 1 komentář
 

Ligue 1 - preview 17. kola

O jeden zápas navíc je dnes na programu ve Francii poté, co byl na dnešních 14:30 přeložen včerejší zápas mezi Dijonem a Marseille. Jinak se už bude hrát pouze večer - nejprve od pěti bude chtít Monako ve svém řádění pokračovat na horké půdě v Bordeaux, potom přijdou na řadu i domácí vystoupení Lille či Toulouse nebo souboj tápajících celků Nantes a Caenu...  
DNES | Previews | 1 komentář
 

Eredivisie - preview 16. kola

Po páteční předehrávce se dnes opět probouzí k životu nizozemská nejvyšší soutěž. Velká pozornost bude zaměřena na příliš často chybující PSV, které doma určitě musí zdolat poslední Go Ahead Eagles. V ještě větším srabu jsou celky Nijmegenu a Den Haagu, které dnes los svedl dohromady spolu s dvojicemi Zwolle - Willem II a Heerenveen - Excelsior...  
DNES | Previews | 2 komentáře
 

Serie A - preview 16. kola

Jenom na dvě porce prvoligové kopané se dnes mohou těšit v Itálii. V rámci sestupové zóny se nejprve utkají tápající celky Crotone a Pescary, aby později navázala Sampdoria proti Laziu. Římský celek se bude chtít udržet na pohárových příčkách, které teď hájí zuby nehty...  
DNES | Previews | žádný komentář
 

Fortuna liga - preview 19. kola

Devatenácté kolo je tím posledním podzimním, které bude letos k vidění na Slovensku, a dnes ho vykopnou čtyři zápasy. Už na druhou hodinu bylo přesunuto vystoupení druhé Podbrezové proti Prešovu, od pěti potom ke svým zápasům vyběhnou mimo jiné fotbalisté osmého Trenčína, který čeká výlet do Trnavy, či Ružomberku, jenž čelí Senici...  
DNES | Previews | žádný komentář
 

LaLiga - preview 15. kola

Čtyři zápasy rozprostřené od oběda až po pozdní večer si pro nás na dnešek nachystala španělská liga. Již v jednu hodinu vykopnou v Pamploně fotbalisté Barcelony, aby pak sobotní program završili jejich rivalové z Realu Madrid bitvou proti Deportivu La Coruňa. Meziprostor společně vyplní fotbalisté Valencie a Realu Sociedad či Leganésu a Las Palmas...  
DNES | Aktuality | 91 komentářů
 

LaLiga - souhrn 15. kola

Remízový zápas zahájil také program 15. kola španělské nejvyšší soutěže. Málaga sice nad Granadou dlouho vedla, v poslední desetiminutovce však vyrovnával Kravec...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Bundesliga - souhrn 14. kola

Na úvod programu čtrnáctého kola německé nejvyšší soutěže diváci žádný gól neviděli. Hoffenheim tedy sice prodloužil svou neporazitelnost, zároveň ale nedokázal využít krátké přesilovky po vyloučení Chandlera...  
VČERA | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
 

Eredivisie - souhrn 16. kola

Nizozemskou nejvyšší soutěž dnes vykopla očekávaná domácí výhra Groningenu, který se takto minimálně do víkendu posouvá do první desítky. Roda zůstává předposlední a může klesnout na samé dno...  
VČERA | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Na MS možná bude penaltový rozstřel už ve skupinách

Mistrovství světa by v budoucnu mohlo doznat radikálních změn. Vedle navrhovaného zvýšení počtu účastníků je podle britského listu The Times ve hře i zavedení penaltového rozstřelu již v základních skupinách, aby se zabránilo remízám. O návrzích se má jednat v lednu na zasedání Mezinárodní fotbalové federace FIFA v Curychu.  
VČERA | Aktuality | 46 komentářů
 

Real bude útočit na rekord bez Ronalda, Benzemy a Modriće

Fotbalisté Realu Madrid budou v sobotu proti La Coruni útočit na klubový rekord, přesto do svého posledního letošního utkání španělské ligy nepůjdou v plné síle. Před cestou na mistrovství světa klubů do Japonska nechá trenér Zinédine Zidane odpočívat největší hvězdu Cristiana Ronalda i další ofenzivní opory Karima Benzemu a Luku Modriće.  
VČERA | Aktuality | 11 komentářů
 

