Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

Televizní program - všechny programy

06:00
08:00
Sport2
Fotbal
Real Sociedad - Real Madrid, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
09:40
11:30
FANDA
Evropská liga UEFA
Záznam zápasu 2. předkola Evropské Ligy UEFA (Mladá Boleslav)
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Valencia - Norimberk, přátelské klubové utkání
12:00
13:15
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Německo – Srbsko
13:15
14:30
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Portugalsko – Maďarsko
15:05
17:00
Nova sport
FK Šachtar Doněck-FC Dynamo Kyjev
Záznam ukrajinského fotbalového superpoháru
17:00
19:00
Sport1
Fotbal
Barcelona - Betis, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
19:00
21:00
Sport1
Fotbal
Real Sociedad - Real Madrid, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
03:55
04:15
Prima Cool
Liga snů III (10)
Sekta A je to tu! Další sezóna ligy fantasy fotbalu startuje. Kdo z partičky nejlepších přátel tentokrát vyhraje putovní trofej, a sesadí tak z trůnu loňského šampiona? Americký komediální seriál (2012). Hrají: M. Duplass, N. Kroll, P. Scheer a další
04:00
06:00
Sport1
Fotbal
Barcelona - Betis, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
04:15
04:35
Prima Cool
Liga snů III (11)
Návštěvnický bong A je to tu! Další sezóna ligy fantasy fotbalu startuje. Kdo z partičky nejlepších přátel tentokrát vyhraje putovní trofej, a sesadí tak z trůnu loňského šampiona? Americký komediální seriál (2012). Hrají: M. Duplass, N. Kroll, P. Scheer a další
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Real Sociedad - Real Madrid, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Barcelona - Betis, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
13:30
14:30
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Německo – Srbsko
14:00
16:00
Sport2
Fotbal
Real Sociedad - Real Madrid, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
14:30
15:30
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Portugalsko – Maďarsko
16:00
18:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Almería, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
17:00
18:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Německo – Srbsko
17:45
20:00
Eurosport 1
Fotbal
ME žen do 19 let – semifinále
18:45
21:00
Nova sport
FC Slovan Liberec – MFK Košice
Přímý přenos zápasu 2. předkola Evropské fotbalové ligy (v přestávce: Studio)
18:45
21:00
FANDA
FC Slovan Liberec - MFK Košice
Přímý přenos zápasu 2. předkola Evropské Ligy UEFA (Liberec)
19:00
21:00
Sport1
Fotbal
Valencia - Norimberk, přátelské klubové utkání
19:55
20:20
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
20:20
22:30
ČT4 Sport
Fotbal: NK Široki Brijeg - FK Mladá Boleslav
EL UEFA / 2. kvalifikační kolo - odvety / výk 20,30
21:00
23:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Almería, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
23:00
01:00
Sport2
Fotbal
Valencia - Norimberk, přátelské klubové utkání
00:00
01:30
Eurosport 1
Fotbal
ME žen do 19 let – semifinále
02:00
04:00
Sport1
Fotbal
Olympiacos - AC Milan, Mezinárodní pohár šampionů, New York, premiéra
02:00
03:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Portugalsko – Maďarsko
04:00
06:00
Sport1
Fotbal
Real Sociedad - Real Madrid, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
04:50
05:10
Prima Cool
Liga snů III (12)
Svatý Pete A je to tu! Další sezóna ligy fantasy fotbalu startuje. Kdo z partičky nejlepších přátel tentokrát vyhraje putovní trofej, a sesadí tak z trůnu loňského šampiona? Americký komediální seriál (2012). Hrají: M. Duplass, N. Kroll, P. Scheer a další
05:10
06:05
Prima Cool
Liga snů III (13)
Pohřeb A je to tu! Další sezóna ligy fantasy fotbalu startuje. Kdo z partičky nejlepších přátel tentokrát vyhraje putovní trofej, a sesadí tak z trůnu loňského šampiona? Závěr amerického komediálního seriálu (2012). Hrají: M. Duplass, N. Kroll, P. Scheer a další
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Valencia - Norimberk, přátelské klubové utkání
07:05
07:30
ČT4 Sport
Touchdown 2014
Magazín pro všechny příznivce amerického fotbalu v Česku
09:30
11:15
ČT4 Sport
