Viktoria Plzeň (Česko)

Hubník věří, že Real Madrid bude zahazovat šance i proti Plzni

Plzeňský kapitán Roman Hubník před úterním zápasem Ligy mistrů s Realem Madrid nepovažuje za podstatné, že obhájci trofeje se střelecky trápí a už pětkrát za sebou nevyhráli. Čtyřiatřicetiletý fotbalista by však byl rád, kdyby hráči "Bílého baletu" pokračovali v zahazování šancí i doma proti Viktorii.
VČERA | Aktuality | 23 komentářů

Vrba: Real má v poslední době smůlu, můžeme jen překvapit

Plzeňský kouč Pavel Vrba považuje Real Madrid za jeden z nejlepších týmů světa a jeho současnou pětizápasovou sérii bez vítězství přisuzuje hlavně smůle. Viktoria podle svého kouče může v úterním zápase Ligy mistrů na věhlasném stadionu Santiago Bernabéu jen překvapit.

Plzeň se chce na hřišti Realu vyvarovat dalšího debaklu v LM

Plzeňští se v úterním třetím zápase Ligy mistrů představí na stadionu největšího favorita skupiny G Realu Madrid. Čeští šampioni se proti obhájci trofeje pokusí odehrát důstojnější roli než před třemi týdny v Římě, kde s AS utrpěli debakl 0:5 a vyrovnali svou nejvyšší porážku v elitní soutěži. "Bílý balet" však prožívá krizi a na výhru čeká už pět soutěžních utkání.
VČERA | Previews | 65 komentářů

Real si proti nám bude chtít zastřílet, tuší Petržela

Plzeňští fotbalisté Milan Petržela a Patrik Hrošovský před úterním zápasem Ligy mistrů v Madridu nepovažují za výhodu, že se Real trápí a pět soutěžních utkání nevyhrál. "Bílý balet" oba záložníci stále považují za jeden z nejlepších týmů světa.
VČERA | Aktuality | 55 komentářů

Procházku mrzely chyby u gólů, pak zařídil Plzni remízu

Všichni aktéři ligového utkání mezi fotbalisty Bohemians Praha 1905 a Plzně měli po remíze 2:2 smíšené pocity. Největší důvod k nim měl plzeňský záložník Roman Procházka, který se podepsal pod oba inkasované góly svého týmu, ale zároveň Plzni vyrovnávací brankou zařídil alespoň bod.
20.10. | Aktuality | 32 komentářů

Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň 2:2

Bojovný výkon Bohemians stačil na zisk jednoho bodu. Favorit z Plzně se v prvním poločase herně trápil, ve druhém sice zlepšil svůj výkon, na vítězství to ale nestačilo.
19.10. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Preview: Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň

V páteční předehrávce mezi Bohemkou a Plzní jsou Západočeši favoritem, jenže podobně tomu bylo i při posledním vzájemném zápase. Tehdy ovšem Klokani favorita zaskočili a uštědřili mu debakl 5:2.
19.10. | Previews | 11 komentářů

Plzeň získala Pačindu z Dunajské Stredy, hrát může až od ledna

Plzeň získala slovenského útočníka Erika Pačindu, který přichází jako volný hráč po ukončení kontraktu v Dunajské Stredě. Za Viktorii, s níž podle klubového webu podepsal tříletou smlouvu, bude moci devětadvacetiletý hráč nastoupit až v jarní části sezony. Do té doby bude s český mistrem pouze trénovat.
18.10. | Aktuality | 199 komentářů

Plzeň v poháru rozdrtila Vyškov, Chorý dal čtyři góly

Plzenští hráči ve třetím kole MOL Cupu zvítězili na hřišti třetiligového Vyškova 5:1 a postoupili do osmifinále. Čtyři góly vstřelil Tomáš Chorý, za úřadujícího mistra se jednou trefil i další útočník Jakub Řezníček.
11.10. | Aktuality | 47 komentářů