Atlético Madrid bude od příští sezony hrát na novém stadionu

Hráči Atlética Madrid se po půl století přestěhují ze stadionu Vicenteho Calderóna a od příští sezony budou hrát na zrekonstruovaném stadionu s kapacitou 67 tisíc diváků, který ponese jméno Wanda Metropolitano. Název nové arény Atlética dnes oznámil prezident aktuálně čtvrtého týmu španělské ligy Enrique Cerezo.  
VČERA | Aktuality | 14 komentářů
09:39 Luizův zítřejší start nejistý
David Luiz se o minulém víkendu stal obětí kriminálního zákroku Kuna Agüera a manažer Chelsea Antonio Conte přiznal, že se na jeho koleno budou muset doktoři podívat až před zítřejším zápasem, aby rozhodli o jeho způsobilosti nastoupit proti WBA. Na trávník by se pak ještě v barvách Blues mohli vrátit Willian a Matić. (theguardian.com)
09:15 Draxler bude stát 36 milionů
Julian Draxler není spokojený ve Wolfsburgu a ten se tak patrně nebude bránit jeho prodeji v zimním přestupovém okně. Podle lokálního listu Wolfsburger Allgemeine Zeitung přitom existuje i křídelníkova cenovka odpovídající 36 milionům eur (30 milionů liber). (Wolfsburger Allgemeine Zeitung)
09:00 Grafite se dohodl na konci v Santa Cruz
Někdejší bundesligový kanonýr Grafite měl sice v brazilském Santa Cruz smlouvu až do prosince příštího roku, prezident klubu však nyní potvrdil, že se obě strany dohodly na předčasném ukončení spolupráce. Druhý nejlepší střelec letošního ročníku Brasileirãa se tedy stane volným hráčem. (globo.globoesporte.com)
08:46 Marseille finančně pomůže svým fanouškům
Velkou komplikaci přichystala hustá mlha zhruba 160 cestujícím fanouškům Marseille, když odložila duel v Dijonu ze včerejšího večera na dnešní odpoledne. Klub se nicméně takovým věrným příznivcům rozhodl vyjít vstříc a všem jim proplatí neplánované ubytování na jednu noc. (om.net)
08:19 Janmaat bude Watfordu k dispozici
Do sestavy Watfordu se pro dnešní klání s West Bromem má vrátit nizozemský bek Daryl Janmaat. Ten se před týdnem srazil s kolegou Mariappou a kvůli úrazu hlavy vynechal střetnutí s Evertonem, teď už mu ale ve startu nic bránit nebude. (watfordobserver.co.uk)
09.12. Seattle zítra i s Alonsem
Seattle Sounders se chystá na zítřejší finále play-off zámořské MLS a v něm se nakonec nebude muset obejít bez zkušeného středopolaře Ozzieho Alonsa. Třicátník s více než 200 starty za Sounders dnes normálně trénoval a kouč Brian Schmetzer potvrdil jeho zapojení do utkání. (espnfc.com)
09.12. LaLiga - výsledek
Výsledek dnešní předehrávky španělské ligy: Málaga - Granda 1:1 (24. Camacho - 82. Kravec).
09.12. Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešní předehrávky německé ligy: Frankfurt - Hoffenheim 0:0.
09.12. Chapecoense povede Vágner Mancini
Svého trenéra pro rok 2017 již zná pomalu rekonstruovaný brazilský klub Chapecoense. Stal se jím vítěz Copy Libertadores z roku 1995, kdy ještě aktivně hrával za Gremio, Vágner Mancini. Ten naposledy trénoval Vitóriu. (globo.globoesporte.com)
09.12. Milik má být zpátky 15. ledna
Arkadiusz Milik za Neapol nebyl schopen nastoupit od října, kdy si přetrhl přední zkřížený vaz v koleni, a podle neapolské radiové stanice Kiss Kiss Napoli se vrátí dříve, než se původně čekalo. Jeho cílem je už duel s Pescarou v polovině ledna. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
11.12.
Jeonbuk - Club América
info
11.12.
Mamelodi - vítěz play-off
 
