Přehled zápasů - 22.01.2017

20:00
Kamerun - Gabon
info
20:00
Guinea Bissau - Burkina Faso
info
11:00
CE Jenlai - FC Lusitanos
1:6
12:30
FC Ordino - FC Encamp
0:1
14:00
UE Sant Julià - UE Engordany
1:2
17:00
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
info
13:00
Southampton FC - Leicester City
3:0
15:15
Arsenal FC - Burnley FC
2:1
17:30
Chelsea FC - Hull City
2:0
14:30
Standard Lutych - Club Bruggy
0:3
18:00
RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV
3:1
20:00
KV Mechelen - KVC Westerlo
info
16:00
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
0:1
15:00
AS Monaco - FC Lorient
4:0
17:00
AS Saint-Étienne - Angers SCO
2:1
21:00
Olympique Lyon - Olympique Marseille
info
16:30
Europa FC - Mons Calpe
2:0
12:30
Juventus FC - SS Lazio
2:0
15:00
Bologna FC - Turín FC
2:0
15:00
Janov CFC - FC Crotone
2:2
15:00
Empoli FC - Udinese Calcio
1:0
15:00
Città di Palermo - Inter Milán
0:1
15:00
Delfino Pescara - US Sassuolo
1:3
18:00
Atalanta Bergamo - UC Sampdoria
1:0
20:45
AS Řím - Cagliari Calcio
info
15:00
Ascoli Calcio - US Pro Vercelli
odl.
17:30
Salernitana Calcio - Spezia Calcio
1:0
14:30
Calcio Como - Giana Erminio
1:1
14:30
Alessandria Calcio - AS Lucchese Libertas
2:1
14:30
Olbia Calcio - US Pontedera
3:2
14:30
AC Pistoiese - AC Prato
2:0
14:30
Piacenza Calcio - AC Renate
0:0
16:30
AC Siena - AC Arezzo
0:1
16:30
Carrarese Calcio - AS Livorno
0:2
16:30
AC Tuttocuoio - Lupa Roma
0:0
16:30
US Cremonese - AS Pro Piacenza
1:1
20:30
Racing Roma - AS Viterbese
info
14:30
Alma Fano - UC AlbinoLeffe
0:2
14:30
Bassano Virtus - AC Ancona
1:0
14:30
AS Gubbio - AC Lumezzane
odl.
14:30
Forlì FC - Calcio Padova
1:0
14:30
Teramo Calcio - Pordenone Calcio
odl.
14:30
Parma Calcio - Santarcangelo Calcio
1:0
18:30
AC Maceratese - Modena FC
odl.
18:30
AC Reggiana - FBC Venezia
0:3
18:30
Fidelis Andria - FC Catanzaro
1:1
18:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv - FC Ashdod
2:0
19:00
Hapoel Kfar-Saba - Beitar Jeruzalém
0:2
20:00
Maccabi Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
info
15:00
Nea Salamis FC - AEL Limassol
1:3
15:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
3:0
16:00
APOEL Nikósie - AE Zakakiou
7:0
17:00
Karmiotissa Polemidion - Anagennisi Derynia
2:2
14:00
Tarxien Rainbows - Pembroke Athleta
7:1
14:00
Gzira United - Hibernians FC
0:3
16:00
Floriana FC - Sliema Wanderers
1:3
16:15
Hamrun Spartans - Mosta FC
3:0
15:30
Bayer Leverkusen - Hertha BSC
3:1
17:30
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
0:0
12:30
FC Utrecht - AFC Ajax
0:1
14:30
SBV Excelsior - Go Ahead Eagles
1:1
14:30
NEC Nijmegen - Roda JC
2:0
16:45
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
4:3
14:30
VVV Venlo - MVV Maastricht
2:1
17:00
CD Feirense - Estoril Praia
1:0
17:00
SL Benfica - CD Tondela
4:0
19:00
CF Os Belenenses - Vitória FC Setúbal
1:2
21:15
SC Braga - Vitória SC Guimarães
info
12:15
Académico Viseu - FC Porto B
2:1
16:00
SC Freamunde - AD Fafe
1:0
16:00
SC Olhanense - FC Famalicão
0:1
16:00
CD Aves - Vitória SC Guimarães B
1:0
16:00
Gil Vicente FC - FC Vizela
1:0
16:00
Leixões SC - Cova Piedade
4:0
17:00
CD Santa Clara - Académica Coimbra
1:1
14:00
AEK Atény - Asteras Tripolis
2:0
16:15
AE Larisa - Platanias Chanion
0:0
16:15
APO Levadiakos - Atromitos FC
1:1
18:30
AO Kerkyra - Panathinaikos FC
1:1
14:00
Panelefsiniakos AO - Apollon Smyrnis
1:3
14:00
AEL Kalloni - Trikala FC
0:2
14:00
PGS Kissamikos - AO Chania
0:0
14:00
Panserraikos FC - Panthrakikos FC
0:0
14:00
Aiginiakos FC - Kallithea FC
1:2
14:00
Agrotikos Asteras - Sparta FC
3:0
14:00
Panegialios FC - Anagennisi Karditsa
1:0
15:00
SP Domagnano - SS Folgore
odl.
