Expres zprávy

24.09.2018 23:05 - Zeefuik dostal stopku na tři utkání
Groningenu bude ve třech zápasech chybět Deyovaisio Zeefuik. Mladý obránce nizozemského klubu byl potrestán za vyloučení v zápase s Alkmaarem, v němž jeho tým nakonec prohrál 1:3. (vi.nl)
24.09.2018 22:43 - Padt se vzdal kapitánské pásky
Sergio Padt se omluvil za své chování a vzdal se kapitánské pásky v Groningenu. Brankář nizozemského klubu strávil noc na dnešek na policejní stanici, zatčen byl za to, že jel tramvají bez platné jízdenky a následně se začal vůči revizorovi chovat agresivně. (vi.nl)
24.09.2018 22:24 - Celta Vigo se stále připravuje bez Malla
Celta se v dalším kole španělské ligy střetne s Valencií a v její sestavě bude zřejmě znovu absentovat Hugo Mallo. Obránce galicijského klubu ještě nedoléčil svalové zranění, kvůli němuž chyběl o víkendu proti Valladolidu. (marca.com)
24.09.2018 22:10 - Janko chce zůstat v Nottinghamu
Saidy Janko hostuje z FC Porto v Nottinghamu, v druholigovém anglickém klubu je spokojen a rád by v něm strávil delší časové období, než jenom jeden rok. Švýcarský obránce proto už nyní oba týmy požádal o to, zda by bylo možné dojednat podmínky prodloužení jeho angažmá na Ostrovech. (transfermarketweb.com)
24.09.2018 21:48 - Tait podepsal v Angers nový kontrakt
Flavien Tait stráví i další část kariéry v Angers. Ofenzivní záložník měl smlouvu do června 2020, s vedením francouzského klubu se ale domluvil na prodloužení kontraktu o další dva roky. (lequipe.fr)
24.09.2018 21:33 - Nantes se nemusí obávat Balotelliho
Mario Balotelli přijde o další zápas, útočník Nice má problémy se žebrem a nebude hrát zítra proti Nantes. (lequipe.fr)
24.09.2018 21:13 - Mina má problémy s kolenem
Valencii bude minimálně v nejbližších dvou zápasech chybět Santi Mina, útočník španělského klubu si poranil koleno. (marca.com)
24.09.2018 20:58 - Cutrone může přijít o další zápas
Milánskému AC stále není k dispozici Patrick Cutrone. Mladý útočník laboruje se zraněným kotníkem, vynechal rovněž dnešní trénink a je vážně ohrožen jeho start v zápase proti Empoli. (football-italia.net)
24.09.2018 20:45 - Kondogbia a Wass znovu trénují
Záložník Geoffrey Kondogbia je v pořádku po zranění kotníku a dnes znovu trénoval se spoluhráči z Valencie. K dispozici je i Daniel Wass, ten doléčil svalové zranění, kvůli němuž nenastoupil o víkendu proti Villarrealu. (marca.com)
24.09.2018 20:28 - Red Devils mohou opět počítat s Herrerou
Manchester United čeká pohárový zápas proti Derby a v jeho sestavě by se měl znovu objevit Ander Herrera. Španělský záložník je v pořádku po zranění kotníku, kvůli němuž přišel o poslední tři soutěžní zápasy. (skysports.com)
24.09.2018 20:22 - Potočného čeká trest za čtyři žluté karty
Roman Potočný z Liberce se stal čtvrtým hráčem v této sezoně fotbalové ligy, který dostal čtyři žluté karty. V příštím kole si proto odpyká jednozápasový trest. V uplynulém devátém dějství vyloučili rozhodčí Damjana Vukliševiče z Liberce a Vlastimila Daníčka ze Slovácka a počet červených karet v sezoně stoupl na osm. Sudí udělili také 31 žlutých karet, což je v součtu za celý ročník 264 napomenutí. (ČTK)
24.09.2018 19:55 - FORTUNA:LIGA - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Jablonec - Plzeň 3:0 (27. a 39. Trávník, 56. Chramosta).
24.09.2018 19:45 - Diallo a Albornoz si odpočinou
Tresty na jedno utkání dostali vyloučení fotbalisté z víkendového kola německé bundesligy. Dortmundský Abdou Diallo a hannoverský Miiko Albornoz tak vynechají nejbližší utkání. (sport1.de)
24.09.2018 19:25 - Spalletti dostal trest na jeden zápas
Trenér Interu Milán Luciano Spalletti nesmí na lavičku v jednom utkání. Trest dostal za přehnané oslavy vítězné branky v nastaveném čase v utkání na půdě Sampdorie Janov, po kterých byl vykázán do hlediště. Podle oficiální zprávy se měl Spalletti "kontroverzně chovat ke čtvrtému rozhodčímu". Kouč Interu si trest odpyká už v úterý při utkání proti Fiorentině. (football-italia.net)
24.09.2018 19:08 - Defour se může vrátit proti Burtonu
Belgický záložník Steven Defour by se v dresu Burnley mohl vrátit na trávník v pohárovém utkání proti Burtonu. Poslední zápas hrál Defour před devíti měsíci, od té doby laboruje se zraněným kolenem.
