18.Deportivo La Coruña17151114:368
19.UD Las Palmas17131320:456
20.Granada CF17041311:464
08:44 Mascherano zaznamenal premiérový gól
První gól za Barcelonu si připsal Javier Mascherano. Argentinský defenzivní univerzál v dnešním ligovém klání s Osasunou z pokutového kopu, odkud skóroval poprvé v kariéře, zvyšoval na průběžných 6:1. (lequipe.fr)
26.04. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Barcelona - Osasuna 7:1 (12. a 61. Messi, 30. a 56. Gomes, 64. a 86. Alcácer, 67. z penalty Mascherano), Leganés - Las Palmas 3:0 (55. a 61. z penalty Luciano, 59. Guerrero), Valencia - Real Sociedad 2:3 (68. z penalty Nani, 72. Zaza - 1. vlastní Alves, 30. z penalty William José, 65. Oyarzabal), La Coruňa - Real Madrid 2:6 (35. Andone, 84. Joselu - 1. Morata, 14. a 66. Rodríguez, 44. Lucas, 77. Isco, 87. Casemiro).
26.04. Sevilla by si mohla vypůjčit Gabigola
Gabriel Barbosa by mohl nadcházející sezónu strávit ve Španělsku. Zájem o hostování brazilského útočníka, který za Inter Milán pravidelně nenastupuje, projevila Sevilla. (football-italia.net)
26.04. Sandro Ramírez v hledáčku Sevilly
Sandro Ramírez je nejlepším střelcem Málagy a zůstává otázkou, jak dlouho ještě bude v tomto klubu působit. Bývalý útočník Barcelony by mohl zamířit například do Sevilly, která o jeho služby má zájem. (marca.com)
26.04. Atlético prý chce zkusit Banegu
Éver Banega by se mohl po pouhém roce vrátit do Španělska. Zájem o záložníka milánského Interu má podle posledních zpráv Atlético Madrid, přestože agent 28letého středopolaře se nedávno vyjádřil, že jeho chráněnec během léta neopustí San Siro. (football-italia.net)
26.04. Mathieu nehraje roli v dalších plánech Barcelony
Jérémy Mathieu byl podle katalánského deníku Sport vyřazen z prvního týmu Barcelony, letos se už ke spoluhráčům nepřipojí a v létě z katalánského klubu odejde. Vedení už delší dobu nebylo spokojeno s jeho výkony a poslední kapkou bylo první čtvrtfinále Ligy mistrů na půdě Juventusu, Mathieu byl vystřídán o poločasové přestávce a po utkání mu údajně bylo sděleno, že se s ním nadále již nepočítá. (sport-express.ru)
26.04. Simeonemu hrozí dodatečný trest
Na lavičce Atlética Madrid se v dalším utkání španělské ligy nemusí objevit Diego Simeone, jemuž hrozí dodatečný trest. Celek z hlavního města včera podlehl Villarrealu a argentinský kouč v závěru zápasu přišel za pomezním rozhodčím, jemuž položil ruce na ramena a protestoval proti tomu, kolik minut nastavil hlavní sudí Ignacio Iglesias Villaneuva, který celý incident zanesl do zápisu. (football-espana.net)
26.04. Realu Madrid se uzdravil Varane
Do sestavy Realu Madrid se dnes vrátí Raphaël Varane. Obránce španělského klubu po necelém měsíci doléčil svalové zranění a je připraven nastoupit proti Deportivu La Coruňa. (marca.com)
26.04. Carrasco vynechá první semifinále LM
Yannick Carrasco nedohrál včerejší souboj s Villarrealem, ve druhé půli si krátce po svém příchodu na trávník poranil rameno, které je údajně vykloubené. Podle informací deníku AS bude křídelník Atlética Madrid chybět zhruba dva týdny, což znamená, že přijde o první semifinále Ligy mistrů proti Realu a ohrožen je i jeho start v odvetě. (as.com)
26.04. Kroos a Ronaldo budou dnes odpočívat
V nominaci Realu Madrid pro dnešní zápas na půdě Deportiva La Coruňa nejsou záložník Toni Kroos a útočník Cristiano Ronaldo, oba dostali volno. (marca.com)