Tipy a analýzy

 

Tipy Petra Švancary

Ve velikonočním dílu Tipů osobnosti tipuje útočník Příbrami Petr Švancara. Role soupeře se ujal člen redakce EuroFotbal.cz Adam Tkadlec. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo tipovací soutěže.  
DNES | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra Milana Fukala

V sedmém jarním pokračování rubriky Tipy osobnosti triumfoval bývalý český reprezentant Milan Fukal, který těsně - o půl bodu - porazil vítěze čtenářské tipovačky s přezdívkou Fenix. Připravili jsme pro vás i výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
15.04. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Milana Fukala

V dalším jarním pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje bývalý fotbalista Jablonce a Sparty Milan Fukal. Role soupeře se zhostil vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Fenix. Pro čtenáře jsme připravili nový tříkolový cyklus tipovací soutěže.  
11.04. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Zdeněk Zlámal remizoval 5:5

Šestý jarní díl rubriky Tipy osobnosti přinesl dělbu bodů, když brankář Zdeněk Zlámal a redaktor EuroFotbalu Petr Vaněček měli po pěti správných tipech. Pro čtenáře jsme přichystali i konečné výsledky tříkolového cyklu tipovací soutěže.  
08.04. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Zdeňka Zlámala

V dalším jarním pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje brankář Sigmy Olomouc Zdeněk Zlámal. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbal.cz Petr Vaněček. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
04.04. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Libor Bouček vyhrál 5:4

V pátém jarním kole tipovačky se z vítězství radoval televizní a rozhlasový moderátor Libor Bouček, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Patrika Sandeva 5:4. Pro čtenáře jsme přichystali i výsledky druhého kola tipovací soutěže plus průběžné pořadí po dvou kolech.  
01.04. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Libora Boučka

V dalším jarním pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje populární televizní a rozhlasový moderátor Libor Bouček. Jeho soupeřem bude redaktor EuroFotbal.cz Patrik Sandev. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo tipovací soutěže.  
28.03. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Petr Novotný prohrál 1:3

Sázka na remízy čtenářovi s přezdívkou Verdad verdadera vyšla. Z osmi tipovaných nul mu vyšly celkem tři a to mu stačilo k výhře nad bavičem a moderátorem Petrem Novotným, který vydoloval pouze jeden bod. Pro čtenáře jsme připravili výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
26.03. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Petra Novotného

V dalším jarním pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje známý bavič a moderátor Petr Novotný. Jeho soupeřem bude vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Verdad verdadera. Pro čtenáře jsme připravili další tříkolový cyklus tipovací soutěže.  
21.03. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Prohra Luboše Kaloudy

Ve třetím jarním kole tipovačky se oběma aktérům vůbec nedařilo. Našemu redaktorovi Martinu Lavickému stačilo jen dva a půl bodu k vítězství nad hráčem Dukly Lubošem Kaloudou, ten získal pouze jeden bod. Pro čtenáře jsme přichystali i konečné výsledky tříkolového cyklu tipovací soutěže.  
18.03. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Luboše Kaloudy

Ve třetí jarní části rubriky Tipy osobnosti tipuje záložník prvoligové Dukly Praha Luboš Kalouda. Jeho soupeřem bude redaktor EuroFotbal.cz Martin Lavický. Pro čtenáře jsme připravili třetí kolo tipovací soutěže.  
14.03. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Remíza pro Martina Lejsala

Ve druhém jarním kole tipovačky se konala divoká bodová přestřelka mezi brankářem Martinem Lejsalem a redaktorem EuroFotbalu Ondřejem Pražákem. Ta vyústila v dělbu bodů, oba si totiž připsali po pěti úspěšných trefách.  
11.03. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Martina Lejsala

Do druhého jarního dílu rubriky Tipy osobnosti jsme pozvali fotbalového brankáře Martina Lejsala, jenž je momentálně bez angažmá. Role soupeře se zhostí náš redaktor Ondřej Pražák. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo tipovací soutěže.  
07.03. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Těsná prohra Adama Varadiho

V úvodním jarním kole tipovačky se z vítězství radoval čtenář s přezdívkou Steven-G poté, co těsně zdolal fotbalového útočníka Sigmy Olomouc Adama Varadiho 4:3. Pro čtenáře jsme připravili výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
04.03. | Tipy a analýzy |
 

