Andorra - Primera Divisió - zprávy

nenalezeny žádné články
04.05.2015 FC Santa Coloma znovu mistrem Andorry
V Andoře bylo včera odehráno poslední kolo letošní sezony, které určilo mistra. Po výhře 3:1 nad UE Sant Julià se z obhajoby prvenství raduje FC Santa Coloma, celkem se jedná o jeho devátý titul v historii. (uefa.com)
28.04.2014 FC Santa Coloma mistrem Andorry
Mistrem Andorry pro sezonu 2013/2014 se stali hráči FC Santa Coloma, k jistotě jim ve včerejším zápase na půdě UE Sant Julià stačila i bezbranková remíza. (uefa.com)
08.04.2013 Lusitanos mistrem Andorry
Andorra zná svého mistra pro letošní sezonu, po výhře 4:2 na půdě Sant Julià získal titul FC Lusitanos.
28.05.2012 Santa Coloma získala Copa Constitució
Výsledek finále Andorrského poháru: FC Lusitans - FC Santa Coloma 0:1.
23.04.2012 Lusitans andorským mistrem
Andorským mistrem se poprvé ve své třináctileté historii stal celek FC Lusitans. Titul si zajistil v posledním kole, když porazil 2:1 UE Sant Juliá.
26.10.2009 Primera Division - ideální sestava
Ideální sestava 8. kola Primera Division podle serveru goal.com: Carlos Kameni (Espanyol) - David Cortes (Getafe), Gregory Arnolin (Sporting), Albert Botia (Sporting), Maxwell (Barcelona) - Nauzet Aleman (Real Valladolid), Borja Valero (Real Mallorca), Seydou Keita (Barcelona) - Lionel Messi (Barcelona), Zlatan Ibrahimovic (Barcelona), Pablo Hernandez (Valencia)
19.07.2007 Santa Coloma vstupuje do historie
Celek FC Santa Coloma dnes přepsal historii, když v prvním předkola Poháru UEFA porazil Maccabi Tel-Aviv a stal se vůbec prvním andorským klubem, který dokázal vyhrát utkání některého z evropských pohárů.
22.05.2005 Výsledek finále andorského poháru: FC Santa Coloma - UE Sant...
Výsledek finále andorského poháru: FC Santa Coloma - UE Sant Julia 2:1.