Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

Televizní program - všechny programy

05:00
07:00
Sport1
Fotbal
Levante - Real Madrid, La Liga, 8. kolo
07:00
08:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 8. kolo, nejskvělejší okamžiky
07:30
08:30
Eurosport 2
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
07:35
09:35
Digi sport SK
Premier League
QPR - Liverpool
08:00
09:00
Sport2
Fotbal
Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
09:00
10:00
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
10:00
11:00
Eurosport 1
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
13:00
14:30
Eurosport 1
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
13:00
14:00
Sport2
Fotbal
La Liga, 8. kolo, nejskvělejší okamžiky
14:25
16:25
Digi sport SK
Premier League
Crystal - Chelsea
14:30
15:30
Eurosport 2
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
15:30
16:45
Eurosport 1
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
16:25
18:25
Digi sport SK
Premier League
Arsenal - Hull
18:00
19:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 8. kolo, nejskvělejší okamžiky
18:25
20:25
Digi sport SK
Premier League
Manchester City - Tottenham
18:30
19:10
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
19:00
20:00
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
20:00
20:15
ČT4 Sport
Fotbal: Ladislav Novák
Medailon legendárního československého fotbalisty, kapitána stříbrného týmu z mistrovství světa v Chile roku 1962
20:15
23:45
ČT4 Sport
Fotbal: Liverpool FC - Real Madrid
Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
20:15
23:05
Prima Cool
Liga mistrů UEFA
RSC Anderlecht - Arsenal FC Přímý přenos utkání 3. kola Ligy mistrů UEFA
23:30
01:20
Digi sport SK
Premier League
WBA - Manchester United
00:15
01:30
Eurosport 1
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
00:30
01:30
Sport1
Fotbal
La Liga, 8. kolo, nejskvělejší okamžiky
01:30
02:30
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
02:30
04:30
Sport1
Fotbal
Atlético Madrid - Espanyol, La Liga, 8. kolo
04:30
06:00
Eurosport 2
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
08:30
10:15
ČT4 Sport
Fotbal: Liverpool FC - Real Madrid
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
10:20
12:20
Digi sport SK
Premier League
Everton- A.Villa
11:00
12:30
Eurosport 1
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
12:20
14:20
Digi sport SK
Premier League
Southampton - Sunderland
13:15
15:00
Eurosport 2
Fotbal
UEFA Youth League – skupiny FC Barcelona – Ajax Amsterdam
14:20
16:20
Digi sport SK
Premier League
QPR - Liverpool
16:20
17:20
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Review 8
18:25
18:40
ČT4 Sport
Fotbal: Ladislav Novák
Medailon legendárního československého fotbalisty, kapitána stříbrného týmu z mistrovství světa v Chile roku 1962
18:30
19:45
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
18:40
21:30
ČT4 Sport
Fotbal: ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha
Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA
18:55
21:00
Nova sport
BSC Young Boys–SSC Neapol
Přímý přenos utkání UEFA Europa League (v přestávce: Odpolední Sportovní noviny)
20:15
20:45
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League World 10
20:45
22:45
Digi sport SK
Premier League
Stoke - Swansea
20:45
23:05
FANDA
F.C. Inter Milán - AS Saint-Étienne
Přímý přenos zápasu Evropské ligy UEFA
21:00
23:00
Nova sport
PSV Eindhoven – Panathinaikos FC
Přímý přenos utkání UEFA Europa League (v přestávce: Večerní Sportovní noviny)
21:30
21:55
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy
21:55
23:30
ČT4 Sport
Fotbal: Evropská liga UEFA
Sestřih utkání třetího hracího dne Evropské ligy UEFA
22:45
00:40
Digi sport SK
Premier League
WBA - Manchester United
23:30
00:10
Nova sport
Sestřih Evropské ligy UEFA (3/2014)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
04:35
05:00
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy
07:30
08:30
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Review 8
08:30
10:15
ČT4 Sport
Fotbal: ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha
Záznam utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA
10:00
11:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 8. kolo Bayern Mnichov – Werder Brémy
10:00
11:00
Sport2
Fotbal
Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
10:15
12:05
ČT4 Sport
Fotbal: Evropská liga UEFA
Sestřih utkání třetího hracího dne Evropské ligy UEFA
10:25
12:45
FANDA
BSC Young Boys - SSC Neapol
Záznam zápasu Evropské ligy UEFA
11:00
12:00
Sport2
Fotbal