24.09.2018 18:47 - Sarri: Liverpool je rok před námi
Italský manažer Chelsea Maurizio Sarri se nechal slyšet, že jeho tým je teprve na začátku procesu, který už v Liverpoolu začal v minulosti po příchodu trenéra Jürgena Kloppa. Právě s Liverpoolem se Blues v tomto týdnu dvakrát utkají. Nejprve v Ligovém poháru a poté i v Premier League. (espn.com)
24.09.2018 18:32 - Ingolstadt povede Nouri
Vedení německého druholigové Ingolstadtu našlo rychle náhradu za odvolaného Stefana Leitla. Jako jeho nástupce byl v pondělí představen bývalý kouč Werderu Brémy Alexander Nouri. Za úkol bude mít co nejrychleji pozvednout trápící se tým, který má po šesti kolech druhé nejvyšší soutěže jen pět bodů a je těsně nad barážovou příčkou. (sport1.de)
24.09.2018 18:18 - Mbappé odsedí celý trest
Francouzský útočník Kylian Mbappé z Paris Saint Germain si bude muset odsedět celý třízápasový trest za potyčku s Teji Sevanierem z Nimes. Mbappé si odpykal dva zápasy a požádal o prominutí zbytku trestu, jenže vedení francouzské ligy mu nevyhovělo. (skysports.com)
24.09.2018 18:05 - Grealish se upsal Aston Ville
Talentovaný záložník Jack Grealish se na pět let upsal druholigové anglické Aston Ville. Dvaadvacetiletý fotbalista měl několik zajímavých nabídek z nejvyšší soutěže, tu nejvážnější zřejmě z Tottenhamu, nicméně nakonec se rozhodl dát přednost svému dosavadnímu zaměstnavateli a prodloužil kontrakt ve Villa Parku. (fourfourtwo.com)
24.09.2018 17:49 - LaLigu v USA stopla i hráčská asociace
Po španělské fotbalové federaci se proti záměru odehrát alespoň jeden zápas LaLigy ročně v USA postavila i asociace španělských profesionálních fotbalistů AFE. Prezident LaLigy Javier Tebas se však myšlenka stále nechce vzdát a věří, že je možné uspořádat duel španělské ligy na americkém kontinentu. (fourfourtwo.com)
23:05 Zeefuik dostal stopku na tři utkání
Groningenu bude ve třech zápasech chybět Deyovaisio Zeefuik. Mladý obránce nizozemského klubu byl potrestán za vyloučení v zápase s Alkmaarem, v němž jeho tým nakonec prohrál 1:3. (vi.nl)
22:43 Padt se vzdal kapitánské pásky
Sergio Padt se omluvil za své chování a vzdal se kapitánské pásky v Groningenu. Brankář nizozemského klubu strávil noc na dnešek na policejní stanici, zatčen byl za to, že jel tramvají bez platné jízdenky a následně se začal vůči revizorovi chovat agresivně. (vi.nl)
22:24 Celta Vigo se stále připravuje bez Malla
Celta se v dalším kole španělské ligy střetne s Valencií a v její sestavě bude zřejmě znovu absentovat Hugo Mallo. Obránce galicijského klubu ještě nedoléčil svalové zranění, kvůli němuž chyběl o víkendu proti Valladolidu. (marca.com)
22:10 Janko chce zůstat v Nottinghamu
Saidy Janko hostuje z FC Porto v Nottinghamu, v druholigovém anglickém klubu je spokojen a rád by v něm strávil delší časové období, než jenom jeden rok. Švýcarský obránce proto už nyní oba týmy požádal o to, zda by bylo možné dojednat podmínky prodloužení jeho angažmá na Ostrovech. (transfermarketweb.com)
21:48 Tait podepsal v Angers nový kontrakt
Flavien Tait stráví i další část kariéry v Angers. Ofenzivní záložník měl smlouvu do června 2020, s vedením francouzského klubu se ale domluvil na prodloužení kontraktu o další dva roky. (lequipe.fr)
21:33 Nantes se nemusí obávat Balotelliho
Mario Balotelli přijde o další zápas, útočník Nice má problémy se žebrem a nebude hrát zítra proti Nantes. (lequipe.fr)
21:13 Mina má problémy s kolenem
Valencii bude minimálně v nejbližších dvou zápasech chybět Santi Mina, útočník španělského klubu si poranil koleno. (marca.com)
20:58 Cutrone může přijít o další zápas
Milánskému AC stále není k dispozici Patrick Cutrone. Mladý útočník laboruje se zraněným kotníkem, vynechal rovněž dnešní trénink a je vážně ohrožen jeho start v zápase proti Empoli. (football-italia.net)
20:45 Kondogbia a Wass znovu trénují
Záložník Geoffrey Kondogbia je v pořádku po zranění kotníku a dnes znovu trénoval se spoluhráči z Valencie. K dispozici je i Daniel Wass, ten doléčil svalové zranění, kvůli němuž nenastoupil o víkendu proti Villarrealu. (marca.com)
20:28 Red Devils mohou opět počítat s Herrerou
Manchester United čeká pohárový zápas proti Derby a v jeho sestavě by se měl znovu objevit Ander Herrera. Španělský záložník je v pořádku po zranění kotníku, kvůli němuž přišel o poslední tři soutěžní zápasy. (skysports.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.09.
Enyimba International - Rayon Sport
5:1
23.09.
Raja CA - CARA Brazzaville
1:0
23.09.
USM Alger - Al Masry Club
0:1
23.09.