Fotbal: NK Široki Brijeg - FK Mladá Boleslav
JEN HRA / EL UEFA - 2. kvalifikační kolo - odvety
09:45
11:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Real Sociedad - Real Madrid, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
11:15
11:35
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
12:35
14:25
FANDA
FC Slovan Liberec - MFK Košice
Záznam zápasu 2. předkola Evropské Ligy UEFA (Liberec)
13:00
15:00
Sport2
Fotbal
Olympiacos - AC Milan, Mezinárodní pohár šampionů, New York
13:30
15:00
Eurosport 2
Fotbal
ME žen do 19 let – semifinále
16:30
18:30
Sport1
Fotbal
Valencia - Norimberk, přátelské klubové utkání
17:00
17:45
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Portugalsko – Maďarsko
17:40
20:15
ČT4 Sport
Fotbal: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
Synot liga (1), výkop: 18:00
17:45
20:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Rakousko – Portugalsko
17:45
20:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Izrael – Maďarsko
18:30
20:30
Sport1
Fotbal
Sevilla - Eintracht Braunschweig, přátelské klubové utkání, premiéra
20:00
22:15
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Německo – Ukrajina
20:30
22:30
Sport1
Fotbal
Olympiacos - AC Milan, Mezinárodní pohár šampionů, New York
23:45
01:15
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Rakousko – Portugalsko
00:00
02:00
Sport2
Fotbal
Sevilla - Eintracht Braunschweig, přátelské klubové utkání
06:00
07:50
ČT4 Sport
Fotbal: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
JEN HRA / Synot liga (1) repríza z Pá
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Sevilla - Eintracht Braunschweig, přátelské klubové utkání
09:45
10:30
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Rakousko – Portugalsko
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Almería, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
11:55
14:15
FANDA
FC Slovan Liberec - MFK Košice
Záznam zápasu 2. předkola Evropské Ligy UEFA (Liberec)
14:30
16:30
Sport1
Fotbal
Olympiacos - AC Milan, Mezinárodní pohár šampionů, New York
16:30
18:30
Sport1
Fotbal
Sevilla - Eintracht Braunschweig, přátelské klubové utkání
18:30
20:00
Sport1
Fotbal
Hamburg - Wolfsburg, Telecom Cup, Semifinále 1, premiéra
19:00
20:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Německo – Ukrajina
19:30
19:32
ČT4 Sport
Fotbal: Finále MS 1934
19:32
19:45
ČT4 Sport
Fotbal: František Plánička
19:45
22:20
ČT4 Sport
Fotbal: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy
20:30
22:00
Sport1
Fotbal
Bayern München - Mönchengladbach, Telecom Cup, Semifinále 2, premiéra
22:00
00:00
Sport1
Fotbal
Manchester United - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Denver, premiéra
00:00
02:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Berkeley, premiéra
02:00
03:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Izrael – Maďarsko
06:00
08:00
Sport2
Fotbal
Manchester United - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Denver
06:30
08:00
Sport1
Fotbal
Bayern München - Mönchengladbach, Telecom Cup, Semifinále 2
09:25
11:10
ČT4 Sport
Fotbal: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
Záznam utkání fotbalové Synot ligy
09:30
11:00
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Pur Klassiker
Saisonrückblick 2013/2014
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Manchester United - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Denver
10:35
13:05
Prima Cool
Expres
(The Express) Už jako kluk se Ernie Davis zamiloval do fotbalu. Když se dostal do ruky zkušenému trenérovi Schwartzwalderovi, bylo jasné, že z něj bude vynikající hráč. Psala se ale padesátá léta a v zemi vládl rasismus... Americký film natočený podle skutečné události (2008). Hrají: D. Quaid, C. Brown, R. Brown a další. Režie: G. Fleder
15:30
17:30
Sport2
Fotbal
Sevilla - Union Berlin, přátelské klubové utkání, premiéra
16:30
18:15
Sport1
Fotbal
Telecom Cup, zápas o 3. místo, premiéra
18:00
20:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – finále
18:15
20:00
Sport1
Fotbal
Telecom Cup, finále, premiéra
20:00
22:20
ČT4 Sport
Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - FC Slovan Liberec
Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy.
