Nominace Slovenska na přátelské zápasy

Nominace Slovenska na přátelské zápasy proti Norsku a Ukrajině:
30.10. | Aktuality | 1 komentář

Slovensko splnilo povinnost a o jeho osudu rozhodne zítřek.

Slovensko svůj úkol zvládlo a dokonce obdrželo důležitou pomoc od Slovinců, ale jejich postup do baráže však stále není jistý. Rozhodne zítřejší hrací den a zápasy Chorvatska a Walesu. Slovensko porazilo Maltu bez problému 3:0, díky dvěma brankám Nemece a jednoho gólu Dudy.
08.10. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Slováci hostí Maltu a doufají v pomoc Slovinců.

Slovenskou reprezentaci čeká závěrečné utkání proti Maltě a tak trochu čekání na zázrak. Svěřenci Jána Kozáka nemají po zápase ve Skotsku situaci ve svých rukou, takže pokud pomýšlejí na baráž, musejí Maltu bezpodmínečně porazit a doufat v pomoc Slovinců proti Skotsku.
08.10. | Previews | 6 komentářů

Slováci kritizovali sudího za vyloučení a už nevěří v baráž o MS

Slováci po porážce 0:1 vlastním gólem minutu před koncem předposledního utkání kvalifikace mistrovství světa na půdě Skotska litovali, že si jedním zápasem pokazili dvouleté úsilí. Zároveň kritizovali srbského rozhodčího Milorada Mažiče, který už po 23 minutách po druhé žluté kartě za simulování vyloučil v Glasgow Róberta Maka.
06.10. | Aktuality | 329 komentářů

Slováci v oslabení padli ve Skotsku a postup se jim komplikuje

Dlouho se zdálo, že výtečný Martin Dúbravka a dvojnásobná pomoc brankové konstrukce pomohou k udržení čistého konta slovenského národního týmu, který ve Skotsku i po brzkém vyloučení Maka hájil s vypětím všech sil bezbrankovou remízu. Minutu před vypršením základní hrací doby však Martin Škrtel nešťastně tečoval Anyův přízemní centr do vlastní sítě a stanovil tak konečné skóre 1:0 pro domácí, kteří poskočili na druhé místo ve skupině a mají k postupu do baráže před posledním kolem nejblíže.
05.10. | Komentáře a souhrny | 75 komentářů

Skotsko hostí Slováky, oba týmy hrají o vše

Slovensko je na druhém místě za Anglií a stále pomýšlí na první místo. Přesto si stále musí hlídat záda, protože na něj dotírá třetí Slovinsko a rovněž další tým v pořadí, Skotsko. Právě na jeho půdě by Slováci chtěli rozhodnout o svém osudu.
04.10. | Previews | 75 komentářů

Skvělý vstup na body nestačil, Slováci v Anglii prohráli 2:1

Mnoho diváků duelu o první místo skupiny F ještě ani nestihlo dosednout na sedačky a domácí Angličané již proti Slovensku prohrávala. Na Lobotkovu trefu z třetí minuty však ještě do přestávky dokázal odpovědět Eric Dier a necelou čtvrthodinu po změně stran dokonal obrat Marcus Rashford. Talentovaný útočník Manchesteru United byl kuriózně podepsán pod všemi třemi góly, nakonec tedy může na tento hektický zážitek vzpomínat v dobrém.
04.09. | Komentáře a souhrny | 30 komentářů

Preview: Anglie - Slovensko

Reprezentační výběr Slovenska se může zase o kousek přiblížit světovému šampionátu v Rusku. O průběžné vedení v kvalifikační skupině F si to svěřenci Jána Kozáka rozdají s věhlasným Albionem. Domácí Anglie ještě neprohrála a svoji neporazitelnost chce prodloužit.
03.09. | Previews | 30 komentářů

Adam Nemec rozhodl o třech bodech proti Slovinsku

Slovensku se dlouho nedařilo najít skulinu v obraně soupeře, ale nakonec Slovinci v Trnavě přeci jen kapitulovali. Devět minut před koncem utkání se o to postaral útočník Adam Nemec.
01.09. | Komentáře a souhrny | 60 komentářů