RS Berkane - AS Vita Club
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
West Ham United - Chelsea FC
0:0
23.09.
Arsenal FC - Everton FC
2:0
25.09.
Burton Albion - Burnley FC
info
25.09.
Wycombe Wanderers - Norwich City
info
25.09.
Oxford United - Manchester City
info
25.09.
Millwall FC - Fulham FC
info
25.09.
AFC Bournemouth - Blackburn Rovers
info
25.09.
Preston - Middlesbrough FC
info
25.09.
Wolverhampton - Leicester City
info
25.09.
Blackpool FC - Queens Park Rangers
info
25.09.
W. B. A. - Crystal Palace
info
25.09.
Manchester United - Derby County
info
25.09.
Yeovil Town - Milton Keynes Dons
info
25.09.
Aldershot Town - Maidstone United
info
25.09.
Barnet FC - Havant & Waterlooville
info
25.09.
Barrow AFC - Gateshead FC
info
25.09.
Braintree Town - Leyton Orient
info
25.09.
Chesterfield FC - Maidenhead United
info
25.09.
Eastleigh FC - Boreham Wood
info
25.09.
Ebbsfleet United - Bromley FC
info
25.09.
Halifax Town - AFC Fylde
info
25.09.
Salford City - Hartlepool United
info
25.09.
Solihull Moors - Dag & Red
info
25.09.
Sutton United - Dover Athletic
info
25.09.
Harrogate Town - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Levante UD - Sevilla FC
2:6
23.09.
Villarreal CF - Valencia CF
0:0
23.09.
Real Betis - Athletic Bilbao
2:2
23.09.
FC Barcelona - Girona FC
2:2
25.09.
Espanyol Barcelona - SD Eibar
info
25.09.
Real Sociedad - Rayo Vallecano
info
25.09.
Atlético Madrid - SD Huesca
info
23.09.
RCD Mallorca - Albacete Balompié
1:3
23.09.
Real Oviedo - Elche CF
1:1
23.09.
UD Las Palmas - Málaga CF
1:0
23.09.
Reus Deportiu - Gimnástic
1:1
23.09.
CD Numancia - UD Almería
0:2
23.09.
Cádiz CF - AD Alcorcón
0:2
21:00
Deportivo La Coruña - Granada CF
2:1
23.09.
CF Fuenlabrada - Coruxo FC
2:0
23.09.
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
3:0
23.09.
Internacional - Pontevedra CF
3:0
23.09.
Real Valladolid B - UD Las Palmas B
1:0
23.09.
Unión Adarve - Unionistas
1:0
23.09.
Burgos CF - Deportivo La Coruña B
2:1
23.09.
CDA Navalcarnero - Atl. Madrid B
2:4
23.09.
CD Leonesa - Real Madrid Castilla
1:2
23.09.
CF Salmantino - CD Guijuelo
2:3
23.09.
SD Ponferradina - S.S. Reyes
3:1
23.09.
Sporting Gijón B - Real Sociedad B
2:2
23.09.
CD Tudelano - SD Leioa
1:1
23.09.
CD Vitoria - Racing Santander
0:2
23.09.
Gim. Torrelavega - SD Amorebieta
1:2
23.09.
CD Calahorra - UD Logroñés
2:0
23.09.
UP Langreo - CD Mirandés
0:1
23.09.
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
1:0
23.09.
CF Peralada - Atlético Baleares
2:2
23.09.
CE Sabadell FC - Ontinyent CF
0:2
23.09.
UE Olot - Valencia CF B
0:3
23.09.
CD Alcoyano - Espanyol Barcelona B
2:2
23.09.
CD Castellón - CD Ebro
1:1
23.09.
Lleida Esportiu - UE Cornellà
1:1
23.09.
Badalona CF - Levante UD B
2:1
23.09.
Hércules CF - CD Teruel
0:2
23.09.
UD Almería B - CD Don Benito
4:1
23.09.
Real Murcia - Lorca FC
1:0
23.09.
UD Melilla - Real Linense
3:0
23.09.
Málaga CF B - Granada CF B
0:1
23.09.
Jumilla CF - FC Cartagena
1:3
23.09.
CF Villanovense - CD San Fernando
0:0
23.09.
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
0:1
23.09.
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
2:0
23.09.
CD Badajoz - CP Ejido
2:2
Kompletní výsledky
23.09.
Turín FC - SSC Neapol
1:3
23.09.
Bologna FC - AS Řím
2:0
23.09.
Chievo Verona - Udinese Calcio
0:2
23.09.
SS Lazio - Janov CFC
4:1
23.09.
AC Milán - Atalanta Bergamo
2:2
23.09.
Frosinone Calcio - Juventus FC
0:2
25.09.
Inter Milán - ACF Fiorentina
info
23.09.
Calcio Padova - US Cremonese
1:1
25.09.
Brescia Calcio - Città di Palermo
info
25.09.
AS Cittadella - Benevento Calcio
info
25.09.
Hellas Verona - Spezia Calcio
info
25.09.
AS Livorno - US Lecce
info
25.09.
Perugia Calcio - Carpi FC
info
25.09.
Delfino Pescara - FC Crotone
info
25.09.
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
info
23.09.
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
2:1
23.09.
AC Cuneo - A.C. Gozzano
1:1
23.09.
Alessandria - AS Pro Piacenza
1:3
23.09.