20:00
22:00
Sport1
Fotbal
Sevilla - Union Berlin, přátelské klubové utkání
22:00
00:00
Sport1
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh, premiéra
22:20
22:50
ČT4 Sport
Studio fotbal - dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem Synot ligy
00:00
02:00
Sport1
Fotbal
Olympiacos - Liverpool, Mezinárodní pohár šampionů, Chicago, premiéra
02:00
04:00
Sport1
Fotbal
Manchester United - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Denver
04:00
06:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Berkeley
04:00
06:00
Sport2
Fotbal
Manchester United - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Denver
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
06:00
08:00
Sport2
Fotbal
Sevilla - Union Berlin, přátelské klubové utkání
09:30
11:15
ČT4 Sport
Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - FC Slovan Liberec
Záznam utkání 1. kola Synot ligy
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Sevilla - Union Berlin, přátelské klubové utkání
11:30
12:30
Eurosport 1
Fotbal
ME žen do 19 let – finále
12:00
14:00
Sport1
Fotbal
Manchester United - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Denver
13:00
14:30
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – skupiny Německo – Ukrajina
14:00
16:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Berkeley
14:30
16:00
Eurosport 2
Fotbal
ME žen do 19 let – finále
16:00
17:45
Sport2
Fotbal
Telecom Cup, zápas o 3. místo
17:45
20:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
17:45
19:30
Sport2
Fotbal
Telecom Cup, finále
19:00
21:00
Sport1
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
20:00
23:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
21:00
23:00
Sport1
Fotbal
Olympiacos - Liverpool, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
23:00
01:00
Sport2
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
01:00
02:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
01:00
03:00
Sport2
Fotbal
Olympiacos - Liverpool, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
02:00
04:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Berkeley
02:00
03:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
03:00
05:00
Sport2
Fotbal
Sevilla - Union Berlin, přátelské klubové utkání
04:00
06:00
Sport1
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
04:00
05:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
05:00
06:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Olympiacos - Liverpool, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
08:45
10:35
ČT4 Sport
Fotbal: Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha
Záznam utkání fotbalové Synot ligy
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
10:35
11:05
ČT4 Sport
Studio fotbal - Dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem Synot ligy
11:45
12:45
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
12:45
14:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
13:00
14:00
Eurosport 2
Fotbal
ME žen do 19 let – finále
13:00
15:00
Sport2
Fotbal
Olympiacos - Liverpool, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
13:35
14:05
ČT4 Sport
Touchdown 2014
Magazín pro všechny příznivce amerického fotbalu v Česku
14:00
15:15
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
15:00
17:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Berkeley
17:00
19:00
Sport1
Fotbal
AC Milan - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
19:00
21:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Osasuna, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
19:20
21:30
ČT4 Sport
Fotbal: AC Sparta Praha - Malmö FF (Švéd.) / FK Ventspils (Lot.)
LM UEFA - 3. kvalifikační kolo / výk 19,30
22:00
23:45
Sport1
Fotbal
Telecom Cup, zápas o 3. místo
23:45
01:30
Sport1
Fotbal
Telecom Cup, finále
01:30
03:30
Sport1
Fotbal
Manchester United - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Washington D.C., premiéra
03:30
05:30
Sport1
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas, premiéra
04:00
06:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Almería, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
06:00
08:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Osasuna, La Liga - nejskvělejší okamžiky, 2013-14
08:45
10:35
ČT4 Sport
Fotbal: AC Sparta Praha - Malmö FF (Švéd.) / FK Ventspils (Lot.)
JEN HRA / LM UEFA - 3. kvalifikační kolo
09:30
10:30
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Olympiacos - Liverpool, Mezinárodní pohár šampionů, Pittsburgh
11:45
12:45
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
12:45
13:45
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
13:00
15:00
Sport2
Fotbal
Manchester United - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Washington D.C.
15:00
17:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas
16:00
17:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
17:00
18:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
18:00
20:00
Sport1
Fotbal
Manchester United - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Washington D.C.
18:00
20:00
Eurosport 2
Fotbal
Přátelské utkání
19:30
22:00
ČT4 Sport
Fotbal: Německo - Argentina
Záznam finálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii
20:00
22:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas
00:00
01:00
Eurosport 2
Fotbal
Přátelské utkání
01:00
03:00
Sport1
Fotbal
Liverpool - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, New York, premiéra
03:00
05:00
Sport2
Fotbal
Manchester United - Inter Milan, Mezinárodní pohár šampionů, Washington D.C.
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas
06:00
07:00
Eurosport 2
Fotbal
Přátelské utkání
08:00
09:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
09:00
10:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas
10:30
12:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
12:00
13:30
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
13:00
15:00
Sport2
Fotbal
Liverpool - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, New York
14:00
16:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas
14:00
15:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
15:45
17:15
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
16:00
18:00
Sport1
Fotbal
Liverpool - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, New York
17:15
18:45
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – semifinále
18:40
21:25
ČT4 Sport
Fotbal: Evropská liga UEFA
Přímý přenos fotbalového utkání EL UEFA
18:45
21:15
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – finále
19:00
21:00
Sport2
Fotbal
Liverpool - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, New York
21:00
23:00
Nova sport
Evropská liga UEFA
Přímý přenos utkání 3. předkola Evropské ligy UEFA (v přestávce: Sport Expres)
22:00
00:00
Sport1
Fotbal
Liverpool - Manchester City, Mezinárodní pohár šampionů, New York
23:00
00:00
Eurosport 1
Fotbal
ME do 19 let – finále
01:30
03:00
Eurosport 2
Fotbal
ME do 19 let – finále
03:00
05:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - AS Roma, Mezinárodní pohár šampionů, Dallas