Kompletní výsledky
09.12.
US Sassuolo - KRC Genk
0:2
Kompletní výsledky
13:30
Watford FC - Everton FC
info
16:00
Arsenal FC - Stoke City
info
16:00
Burnley FC - AFC Bournemouth
info
16:00
Hull City - Crystal Palace
info
16:00
Swansea City - Sunderland AFC
info
18:30
Leicester City - Manchester City
info
11.12.
Chelsea FC - West Bromwich Albion
info
11.12.
Manchester United - Tottenham
info
11.12.
Southampton FC - Middlesbrough FC
info
11.12.
Liverpool FC - West Ham United
info
09.12.
Brighton - Leeds United
2:0
16:00
Aston Villa - Wigan Athletic
info
16:00
Barnsley FC - Norwich City
info
16:00
Brentford FC - Burton Albion
info
16:00
Huddersfield Town - Bristol City
info
16:00
Newcastle United - Birmingham City
info
16:00
Reading FC - Sheffield Wednesday
info
16:00
Rotherham United - Q. P. R.
info
16:00
Wolverhampton Wanderers - Fulham FC
info
16:00
Ipswich Town - Cardiff City
info
18:30
Preston - Blackburn Rovers
info
11.12.
Derby County - Nottingham Forest
info
14:00
Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon
info
16:00
Bradford City - Charlton Athletic
info
16:00
Bristol Rovers - Bury FC
info
16:00
Fleetwood Town - Walsall FC
info
16:00
Millwall FC - Shrewsbury Town
info
16:00
Oxford United - Oldham Athletic
info
16:00
Peterbor. - Chesterfield FC
info
16:00
Port Vale - Northampton Town
info
16:00
Rochdale AFC - Scunthorpe United
info
16:00
Sheffield United - Swindon Town
info
16:00
Southend United - Coventry City
info
16:00
Cheltenham Town - Exeter City
info
16:00
Crewe Alexandra - Crawley Town
info
16:00
Grimsby Town - Portsmouth FC
info
16:00
Hartlepool - Cambridge United
info
16:00
Leyton Orient - Accrington Stanley
info
16:00
Luton Town - Carlisle United
info
16:00
Mansfield Town - Colchester United
info
16:00
Notts County - Wycombe Wanderers
info
16:00
Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
info
16:00
Stevenage FC - Blackpool FC
info
16:00
Yeovil Town - Barnet FC
info
16:00
Newport County - Morecambe FC
info
Kompletní výsledky
09.12.
Málaga CF - Granada CF
1:1
13:00
CA Osasuna - FC Barcelona
info
16:15
Real Sociedad - Valencia CF
info
18:30
UD Las Palmas - CD Leganés
info
20:45
Real Madrid - Deportivo La Coruña
info
11.12.
SD Eibar - Deportivo Alavés
info
11.12.
Celta Vigo - Sevilla FC
info
11.12.
Espanyol - Sporting Gijón
info
11.12.
Real Betis - Athletic Bilbao
info
09.12.
Sevilla FC B - Reus Deportiu
0:1
16:00
Gimnástic - Rayo Vallecano
info
18:00
SD Huesca - UCAM Murcia
info
18:00
Elche CF - Getafe CF
info
20:00
Levante UD - CD Tenerife
info
11.12.
UD Almería - RCD Mallorca
info
11.12.
Córdoba CF - Cádiz CF
info
11.12.
CD Lugo - CD Numancia
info
11.12.
AD Alcorcón - Girona FC
info
11.12.
Real Valladolid - CD Mirandés
info
11.12.
Real Zaragoza - Real Oviedo
info
16:30
Coruxo FC - Burgos CF
info
18:00
UD Mutilvera - Racing Santander
info
11.12.
UD Somozas - CD Lealtad
info
11.12.
CD Izarra - CD Tudelano
info
11.12.
CD Boiro - Racing Ferrol
info
11.12.
SD Ponferradina - CA Osasuna B
info
11.12.
CD Leonesa - Real Valladolid B
info
11.12.
Arandina CF - Pontevedra CF
info
11.12.
CD Guijuelo - CF Palencia
info
11.12.
Caudal Deportivo - Celta Vigo B
info
16:00
Bilbao B - Rayo Majadahonda
info
16:00
Arenas Club de Getxo - Gernika Club
info
17:00
Zamudio SD - CD Toledo
info
11.12.
S.S. Reyes - Real Unión Club
info
11.12.
CD Mensajero - Real Madrid Castilla
info
11.12.
CDA Navalcarnero - Real Sociedad B
info
11.12.
Albacete - UD Socuéllamos
info
11.12.
UD Logroñés - SD Amorebieta
info
