14.Wisła Kraków1322913:268
15.Górnik Łęczna1315712:288
16.Korona Kielce13211010:367
19.03. Hloušek si vstřelil vlastní branku
Český obránce Legie Varšava Adam Hloušek si vstřelil vlastní gól, jeho tým ale zápas 26. kola polské ligy otočil a na hřišti Lechie Gdaňsk vyhrál 2:1. Legia se tak posunula na druhé místo tabulky o bod za Jagiellonií Bialystok, Gdaňsk je po třetí prohře v řadě čtvrtý. Hloušek nešťastně otevřel skóre v 48. minutě, když při snaze odkopnout míč po hlavičce domácího hráče překonal vlastního gólmana Malarze. Hosty ale zachránil dvěma góly střídající záložník Michal Kucharczyk. Útočník Tomáš Necid dnes šanci nedostal. (ČTK)
17.03. Krasić pokračuje v Lechii Gdaňsk
Miloš Krasić hraje svou druhou a podle všeho ne poslední sezonu v Lechii Gdaňsk. Srbský záložník, který v minulosti působil ve Fenerbahce, Juventusu nebo CSKA Moskva, s polským klubem prodloužil smlouvu do června 2019. (transfermarketweb.com)
06.03. Gdańsk včera dohrával v osmi hráčích
K výjimečné situaci došlo včera v závěrečné dvacetiminutovce zápasu mezi Lechem Poznań a Gdańskem. V rozmezí mezi 76. a 78. minutou rozhodčí vyloučil rovnou tři neukázněné hráče hostující Lechie, z nichž rozhořčený Milinković-Savić ani nebyl na hřišti. Gdańsk nakonec ani v oslabení neinkasoval a prohrál jen 0:1. (przegladsportowy.pl)
04.03. Nowy Sącz ulovil Trafforda
Polská Sandecja Nowy Sącz začátkem března hlásí ještě jednu novou posilu pro jarní část sezony, do kádru se zařadí 24letý kanadský internacionál Charlie Trafford, který přichází z Korony Kielce. (sandecja.com.pl)
04.03. Ondrášek otevíral skóre
Český legionář v polské Ekstraklase Zdeněk Ondrášek si dnes připsal svůj třetí ligový gól v sezoně, když jen čtyři minuty po příchodu na hřiště z lavičky udeřil a otevřel skóre ve prospěch své Wisly. Ta záhy o vedení přišla, ale nakonec krakówští zvítězili v Gliwicích 2:1.
25.02. Orenburg ohlásil příchod Popoviče
Denis Popovič bude nastupovat za Orenburg. Ruský celek přivedl 27letého středopolaře z Wisły Kraków a podepsal s ním pracovní dokument do konce roku 2018. (transfermarkt.de)
22.02. Kokalović bude pomáhat Lechu Poznaň
Lech Poznaň si do konce aktuální sezóny vypůjčil Elvise Kokaloviče. 28letý defenzivní univerzál přichází do polského klubu na půlroční hostování z Karabüksporu, součástí dohody je tříletá opce. (transfermarkt.de)
15.02. Aleksandrov posilou Arsenalu Tula
V ruské lize zkusí štěstí Mihail Aleksandrov, bulharský křídelník neměl místo v sestavě Legie Varšava a přestoupil do Arsenalu Tula. (sport-express.ru)
13.02. Papadopulosův gól na body nestačil
Michal Papadopulos dnes debutoval v dresu Piastu Gliwice a ve 28. minutě se zapsal do listiny střelců, když otevíral skóre duelu na půdě Štětína. Branka českého útočníka ale na body nestačila, jeho nový zaměstnavatel prohrál 1:2.