Kozáčik má opět zdravotní potíže a opustil reprezentaci

Brankář Plzně Matúš Kozáčik je opět zraněný. Kvůli potížím v oblasti páteře musel opustit slovenský národní tým a potřebuje několik dní klidu.
01.09. | Aktuality | 19 komentářů
09.11. Škrtel podle všeho v reprezentaci nekončí
Martin Škrtel navzdory spekulacím médií nevypadá být připraven skončit ve slovenském národním týmu, zkušený stoper na svém Instagramu zveřejnil svou fotku s anglickým textem "To be continued..." (Pokračování bude). (sme.sk)
08.11. Slovensko proti Ukrajině bez Weisse
Vladimír Weiss nebude k dispozici slovenské reprezentaci pro přátelské utkání s Ukrajinou. Za absencí křídelníka katarského celku Al-Gharafa stojí viróza. (sport.sme.sk)
08.11. Kucka se vrátil do Trabzonsporu
Slovenské reprezentaci bude v přátelských zápasech s Ukrajinou a Norskem chybět Juraj Kucka. Záložník Trabzonsporu se vinou svalového zranění a dlouhého výpadku vrátil zpátky ke svému zaměstnavateli. (sport.sme.sk)
30.10. Ďurica se bude loučit s reprezentací
Poslední akci v národním týmu před sebou má Ján Ďurica, slovenský obránce Trabzonsporu se rozhodl, že po přátelských duelech s Norskem a Ukrajinou ukončí své působení v reprezentaci a bude se koncentrovat výhradně na klubovou scénu. (sme.sk)
24.10. Greguš si letos už nezahraje
Až v roce 2018 se na trávnících znovu objeví Ján Greguš. Slovenský záložník ve službách FC Kodaň utrpěl únavovou zlomeninu nohy, příští týden jde na operaci a tento rok pro něho předčasně skončil. (sme.sk)
31.08. Slovensku nebude k dispozici Kozáčik
Od slovenské reprezentace se odpojil Matúš Kozáčik, brankář Plzně má zdravotní problémy a přijde o kvalifikační zápasy proti Slovinsku a Anglii. (sme.sk)
17.07. Slovensko by mohl reprezentovat Gorosito
Nisolas Gorosito by mohl do budoucna reprezentovat Slovensko. Bývalý obránce Senice a bratislavského Slovanu je Argentinec, ovšem na Slovensku se usadil a nahrává mu i skutečnost, že má za manželku právě naši východní sousedku. "Bylo by to skvělé. Ale uvědomuji si, že se nejprve musím prosadit na nejvyšší úrovni ve Španělsku a až poté budu mít šanci dostat se do reprezentace. Jedno však platí: Chci hrát za Slovensko," prohlásil obránce Getafe, se kterým se po roce vrátil do LaLigy. (sport.sme.sk)
11.06. Káčer nahradil v nominaci Hromadu
Jakub Hromada kvůli zranění kolena přijde o mistrovství Evropy do 21 let, Slováci už pak mají jasno, kdo bývalého záložníka Plzně nahradí. Kouč Pavel Hapal na uvolněné místo povolal Miroslava Káčera ze Žiliny. (sport.sme.sk)
08.06. Kozák bude pokračovat na lavičce Slovenska
Trenérem slovenské reprezentace bude i nadále Ján Kozák, v dohledné době podobně jako asistent Štefan Tarkovič prodlouží kontrakt do června 2020. (sme.sk)
26.03. Slovensko využilo služeb Hamšíka
Marek Hamšík začal kvalifikační utkání o postup na mistrovství světa 2018 s Maltou pouze na lavičce, po změně stran se však ihned dostal do hry, když nahradil Róberta Maka. Opora Neapole byla podle některých zpráv šetřena kvůli drobnému svalovému zranění, nakonec se však zřejmě nejedná o vážný problém.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!