11.12.
Sestao River Club - SD Leioa
info
11.12.
Barakaldo CF - CF Fuenlabrada
info
17:00
UE Llagostera - CE L'Hospitalet
info
18:00
FC Barcelona B - Espanyol B
info
19:00
Valencia CF B - Lleida Esportiu
info
19:15
UE Cornellà - Atlético Saguntino
info
11.12.
RCD Mallorca B - Hércules CF
info
11.12.
Levante UD B - CD Alcoyano
info
11.12.
A. Baleares - Villarreal CF B
info
11.12.
CF Gavà - CD Ebro
info
11.12.
CE Sabadell FC - AE Prat
info
11.12.
CD Eldense - Badalona CF
info
11.12.
Real Murcia - La Roda CF
info
11.12.
UD Melilla - Córdoba CF B
info
11.12.
Granada CF B - CD Linares
info
11.12.
Mérida AD - CP Ejido
info
11.12.
Lorca FC - Atlético Mancha Real
info
11.12.
CD San Fernando - Recreativo Huelva
info
11.12.
UD Marbella - Jumilla CF
info
11.12.
Real Jaén - CF Villanovense
info
11.12.
Atl. Sanluqueño - Extremadura UD
info
11.12.
FC Cartagena - Real Linense
info
Kompletní výsledky
18:00
FC Crotone - Delfino Pescara
info
20:45
UC Sampdoria - SS Lazio
info
11.12.
Cagliari Calcio - SSC Neapol
info
11.12.
Turín FC - Juventus FC
info
11.12.
Città di Palermo - Chievo Verona
info
11.12.
Atalanta Bergamo - Udinese Calcio
info
11.12.
Bologna FC - Empoli FC
info
11.12.
Inter Milán - Janov CFC
info
09.12.
Pisa Calcio - FC Bari 1908
0:0
15:00
Ascoli Calcio - US Latina
info
15:00
US Avellino - Benevento Calcio
info
15:00
Carpi FC - Ternana Calcio
info
15:00
AC Cesena - AS Cittadella
info
15:00
Frosinone Calcio - Salernitana
info
15:00
Perugia Calcio - US Pro Vercelli
info
15:00
SPAL 2013 - Spezia Calcio
info
15:00
Virtus Entella - Trapani Calcio
info
15:00
Vicenza Calcio - Hellas Verona
info
11.12.
Brescia Calcio - Novara Calcio
info
11.12.
AC Siena - Olbia Calcio
info
11.12.
Alessandria Calcio - Lupa Roma
info
11.12.
Carrarese Calcio - Lucchese
info
11.12.
Calcio Como - AC Renate
info
11.12.
Giana Erminio - AC Prato
info
11.12.
Piacenza Calcio - US Pontedera
info
11.12.
AC Arezzo - AS Viterbese
info
11.12.
AC Pistoiese - Racing Roma
info
11.12.
AC Tuttocuoio - AS Pro Piacenza
info
11.12.
UC AlbinoLeffe - FBC Venezia
info
11.12.
Alma Fano - AC Lumezzane
info
11.12.
AC FeralpiSalò - Pordenone Calcio
info
11.12.
AS Gubbio - Bassano Virtus
info
11.12.
AC Mantova - Modena FC
info
11.12.
Parma Calcio - Teramo Calcio
info
11.12.
Sambenedettese Calcio - AC Ancona
info
11.12.
AC Maceratese - Santarcangelo
info
11.12.
Forlì FC - AC Reggiana
info
11.12.
Calcio Padova - Südtirol
info
14:30
Fondi Calcio - Virtus Francavilla
info
14:30
SS Juve Stabia - USD Akragas
info
14:30
AS Melfi - US Foggia
info
14:30
Liberty Monopoli - FC Matera
info
14:30
US Siracusa - Calcio Catania
info
14:30
US Vibonese - Taranto Sport
info
16:30
US Casertana - FC Catanzaro
info
16:30
Cosenza Calcio - ACR Messina
info
16:30
US Lecce - Paganese Calcio
info
16:30
Reggina Calcio - Fidelis Andria
info
Kompletní výsledky
09.12.
E. Frankfurt - TSG Hoffenheim
0:0
15:30
Bayern Mnichov - VfL Wolfsburg
info
15:30
1. FC Köln - Borussia Dortmund
info
15:30
Hamburger SV - FC Augsburg
info
15:30
FC Ingolstadt 04 - RB Lipsko
info
15:30
SC Freiburg - SV Darmstadt
info
18:30
Hertha BSC - Werder Brémy
info
11.12.
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
11.12.
Schalke 04 - Bayer Leverkusen
info
09.12.
1. FC Heidenheim - Union Berlín
3:0
09.12.
Düsseldorf - 1. FC Norimberk
0:2
09.12.
Drážďany - Karlsruher SC
0:0
13:00
VfL Bochum - TSV Mnichov 1860
info
13:00
Kaiserslautern - Erzgebirge Aue
info
11.12.
Braunschweig - Arminia Bielefeld
info
11.12.
Greuther Fürth - FC St. Pauli
