Profily, historie

 

Kdo v Lize mistrů číhá na Slavii? APOEL se představuje

Předloni jsme pro vás profilovali Maccabi Tel-Aviv s CSKA Moskva před zápasy s Plzní a Spartou, loni se zase Viktoria chystala na námi představený Ludogorec. Pokaždé to českým klubům v daných předkolech Ligy mistrů nevyšlo. Tentokrát to do skupinové fáze milionářské soutěže pokusí dotáhnout pražská Slavia, na kterou si brousí zuby nikosijský APOEL...  
13.08. | Profily, historie | 120 komentářů
 

Křížem krážem Evropou: Za fanouškovskou revolucí do Brightonu

Brighton & Hove Albion bude jistě zpestřením celé Premier League. A to ne nutně jen proto, že do ligy vnáší krásný nový stadion a po Bournemouthu také další příjemné přímořské letovisko s ikonickým molem, ale rovněž z poněkud širší perspektivy. Letošní postup BHAFC znamená především ohromnou satisfakci pro fanoušky, kteří v pravém slova smyslu utvářeli moderní dějiny svého klubu...  
10.08. | Profily, historie | 174 komentářů
 

Rio Mavuba: Muž, který se narodil na moři

Jméno třiatřicetiletého záložníka s nepřeberným množstvím zkušeností z francouzské Ligue 1 nás nyní zajímá zejména proto, že ho nejspíš týden co týden budeme vídávat na soupisce pražské Sparty. Rio Mavuba patří do početné sorty drobných tmavých Francouzů, kteří válí na postu defenzivního záložníka. Taky je ale ojedinělým úkazem fotbalisty, který v pasu nemá žádnou rodnou zemi...  
24.07. | Profily, historie | 235 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Zvláštní italský přístup k rivalitě aneb O historii Triple X

Když se Andrea Pirlo roku 2011 stěhoval ze San Sira do Turína, přispěl tak k trvalé změně na mocenském poli Serie A — Juventus následně šestkrát v řadě opanoval domácí soutěž. Teď má potenciál něco podobného v opačném gardu způsobit Leonardo Bonucci jakožto nová posila AC Milán...  
15.07. | Profily, historie | 152 komentářů
 

Etiopská káva - fenomén na dva způsoby

Etiopané milují svou kávu. A to platí jak o oblíbeném horkém nápoji, který ve velkém vyváží do světa, tak o nejlépe podporovaném fotbalovém klubu ve východoafrické zemi, jenž nenese o nic výmluvnější název než Etiopská káva SC. Právě tento celek se teď také díky jednomu přestupu dostává do povědomí širší veřejnosti...  
12.07. | Profily, historie | 89 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Komplex Turoneho gólu aneb Rivalita AS Řím a Juventusu

Je jaro roku 1983 a Dino Viola, tehdejší prezident AS Řím, vchází do své kanceláře, usadí se za svým stolem a začne se probírat ranní poštou. Mezi hromadou obálek ho zaujme orazítkovaná zásilka z Turína, a třebaže ji ještě neotevřel, Viola moc dobře ví, kdo je jejím odesílatelem...  
14.05. | Profily, historie | 80 komentářů
 

Mladí a neklidní. Za dozoru legend se Ajax hlásí o slovo

Dvacet jedna let. Tolik času uplynulo od poslední účasti Ajaxu Amsterdam ve finálovém souboji o evropskou trofej. Psal se rok 1996, římské Stadio Olimpico hostilo finále Ligy mistrů a obhájce trofeje z Nizozemska, jenž o rok předtím porazil zásluhou pozdního gólu Patricka Kluiverta milánské AC, se utkal s dalším italským celkem, Juventusem.  
13.05. | Profily, historie | 182 komentářů
 

Tasmania Berlín - největší bundesligový omyl

V německé lize se v posledních letech objevilo hned několik klubů, které do sezóny vstupovaly jako absolutní outsideři a mnozí z nich předpoklady bezezbytku naplnily. Všichni do jednoho ale měly pořád hodně daleko k potupné bilanci, kterou po sobě před půlstoletím zanechala berlínská Tasmania, nejhorší tým bundesligové historie...  
05.04. | Profily, historie | 144 komentářů
 

Capellův majstrštyk

Legendární italský trenér Fabio Capello loni oslavil už své sedmdesáté narozeniny a po anabázi v čele ruské reprezentace, která skončila v červenci 2015, se již možná k milovanému řemeslu nikdy nevrátí. Jako ligový vítěz se čtyřmi různými kluby nicméně nikdy nebude zapomenut a my se na následujících řádcích vracíme za tím patrně nejpamátnějším ze všech Capellových titulů...  
12.03. | Profily, historie | 73 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Suárez přiznal, že mu chybí Nizozemsko. A má k tomu pádné důvody

Luis Suárez se nyní řadí k neúnavným zabijákům, a roku 2016 platil dost možná za toho vůbec nejlepšího útočníka planety, přitom se ale často zapomíná na jeho začátky v Nizozemí, kde ho zprvu provázela pověst líného, oplácaného talentu. Nezakotvit před deseti lety zrovna v Groningenu, kdo ví, kde by teď Suárez byl...  
04.03. | Profily, historie | 195 komentářů
 

O Realu s Neapolí, Berlusconim a zrození Ligy mistrů

Dnes svedou souboj celky Realu Madrid a Neapole, a kdo by se mohl těšit víc? Narazí na sebe přece Cristiano Ronaldo s rozjetým duem Mertens - Hamšík. Přesto je tu jedna exkurze do minulosti, která by vás mohla naladit ještě o trochu lépe. Jednu očekávanou bitvu s významnými implikacemi už totiž oba kluby svedly roku 1987...  
15.02. | Profily, historie | 68 komentářů
 

Hrubě nevydařené obhajoby aneb Čí vzor následuje Leicester?

Loni se desátá Chelsea ani nepřiblížila úspěšné obhajobě titulu Premier League a letos to s Leicesterem vypadá ještě hůře - pohádkovou sezonu následuje sezona mizerná, když dobré výsledky v Lize mistrů kompenzuje ubohá pětice ligových výher a současné postavení na 16. příčce. Foxes se tak regulérně bojí o prvoligovou příslušnost, a nejsou prvními takovými mistry...  
02.02. | Profily, historie | 155 komentářů
 

Graham Taylor, ten nejmilejší z velikánů anglické trenérské školy

Jeho působení u anglické reprezentace se dodnes všem nastupujícím trenérům předkládá jako odstrašující případ, přesto se včera po jeho náhlém úmrtí veškeré sociální sítě jenom hemžily superlativy. Legenda, velikán, pravý gentleman, "pan Milý". Mnohé by tak nevyvedené angažmá v čele Albionu psychicky zničilo; Graham Taylor si do poslední chvíle udržel úsměv na tváři...  
13.01. | Profily, historie | 75 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Před půlstoletím vzešel z husté mlhy totální fotbal

