Cristian Pasquato v minulosti hrával za Samaru a do Ruska se může vrátit. O italského útočníka Legie Varšava stojí Ural a Jenisej Krasnojarsk, sám fotbalista by ovšem nejraději zamířil do Spartaku Moskva. (sport-express.ru)
13.08. Legii Varšava povede Sá Pinto
Ricardo Sá Pinto se stal novým trenérem Legie Varšava. Bývalý portugalský reprezentant naposledy vedl Standard Lutych, se svým novým chlebodárcem uzavřel kontrakt na tři sezóny. (lequipe.fr)
10.08. Ondrášek zaznamenal druhou trefu sezony
Zdeněk Ondrášek si na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně. Český útočník ve službách Wisły Kraków v první půli otevíral skóre duelu s Wisłou Płock, nakonec to ale stačilo jen na remízu 1:1.
09.08. Sobiech přestoupil do Gdańsku
Lechia Gdańsk získala Artura Sobiecha. Bývalý dlouholetý útočník Hannoveru se do Polska vrací z Darmstadtu, obě strany se dohodly na tříleté spolupráci. (transfermarkt.de)
07.08. Kurzawa bude oblékat dres Amiens
Amiens SC získalo Rafala Kurzawu. Čtyrnásobný polský reprezentant se do svého nového působiště přesunul z Górniku Zabrze. (lequipe.fr)
28.07. Mareš skóroval za Zaglebie
Český útočník Jakub Mareš rozhodl o vítězství Zaglebie Lubin nad Zaglebie Sosnowiec. V 77. minutě postupoval sám na brankáře a situaci vyřešil chladnokrevně kličkou a gólem na 2:1. Stejný stav vydržel až do konce zápasu.
27.07. Ondrášek dal první gól Wisly v sezoně
Český fotbalista Zdeněk Ondrášek byl prvním střelcem Wisly Krakov v novém ročníku polské ligy. Devětadvacetiletý útočník se v domácím utkání s Legnicou prosadil v závěru prvního poločasu dorážkou po rohovém kopu. Wisla, která v úvodním kole hrála s Gdyní bez branek, nakonec zvítězila 2:1. (ČTK)