info
11.12.
SV Sandhausen - Würzburger Kickers
info
14:00
Preußen Münster - SC Paderborn
info
14:00
Chemnitzer FC - Jahn Regensburg
info
14:00
Rot-Weiß Erfurt - Hansa Rostock
info
14:00
Holstein Kiel - Großaspach
info
14:00
Wehen Wiesbaden - Hallescher FC
info
14:00
Werder Brémy II - FSV Frankfurt
info
14:00
1. FC Magdeburg - VfR Aalen
info
14:00
MSV Duisburg - Fortuna Köln
info
14:00
VfL Osnabrück - FSV Zwickau
info
11.12.
1. FSV Mainz 05 II - Sp. Lotte
info
14:00
SV Eichede - Hansa Lüneburg
info
11.12.
StPauli II - VfV Borussia Hildesheim
info
09.12.
Budissa Bautzen - ZFC Meuselwitz
0:1
13:30
FSV Luckenwalde - Wacker Nordhausen
info
13:30
Energie Cottbus - Neugersdorf
info
11.12.
Berlín AK 07 - RB Lipsko B
info
11.12.
Hertha BSC II - Lokomotive Lipsko
info
11.12.
TSG Neustrelitz - FC Schönberg 95
info
11.12.
Fürstenwalde - BFC Viktoria 1889
info
11.12.
VfB Auerbach - SV Babelsberg 03
info
11.12.
Carl Zeiss Jena - BFC Dynamo
info
09.12.
Rot Weiss Ahlen - Wiedenbrück
odl.
14:00
SV Rödinghausen - Bonner SC
info
14:00
SC Verl - TSG Sprockhövel
info
14:00
Alemannia Aachen - Oberhausen
info
14:00
Dortmund II - SG Wattenscheid
info
14:00
Düsseldorf II - Viktoria Köln
info
11.12.
M'gladbach II - 1. FC Köln II
info
11.12.
Schalke 04 II - Sportfreunde Siegen
info
11.12.
Rot-Weiß Essen - Wuppertaler SV
info
09.12.
Astoria Walldorf - Hoffenheim II
2:2
09.12.
Kickers Offenbach - Teutonia
3:0
14:00
Hessen Kassel - Eintracht Trier
info
14:00
TuS Koblenz - FC Nöttingen
info
14:00
VfB Stuttgart II - FK Pirmasens
info
14:00
Wormatia Worms - 1. FC Saarbrücken
info
14:00
TSV Steinbach - Stuttgarter Kickers
info
11.12.
Kaiserslautern II - SV Elversberg
info
Kompletní výsledky
14:00
ŠPORT Podbrezová - Tatran Prešov
info
17:00
Dunajská Streda - Zlaté Moravce
info
17:00
MFK Ružomberok - FK Senica
info
17:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
info
11.12.
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
info
11.12.
Spartak Myjava - Slovan Bratislava
info
Kompletní výsledky
14:30
Dijon FCO - Olympique Marseille
info
17:00
Girondins Bordeaux - AS Monaco
info
20:00
AS Nancy-Lorraine - Angers SCO
info
20:00
Lille OSC - Montpellier HSC
info
20:00
SC Bastia - FC Metz
info
20:00
Toulouse FC - FC Lorient
info
20:00
FC Nantes - SM Caen
info
11.12.
Olympique Lyon - Stade Rennes
info
11.12.
AS Saint-Étienne - EA Guingamp
info
11.12.
Paris Saint-Germain - OGC Nice
info
09.12.
Amiens SC - FC Sochaux
0:1
09.12.
Bourg Péronnas - Clermont Foot
1:1
09.12.
GFCO Ajaccio - AC Ajaccio
4:1
09.12.
Nîmes Olympique - Stade Brestois
1:2
09.12.
Chamois Niortais - Le Havre AC
1:1
09.12.
Red Star FC - Valenciennes FC
2:2
09.12.
Tours FC - Stade Lavallois
1:1
09.12.
ES Troyes - AJ Auxerre
1:1
15:00
Racing Strasbourg - RC Lens
info
09.12.
US Avranches - CA Bastia
2:0
09.12.
CS Sedan - ASM Belfort
1:1
09.12.
Paris FC - US Boulogne
1:2
09.12.
Consolat Marseille - US Quevilly
2:2
09.12.
AS Béziers - Les Herbiers VF
1:0
09.12.
USL Dunkerque - AS Lyon-Duchère
3:0
09.12.
FC Chambly - Pau FC
0:0
09.12.
LB Châteauroux - SAS Épinal
0:5
15:00
US Créteil - US Concarneau
info
Kompletní výsledky
09.12.
Vitória FC - Estoril Praia
2:0
12:45
CF Os Belenenses - CS Marítimo
info
19:15
GD Chaves - Moreirense FC
info
21:30
Boavista FC - Vitória SC
info
11.12.
CD Feirense - FC Porto
info
11.12.
CD Nacional - CD Tondela
info
11.12.
SL Benfica - Sporting CP
info
11.12.
SC Braga - Paços Ferreira
info
16:00
CD Aves - União Madeira
info
16:00
SC Braga B - Vitória SC B