Dnes uplynulo přesně 50 let ode dne, kdy se v Amsterdamu objevily první známky "totálního fotbalu" - krátké, ovšem zato beze zbytku nádherné kapitoly dějin vývoje populárního sportu. A EuroFotbal se u této příležitosti rozhodl pro své čtenáře volně přeložit vzpomínku z dílny jedné z precizních fotbalových kronik, serveru Game of the People...  
07.12.2016 | Profily, historie | 79 komentářů
 

Gianfranco Zola: Přišel, viděl, na stará kolena ohromil

Je tomu přesně dvacet let od doby, kdy se v hájemství anglické Premier League nad očekávání uvelebil tou dobou již třicetiletý vyděděnec italské nejvyšší soutěže. Gianfranco Zola se v Neapoli relativně pozdě vynořil ze stínu Diega Maradony, v Parmě se ocitl mimo plány Carla Ancelottiho... a v Chelsea potom od samého počátku přetvářel dějiny i tvář nejen londýnského klubu, ale také celé soutěže...  
09.11.2016 | Profily, historie | 188 komentářů | ZAUJALO NÁS
08:16 MLS - výsledky
Výsledky nočních zápasů zámořské MLS: New England Revolution - Toronto FC 2:1 (82. Nguyen, 87. Kamara - 84. Hasler), DC United - San Jose Earthquakes 4:0 (57., 60., 68. a 88. Mullins), Philadelphia Union - Chicago Fire 3:1 (10. a 55. Pontius, 64. Sapong - 67. Solignac), Columbus Crew - New York Red Bulls 3:2 (6. Mensah, 54. Meram, 66. Williams - 14. B. Wright-Phillips, 72. z penalty Verón), Minnesota - FC Dallas 4:1 (24. Ramírez, 35. Ibarra, 71. Finlay, 88. Danladi - 14. Akindele), Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0 (52. Savarino, 66. Mulholland), Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids 2:1 (4. Montero, 54. Reyna - 45. Badji).
23.09. MLS - výsledek
Výsledek nočního zápasu zámořské MLS: New York City - Houston Dynamo 1:1 (6. Morález - 16. Manotas).
23.09. Real Madrid si stanovil nový rekord
Real Madrid dnes zvládl vyhrát v Alavésu a v LaLize tak na cizích hřištích triumfoval už dvanáctkrát v řadě (se skóre 33:11), což se mu dříve v historii nikdy nepovedlo. (squawka.com)
23.09. Milik si znovu poranil koleno
Další nucené pauze čelí Arek Milik, ten dnes v 89. minutě utrpěl další zranění kolene a vůbec to s útočníkem Neapole nevypadalo dobře. Tentokrát se jedná o pravé koleno. (football-italia.net)
23.09. Breda dokázala málokdy vídané
Breda dnes senzačně loupila na půdě Feyenoordu a po výhře 2:0 se stává prvním nováčkem od Vitesse roku 1989 (proti PSV), který vybrakoval hřiště obhájců titulu. (twitter.com/OptaJohan)
23.09. Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Willem II - Heerenveen 1:2 (12. Lieftink - 45. Schaars, 59. Kobayashi), Heracles - Roda 2:1 (51. Pröpper, 90+3. Vermeij - 5. Paulissen), Feyenoord - Breda 0:2 (33. Korte, 87. Enevoldsen), Den Haag - Sparta Rotterdam 1:0 (50. El Khayati).
23.09. Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: AS Řím - Udinese 3:1 (12. Džeko, 30. a 45. El Shaarawy - 90. Larsen), SPAL 2013 - Neapol 2:3 (13. Schiattarella, 78. Viviani - 14. Insigne, 72. Callejón, 83. Ghoulam), Juventus - Turín FC 4:0 (16. a 90+1. Dybala, 40. Pjanić, 57. Alex Sandro).
23.09. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Atlético Madrid - Sevilla 2:0 (46. Carrasco, 69. Griezmann), Alavés - Real Madrid 1:2 (40. M. García - 10. a 43. Ceballos), Málaga - Athletic 3:3 (35. a 84. Rolán, 81. Baysse - 4. Aduriz z pen., 51. a 70. Williams), Girona - Barcelona 0:3 (17. Aday vl., 48. Iraizoz vl., 69. L. Suárez).
23.09. Beer Ševa v lize remizovala, Pekhart dal gól
Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa, s nimiž se ve čtvrtek utká v Evropské lize Plzeň, remizovali v izraelské nejvyšší soutěži na hřišti Hapoelu Haifa 1:1. Jediný gól Beer Ševy vstřelil český útočník Tomáš Pekhart, který odehrál 66 minut. Bývalý hráč Norimberku, Ingolstadtu nebo AEK Atény Pekhart otevřel skóre už ve čtvrté minutě, v druhém poločase ale vyrovnal Hanan Maman. (ČTK)
23.09. Geubbels si odbyl debut v Ligue 1
Velkou hvězdu budoucnosti dnes dost možná poznala francouzská Ligue 1. Teprve šestnáctiletý Francouz Willem Geubbels se v 84. minutě zápasu s Dijonem stal prvním hráčem narozeným v tomto tisíciletí, který se objevil na francouzských prvoligových trávnících. (squawka.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.09.
USM Alger - Ferroviário Beira
0:0
23.09.
Espérance ST - Al Ahly
1:2
23.09.
Wydad AC - Mamelodi Sundowns
info
19:30
Étoile Sahel - Al Ahly Tripolis
info
Kompletní výsledky
23.09.
ZESCO United - SuperSport United
2:2
15:30
TP Mazembe - Hilal El Obied
info
20:00
Club Africain - MC Alger
info
Kompletní výsledky
23.09.
West Ham United - Tottenham
2:3
23.09.
Burnley FC - Huddersfield Town
0:0
23.09.
Everton FC - AFC Bournemouth
2:1
23.09.
Man. City - Crystal Palace
5:0
23.09.
Southampton FC - Man. Utd
0:1
23.09.
Stoke City - Chelsea FC
0:4
23.09.
Swansea City - Watford FC
1:2
23.09.
Leicester City - Liverpool FC
2:3
17:00
Brighton - Newcastle United
info
25.09.
Arsenal FC - West Bromwich Albion
info
23.09.