AC Arezzo - US Pro Vercelli
odl.
23.09.
Piacenza Calcio - US Pontedera
odl.
23.09.
AC Pistoiese - AS Lucchese Libertas
2:4
23.09.
Robur Siena - Pisa Calcio
odl.
23.09.
Virtus Entella - Arzachena Calcio
odl.
23.09.
Novara Calcio - Albissola 2010
odl.
20:45
Carrarese Calcio - Juventus U23
4:0
25.09.
A.C. Gozzano - Piacenza Calcio
info
25.09.
US Pontedera - Albissola 2010
info
25.09.
AS Pro Piacenza - AC Pistoiese
info
25.09.
Virtus Entella - Olbia Calcio
info
23.09.
AC FeralpiSalò - US Fermana
0:0
23.09.
Giana Erminio - AC Imolese
1:2
23.09.
Ravenna Calcio - Südtirol
0:1
23.09.
AC Renate - Vicenza Calcio
1:1
23.09.
Alma Fano - Ternana Calcio
odl.
23.09.
UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio
1:2
23.09.
Teramo Calcio - Sambenedettese
0:0
23.09.
VV Verona - AC Monza Brianza
0:2
23.09.
Vis Pesaro - AS Gubbio
2:1
23.09.
Calcio Catania - US Siracusa
odl.
25.09.
US Siracusa - Paganese Calcio
info
25.09.
Bisceglie Calcio - US Casertana
info
25.09.
FC Catanzaro - US Vibonese
info
25.09.
SS Juve Stabia - Potenza SC
info
25.09.
Liberty Monopoli - Rende Calcio
info
25.09.
Trapani Calcio - Sicula Leonzio
info
25.09.
Virtus Francavilla - FC Rieti
info
25.09.
AS Viterbese - Reggina Calcio
info
Kompletní výsledky
23.09.
Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
1:0
23.09.
E. Frankfurt - RB Lipsko
1:1
25.09.
Werder Brémy - Hertha BSC
info
25.09.
Bayern Mnichov - FC Augsburg
info
25.09.
Hannover 96 - TSG Hoffenheim
info
25.09.
SC Freiburg - Schalke 04
info
23.09.
Hamburger SV - Jahn Regensburg
0:5
23.09.
MSV Duisburg - Erzgebirge Aue
1:2
23.09.
Heidenheim - Greuther Fürth
2:0
23.09.
SC Paderborn - 1. FC Magdeburg
4:4
25.09.
1. FC Köln - FC Ingolstadt 04
info
25.09.
VfL Bochum - Dynamo Drážďany
info
25.09.
Union Berlín - Holstein Kiel
info
25.09.
SV Darmstadt - Arminia Bielefeld
info
23.09.
FSV Zwickau - VfL Osnabrück
0:1
23.09.
Hallescher FC - VfR Aalen
1:0
25.09.
Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
info
25.09.
Sp. Lotte - Carl Zeiss Jena
info
25.09.
Würzburger Kickers - SV Meppen
info
25.09.
Wehen Wiesbaden - Großaspach
info
25.09.
Hansa Rostock - Preußen Münster
info
23.09.
TSV Havelse - Hansa Lüneburg
1:1
23.09.
Norderstedt - Weiche Flensburg
2:2
23.09.
KSV Holstein Kiel II - SSV Jeddeloh
2:0
23.09.
VfL Oldenburg - Lupo-Martini
1:0
20:15
Werder Brémy II - FC St. Pauli II
1:0
23.09.
Budissa Bautzen - Chemnitzer FC
0:1
23.09.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
1:3
23.09.
Hertha BSC II - Berliner FC Dynamo
3:0
23.09.
Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt
0:0
25.09.
SV Straelen - SV Lippstadt 08
info
25.09.
SC Verl - Bonner SC
info
25.09.
Dortmund II - 1. FC Köln II
info
25.09.
Wiedenbrück - Düsseldorf II
info
25.09.
Oberhausen - SV Rödinghausen
info
25.09.
Viktoria Köln - Kaan-Marienborn
info
23.09.
TSG Hoffenheim II - Mainz II
3:0
Kompletní výsledky
23.09.
Slavia Praha - Bohemians 1905
1:0
18:00
FK Jablonec - Viktoria Plzeň
3:0
25.09.
FC Slavičín - Fastav Zlín
info
25.09.
Baník Sokolov - Baník Ostrava
info
25.09.
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
info
23.09.
Hradec Králové - Žižkov
4:0
23.09.
MAS Táborsko - České Budějovice
1:1
23.09.
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
0:1
23.09.
Karlovy Vary - FK Litoměřicko
3:2p
23.09.
SK Benešov - SK Zápy
1:2
23.09.
Viktorie Jirny - FC Písek
0:3
23.09.
Sokol Brozany - FK Štěchovice
2:1
23.09.
SK Uničov - FC Hlučín
0:0
23.09.
SFK Vrchovina - RSM Hodonín
2:1
23.09.
SK Rakovník - SK Doubravka
1:1
23.09.
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
2:1p
23.09.
Polaban Nymburk - Mostecký FK
3:2p
23.09.
Sokol Hostouň - FK Ostrov
7:1
23.09.
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
1:0
23.09.
Sokol Tasovice - Slovan Rosice
0:2
23.09.
Žďár n/S - FK Blansko
1:2
23.09.
Dosta Bystrc - AFC Humpolec
0:0
23.09.