info
16:00
SC Freamunde - SC Olhanense
info
16:00
Gil Vicente FC - SC Covilhã
info
16:00
Académico Viseu - AD Fafe
info
16:00
Sporting CP B - FC Porto B
info
17:00
Académica Coimbra - SL Benfica B
info
17:00
Varzim SC - Cova Piedade
info
20:00
CD Santa Clara - FC Penafiel
info
11.12.
Leixões SC - Portimonense SC
info
11.12.
FC Vizela - FC Famalicão
info
Kompletní výsledky
09.12.
Partick Thistle - Celtic FC
1:4
16:00
Motherwell FC - Kilmarnock FC
info
16:00
Inverness CT - Hamilton Academical
info
16:00
Dundee FC - Ross County
info
16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
info
16:00
Aberdeen FC - St. Johnstone FC
info
16:00
St. Mirren FC - Raith Rovers
info
16:00
Ayr United - Dundee United
info
16:00
Dunfermli. - Greenock Morton
info
16:00
Falkirk FC - Queen of the South FC
info
16:00
Hibernian FC - Dumbarton FC
info
16:00
Stranraer FC - Livingston FC
info
16:00
Airdrieonians FC - Stenhousemuir FC
info
16:00
Peterhead FC - Alloa Athletic
info
16:00
Queen's Park FC - Albion Rovers
info
18:15
Brechin City - East Fife FC
info
16:00
Annan Athletic - Cowdenbeath FC
info
16:00
Edinburgh City - Stirling Albion
info
16:00
Elgin City - Berwick Rangers
info
16:00
Forfar Athletic - Arbroath FC
info
16:00
Montrose FC - Clyde FC
info
Kompletní výsledky
09.12.
FC Groningen - Roda JC
2:0
18:30
NEC Nijmegen - ADO Den Haag
info
19:45
PSV Eindhoven - Go Ahead Eagles
info
19:45
SC Heerenveen - SBV Excelsior
info
20:45
PEC Zwolle - Willem II
info
11.12.
Sparta Rotterdam - SBV Vitesse
info
11.12.
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
info
11.12.
FC Utrecht - Heracles Almelo
info
11.12.
FC Twente - AFC Ajax
info
09.12.
Achilles '29 - FC Volendam
0:6
09.12.
Jong AFC Ajax - Jong PSV Eindhoven
1:0
09.12.
Almere City - RKC Waalwijk
6:2
09.12.
Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht
4:2
09.12.
FC Den Bosch - Helmond Sport
1:1
09.12.
FC Eindhoven - NAC Breda
6:2
09.12.
FC Emmen - VVV Venlo
1:2
09.12.
SC Telstar - FC Dordrecht
0:0
09.12.
FC Oss - Fortuna Sittard
3:1
09.12.
MVV Maastricht - BV De Graafschap
2:0
Kompletní výsledky
09.12.
KSC Lokeren - SV Zulte Waregem
1:1
18:00
KAS Eupen - Royal Charleroi SC
info
20:00
KV Kortrijk - Sint-Truidense VV
info
20:30
Mouscron-Péruwelz - KV Mechelen
info
11.12.
RSC Anderlecht - Club Bruggy
info
11.12.
KAA Gent - KV Oostende
info
11.12.
Standard Lutych - KVC Westerlo
info
11.12.
Waasland-Beveren - KRC Genk
info
09.12.
RU Saint-Gilloise - Lommel United
1:1
17:00
Cercle Bruggy - Lierse SK
info
20:30
Oud-Heverlee Leuven - KSV Roeselare
info
11.12.
Royal Antverpy FC - AFC Tubize
info
Kompletní výsledky
09.12.
Trabzonspor - Adanaspor
4:1
14:00
Çaykur Rizespor - Kasimpaşa SK
info
17:00
Beşiktaş JK - Bursaspor
info
17:00
Gençlerbirliği SK - Istanbul B.
info
11.12.
KDÇ Karabükspor - Alanyaspor
info
11.12.
Akhisar Belediyespor - Osmanlispor
info
11.12.
Galatasaray SK - Gaziantepspor
info
11.12.
Konyaspor - Kayserispor
info
09.12.
Gaziantep BB - Elaziğspor
0:3
11:00
Sivasspor - Göztepe SK
info
14:00
Adana Demirspor - Boluspor
info
16:30
Balikesirspor - Şanliurfaspor
info
11.12.
Altinordu SK - Manisaspor
info
11.12.
Samsunspor - Eskişehirspor
info
11.12.
Denizlispor - Ümraniyespor
info
11.12.
Yeni Malatyaspor - Bandirmaspor
info
Kompletní výsledky
14:00
Asteras Tripolis - Veria FC
info
16:15
Xanthi FC - AE Larisa
info
18:30
AEK Atény - APO Levadiakos
info
11.12.
Panetolikos FC - Iraklis Soluň
info
11.12.
Panionios FC - AO Kerkyra
info
11.12.
PAOK Soluň - Platanias Chanion