Bolton Wanderers - Brentford FC
0:3
23.09.
Derby County - Birmingham City
1:1
23.09.
Fulham FC - Middlesbrough FC
1:1
23.09.
Leeds United - Ipswich Town
3:2
23.09.
Norwich City - Bristol City
0:0
23.09.
Preston North End - Millwall FC
0:0
23.09.
Q. P. R. - Burton Albion
0:0
23.09.
Reading FC - Hull City
1:1
23.09.
Wolverhampton - Barnsley FC
2:1
23.09.
Sunderland AFC - Cardiff City
1:2
23.09.
Aston Villa - Nottingham Forest
2:1
14:15
Sheff. Wed - Sheffield United
info
23.09.
Bristol Rovers - Blackpool FC
3:1
23.09.
Charlton Athletic - Bury FC
1:1
23.09.
Fleetwood Town - Southend United
2:4
23.09.
Northampton Town - Bradford City
0:1
23.09.
Oxford United - Walsall FC
1:2
23.09.
Peterbor. - Wigan Athletic
3:2
23.09.
Plymouth Argyle - Doncaster Rovers
0:3
23.09.
Rochdale AFC - Gillingham FC
3:0
23.09.
Rotherham United - Oldham Athletic
5:1
23.09.
Scunthorpe United - Portsmouth FC
2:0
23.09.
Shrewsbury Town - Blackburn Rovers
1:1
23.09.
Accrington - Cheltenham Town
1:1
23.09.
Barnet FC - Crawley Town
1:2
23.09.
Colchester United - Wycombe
1:2
23.09.
Coventry City - Exeter City
2:0
23.09.
Crewe Alexandra - Carlisle United
0:5
23.09.
Luton Town - Chesterfield FC
1:0
23.09.
Mansfield Town - Cambridge United
2:1
23.09.
Newport County - Grimsby Town
1:0
23.09.
Notts County - Lincoln City
4:1
23.09.
Stevenage FC - Morecambe FC
2:1
23.09.
Yeovil Town - Port Vale
1:1
23.09.
AFC Fylde - Woking FC
1:2
23.09.
Aldershot Town - Leyton Orient
2:2
23.09.
Boreham Wood - Ebbsfleet United
0:1
23.09.
Chester FC - Maidenhead United
2:0
23.09.
Halifax Town - Bromley FC
2:1
23.09.
Guiseley AFC - Dover Athletic
1:1
23.09.
Hartlepool United - Eastleigh FC
1:2
23.09.
Maidstone United - Gateshead FC
2:2
23.09.
Solihull Moors - Dag & Red
2:2
23.09.
Sutton United - Barrow AFC
3:2
23.09.
Torquay United - Macclesfield Town
0:1
23.09.
Tranmere Rovers - Wrexham FC
0:1
Kompletní výsledky
23.09.
Atlético Madrid - Sevilla FC
2:0
23.09.
Deportivo Alavés - Real Madrid
1:2
23.09.
Málaga CF - Athletic Bilbao
3:3
23.09.
Girona FC - FC Barcelona
0:3
12:00
Espanyol Barcelona - La Coruña
info
16:15
Getafe CF - Villarreal CF
info
18:30
SD Eibar - Celta Vigo
info
18:30
UD Las Palmas - CD Leganés
info
20:45
Real Sociedad - Valencia CF
info
25.09.
Real Betis - Levante UD
info
23.09.
Reus Deportiu - CA Osasuna
0:0
23.09.
Sporting Gijón - Lorca FC
1:0
23.09.
Granada CF - Córdoba CF
3:1
23.09.
CD Tenerife - AD Alcorcón
4:0
12:00
SD Huesca - Real Valladolid
info
16:00
Rayo Vallecano - CD Leonesa
info
18:00
Albacete Balompié - Real Oviedo
info
20:00
Cádiz CF - CD Numancia
info
20:30
Real Zaragoza - Gimnástic
info
25.09.
FC Barcelona B - CD Lugo
info
23.09.
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
2:1
12:00
Atlético Madrid B - CCD Cerceda
info
12:00
Unión Adarve - CD Toledo
info
16:30
CDA Navalcarnero - RM Castilla
info
17:00
Pontevedra CF - S.S. Reyes
info
17:00
Deportivo La Coruña B - Coruxo FC
info
18:00
SD Ponferradina - Real Valladolid B
info
18:00
CD Guijuelo - Racing Ferrol
info
18:30
Talavera CF - Rayo Majadahonda
info
20:00
Gimn. Segoviana - CF Fuenlabrada
info
23.09.
Arenas Club de Getxo - Barakaldo CF
1:1
23.09.
Real Sociedad B - Burgos CF
0:1
12:00
Sporting Gijón B - CD Izarra
info
12:00
CA Osasuna B - SD Leioa
info
17:00
Gernika Club - CD Vitoria
info
17:00
Real Unión Club - SD Amorebieta
info
17:00
CD Tudelano - CD Lealtad
info
17:30
CD Mirandés - Athletic Bilbao B
info
18:00
Racing Santander - Peña Sport FC
info
20:00
UD Logroñés - Caudal Deportivo
info
23.09.
Valencia CF B - Ontinyent CF
2:2
12:00
UE Olot - Peña Deportiva
info
12:00
Elche CF - Atlético Baleares
info
12:00
RCD Mallorca - UE Llagostera
info
12:00
SD Formentera - CD Alcoyano
info
12:00
Villarreal CF B - UE Cornellà
info
12:00
CD Ebro - Hércules CF
info
17:00
CE Sabadell FC - CF Peralada
info
18:00
Lleida Esportiu - Saguntino
info
19:00
Badalona CF - Real Zaragoza B
info
11:30
Córdoba CF B - Jumilla CF
info
12:00
UD Melilla - Real Betis B
info
12:00
UD Marbella - UD Las Palmas B
info
17:30
UCAM Murcia - CD Badajoz
info
18:00
CF Villanovense - Real Murcia
info
18:00
Mérida AD - FC Cartagena
info
18:30
Écija Balompié - Extremadura UD
info
18:30
Recreativo Huelva - Real Linense
info
18:30
CP Ejido - Lorca Deportiva
info
19:00
CD San Fernando - Granada CF B
info
Kompletní výsledky
23.09.
AS Řím - Udinese Calcio
3:1
23.09.
SPAL 2013 - SSC Neapol
2:3
23.09.
Juventus FC - Turín FC
4:0
12:30
UC Sampdoria - AC Milán
info
15:00
FC Crotone - Benevento Calcio
info
15:00
Cagliari Calcio - Chievo Verona
info
15:00
Inter Milán - Janov CFC
info
15:00
Hellas Verona - SS Lazio
info
18:00
US Sassuolo - Bologna FC
info
20:45
ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo
info
23.09.
FC Bari 1908 - Ternana Calcio
3:0
23.09.
Brescia Calcio - US Foggia
2:2
23.09.
US Cremonese - Delfino Pescara
0:0
23.09.
Empoli FC - AS Cittadella
0:1
23.09.
Novara Calcio - US Avellino
1:2
23.09.