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
2:3
23.09.
Ždírec n/D - Nové Sady Olomouc
4:1
23.09.
Slavoj TKZ Polná - FC Strání
3:0
23.09.
SFC Opava B - Bruntál
3:0
23.09.
FK Šumperk - Sokol Ústí
2:0
23.09.
Frýdlant n. O. - Viktorie Přerov
1:0
23.09.
FK Kozlovice - SK Dětmarovice
4:1
23.09.
Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
1:3
23.09.
Baník Ostrava - MFK Karviná
1:0
23.09.
FK Teplice - Slavia Praha
1:0
23.09.
Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava
3:3
11:00
České Budějovice - Dukla Praha
0:0
13:00
1. FK Příbram - Ml. Boleslav
2:3
13:00
Slovan Liberec - Sparta Praha
1:4
14:00
Fotbal Třinec - Fastav Zlín
1:1
16:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:2
25.09.
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
info
23.09.
1. FC Slovácko - Dukla Praha
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Dunajská Streda - Spartak Trnava
3:2
25.09.
FC Nitra - AS Trenčín
info
23.09.
MŠK Žilina B - KFC Komárno
1:2
23.09.
Tatran Prešov - Slavoj Trebišov
3:0
Kompletní výsledky
23.09.
Stade Rennes - Paris SG
1:3
23.09.
EA Guingamp - Bordeaux
1:3
23.09.
Olympique Lyon - Marseille
4:2
25.09.
AS Monaco - Angers SCO
info
25.09.
FC Nantes - OGC Nice
info
25.09.
Toulouse FC - AS Saint-Étienne
info
20:45
Chamois Niortais - RC Lens
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Zenit Petrohrad - Lokomotiv M.
5:3
23.09.
CSKA Moskva - Spartak Moskva
1:1
17:30
Křídla Sov. - FK Krasnodar
0:3
25.09.
Neftechimik Nižnekamsk - Ural
info
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
0:1
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
1:0
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
3:1
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
2:3
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
0:0
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
1:2
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
2:1
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
Kompletní výsledky
23.09.
CD Tondela - Moreirense FC
2:0
23.09.
CD Feirense - CD Nacional
0:0
23.09.
SL Benfica - CD Aves
2:0
23.09.
Portimonense SC - Vitória SC
3:2
21:15
SC Braga - Sporting CP
info
23.09.
Vitória SC B - Leixões SC
0:2
23.09.
Académico Viseu - FC Famalicão
3:4
23.09.
SC Farense - Académica Coimbra
0:2
23.09.
Paços Ferreira - SC Covilhã
3:0
23.09.
Estoril Praia - CD Mafra
1:4
Kompletní výsledky
23.09.
Kilmarnock FC - Celtic FC
2:1
23.09.
Rangers FC - St. Johnstone FC
5:1
23.09.
Stirling University - Keith FC
2:1
25.09.
Hibernian FC - Aberdeen FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Feyenoord - FC Utrecht
1:0
23.09.
FC Emmen - PEC Zwolle
0:1
23.09.
FC Groningen - AZ Alkmaar
1:3
23.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
3:0
25.09.
AFC Amsterdam - SC Telstar
info
25.09.
RKC Waalwijk - NAC Breda
info
25.09.
VV Noordwijk - Sparta Rotterdam
info
25.09.
FC Den Bosch - Heracles Almelo
info
25.09.
DVS '33 Ermelo - Roda JC
info
25.09.
VVSB Noordwijk. - BV De Graafschap
info
25.09.
SVV Scheveningen - Cambuur
info
25.09.
Koninklijke HFC - Harkemase Boys
info
25.09.
Helmond Sport - Fortuna Sittard
info
25.09.
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
info
25.09.
Almere City - FC Dordrecht
info
25.09.
ODIN '59 - FC Lisse
info
25.09.
FC Volendam - Willem II
info
25.09.
RKVV Westlandia - VVV Venlo
info
25.09.
Rijnsburgse Boys - FC Oss
info
25.09.
SV Spakenburg - Door Fusie Sterk
info
25.09.
Kozakken Boys - ONS Sneek
info
25.09.
SBV Excelsior - NEC Nijmegen
info
Kompletní výsledky
23.09.
KAA Gent - Club Bruggy
0:4
23.09.
RSC Anderlecht - St. Lutych
2:1
23.09.
Cercle Bruggy - KRC Genk
2:5
25.09.
KAS Eupen - AFC Tubize
info
25.09.
Waasland-Beveren - Mandel United
info
25.09.
KRC Harelbeke - KV Kortrijk
info
23.09.
KV Mechelen - KVC Westerlo
2:0
Kompletní výsledky
23.09.
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
1:2
23.09.
Antalyaspor - Sivasspor
2:1
23.09.
Akhisar B. - Galatasaray SK
3:0
20:00
Fenerbahçe SK - Beşiktaş JK
1:1
25.09.
1461 Trabzon - Tuzlaspor
info
25.09.
24Erzincanspor - Gaz. Gaziantep
info
25.09.
Erzin Belediyespor - Ümraniyespor
info
25.09.
Diyarbekirspor - Samsunspor
info
25.09.
Yeni Altındağ Bel. - Manisaspor
info
25.09.
Manisa BBSK - Keçiörengücü
info
25.09.
Kirklarelispor - Utas Uşakspor
info
25.09.