info
11.12.
Atromitos FC - Panathinaikos FC
info
11.12.
Apollon Smyrnis - Agrotikos Asteras
info
11.12.
Panserraikos FC - Panegialios FC
info
11.12.
PGS Kissamikos - Sparta FC
info
11.12.
Acharnaikos FC - Kallithea FC
info
11.12.
AEL Kalloni - Panthrakikos FC
info
11.12.
OFI Kréta - AO Chania
info
11.12.
Panelefsiniakos AO - Aris Soluň
info
11.12.
PAS Lamia 1964 - Trikala FC
info
11.12.
Aiginiakos FC - Anagennisi Karditsa
info
Kompletní výsledky
16:00
SCR Altach - Wolfsberger AC
info
18:30
SV Mattersburg - Admira
info
11.12.
Rapid Vídeň - SV Ried
info
11.12.
SK Sturm Graz - Red Bull Salzburg
info
11.12.
SKN Sankt Pölten - Austria Vídeň
info
Kompletní výsledky
17:45
FC Vaduz - Lausanne Sport
info
20:00
FC Basilej - FC St. Gallen
info
11.12.
Grasshopper Curych - FC Lugano
info
11.12.
FC Sion - FC Luzern
info
11.12.
FC Thun - BSC Young Boys
info
17:45
FC Chiasso - Servette Ženeva
info
17:45
FC Wil - Neuchâtel Xamax
info
11.12.
FC Le Mont Lausanne - FC Aarau
info
11.12.
FC Wohlen - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
09.12.
Dněpr - Olimpik Doněck
1:1
13:00
Volyn Luck - Vorskla Poltava
info
16:00
PFK Oleksandrija - Č. Oděsa
info
18:30
Stal Kamjanske - Zarja Luhansk
info
11.12.
Karpaty Lvov - Zirka Kirovohrad
info
Kompletní výsledky
09.12.
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
1:1
09.12.
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
3:0
15:30
Górnik Łęczna - Nieciecza
info
18:00
Wisła Płock - Ruch Chorzów
info
20:30
Wisła Kraków - KS Cracovia
info
11.12.
Lech Poznań - Korona Kielce
info
11.12.
Piast Gliwice - Legia Varšava
info
Kompletní výsledky
09.12.
Poli Temešvár - FC Voluntari
1:0
09.12.
CSU Craiova - CFR Cluj
2:1
15:00
Pandurii - Gaz Metan Mediaş
info
17:00
FC Botoşani - CSM Poli Iaşi
info
19:30
Dinamo Bukurešť - Târgu Mureş
info
11.12.
Astra Giurgiu - Steaua Bukurešť
info
Kompletní výsledky
15:30
Honvéd - Mezőkövesdi SE
info
15:30
Diósgyőri VTK - Gyirmót SE
info
15:30
Paksi SE - Vasas Budapešť
info
15:30
Szombathelyi Haladás - Videoton FC
info
15:30
Újpest FC - Debreceni VSC
info
18:00
Ferencvárosi TC - MTK Budapešť
info
Kompletní výsledky
09.12.
Slaven Belupo - Inter Zap.
2:0
15:00
HNK Cibalia - Hajduk Split
info
17:00
NK Istra 1961 - NK Osijek
info
11.12.
Dinamo Záhřeb - L. Záhřeb
info
11.12.
RNK Split - NK Rijeka
info
Kompletní výsledky
09.12.
Javor Ivanjica - Vojvodina
2:1
13:00
Napredak K. - Mladost Lučani
info
13:00
FK Metalac - FK Voždovac
info
13:00
Borac Čačak - Radnik Surdulica
info
13:00
FK Rad - FK Novi Pazar
info
13:00
Spartak Subotica - FK Bačka
info
18:00
FK Crvena Zvezda - Radnički Niš
info
11.12.
FK Čukarički - FK Partizan
info
Kompletní výsledky
12:00
NK Aluminij - NK Celje
info
14:00
ND Gorica - NK Radomlje
info
16:00
Rudar Velenje - FC Koper
info
16:55
NK Domžale - NK Maribor
info
11.12.
Olimpija Lublaň - NK Krško
info
Kompletní výsledky
09.12.
Neftohimik Burgas - Botev Plovdiv
4:0
12:00
Slavia Sofia - PFK Montana
info
14:00
Vereja Stara Zagora - Levski Sofia
info
16:30
Ludogorec Razgrad - L. Plovdiv
info
11.12.
Lokomotiv GO - CSKA Sofia
info
11.12.
Černo More Varna - Dunav Ruse
info
Kompletní výsledky
09.12.
AC Horsens - Aalborg BK
3:0
09.12.
SønderjyskE - FC Nordsjaelland
0:0
16:00
Lyngby BK - Silkeborg IF
info
11.12.
Randers FC - Esbjerg fB
info
11.12.
AGF Aarhus - FC Kodaň
info
11.12.
Brøndby IF - FC Midtjylland
info
Kompletní výsledky
16:00
Apollon Limassol - Nea Salamis FC
info
16:00
Anagennisi Derynia - AEL Limassol
info
18:00