Perugia Calcio - Frosinone
1:0
23.09.
Salernitana Calcio - Spezia Calcio
2:0
23.09.
Virtus Entella - Carpi FC
0:0
23.09.
Venezia FC - Parma Calcio
0:1
17:30
AC Cesena - Ascoli Calcio
info
25.09.
Città di Palermo - US Pro Vercelli
info
16:30
AC Cuneo - Pisa Calcio
info
16:30
AC Monza Brianza - Carrarese Calcio
info
16:30
Olbia Calcio - US Pontedera
info
16:30
Piacenza Calcio - Arzachena Calcio
info
16:30
AC Siena - Alessandria Calcio
info
16:30
AS Viterbese - Giana Erminio
info
20:30
AC Arezzo - AS Lucchese Libertas
info
20:30
AS Livorno - AC Pistoiese
info
20:30
AC Prato - US Gavorrano
info
14:30
UC AlbinoLeffe - AS Gubbio
info
14:30
Pordenone Calcio - Teramo Calcio
info
14:30
Südtirol - Bassano Virtus
info
14:30
Vicenza Calcio - AC FeralpiSalò
info
16:30
Sambenedettese - Calcio Padova
info
18:30
AC Mestre - US Triestina
info
18:30
Ravenna Calcio - Modena FC
info
18:30
AC Renate - AC Reggiana
info
18:30
Santarcangelo Calcio - US Fermana
info
23.09.
US Siracusa - Cosenza Calcio
4:2
23.09.
Bisceglie Calcio - Sicula Leonzio
1:1
23.09.
US Casertana - USD Akragas
0:1
23.09.
Fondi Calcio - Reggina Calcio
0:1
23.09.
Rende Calcio - Virtus Francavilla
0:1
23.09.
Calcio Catania - Fidelis Andria
1:0
23.09.
FC Catanzaro - US Lecce
1:3
23.09.
Liberty Monopoli - FC Matera
2:0
23.09.
Paganese Calcio - SS Juve Stabia
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
RB Lipsko - Eintracht Frankfurt
2:1
23.09.
TSG Hoffenheim - Schalke 04
2:0
23.09.
Werder Brémy - SC Freiburg
0:0
23.09.
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
1:0
23.09.
VfB Stuttgart - FC Augsburg
0:0
23.09.
Dortmund - Mönchengladbach
6:1
15:30
Hannover 96 - 1. FC Köln
info
18:00
Bayer Leverkusen - Hamburger SV
info
23.09.
FC St. Pauli - Düsseldorf
1:2
23.09.
A. Bielefeld - 1. FC Heidenheim
1:1
23.09.
Jahn Regensburg - Braunschweig
2:1
13:30
Greuther Fürth - 1. FC Norimberk
info
13:30
SV Darmstadt - Dynamo Drážďany
info
13:30
VfL Bochum - FC Ingolstadt 04
info
25.09.
Union Berlín - Kaiserslautern
info
23.09.
VfL Osnabrück - Würzburger K.
1:1
23.09.
Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
2:0
23.09.
FSV Zwickau - Werder Brémy II
1:0
23.09.
Hallescher FC - Chemnitzer FC
0:3
23.09.
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
0:3
23.09.
Wehen Wiesbaden - Großaspach
5:0
23.09.
SpVgg Unterhaching - SV Meppen
4:0
14:00
VfR Aalen - 1. FC Magdeburg
info
14:00
Karlsruher SC - Rot-Weiß Erfurt
info
23.09.
Hamburger SV II - FC St. Pauli II
3:1
23.09.
VfL Wolfsburg II - TSV Havelse
2:0
23.09.
Eutin 08 - Hannover 96 II
1:1
23.09.
VfV Borussia Hildesheim - SW Rehden
1:1
14:00
Norderstedt - Braunschweig II
info
15:00
SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg
info
15:00
Egestorf/Langreder - Altona
info
23.09.
Berlín AK 07 - Energie Cottbus
0:1
13:30
Germania Halberstadt - VfB Auerbach
info
13:30
ZFC Meuselwitz - Chemie Lipsko
info
13:30
Fürstenwalde - BFC Viktoria 1889
info
23.09.
SC Verl - Bonner SC
3:1
23.09.
Westf. Rhynern - FC Wegberg-Beeck
1:4
23.09.
SG Wattenscheid - Wiedenbrück
0:1
23.09.
TUS Erndtebrück - Düsseldorf II
1:3
23.09.
Viktoria Köln - KFC Uerdingen
0:0
23.09.
SV Rödinghausen - 1. FC Köln II
6:0
23.09.
M'gladbach II - Rot-Weiß Essen
1:1
15:00
Alemannia Aachen - Wuppertaler SV
info
23.09.
Saarbrück. - Astoria Walldorf
2:2
23.09.
Hessen Kassel - SV Elversberg
1:4
23.09.
SSV Ulm 1846 - Röch. Völklingen
2:0
23.09.
TSV Steinbach - SC Freiburg II
1:0
14:00
VfB Stuttgart II - Wormatia Worms
info
14:00
TSG Hoffenheim II - S. Kickers
info
25.09.
Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
info
25.09.
SV Waldhof Mannheim - TuS Koblenz
info
23.09.
Bayern Mnichov II - FC Memmingen
1:1
23.09.
FC Unterföhring - TSV Mnichov 1860
0:3
23.09.
VfR Garching - SV Seligenporten
2:1
23.09.
Ingolstadt II - 1. FC Norimberk II
2:1
23.09.
FC Augsburg II - Wacker Burghausen
1:0
23.09.
FC Pipinsried - TSV Buchbach
0:0
23.09.
VfB Eichstätt - TSV 1860 Rosenheim
1:1
25.09.
Greuther Fürth II - FV Illertissen
info
Kompletní výsledky
23.09.
Fastav Zlín - Slavia Praha
1:1
23.09.
Bohemians 1905 - FK Jablonec
0:1
23.09.
Sigma Olomouc - Dukla Praha
3:0
23.09.
Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
0:2
17:00
MFK Karviná - Zbrojovka Brno
info
17:00
Vysočina Jihlava - Baník Ostrava
info
18:00
Sparta Praha - FK Teplice
info
25.09.
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
info
23.09.
FK Pardubice - Viktoria Žižkov
3:1
23.09.
MFK Frýdek-Místek - Olympia Praha
odl.
23.09.
MFK Vítkovice - Fotbal Třinec
2:3
23.09.
SFC Opava - Vlašim
3:1
15:00
Baník Sokolov - Č. Budějovice
info
19:30
1. SC Znojmo FK - MAS Táborsko
info
25.09.
Hradec Králové - 1. FK Příbram
info
23.09.
Slavoj Vyšehrad - MFK Chrudim
0:2
23.09.
Loko Vltavín - FK Králův Dvůr
3:0
23.09.
SK Benešov - SK Zápy
0:1
23.09.
Viktorie Jirny - Polaban Nymburk
1:3
23.09.
FK Dobrovice - SK Převýšov
1:0p
10:15
Jiskra Domažlice - Ústí n. Orl.
info
16:30