Bozüyük Vitraspor - Denizlispor
info
25.09.
Nazilli Belediyespor - Tokatspor
info
25.09.
Pendikspor - Altinordu SK
info
25.09.
Maltepespor - Menemen Belediyespor
info
25.09.
Tire 1922 Spor - Sivas DEB
info
25.09.
Erzurum BB - Ankara Demirspor
info
25.09.
Adana Demirspor - Yeni Orduspor
info
23.09.
Eskişehirspor - Gaz. Gaziantep
0:0
23.09.
Afjet Afyonspor - Balikesirspor
1:1
23.09.
Altay SK - Giresunspor
0:1
Kompletní výsledky
23.09.
Xanthi FC - OFI Kréta
3:0
23.09.
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
3:0
23.09.
PAOK Soluň - AEK Atény
2:0
18:00
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
2:2
18:30
Panionios FC - Olympiakos Pireus
0:1
Kompletní výsledky
23.09.
Austria Vídeň - LASK Linz
0:3
23.09.
Wacker Innsbruck - Admira
1:3
23.09.
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
2:1
18:30
SAK Klagenfurt - Floridsdorfer AC
1:5
25.09.
SV Leobendorf - SCR Altach
info
25.09.
ASK-BSC Bruck/Leitha - Aus. Lust.
info
25.09.
Wolfsberger AC - Austria Klagenfurt
info
25.09.
TSV Hartberg - WSG Wattens
info
25.09.
D'berger - Wiener Neustadt
info
25.09.
Union Vöcklamarkt - SV Ried
info
25.09.
SV Horn - SV Lafnitz
info
25.09.
Grazer AK - Vorwärts Steyr
info
23.09.
FC Pasching - FC Liefering
0:3
Kompletní výsledky
23.09.
BSC Young Boys - FC Basilej
7:1
23.09.
FC St. Gallen - FC Lugano
2:2
23.09.
FC Curych - FC Luzern
1:0
25.09.
Grasshopper Curych - FC Thun
info
23.09.
FC Vaduz - FC Winterthur
0:1
25.09.
FC Aarau - FC Schaffhausen
info
25.09.
FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
info
25.09.
Servette Ženeva - SC Kriens
info
Kompletní výsledky
23.09.
Dynamo Kyjev - Desna Černihiv
4:0
23.09.
Šachtar Doněck - Č. Oděsa
3:0
23.09.
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
2:1
Kompletní výsledky
23.09.
Ś. Wrocław - Piast Gliwice
4:1
23.09.
Górnik Zabrze - Jagiellonia
1:3
18:00
Korona Kielce - Sosnowiec
3:1
25.09.
ŁKS Łódź - Lech Poznań
info
25.09.
Resovia Rzeszów - Warta Poznań
info
25.09.
Świętochl. - Arka Gdynia
info
25.09.
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
info
25.09.
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
info
25.09.
KP Starogard - Górnik Łęczna
info
25.09.
Elana Toruń - Bytovia Bytów
info
25.09.
ROW 1964 Rybnik - KS Cracovia
info
25.09.
Olimpia Grudziądz - Sosnowiec
info
25.09.
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
info
25.09.
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia
info
25.09.
Głubczyce - Chrobry Głogów
info
25.09.
GKS Drwinia - Wisła Puławy
info
25.09.
Środa Wlkp. - Radomiak Radom
info
25.09.
Tur Bielsk Podlaski - Nieciecza
info
25.09.
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
info
25.09.
Ziel. Góra - Wigry Suwałki
info
25.09.
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
info
25.09.
Baltyk Koszalin - Rozwój Katowice
info
25.09.
GKS Jastrzębie - Piast Gliwice
info
25.09.
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
info
25.09.
MKS Kluczbork - Podbeskidzie
info
25.09.
S. Nowy Sącz - Miedź Legnica
info
25.09.
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
info
25.09.
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
info
25.09.
Ruch Chorzów - Odra Opole
info
25.09.
Chojnice - Legia Varšava
info
25.09.
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
info
25.09.
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
info
23.09.
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
1:1
23.09.
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
FCSB - Dunărea Călăraşi
2:0
20:00
Astra Giurgiu - Gaz Metan M.
3:0
Kompletní výsledky
23.09.
Bőny SE - Honvéd Budapešť
0:6
23.09.
Cigánd SE - MOL Vidi FC
0:2
23.09.
Balkányi SE - Andráshida LSC
1:3
23.09.
Öttevényi TC - Gyöngyösi AK
0:1
23.09.
Kalocsai FC - Ibrány SE
1:0
23.09.
Bonyhád VLC - Budafoki LC
0:3
23.09.
Gyöngyöshalász - Gyirmót SE
1:5
23.09.
Szolnoki MÁV FC - Kisvárda FC
0:1
23.09.
Csepel SC - Szombathelyi Haladás
0:2
23.09.
FC Dabas - Salgótarjáni BTC
1:0
23.09.
Jánossomorja SE - TUE UPE
0:4
23.09.
ESMTK Budapešť - Diósgyőri VTK
1:3e
23.09.
Szeol FC - Balmazújváros Sport
2:0
23.09.
FC Hatvan - Ceglédi VSE
0:1
23.09.
Jászberényi SE - Mosonmagyaróv.
2:1
23.09.
Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK
2:3e
23.09.