Ermis Aradippou - Omonia Nikósie
info
11.12.
Ethnikos Achnas - AE Zakakiou
info
11.12.
Karmiotissa P. - Aris Limassol
info
11.12.
Doxa Katokopia - AEK Larnaka
info
Kompletní výsledky
15:00
Hapoel Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
info
17:00
Hapoel Kfar-Saba - Kiryat Shmona
info
17:15
Hapoel Ashkelon - Bn. Yehuda
info
19:30
Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
info
11.12.
FC Ashdod - Maccabi Petach-Tikva
info
11.12.
Hapoel Haifa - Maccabi Tel-Aviv
info
Kompletní výsledky
16:00
Ballinamallard - Crusaders FC
info
16:00
Ards FC - Linfield FC
info
16:00
Cliftonville FC - Portadown FC
info
16:00
Glentoran FC - Ballymena United
info
16:00
Dungannon Swifts - Carrick Rangers
info
16:00
Glenavon FC - Coleraine FC
info
Kompletní výsledky
15:30
Airbus UK FC - Bala Town
info
18:15
Llandudno FC - Carmarthen Town
info
11.12.
The New Saints FC - Cardiff MU
info
11.12.
Rhyl FC - Newtown AFC
info
15:30
Cefn Druids - Llantwit Major
info
18:15
Ton Pentre FC - Bangor City
info
Kompletní výsledky
09.12.
Petrocub SG - Milsami Orhei
0:2
09.12.
FC Ungheni - Saxan Ceadîr Lunga
3:0
12:00
Zaria Bălţi - Dacia Kišiněv
info
12:00
Dinamo-Auto - Zimbru Kišiněv
info
16:00
Sheriff Tiraspol - Academia
info
Kompletní výsledky
?
Bokelj Kotor - Iskra Danilovgrad
info
?
Zeta Golubovci - Bud. Podg.
info
?
Grbalj Radanovići - Rudar Pljevlja
info
?
Sutjeska Nikšić - Dečić Tuzi
info
?
Lovćen Cetinje - Jedin. BP
info
?
Mladost Podgorica - OFK Petrovac
info
Kompletní výsledky
14:00
KF Tirana - Korabi Peshkopi
info
14:00
Teuta Durrës - Skënderbeu Korça
info
14:00
Vllaznia Skadar - Luftëtari
info
14:00
FK Kukësi - Flamurtari Vlora
info
14:00
Partizani Tirana - KF Laçi
info
Kompletní výsledky
11.12.
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
Kompletní výsledky
14:00
Floriana FC - Tarxien Rainbows
info
14:00
Gzira United - Mosta FC
info
16:00
Hibernians FC - Pembroke Athleta
info
16:15
St. Andrews FC - Hamrun Spartans
info
11.12.
Birkirkara FC - Sliema Wanderers
info
11.12.
Valletta FC - Balzan Youths
info
Kompletní výsledky
16:00
Fola Esch - F91 Dudelange
info
11.12.
FC Differdange 03 - US Mondorf
info
11.12.
US Rumelange - UN Käerjéng 97
info
11.12.
Racing FC - Victoria Rosport
info
11.12.
Hamm Benfica - Progrès Niedercorn
info
11.12.
CS Pétange - UNA Strassen
info
11.12.
Jeunesse Canach - Jeunesse Esch
info
Kompletní výsledky
11.12.
FC Lusitanos - UE Engordany
info
11.12.
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
11.12.
CE Jenlai - FC Encamp
info
11.12.
FC Santa Coloma - FC Ordino
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Cosmos - SS San Giovanni
info
15:00
FC Fiorentino - SS Folgore
info
15:00
SC Faetano - SP Domagnano
info
15:00
SS Virtus - SS Murata
info
11.12.
SP Tre Fiori - SP Cailungo
info
11.12.
SP Tre Penne - AC Juvenes
info
11.12.
SP La Fiorita - AC Libertas
info
Kompletní výsledky
09.12.
Gibraltar United - Manchester 62
3:1
18:15
Lynx FC - Lincoln Red Imps
info
20:30
St Joseph's FC - Mons Calpe
info
11.12.
Glacis United - Europa Point
info
Kompletní výsledky
Néstor (Ú)
přestup
 
?
 
konec kariéry
 
 
konec smlouvy
 
 
konec kariéry
 
 
konec smlouvy
 
 
Všechny přestupy
08:50
Fotbal: Evropská liga UEFA (Sestřih všech gólů a nejdůležitějších momentů uplynulého hracího dne)
08:55
Magazín Premier League (Premier League Review 14)
10:00
Fotbal (Serie A, 15. kolo Napoli - Inter)
Kompletní TV program
Anketa
Udrží se Chelsea na špici i po Novém roce?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!