15:00
SS Virtus - SP Tre Penne
odl.
15:00
SS San Giovanni - SC Faetano
odl.
14:05
Raith Rovers - Heart of Midlothian
1:1
16:00
Albion Rovers - Celtic FC
0:3
12:00
CA Osasuna - Sevilla FC
3:4
16:15
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
2:2
18:30
Real Betis - Sporting Gijón
0:0
18:30
Real Sociedad - Celta Vigo
1:0
20:45
SD Eibar - FC Barcelona
info
12:00
Levante UD - CD Numancia
1:0
16:00
Reus Deportiu - RCD Mallorca
1:1
18:00
Getafe CF - CD Mirandés
1:1
18:00
Girona FC - Sevilla FC B
2:0
20:00
Cádiz CF - UD Almería
info
12:00
Celta Vigo B - CF Palencia
2:0
12:00
CD Lealtad - Caudal Deportivo
1:1
12:00
Real Valladolid B - Arandina CF
1:0
12:00
CD Tudelano - Coruxo FC
0:2
17:00
Pontevedra CF - Racing Santander
0:1
17:00
Burgos CF - CD Guijuelo
0:0
17:00
SD Ponferradina - UD Somozas
0:1
17:00
CD Leonesa - CD Izarra
3:1
11:30
Zamudio SD - Barakaldo CF
1:0
12:00
CF Fuenlabrada - San Sebastián Reyes
3:2
12:00
Rayo Majadahonda - UD Logroñés
1:0
12:15
UD Socuéllamos - Sestao River Club
3:1
17:00
CD Toledo - Arenas Club de Getxo
1:0
18:00
Gernika Club - CD Mensajero
0:0
12:00
AE Prat - Badalona CF
0:0
12:00
Espanyol Barcelona B - CD Eldense
3:2
12:00
CD Ebro - Valencia CF B
1:1
12:00
CD Alcoyano - CF Gavà
2:1
12:00
Atlético Baleares - UE Cornellà
1:0
12:00
RCD Mallorca B - Levante UD B
0:0
17:00
CE L'Hospitalet - Lleida Esportiu
2:3
17:00
Atlético Saguntino - UE Llagostera
1:1
18:00
Hércules CF - CE Sabadell FC
1:0
12:00
Jumilla CF - CF Villanovense
1:1
12:00
Córdoba CF B - UD Marbella
2:2
12:00
Mérida AD - UD Melilla
0:0
17:00
Real Linense - Extremadura UD
1:0
17:00
Recreativo Huelva - Atlético Sanluqueño
2:4
17:00
CD Linares - Real Jaén
3:1
17:00
CP Ejido - CD San Fernando
4:0
17:00
La Roda CF - Granada CF B
3:2
17:00
Lorca FC - Real Murcia
1:0
17:30
Atlético Mancha Real - FC Cartagena
0:2
11:30
Gaziantepspor - Gençlerbirliği SK
odl.
11:30
Osmanlispor - Antalyaspor
1:2
14:00
Kasimpaşa SK - Trabzonspor
0:1
17:00
Fenerbahçe SK - Istanbul Başakşehir
1:0
11:00
Ümraniyespor - Şanliurfaspor
1:0
11:00
Bandirmaspor - Denizlispor
0:0
14:00
Sivasspor - Boluspor
3:1
16:30
Göztepe SK - Gaziantep BB
2:2
11:00
FK Varnsdorf - FK Mladá Boleslav
0:3
Kalendář