Egri FC - Dunaújváros PASE
0:5
23.09.
Szarvas IFC - Debreceni EAC
5:4p
23.09.
Tordas - Sényö
3:4p
23.09.
OBSK 70 Oroszlány - Ózdi FC
1:0
23.09.
Hévíz FC - Pápai Perutz
2:3
23.09.
Sárisápi Bányász - Vecsési FC
0:1
23.09.
Nagykörösi K. - Vasas Budapešť
1:4
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo Záhřeb - Inter Zaprešić
5:3
23.09.
NK Istra 1961 - Hajduk Split
2:4
25.09.
NK Udernik Kurilovec - Slaven
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
Triglav Kranj - Rudar Velenje
1:2
23.09.
NK Celje - NŠ Mura
1:0
23.09.
Olimpija Lublaň - NK Aluminij
3:1
Kompletní výsledky
23.09.
Vereja Stara Zagora - Dunav Ruse
1:1
23.09.
Černo More Varna - Slavia Sofia
1:2
23.09.
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
2:3
25.09.
Botev Galabovo - Vitoša Bistrica
info
25.09.
Dobrudža Dobrič - Lokomotiv Sofia
info
25.09.
Strumska Slava - Carsko Selo Sofia
info
25.09.
Hebar 1918 - Beroe Stara Zagora
info
25.09.
Kariana Erden - Septemvri Sofia
info
25.09.
OFK Pomorie - Lokomotiv Plovdiv
info
25.09.
Atletik Kuklen - Levski Sofia
info
25.09.
Litex Loveč - Etar Veliko Tarnovo
info
25.09.
PFK Montana - CSKA Sofia
info
Kompletní výsledky
23.09.
SønderjyskE - FC Midtjylland
0:0
23.09.
Hobro IK - Aalborg BK
0:5
23.09.
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
2:1
23.09.
AGF Aarhus - Brøndby IF
3:2
19:00
Odense Boldklub - AC Horsens
4:0
25.09.
Ledøje-Smørum Fodbold - Hobro IK
info
23.09.
FC Fredericia - Lyngby BK
2:0
23.09.
Thisted FC - Viborg FF
3:3
23.09.
Naestved BK - Fremad Amager
2:1
23.09.
HB Køge - FC Helsingør
2:2
23.09.
FC Roskilde - Hvidovre IF
3:0
23.09.
Silkeborg IF - Nykøbing FC
3:1
Kompletní výsledky
23.09.
AIK Solna - Hammarby IF
1:0
23.09.
Malmö FF - Kalmar FF
4:0
19:00
BK Häcken - IFK Göteborg
4:1
25.09.
Örebro SK - IK Sirius
info
23.09.
Varbergs BoIS - Gefle IF
1:2
23.09.
Falkenbergs FF - J-Södra
2:0
23.09.
Örgryte IS - IK Brage
4:1
23.09.
Helsingborgs IF - IK Frej
1:0
19:00
Norrby IF - IFK Värnamo
2:1
19:00
AFC Eskilstuna - Östers IF
3:0
25.09.
Halmstads BK - Landskrona BoIS
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Bodø/Glimt - IK Start
1:2
23.09.
SK Brann - Sandefjord Fotball
1:1
23.09.
Kristiansund BK - FK Haugesund
2:1
23.09.
Stabaek Fotball - Ranheim Fotball
3:2
23.09.
Strømsgodset IF - Molde FK
1:2
23.09.
Rosenborg BK - Sarpsborg 08 FF
3:1
19:00
Lillestrøm SK - Tromsø IL
1:0
23.09.
Viking FK - Sogndal Fotball
2:0
23.09.
FK Jerv - Strømmen IF
1:0
23.09.
Nest-Sotra Fotball - Florø SK
0:1
23.09.
Ham-Kam Fotball - Levanger FK
2:2
23.09.
Ullensaker/Kisa IL - Åsane Fotball
1:1
23.09.
Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL
1:1
23.09.
Sandnes Ulf - Notodden FK
1:1
25.09.
Mjøndalen IF - Aalesunds FK
info
Kompletní výsledky
23.09.
IFK Mariehamn - TPS Turku
2:2
23.09.
Ekenäs IF - HIFK Helsinky
0:3
Kompletní výsledky
23.09.
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
2:5
23.09.
Alki Oroklini - Anorthosis
0:0
18:00
AEK Larnaka - Omonia Nikósie
1:0
18:00
Apollon Limassol - Nea Salamis FC
1:0
Kompletní výsledky
18:00
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Haifa
2:0
19:00
Hapoel Beer-Sheva - Bn. Yehuda
0:0
20:00
Beitar Jeruzalém - Bnei Sakhnin
3:2
Kompletní výsledky
25.09.
Dundalk FC - Derry City
info
Kompletní výsledky
25.09.
Ards FC - Glenavon FC
info
25.09.
Coleraine FC - Ballymena United
info
25.09.
Dungannon Swifts - Crusaders FC
info
Kompletní výsledky
25.09.
Cambrian & C. - Aberystwyth Town
info
25.09.
Cardiff MU - Carmarthen Town
info
25.09.
Haverfordwest - Goytre United
info
25.09.
Newtown AFC - Penybont FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo Minsk - Luč Minsk
3:2
18:00
FK Gorodeja - Neman Grodno
0:2
Kompletní výsledky
25.09.