FK Štěchovice - Sokol Čížová
info
16:30
Sokol Brozany - FC Písek
info
16:30
Benátky n/J - FK Litoměřicko
info
23.09.
Viktoria Otrokovice - MFK Vyškov
3:3
23.09.
1. HFK Olomouc - SK Líšeň
1:7
23.09.
Jiskra Rýmařov - FK Mohelnice
2:1
23.09.
FC Hlučín - Uh. Brod
1:2
23.09.
Kroměříž - RSM Hodonín
1:3
10:15
Vel. Mez. - Odra Petřkovice
info
10:15
SK Uničov - Spartak Hulín
info
23.09.
Olympie Březová - Aritma Praha
2:1
23.09.
Č. Krumlov - Petřín Plzeň
3:1
23.09.
Mariánské Lázně - SK Jankov
1:0
23.09.
TJ Malše Roudné - SK Doubravka
2:1p
23.09.
FK Hořovicko - SK Rakovník
2:3
23.09.
Spartak Soběslav - TJ Přeštice
4:1
23.09.
MFK Dobříš - SK Klatovy
3:4
10:30
Karlovy Vary - Tatran Sedlčany
info
23.09.
Motorlet Praha - FC Chomutov
2:1
23.09.
SK Kladno - Neratovice-Byškovice
0:3
23.09.
FK Souš - SK Úvaly
2:3
23.09.
SK Český Brod - FC Nový Bor
3:0
23.09.
Slovan Velvary - SK Hrobce
2:0
10:15
Meteor Praha - Česká Lípa
info
16:30
Sokol Houstoň - SS Ostrá
info
16:30
FK Louny - Tatran Rakovník
info
23.09.
Brandýs n. L. - Dvůr Králové
5:1
23.09.
Jiskra Mšeno - Spartak Chrastava
0:3
23.09.
FK Pardubice B - FK Letohrad
5:0
23.09.
Sokol Kratonohy - SK Vysoké Mýto
2:1
23.09.
Sokol Živanice - Čechie Vykáň
4:2
23.09.
MFK Trutnov - Admira Praha
3:7
16:30
FK Čáslav - FK Zbuzany
info
16:30
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
info
23.09.
Žďár n/S - FC Strání
6:0
23.09.
Slovan Bzenec - Slovan Rosice
2:1
23.09.
MSK Břeclav - Ždírec n/D
2:0
15:30
FK Šumperk - Velká Bíteš
info
15:30
AFK Tišnov - Sokol Tasovice
info
15:30
Slavoj TKZ Polná - Havl. Brod
info
15:30
SFK Vrchovina - FK Blansko
info
15:30
HFK Třebíč - FSC Stará Říše
info
23.09.
TJ Nový Jičín - Nové Sady Ol.
odl.
23.09.
SK Hranice - FK Bospor Bohumín
1:2
23.09.
FC Dolní Benešov - FC Brumov
neh.
10:15
SFC Opava B - FC Vsetín
info
10:15
FK Jeseník - MFK Havířov
info
10:15
FC Slavičín - Petrovice
info
15:30
FK Kozlovice - FK Šternberk
info
15:30
Frýdlant n. O. - Sokol Ústí
info
11:00
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
info
11:00
Viktoria Plzeň - Dukla Praha
info
25.09.
Fastav Zlín - Zbrojovka Brno
info
25.09.
Slavia Praha - FK Teplice
info
25.09.
Sigma Olomouc - MFK Karviná
info
25.09.
Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec
info
25.09.
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
25.09.
Č. Budějovice - Slovan Liberec
info
25.09.
FK Jablonec - Bohemians Praha 1905
info
23.09.
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
1:0
23.09.
Slavia Praha - Lokomotiva Brno
11:1
13:00
1. FC Slovácko - Sparta Praha
info
13:30
Hradec Králové - Slovan Liberec
info
Kompletní výsledky
23.09.
FC Nitra - MFK Ružomberok
0:0
23.09.
FK Senica - Spartak Trnava
1:3
23.09.
FC Zlaté Moravce - Podbrezová
1:0
19:00
Michalovce - Dunajská Streda
info
19:00
Tatran Prešov - AS Trenčín
info
19:00
MŠK Žilina - Slovan Bratislava
info
23.09.
Partizán Bardejov - Šamorín
1:3
23.09.
Liptovský Mikuláš - MFK Skalica
1:1
23.09.
L. Zvolen - Slavoj Trebišov
3:0
23.09.
Spišská Nová Ves - KFC Komárno
4:2
23.09.
FK Poprad - Inter Bratislava
1:0
16:00
ŠKF Sereď - Podbrezová B
info
Kompletní výsledky
23.09.
Montpellier HSC - Paris SG
0:0
23.09.
Bordeaux - EA Guingamp
3:1
23.09.
SM Caen - Amiens SC
1:0
23.09.
Olympique Lyon - Dijon FCO
3:3
23.09.
FC Metz - ES Troyes
0:1
15:00
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
17:00
Racing Strasbourg - FC Nantes
info
21:00
Olympique Marseille - Toulouse FC
info
23.09.
FC Lorient - AS Nancy-Lorraine
0:0
25.09.
Clermont Foot - RC Lens
info
23.09.
Grenoble Foot 38 - SO Cholet
0:2
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo Moskva - CSKA Moskva
0:0
23.09.
Spartak Moskva - Anži Mch
2:2
13:00
Ural Sverdlovská oblast - FK Tosno
info
15:30
FK Rostov - Lokomotiv Moskva
info
15:30
FK Ufa - Arsenal Tula
info
18:00
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
info
25.09.
Amkar Perm - SKA Chabarovsk
info
25.09.
Achmat Groznyj - Rubin Kazaň
info
10:00
Luč-Energija - Fakel Voroněž
info
12:00
Krasnojar. - Křídla Sovětů
info
12:00
Sibir Nov. - Dinamo Petrohrad
info
13:00
Rotor Volgograd - Kubaň Krasnodar
info
14:00
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
info
14:00
FK Tambov - Volgar Astrachaň
info
14:00
FK Tjumen - Avangard Kursk
info
15:00
Spartak Moskva II - FK Chimki
info
16:00
Zenit Petrohrad II - Olimpijec NN
info
17:00
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
info
Kompletní výsledky
23.09.
Estoril Praia - GD Chaves
0:2
23.09.
Moreirense FC - Sporting CP
1:1
23.09.
SL Benfica - Paços Ferreira
2:0
17:00
Vitória SC - CS Marítimo
info
17:00
CD Feirense - CF Os Belenenses
info
19:00
CD Tondela - SC Braga
info
21:15
CD Aves - Rio Ave FC
info
25.09.
Vitória FC Setúbal - Boavista FC
info
16:00
UD Vilafranquense - FC Penafiel
info
16:00
CD Condeixa - CD Nacional
info
16:00
SC Coimbrões - FC Famalicão
info
16:00
SC Vila Real - UD Oliveirense
info
16:00
Amarante FC - Varzim SC