La Liga, 8. kolo, nejskvělejší okamžiky
11:00
12:55
Nova sport
Inter Milán–AS Saint-Étienne
Záznam utkání UEFA Europa League
11:20
13:20
Digi sport SK
Premier League
WBA - Manchester United
12:50
13:10
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy
13:05
13:30
Nova sport
Sestřih Evropské ligy UEFA (3/2014)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
13:20
13:50
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League World 10
13:50
15:50
Digi sport SK
Premier League
Manchester City - Tottenham
14:30
15:30
Sport1
Fotbal
La Liga, 8. kolo, nejskvělejší okamžiky
15:30
16:30
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
15:30
17:30
Eurosport 2
Fotbal
Superleague India – 3. kolo Bombaj FC – Northeast United
15:50
17:50
Digi sport SK
Premier League
Arsenal - Hull
18:30
19:30
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
19:00
20:00
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga Highlights
20:00
20:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga Preview
20:30
22:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Werder Brémy – FC Kolín
20:30
21:00
Digi sport SK
Magazín Premier League
PL Match Pack 9
21:30
23:30
Digi sport SK
Premier League
Stoke - Swansea
22:15
23:30
SPORT1 (DSF)
Hattrick - Die 2. Bundesliga FR (11)
11. Spieltag
00:30
01:30
Eurosport 2
Fotbal
Superleague India – 3. kolo Bombaj FC – Northeast United
01:30
03:00
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Werder Brémy – FC Kolín
01:50
03:35
ČT4 Sport
Fotbal: Liverpool FC - Real Madrid
Záznam utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA
08:00
09:00
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Review 8
08:15
08:45
Prima Cool
Magazín Ligy mistrů UEFA
Pohled do zákulisí nejslavnější fotbalové soutěže světa
08:25
10:15
FANDA
PSV Eindhoven - Panathinaikos Atény
Záznam zápasu Evropské ligy UEFA
09:05
11:00
Nova sport
Lille OSC-Everton FC
Záznam utkání UEFA Europa League
10:15
12:10
FANDA
F.C. Inter Milán - AS Saint-Étienne
Záznam zápasu Evropské ligy UEFA
12:00
12:30
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League World 10
12:30
13:00
Digi sport SK
Magazín Premier League
PL Match Pack 9
13:00
13:30
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Preview 9
13:40
15:35
Digi sport SK
Premier League
West Ham - Manchester City
14:30
15:15
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Werder Brémy – FC Kolín
15:15
17:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Borussia Dortmund – Hannover 96
15:55
17:50
Digi sport SK
Premier League
Liverpool - Hull
17:30
20:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo, premiéra
17:30
18:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga Half Time
18:10
18:35
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Ligy mistrů UEFA
Přehled toho nejzajímavějšího, co se stalo za poslední týden v nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěži
18:25
20:20
Digi sport SK
Premier League
Swansea - Leicester
18:30
20:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Bayer Leverkusen – Schalke 04
18:30
19:00
Nova sport
Sestřih Evropské ligy UEFA (3/2014)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
18:35
19:30
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA
Ohlédnutí za třetím hracím dnem druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže
19:30
22:30
ČT4 Sport
Fotbal: 1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň
Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy
22:00
00:00
Sport1
Fotbal
Córdoba - Real Sociedad, La Liga, 9. kolo, premiéra
22:40
00:35
Digi sport SK
Premier League
Sunderland - Arsenal
00:00
02:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
00:35
02:20
ČT4 Sport
Fotbal: ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha
Záznam utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA
00:45
02:00
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Borussia Dortmund – Hannover 96
02:00
03:00
Sport1
Fotbal
Córdoba - Real Sociedad, La Liga, 9. kolo
02:20
02:45
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Ligy mistrů UEFA
Přehled toho nejzajímavějšího, co se stalo za poslední týden v nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěži
02:45
03:35
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA
Ohlédnutí za třetím hracím dnem druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže
06:15
08:00
ČT4 Sport
Fotbal: 1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň
Záznam utkání fotbalové Synot ligy
07:35
08:05
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Preview 9
08:05
10:00