Zase o jednu branku. Výhru Plzně proti Teplicím vystřelil Čermák

Zdá se, že jinak než o jednu branku Plzeň vítězit neumí. Proti Teplicím sice měla řadu gólových příležitosti, nakonec se však ujala jen akce z 60. minuty, kterou v branku proměnil Čermák. Domácí v zápase dvakrát nastřelili tyč, jednou dokonce z pokutového kopu.
07.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
11.10. Vyškov - Plzeň 1:5
3. kolo poháru MOL Cupu:
MFK Vyškov - Viktoria Plzeň 1:5 (0:4)
Branky: 55. Vintr - 5., 24., 45. a 49. Chorý, 28. Řezníček. Rozhodčí: Vojkovský - Batík, Dohnálek.
Sestava Plzně: Hruška - Pernica, Hubník, Hájek - Petržela (67. Ekpai), Procházka, Bucha, Havel - Čermák - Chorý, Řezníček. Trenér: Vrba. (ČTK)
11.10. Plzeň a Sparta zaplatí pokutu za fanoušky
Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Viktorii Plzeň pokutou 70 tisíc korun za porušené povinností pořádajícího klubu v ligovém utkání se Spartou. Důvodem je umožnění pronesení pyrotechniky na stadion a následné vhazování předmětů na hrací plochu. Potrestána byla i Sparta. Za nesportovní chování svých fanoušků včetně ničení zařízení plzeňského stadionu zaplatí 80 tisíc korun. (ČTK)
02.10. Soupeř vyhrál zaslouženě, pronesl Vrba
Plzeň nedokázala ve druhém utkání Ligy mistrů vzdorovat AS Řím a nakonec si z Apeninského poloostrova odváží výprask 0:5. "Je to jednoduché. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál 5:0. Samozřejmě nás mrzí, že v poslední době v zápasech venku dostáváme brzo góly a pak samozřejmě ten zápas je tím trošku ovlivněný. Ale přiznejme si, že dneska první gól nerozhodl, rozhodl to, že kvalita soupeře byla lepší. Při standardních situacích jsme měli být mnohem důraznější, než jsme byli. Určitě hráči, kteří byli určení, si s tím vůbec neporadili. V průběhu prvního poločasu za stavu 1:0 jsme soupeře mohli z brejkových situací mohli lépe ohrozit. Bohužel jak Krmenčík, tak Řezník ty šance neproměnili. Ale byly tam i další věci a tam třeba vůbec nezavíral prostor Zeman. Takže my z těch brejkových situací gólově nevytěžili vůbec nic. My můžeme jenom konstatovat, že dneska jsme v utkání uhráli výsledek, který odpovídal průběhu hry," řekl po utkání trenér Pavel Vrba. (ČTK)
02.10. Plzeň inkasovala pětku od AS Řím
Výsledek dnešního utkání Ligy mistrů: AS Řím - Plzeň 5:0 (3., 40. a 90+2. Džeko, 64. Ünder, 73. Kluivert).
02.10. Hejda nechybí v základu Plzně
Základní sestava Viktorie Plzeň pro dnešní utkání Ligy mistrů s AS Řím: Kozáčik - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Procházka, Hrošovský - Zeman, Hořava, Kovařík - Krmenčík.
02.10. Plzeňská devatenáctka vyhrála v Římě
2. kolo UEFA Youth League pro fotbalisty do 19 let:
Skupina G:
AS Řím - Viktoria Plzeň 3:4 (1:1)
Branky: 13. Simonetti, 48. Bouah, 50. D'Orazio - 62. a 90. Kepl, 21. Míka, 72. Pihrt. ČK: 80. Svoboda (Plzeň). Sestava Plzně: Mařík - Svoboda, Gabriel, Míka, K. Žilák - Pek (89. Hranáč), Šulc, Petr (85. Plecitý) - Selnar (85. Vrba), Kepl, Hezoučký (57. Pihrt). Trenér: J. Žilák. (ČTK)
26.09. Jablonec měl proti Plzni kopat penaltu
Fotbalistům Jablonce byla v pondělní dohrávce 9. kola první ligy proti Plzni upřena penalta. Sudí Pavel Franěk se podle komise rozhodčích dopustil chyby, když v 18. minutě za stavu 0:0 nenařídil pokutový kop za faul hostujícího Romana Hubníka na Lukáše Masopusta. Domácí Severočeši i tak zvítězili 3:0. Chybu komise vyčetla i hlavnímu sudímu v zápase Sparty Praha s Libercem. Petr Ardeleanu měl ve spolupráci se čtvrtým rozhodčím Milanem Matějčkem v 53. minutě vyloučit hostujícího Damjana Vukliševiče za to, že udeřil do choulostivých míst Benjamina Tetteha. Sudí udělil červenou kartu až po zhlédnutí záběrů, které mu odeslal videorozhodčí. (ČTK)
19.09. Plzeň promarnila dvoubrankový náskok
Výsledek utkání Ligy mistrů: Plzeň - CSKA Moskva 2:2 (29. a 41. Krmenčík - 49. Čalov, 90+5. Vlašić z penalty).
19.09. Plzeň vede nad CSKA Moskva o dva góly
Poločasový výsledek utkání Ligy mistrů: Plzeň - CSKA Moskva 2:0 (29. a 41. Krmenčík).
19.09. Do základní sestavy Plzně se vrací Kolář
Základní sestava Plzně pro utkání Ligy mistrů proti CSKA Moskva: Kozáčik - Řezník, Pernica, Hubník, Limberský - Hořava, Hrošovský - Kopic, Kolář, Kovařík - Krmenčík.