info
16:00
FC Vizela - SC Covilhã
info
16:00
Gondomar SC - CD Santa Clara
info
16:00
SC Mirandela - Académica Coimbra
info
16:00
Lusitano FCV - Académico Viseu
info
16:00
Moura AC - Gil Vicente FC
info
16:00
Merelinense FC - Real Sport Clube
info
16:00
Minas de Argozelo - Cova Piedade
info
16:00
GD Sourense - Leixões SC
info
16:00
Sertanense FC - União Madeira
info
16:00
SG Sacavenense - FC Arouca
info
16:00
Águia V. - CF Vasco da Gama
info
16:00
Caldas SC - Olímpico Montijo
info
16:00
FC Pedras Rubras - Anadia FC
info
16:00
CU Idanhense - AR São Martinho
info
16:00
União Torcatense - Lusitano VRSA
info
16:00
FC Felgueiras - Pedras Salgadas
info
16:00
FC Cesarense - Águias do Moradal
info
16:00
SC Espinho - LGC Moncarapachense
info
16:00
Sporting Ideal - CD Almodôvar
info
16:00
SB Castelo Branco - UD Leiria
info
16:00
CD Trofense - SU Sintrense
info
16:00
SC Freamunde - Maria da Fonte
info
16:00
SC Guadalupe - CD Operário
info
16:00
AD Sanjoanense - FC Crato
info
16:00
CF Canelas - GD Resende
info
16:00
CD Pinhalnovense - Leiria Marrazes
info
16:00
CD Fátima - Eléctrico FC
info
16:00
Casa Pia AC - GDR Canaviais
info
16:00
Mortágua FC - União Torreense
info
16:00
Lusitâno GC - CA Pêro Pinheiro
info
16:00
ARC Oleiros - UD Sousense
info
16:00
SC Lourinhanense - GD Gafanha
info
16:00
SC Olhanense - SC Lamego
info
16:00
Amora FC - SC Farense
info
16:00
UD Alta Lisabon - SC Salgueiros
info
16:00
GD Coruchense - Mondinense FC
info
16:00
SC Esmoriz - Vilaverdense FC
info
16:00
AD Oliveirense - CD Mafra
info
16:00
GD Bragança - CD Alcains
info
16:00
SC Praiense - Louletano DC
info
16:00
AC Marinhense - Clube Oriental
info
Kompletní výsledky
23.09.
Rangers FC - Celtic FC
0:2
23.09.
Kilmarnock FC - Dundee FC
1:1
23.09.
Ross County - Hibernian FC
0:1
23.09.
St. Johnstone FC - Hamilton
2:1
23.09.
Partick Thistle - Hearts
1:1
13:15
Motherwell FC - Aberdeen FC
info
23.09.
Brechin City - Dunfermline Athletic
0:3
23.09.
Dumbarton FC - Inverness CT
2:1
23.09.
Dundee United - Greenock Morton
2:1
23.09.
Falkirk FC - Livingston FC
0:2
17:10
St. Mirren FC - Queen S.
info
23.09.
Alloa Athletic - Albion Rovers
2:5
23.09.
East Fife FC - Forfar Athletic
3:0
23.09.
Queen's Park FC - Ayr United
0:2
23.09.
Raith Rovers - Airdrieonians FC
2:0
23.09.
Stranraer FC - Arbroath FC
2:6
23.09.
Clyde FC - Cowdenbeath FC
1:1
23.09.
Edinburgh City - Peterhead FC
0:3
23.09.
Elgin City - Montrose FC
3:0
23.09.
Stenhousemuir FC - Berwick Rangers
3:0
23.09.
Stirling Albion - Annan Athletic
3:2
Kompletní výsledky
23.09.
Willem II - SC Heerenveen
1:2
23.09.
Feyenoord Rotterdam - NAC Breda
0:2
23.09.
Heracles Almelo - Roda JC
2:1
23.09.
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
1:0
12:30
FC Utrecht - PSV Eindhoven
info
14:30
AFC Ajax - SBV Vitesse
info
14:30
VVV Venlo - PEC Zwolle
info
14:30
FC Groningen - FC Twente
info
16:45
AZ Alkmaar - SBV Excelsior
info
25.09.
Jong PSV Eindhoven - NEC Nijmegen
info
25.09.
Jong AFC Ajax - SC Telstar
info
Kompletní výsledky
23.09.
KRC Genk - KV Oostende
1:1
23.09.
Excel Mouscron - KAS Eupen
3:2
23.09.
KV Mechelen - Sint-Truidense VV
2:0
23.09.
Waasland-Beveren - RSC Anderlecht
1:2
14:30
KAA Gent - SV Zulte Waregem
info
18:00
Royal Charleroi SC - Club Bruggy
info
20:00
Standard Lutych - KSC Lokeren
info
23.09.
Cercle Bruggy - AFC Tubize
4:0
23.09.
Lierse SK - RU Saint-Gilloise
2:1
16:00
OH Leuven - Beerschot Wilrijk
info
20:00
KVC Westerlo - KSV Roeselare
info
Kompletní výsledky
23.09.
Konyaspor - Akhisar B.
2:0
23.09.
G'birliği - Istanbul B.
1:0
23.09.
Fenerbahçe SK - Beşiktaş JK
2:1
13:00
Karabükspor - Yeni Malatyaspor
info
13:00
Sivasspor - Göztepe SK
info
15:30
Kasimpaşa SK - Kayserispor
info
18:30
Bursaspor - Galatasaray SK
info
25.09.
Antalyaspor - Osmanlispor
info
23.09.
Altinordu SK - Gaziantepspor
3:0
23.09.
Manisaspor - Istanbulspor
1:2
15:00
Erzurum BB - Boluspor
info
15:00
Giresunspor - Elaziğspor
info
18:00
MKE Ankaragücü - Samsunspor
info
18:00
Gaz. Gaziantep - Eskişehirspor
info
25.09.
Ümraniyespor - Denizlispor
info
25.09.
Balikesirspor - Çaykur Rizespor
info
25.09.
Adana Demirspor - Adanaspor
info
Kompletní výsledky
23.09.
Apollon Smyrnis - Platanias Chanion
0:1
23.09.
Atromitos FC - PAS Lamia 1964
3:0
23.09.
Panetolikos FC - Panathinaikos FC
2:0
15:00
PAOK Soluň - PAS Giannina FC
info
17:15
AO Kerkyra - APO Levadiakos
info
17:15
Panionios FC - AE Larisa
info
19:30
AEK Atény - Olympiakos Pireus
info
25.09.
Xanthi FC - Asteras Tripolis
info
Kompletní výsledky
23.09.
Rapid Vídeň - Wolfsberger AC
4:2
23.09.
LASK Linz - SV Mattersburg
2:2
23.09.
SK Sturm Graz - SCR Altach
0:0
23.09.
SKN Sankt Pölten - Admira
1:1
16:30
Red Bull Salzburg - Austria Vídeň
info
Kompletní výsledky
23.09.
FC Basilej - FC Curych
1:0
23.09.
FC Luzern - Lausanne Sport
2:3
16:00
FC Lugano - Grasshopper Curych
info
16:00
FC Sion - BSC Young Boys
info
16:00
FC St. Gallen - FC Thun
info
23.09.
FC Aarau - FC Rapperswil-Jona