Digi sport SK
Premier League
Sunderland - Arsenal
09:20
10:10
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA
Ohlédnutí za třetím hracím dnem druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže
10:00
12:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
10:00
12:00
Digi sport SK
Premier League
West Ham - Manchester City
10:05
11:00
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Pur (9)
9. Spieltag
12:00
14:00
Sport1
Fotbal
Málaga - Rayo Vallecano, La Liga, 9. kolo, premiéra
12:00
14:00
Digi sport SK
Premier League
Southampton - Stoke
13:15
14:45
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Pur (9)
9. Spieltag
14:25
16:25
Digi sport SK
Premier League
Tottenham - Newcastle
14:30
16:30
Sport1
Fotbal
Utrecht - PSV, Eredivisie, 10. kolo, premiéra
15:15
17:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo WfL Wolfsburg – Mohuč 05
15:25
18:00
ČT4 Sport
Fotbal: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy
16:55
18:55
Digi sport SK
Premier League
Manchester United - Chelsea
17:00
19:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
17:30
19:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov
19:00
21:00
Sport1
Fotbal
Sevilla - Villarreal, La Liga, 9. kolo, premiéra
19:00
20:15
SPORT1 (DSF)
Hattrick - Die 2. Bundesliga SO (11)
11. Spieltag
19:30
20:30
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga Highlights
21:00
23:00
Sport1
Fotbal
Getafe - Atlético Madrid, La Liga, 9. kolo, premiéra
21:40
22:25
ČT4 Sport
Studio fotbal - Dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy
23:00
01:00
Sport1
Fotbal
Tenerife - Barcelona, Liga Adelante, 10. kolo, dnešní
23:00
23:54
SPORT1 (DSF)
Bundesliga - Der Spieltag (9)
Alle Tore des Spieltags auf SPORT1: Das Moderatoren-Team präsentiert am Sonntagabend in den Komplett-Überblick zum aktuellen Bundesliga-Wochenenende und blickt auf sämtliche Partien, alle Highlights und Aufreger des Bundesliga-Wochenendes zurück. Dazu gibt es die relevanten Stimmen und O-Töne.
04:00
06:00
Sport1
Fotbal
Sevilla - Villarreal, La Liga, 9. kolo
04:20
05:05
ČT4 Sport
Studio fotbal - Dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Getafe - Atlético Madrid, La Liga, 9. kolo
09:35
11:35
Digi sport SK
Premier League
West Ham - Manchester City
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
11:30
13:00
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Borussia Mönchengladbach – Bayern Mnichov
13:00
13:25
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Ligy mistrů UEFA
Přehled toho nejzajímavějšího, co se stalo za poslední týden v nejprestižnější evropské klubové fotbalové soutěži
13:25
15:15
ČT4 Sport
Fotbal: 1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň
Záznam utkání fotbalové Synot ligy
13:30
15:25
Digi sport SK
Premier League
Liverpool - Hull
15:15
16:00
ČT4 Sport
Studio fotbal - Dohráno
Ohlédnutí za uplynulým kolem fotbalové Synot ligy
15:30
16:30
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
16:00
16:25
ČT4 Sport
Fotbal ve světě
Fotbalové události uplynulého víkendu
16:30
17:30
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
16:30
17:30
Sport2
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
17:30
18:15
Eurosport 1
Fotbal
Eurogóly
17:30
18:30
Sport2
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
18:00
19:00
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Review 9
18:30
19:15
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
19:00
20:55
Digi sport SK
Premier League
Manchester United - Chelsea
19:15
19:45
SPORT1 (DSF)
Volkswagen Pokalfieber
auf SPORT1: In dieser Woche steht die 2. Runde im DFB-Pokal an. Dabei gibt es sowohl einige klangvolle Partien innerhalb der Bundesliga als auch die traditionellen Duelle "David gegen Goliath". In blickt SPORT1 auf die 2. Runde und liefert alle wichtigen Stimmen, Analysen, News und Hintergründe.
19:30
20:15
Eurosport 2
Fotbal
Eurogóly
20:00
22:00
Sport1
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
20:15
22:15
Eurosport 2
Fotbal
2. Bundesliga – 11. kolo SV Darmstadt – FC Norimberk
20:55
22:55
Digi sport SK
Premier League
QPR - Aston Villa
22:00
00:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
22:15
23:30
SPORT1 (DSF)
Telekom Spieltaganalyse
Die Sendung für alle taktikbegeisterten Fans: Die steht auch in der neuen Saison nach dem Montagspiel der 2. Bundesliga auf dem Programm und bietet einen detaillierten Rückblick auf den aktuellen Bundesliga-Spieltag. Die interessantesten und strittigsten Spielszenen werden im Studio live und mit Hilfe des innovativen Analysetools "Piero" aufbereitet.
