TýmZVRPSB
11:45 Sekulski další akvizicí Chabarovsku
SKA Chabarovsk je v těchto dnech na přestupovém poli hodně aktivní a nyní získal další posilu - z polské Jagiellonie Białystok přišel polský útočník Lukasz Sekulski. (sport-express.ru)
23.02. Pospíšil znovu mířil přesně
Jagiellonia Białystok porazila 4:1 Lechii Gdańsk, posunula se do čela polské ligy a zásluhu na tom měl i Martin Pospíšil. Český záložník v 53. minutě zvyšoval na průběžných 3:1, trefil se přitom ve třetím utkání v řadě.
22.02. Chomčenovskyj novou posilou Uralu
Dmytro Chomčenovskyj odešel z Jagiellonie Białystok a nově bude hrát ruskou ligu, ukrajinský záložník zamířil zdarma do Uralu. (sport-express.ru)
20.02. Wisla jedná o návratu Brleka
Petar Brlek před sezonou přestoupil z Wisly Krakov do Janova a nyní se dost možná vrátí zpět. Chorvatský záložník se v Itálii neprosadil a polský klub jedná o podmínkách hostování. (transfermarketweb.com)
18.02. Papadopulos pomohl gólem k výhře Gliwic
Český útočník Michal Papadopulos přispěl gólem v nastavení k vítězství Piastu Gliwice v 23. kole polské ligy 2:0 na hřišti Lechie Gdaňsk. Na trávníku byl přitom až od 77. minuty. Piast se posunul na 13. místo tabulky. Gliwice vedly od 65. minuty po zásahu Mateusze Szczepaniaka, který v týmu hostuje z Cracovie Krakov. V nastavení se pak Papadopulos ocitl ve vápně osamocený před brankářem a pojistil výhru hostů. Bývalý hráč Zaglebie Lubin, Heerenveenu nebo Chotěbuzi je s osmi trefami nejlepším střelcem Gliwic. (ČTK)
17.02. Mihalík znovu oblékne dres Žiliny
Jaroslav Mihalík měl neshody s vedením polské Cracovie a vše nakonec řeší odchodem. Slovenské křídlo se vrací do Žiliny, v klubu bude hostovat do června 2019. (profutbal.sk)
17.02. Pospíšil rozhodl o výhře Jagiellonie
Jagiellonia Białystok vyhrála 1:0 nad Cracovií a velký podíl na tom měl Martin Pospíšil, český záložník dal v šedesáté minutě jedinou branku utkání.
16.02. Legii pomůže bývalý prezident Basileje
Velkou pomocnou ruku dostává polský špičkový klub Legia Varšava. Tomu bude s implementací dlouhodobé strategie z pozice poradce pomáhat Bernhard Heusler, který mezi lety 2012-2017 úspěšně šéfoval švýcarskému suverénnovi z Basileje. (legia.com)
12.02. Bialystoku pomohla branka Pospíšila
Záložník Martin Pospíšil pojistil druhým gólem v polské lize vítězství Bialystoku v Gliwicích. Domácí celek po porážce 0:2 klesl na poslední místo tabulky, Bialystok je po 22 kolech druhý a na vedoucí Legii Varšava ztrácí dva body. Šestadvacetiletý Pospíšil přestoupil do týmu polského vicemistra Bialystoku loni v létě z Jablonce. První ligový gól vstřelil v srpnu, pak se ale na půl roku střelecky odmlčel. Dnes si v 55. minutě naběhl do pokutového území na přízemní centr Šwiderského a jeho střela se od tyče odrazila do sítě. (ČTK)
09.02. Mareš se uvedl dvěma góly
Jakub Mareš debutoval v sestavě Zaglebie Lubin a hned se uvedl dvěma góly, český útočník ve 46. minutě souboje s Legií Varšava vyrovnal na průběžných 1:1, ve třetí minutě nastavení pak proměnil penaltu a srovnal na 2:2. Na bod to ovšem nestačilo, o pět minut později strhli hosté z pokutového kopu výhru na svou stranu.