0:0
16:00
Servette Ženeva - FC Wohlen
info
16:00
FC Winterthur - Neuchâtel Xamax
info
16:00
FC Vaduz - FC Chiasso
info
25.09.
FC Wil - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
23.09.
Zirka K. - Šachtar Doněck
2:4
23.09.
Dynamo Kyjev - Veres Rivne
0:0
13:00
Stal Kamjanske - Olimpik Doněck
info
16:00
Illičivec - PFK Oleksandrija
info
18:30
Karpaty Lvov - Černomorec Oděsa
info
18:30
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
info
Kompletní výsledky
23.09.
Nieciecza - Lechia Gdańsk
2:1
23.09.
Pogoń S. - Górnik Zabrze
1:2
23.09.
Korona Kielce - Wisła Kraków
2:1
15:30
Zagłębie Lubin - S. Nowy Sącz
info
18:00
Jagiellonia - Legia Varšava
info
25.09.
KS Cracovia - Wisła Płock
info
23.09.
Odra Opole - Stal Mielec
1:0
23.09.
Niepołomice - Stomil Olsztyn
3:1
23.09.
Górnik Łęczna - GKS Tychy
1:0
23.09.
Raków Czę. - Bytovia Bytów
3:1
23.09.
Chojnice - Olimpia Grudziądz
0:0
23.09.
Sosnowiec - Wigry Suwałki
0:1
23.09.
Miedź Legnica - Podbeskidzie
0:2
16:00
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
info
Kompletní výsledky
23.09.
Concordia Chiajna - Sepsi OSK
2:1
14:00
Juventus Buk. - Gaz Metan Mediaş
info
16:30
CSM Poli Iaşi - Poli Temešvár
info
19:30
FCSB - Dinamo Bukurešť
info
25.09.
FC Botoşani - Viitorul Constanţa
info
25.09.
Astra Giurgiu - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
23.09.
Vasas Budapešť - Haladás
0:0n
23.09.
Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK
2:0
23.09.
Paksi SE - Balmazújváros Sport
1:0
23.09.
Debreceni VSC - Puskás FC
3:0
23.09.
Mezőkövesdi SE - Újpest FC
2:4
23.09.
Videoton FC - Honvéd Budapešť
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
HNK Cibalia - Inter Zaprešić
1:2
23.09.
Slaven Belupo - NK Rijeka
1:1
17:00
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
info
19:00
Hajduk Split - Lokomotiva Záhřeb
info
25.09.
NK Rudeš - NK Osijek
info
Kompletní výsledky
15:00
FK Zemun - Spartak Subotica
info
17:00
FK Crvena Zvezda - Vojvodina
info
19:00
Napredak Kruševac - Mačva Šabac
info
19:00
Mladost Lučani - FK Voždovac
info
19:00
Radnički Niš - Javor Ivanjica
info
19:00
FK Rad - FK Partizan
info
19:00
FK Čukarički - Borac Čačak
info
19:00
Radnik Surdulica - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
23.09.
Triglav Kranj - NK Ankaran
1:3
23.09.
ND Gorica - NK Krško
2:1
23.09.
NK Celje - Olimpija Lublaň
0:0
18:45
NK Domžale - Rudar Velenje
info
Kompletní výsledky
23.09.
Slavia Sofia - Vitoša Bistrica
4:0
23.09.
Pirin Blagoevgrad - Vereja SZ
1:2
23.09.
Černo More Varna - Etar
0:0
16:30
Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
info
19:00
Septemvri Sofia - Ludogorec Razgrad
info
25.09.
Beroe Stara Zagora - Levski Sofia
info
Kompletní výsledky
23.09.
AC Horsens - FC Helsingør
2:0
23.09.
FC Kodaň - Silkeborg IF
4:0
14:00
Aalborg BK - Lyngby BK
info
16:00
Odense Boldklub - Randers FC
info
18:00
Hobro IK - Brøndby IF
info
25.09.
AGF Aarhus - FC Midtjylland
info
13:00
Esbjerg fB - HB Køge
info
13:00
Viborg FF - FC Roskilde
info
13:00
Vendsyssel FF - Nykøbing FC
info
13:00
FC Fredericia - Brabrand IF
info
13:00
Thisted FC - Vejle Boldklub
info
13:00
Fremad Amager - Skive IK
info
Kompletní výsledky
23.09.
Halmstads BK - IFK Norrköping
2:1
15:00
Kalmar FF - Östersunds FK
info
15:00
Djurgårdens IF - Hammarby IF
info
17:30
J-Södra - GIF Sundsvall
info
17:30
BK Häcken - AIK Solna
info
25.09.
AFC Eskilstuna - IFK Göteborg
info
25.09.
IK Sirius - Örebro SK
info
25.09.
Malmö FF - IF Elfsborg
info
23.09.
Degerfors IF - IK Frej
3:1
23.09.
Bromma - Åtvidabergs FF
3:1
23.09.
Varbergs BoIS - Dalkurd FF
1:0
15:00
Norrby IF - Östers IF
info
15:00
Syrianska FC - Gefle IF
info
17:00
Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
info
25.09.
IFK Värnamo - GAIS Göteborg
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Haugesund - Viking FK
2:1
18:00
Aalesunds FK - Sogndal Fotball
info
18:00
Kristiansund BK - Stabaek Fotball
info
18:00
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
18:00
Molde FK - Sandefjord Fotball
info
18:00
Strømsgodset IF - Tromsø IL
info
20:00
Vålerenga IF - SK Brann
info
25.09.
Sarpsborg 08 FF - Odds BK
info
15:00
Elverum Fotball - FK Arendal
info
15:00
Florø SK - Ranheim Fotball
info
15:00
Tromsdalen UIL - FK Jerv
info
15:00
IK Start - Levanger FK
info
18:00
Kongsvinger IL - Fredrikstad FK
info
18:00
Mjøndalen IF - Åsane Fotball
info
18:00
Sandnes Ulf - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
14:00
PS Kemi Kings - VPS Vaasa
info
17:30
FC Lahti - RoPS Rovaniemi
info
17:30
KuPS Kuopio - HIFK Helsinky
info
25.09.
JJK Jyväskylä - Inter Turku
info
23.09.
SJK Seinäjoki - HJK Helsinky
0:1
16:00
Ekenäs IF - IF Gnistan
info
Kompletní výsledky
23.09.
Omonia Nikósie - Alki Oroklini
2:2
23.09.
AEL Limassol - Apollon Limassol
1:1
23.09.
Nea Salamis FC - AEK Larnaka
1:0
17:00
Olympiakos Nikósie - Pafos FC
info
17:00
Ermis Aradippou - Ethnikos Achnas
info
25.09.