22:30
23:15
Eurosport 1
Fotbal
Eurogóly
00:00
01:00
Sport2
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
01:00
01:45
Eurosport 2
Fotbal
Eurogóly
06:00
08:00
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
07:00
08:00
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
08:00
09:00
Sport2
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
08:45
10:30
ČT4 Sport
Fotbal: AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
Záznam utkání fotbalové Synot ligy
09:00
10:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
09:40
11:40
Digi sport SK
Premier League
Southampton - Stoke
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Utrecht - PSV, Eredivisie, 10. kolo
10:30
10:55
ČT4 Sport
Fotbal ve světě
Fotbalové události uplynulého víkendu
11:40
13:40
Digi sport SK
Premier League
Burnley- Everton
12:30
13:15
Eurosport 2
Fotbal
Eurogóly
13:30
14:30
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
13:40
15:40
Digi sport SK
Premier League
Tottenham - Newcastle
15:30
16:15
Eurosport 1
Fotbal
Eurogóly
15:30
16:30
Sport2
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
15:40
16:40
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Review 9
16:30
18:30
Sport2
Fotbal
Real Madrid - Barcelona, La Liga, 9. kolo
18:15
19:00
Eurosport 1
Fotbal
Eurogóly
18:30
20:00
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
18:30
19:30
Sport2
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
20:30
22:30
Sport1
Fotbal
St. Pauli - Borussia Dortmund, Německý pohár, 2. kolo, premiéra
22:30
00:00
Sport1
Fotbal
LFP Award gala
23:10
01:05
Digi sport SK
Premier League
QPR - Aston Villa
00:00
01:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
05:00
06:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
St. Pauli - Borussia Dortmund, Německý pohár, 2. kolo
07:30
09:00
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Borussia Dortmund – Hannover 96
07:35
09:35
Digi sport SK
Premier League
Swansea - Leicester
08:00
09:00
Sport2
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
09:00
10:00
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
St. Pauli - Borussia Dortmund, Německý pohár, 2. kolo
11:00
12:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
12:00
14:00
Sport1
Fotbal
St. Pauli - Borussia Dortmund, Německý pohár, 2. kolo
13:00
13:50
ČT4 Sport
Fotbal: Magazín Evropské ligy UEFA
Ohlédnutí za třetím hracím dnem druhé nejvýznamnější evropské klubové fotbalové soutěže
14:00
15:00
Sport1
Fotbal
Eredivisie, 10. kolo, nejskvělejší okamžiky
14:40
16:40
Digi sport SK
Premier League
Manchester United - Chelsea
15:00
16:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
16:15
17:00
Eurosport 1
Fotbal
Eurogóly
18:30
19:00
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
20:30
22:30
Sport1
Fotbal
Hamburg - Bayern München, Německý pohár, 2. kolo, premiéra
22:30
00:15
Sport1
Fotbal
Magdeburg - Bayer Leverkusen, Německý pohár, 2. kolo, dnešní
23:00
00:50
Digi sport SK
Premier League
Burnley- Everton
02:00
03:00
Sport1
Fotbal
La Liga, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky
04:00
06:00
Sport1
Fotbal
St. Pauli - Borussia Dortmund, Německý pohár, 2. kolo
06:00
08:00
Sport1
Fotbal
Hamburg - Bayern München, Německý pohár, 2. kolo
09:30
11:00
Eurosport 2
Fotbal
Bundesliga – 9. kolo Bayer Leverkusen – Schalke 04
10:00
12:00
Sport2
Fotbal
Hamburg - Bayern München, Německý pohár, 2. kolo
10:15
12:15
Digi sport SK
Premier League
West Ham - Manchester City
12:00
14:00
Sport1
Fotbal
Hamburg - Bayern München, Německý pohár, 2. kolo
12:15
14:15
Digi sport SK
Premier League
Liverpool - Hull
15:00
17:00
Sport1
Fotbal
St. Pauli - Borussia Dortmund, Německý pohár, 2. kolo
16:15
17:15
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League Review 9
17:00
19:00
Sport1
Fotbal
Hamburg - Bayern München, Německý pohár, 2. kolo
18:30
19:30
SPORT1 (DSF)
Bundesliga Aktuell
19:30
20:10
SPORT1 (DSF)
Volkswagen Pokalfieber
auf SPORT1: In dieser Woche steht die 2. Runde im DFB-Pokal an. Dabei gibt es sowohl einige klangvolle Partien innerhalb der Bundesliga als auch die traditionellen Duelle David gegen Goliath. In blickt SPORT1 auf die 2. Runde und liefert alle wichtigen Stimmen, Analysen, News und Hintergründe.
20:00
20:25
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy
20:10
20:40
Digi sport SK
Magazín Premier League
Premier League World 11
21:30
22:00
Sport2
Fotbal. Německý pohár, 2. kolo, nejskvělejší okamžiky
Nové
22:00
22:30
Sport1
Fotbal. Německý pohár, 2. kolo, nejskvělejší okamžiky
22:40
00:35
Digi sport SK
Premier League
Sunderland - Arsenal
02:20
02:40
ČT4 Sport
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové Synot ligy