FK Atlantas - FK Palanga
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Jelgava - FK Spartaks
0:0
23.09.
FK Valmiera - FK Ventspils
1:6
23.09.
FK Liepāja - Riga FC
0:0
18:00
Rīgas Futbola skola - METTA/LU
3:0
Kompletní výsledky
23.09.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
0:2
25.09.
Levadia Tallinn - Flora Tallinn
info
25.09.
Trans Narva - Noorus 96 Jõgeva
info
25.09.
Paide Linnam. - Legion Tallinn
info
25.09.
Tabasalu Charma - Zenit Tallinn
info
Kompletní výsledky
23.09.
Mladost D.-K. - Željezničar
2:2
23.09.
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
1:1
23.09.
Široki Brijeg - FK Zvijezda 09
2:0
Kompletní výsledky
23.09.
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
2:1
23.09.
FK Renova - Belasica Strumica
0:2
23.09.
Sileks Kratovo - FK Škendija
1:2
23.09.
Pobeda Prilep - FA Pandev
2:4
Kompletní výsledky
23.09.
Sutjeska Nikšić - Bud. Podg.
2:1
23.09.
Mornar Bar - Grbalj Radanovići
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
KA Akureyri - Grindavík
4:3
23.09.
ÍBV Vestmannaeyjar - Stjarnan FC
2:1
23.09.
Fjölnir - Breidablik UBK
0:2
23.09.
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
1:1
23.09.
Keflavík - Víkingur Reykjavík
0:4
23.09.
FH Hafnar. - Valur Reykjavík
2:1
Kompletní výsledky
23.09.
Kastrioti Kruja - KF Laçi
1:1
23.09.
FK Kukësi - KF Kamza
1:0
Kompletní výsledky
23.09.
Shirak Gyumri - FC Artsakh
3:0
23.09.
Avan Academy - Banants Jerevan
1:3
Kompletní výsledky
23.09.
Keşlə FK - PFK Sumqayit
1:2
23.09.
Qarabağ Ağdam - FK Qäbälä
4:1
Kompletní výsledky
23.09.
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
0:0
23.09.
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
0:3
23.09.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
2:0
14:00
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
2:0
Kompletní výsledky
23.09.
FK Akžajyk - FC Astana
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Gzira United - Hibernians FC
3:2
23.09.
Floriana FC - Birkirkara FC
0:2
Kompletní výsledky
23.09.
AS Colmarberg - T. Pétange
0:4
23.09.
Minerva Lintgen - US Hostert
0:4
23.09.
Useldingen - UNA Strassen
1:6
23.09.
Blô-Weiss Medernach - K. Wormel.
2:4e
23.09.
FC Cebra 01 - YB Weiler
3:0
23.09.
ES Schouweiler - FC Wiltz
0:6
23.09.
J. Schieren - Swift Hesperange
3:6
23.09.
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
0:6
23.09.
FC 47 Bastendorf - Etzella E.
1:10
23.09.
YB Diekirch - Jeunesse Canach
2:4
23.09.
Les Ardoisiers - US Sandweiler
1:4e
23.09.
FC Orania Vianden - US Mondorf
0:7
23.09.
Al. Äischdall - J. Junglinster
4:3
23.09.
Daring Echternach - Hamm Benfica
0:4
23.09.
Moutfort-Medingen - S. Bertrange
2:3
23.09.
FC Mondercange - US Esch
0:1
23.09.
FC Schifflange 95 - FC Mamer
1:4
23.09.
SC Bettembourg - Racing FC
0:7
23.09.
Union Remich/Bous - US Rumelange
0:1
23.09.
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
1:3
23.09.
FF Norden 02 - FC Differdange 03
1:2
23.09.
CS Obercorn - Mertert/W.
1:5
23.09.
CS Bourscheid - Excelsior Grevels
2:0
23.09.
FC Kehlen - F91 Dudelange
1:7
23.09.
US Feulen - Progrès Niedercorn
1:4
Kompletní výsledky
23.09.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
2:2
23.09.
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
1:2
23.09.
AB Argir - 07 Vestur
1:2
23.09.
Víkingur Gøta - Skála IF
2:2
23.09.
B36 Tórshavn - EB/Streymur
5:1
Kompletní výsledky
23.09.
UE Santa Coloma - UE Engordany
0:0
23.09.
Inter E. - FC Santa Coloma
1:0
23.09.
UE Sant Julià - FC Ordino
1:1
23.09.
FC Lusitanos - FC Encamp
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
SS Murata - SS Folgore
1:7
23.09.
SP Domagnano - AC Libertas
1:0
23.09.
SS San Giovanni - SS Pennarossa
0:1
Kompletní výsledky
25.09.
FC Triesen II - FC Schaan
info
25.09.
Eschen/Mauren III - FC Triesenberg
info
25.09.
FC Ruggell II - FC Balzers III
info
Kompletní výsledky
23.09.
KF Drita - KF Priština
1:0
23.09.
KF Ferizaj - KF Gjilani
0:2
Kompletní výsledky
21:15
Fotbal (Liga NOS, 5. kolo Braga - Sporting CP)
21:45
Futbal (Holandská liga - Vitesse - ADO Den Haag)
22:15
Die Premier League Highlights - 6. Spieltag
Kompletní TV program
Anketa
Který z českých klubů postoupí ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Jak skončí zápas Slovensko - Česko?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!