Anorthosis - Doxa Katokopia
info
Kompletní výsledky
23.09.
Hapoel Acre - Bnei Yehuda Tel-Aviv
1:1
23.09.
Hapoel Ra'anana - Hapoel Ashkelon
0:3
23.09.
FC Ashdod - Maccabi Netanya
0:3
23.09.
Hapoel Haifa - Hapoel Beer-Sheva
1:1
18:00
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
20:00
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
25.09.
Beitar Jeruzalém - Kiryat Shmona
info
Kompletní výsledky
25.09.
Cork City - Dundalk FC
info
25.09.
St. Pat's - Shamrock Rovers
info
Kompletní výsledky
23.09.
Glenavon FC - Ards FC
3:0
23.09.
Ballinamallard - Ballymena United
1:3
23.09.
Carrick Rangers - Cliftonville FC
1:2
23.09.
Crusaders FC - Dungannon Swifts
1:1
23.09.
Glentoran FC - Coleraine FC
0:0
23.09.
Ards Rangers - Iveagh United
9:0
Kompletní výsledky
23.09.
Connah's Quay FC - Cardiff MU
1:0
23.09.
Prestatyn Town - Newtown AFC
0:0
23.09.
Aberystwyth Town - Bangor City
2:3
Kompletní výsledky
23.09.
BATE Borisov - FK Sluck
6:0
23.09.
Šachtër Soligorsk - Isloč Minsk
4:0
14:00
Slavia Mozyr - Krumkačy Minsk
info
15:00
FK Minsk - FK Vitebsk
info
16:00
FK Gorodeja - Naftan Novopolock
info
17:00
Neman Grodno - Torpedo Žodino
info
Kompletní výsledky
15:00
Stumbras Kaunas - Žalgiris Vilnius
info
Kompletní výsledky
23.09.
Rīgas Futbola skola - SK Babīte
neh.
13:00
FK Spartaks - METTA/LU
info
15:00
FK Ventspils - Riga FC
info
25.09.
FK Liepāja - FK Jelgava
info
Kompletní výsledky
23.09.
Levadia Tallinn - Tammeka Tartu
3:1
23.09.
Paide Linnam. - Tulevik V.
4:2
23.09.
Nõmme Kalju - Vaprus Pärnu
6:0
23.09.
Sillamäe Kalev - Flora Tallinn
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo-Auto - Petrocub Hîncești
1:0
23.09.
Sfîntul G. - Zimbru Kišiněv
0:0
23.09.
Sheriff Tiraspol - Dacia Kišiněv
6:3
15:30
Speranţa Nisporeni - Spicul Ch.
info
15:30
Milsami Orhei - Zaria Bălţi
info
Kompletní výsledky
23.09.
Čelik Zenica - GOŠK Gabela
2:0
23.09.
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
1:4
23.09.
Zrinjski Mostar - Mladost D.-K.
2:0
23.09.
Sloboda Tuzla - Željezničar
1:0
15:30
Krupa na Vrbasu - Borac Banja Luka
info
19:00
Široki Brijeg - NK Vitez
info
Kompletní výsledky
16:00
Stjarnan FC - Valur Reykjavík
info
16:00
Fjölnir Reykjavík - KR Reykjavík
info
16:00
Breidablik UBK - ÍBV Vestm.
info
16:00
KA Akureyri - Grindavík
info
16:00
Víkingur Reykjavík - ÍA Akranes
info
16:00
Víkingur Ó. - FH Hafnarfjördur
info
Kompletní výsledky
23.09.
KS Lushnja - KF Kamza
0:0
23.09.
Luftëtari - Vllaznia Skadar
0:0
23.09.
Skënderbeu - Partizani Tirana
2:0
14:00
FK Kukësi - KF Laçi
info
17:00
Teuta Durrës - Flamurtari Vlora
info
Kompletní výsledky
23.09.
Gandzasar Kapan - Pyunik Jerevan
3:1
Kompletní výsledky
23.09.
Säbail FK - FK Käpäz
1:0
23.09.
Zirä FK - Inter Baku
1:1
17:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
info
Kompletní výsledky
23.09.
Lokomotivi Tbilisi - Chikhura
3:0
23.09.
Dila Gori - FC Samtredia
2:1
18:30
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
23.09.
FC Astana - FK Taraz
2:0
11:00
FK Aktobe - Kaisar Kyzylorda
info
11:00
Ordabasy Šymkent - Irtyš Pavlodar
info
11:00
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
11:00
FK Akžajyk - Šachtër Karagandy
info
11:00
Okžetpes Kokšetau - FK Atyrau
info
Kompletní výsledky
23.09.
Lija Athletic - Sliema Wanderers
0:2
23.09.
Tarxien Rainbows - Senglea
1:1
23.09.
Birkirkara FC - Naxxar Lions
3:2
23.09.
Hamrun Spartans - Floriana FC
0:1
18:00
St. Andrews FC - Gzira United
info
20:00
Balzan Youths - Valletta FC
info
Kompletní výsledky
16:00
07 Vestur - B36 Tórshavn
info
16:00
EB/Streymur - Skála IF
info
16:00
ÍF Fuglafjørdur - NSÍ Runavík
info
16:00
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
info
16:00
Víkingur Gøta - TB Tvøroyri
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Santa Coloma - UE Santa Coloma
info
14:00
UE Engordany - FC Encamp
info
16:00
FC Lusitanos - UE Sant Julià
info
18:00
Inter E. - Penya Encarnada
info
Kompletní výsledky
23.09.
SS Murata - FC Fiorentino
1:2
23.09.
SP Cailungo - SS Folgore
0:0
23.09.
SP Tre Penne - SP La Fiorita
1:3
23.09.
AC Libertas - SS Virtus
2:0
15:00
SP Cosmos - SS San Giovanni
info
15:00
SS Pennarossa - AC Juvenes
info
15:00
SP Domagnano - SC Faetano
info
Kompletní výsledky
23.09.
KF Llapi - KF Vëllaznimi
2:0
23.09.
KF Gjilani - KF Priština
0:0
23.09.
KF Drenica - KF Flamurtari
4:1
23.09.
Besa Pejë - KF Liria
2:0
16:00
KF Feronikeli - KF Trepça '89
info
16:00
Vllaznia Pozheran - KF Drita
info
Kompletní výsledky
07:30
Fotbal (Ligue 1, 7. kolo Montpellier - Paris Saint-Germain)
08:00
Premier League (West Ham - Tottenham)
08:00
Leicester City FC - Liverpool FC (Záznam fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru (Carabao Cup))
Kompletní TV program
 
 
VČERA, 13:12
Další videa
Anketa
Komu věříte nejvíce na postup ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Kolik branek ve své první sezoně v Ligue 1 nasází Neymar?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!