Tipy Adama Varadiho

Zimní pauza rubriky Tipy osobnosti skončila a začíná její jarní část. Do tohoto dílu jsme si pozvali olomouckého útočníka Adama Varadiho. Role soupeře se ujal vítěz čtenářské tipovačky Steven-G. Pro čtenáře jsme připravili první kolo tipovací soutěže.  
28.02. | Tipy a analýzy |
22:36 Akpa Akpro i nadále za Toulouse
Jean Daniel Akpa Akpro si protáhne své působení v Toulouse, 21letý záložník s francouzským klubem prodloužil smlouvu do června 2017. (lequipe.fr)
22:23 Ligue 1 - výsledek
Výsledek dnešního utkání francouzské ligy: Saint-Étienne - Rennes 0:0.
22:20 Primera División - výsledek
Výsledek dnešního zápasů španělské ligy: Atlético Madrid - Elche 2:0 (72. Miranda, 90. Costa z penalty).
22:06 Gambrinus liga - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Jihlava - Bohemians 1905 1:1 (15. Masopust - 39. Lietava).
22:04 Coutadeur o víkendu hrát nebude
Lorientu bude v souboji s Montpellierem chybět Mathieu Coutadeur, záložník francouzského klubu má zraněný stehenní sval. (lequipe.fr)
21:39 Konrad pokračuje v FSV Frankfurt
Manuel Konrad bude i v dalších letech oblékat dres FSV Frankfurt, německý záložník s druholigovým klubem prodloužil smlouvu do června 2018. (bundesliga.de)
21:15 Montaño zůstává na marodce Montpellieru
Victor Montaño přijde o pátý zápas v řadě, útočník Montpellieru ještě nedoléčil svalové zranění a vynechá i zápas s Lorientem. (lequipe.fr)
20:53 Muntari je znovu k dispozici
V nominaci AC Milán na zápas s Livornem je i Sulley Muntari, ghanský záložník po necelých třech týdnech doléčil zraněné lýtko. (football-italia.net)
20:40 Nejistý start Keržakova proti Machačkale
Na dnešním tréninku Zenitu Petrohrad chyběl Aleksandr Keržakov, ruský útočník má zdravotní problémy a je ohrožen jeho start v zápase s Machačkalou. (sport-express.ru)
20:16 Murillo zřejmě vynechá zápas se Sevillou
Jeison Murillo s velkou pravděpodobností přijde o utkání španělské ligy se Sevillou. Obránce Granady si před týdnem z duelu s Barcelonou odnesl zraněné koleno a tento týden ještě netrénoval. (marca.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
19.04.
Turbine Potsdam - VfL Wolfsburg
info
19.04.
Birmingham City - Tyresö FF
info
Kompletní výsledky
17.04.
CA Lanús - Santos Laguna
2:1
17.04.
Club León - Club Bolívar
2:2
17.04.
Cruzeiro EC - Cerro Porteño
1:1
02:15
The Strongest - Defensor
2:0
Kompletní výsledky
19.04.
Tottenham Hotspur - Fulham FC
info
19.04.
Cardiff City - Stoke City
info
19.04.
Newcastle United - Swansea City
info
19.04.
West Ham United - Crystal Palace
info
19.04.
Aston Villa - Southampton FC
info
19.04.
Chelsea FC - Sunderland AFC
info
16:00
AFC Bournemouth - Sheff. Wed
2:4
16:00
Wigan Athletic - Reading FC
3:0
16:00
Charlton - Bolton Wanderers
0:0
16:00
Blackburn Rovers - Yeovil Town
0:0
16:00
Huddersfield Town - Brighton
1:1
18:15
Blackpool FC - Burnley FC
0:1
20:30
Doncaster Rovers - Derby County
0:2
19.04.
Leicester City - Q. P. R.
info
19.04.
Barnsley FC - Leeds United
info
19.04.
Middlesbrough FC - Millwall FC
info
19.04.
Nottingham Forest - Birmingham City
info
19.04.
Watford FC - Ipswich Town
info
16:00
Brentford FC - Preston North End
1:0
16:00
Colchester United - Oldham Athletic
0:1
16:00
Port Vale - Milton Keynes Dons
1:0
16:00
Coventry City - Swindon Town
1:2
16:00
Gillingham FC - Tranmere Rovers
2:0
16:00
Carlisle United - Walsall FC
1:1
16:00
Wolverham. - Rotherham United
6:4
16:00
Crawley Town - Leyton Orient
2:1
16:00
Bristol City - Notts County
2:1
16:00
Shrewsbury Town - Crewe Alexandra
1:3
20:45
Sheffield United - Stevenage FC
1:0
20:45
Bradford City - Peterborough United
1:0
16:00
Cheltenham Town - Fleetwood Town
1:2
16:00
Accrington Stanley - Mansfield Town
1:1
16:00
Bury FC - Plymouth Argyle
4:0
16:00
Oxford United - York City
0:1
16:00
Wycombe - Northampton Town
1:1
16:00
Torquay United - Dag & Red
0:1
16:00
Rochdale AFC - Southend United
0:3
16:00
Morecambe FC - Scunthorpe United
1:1
16:00
AFC Wimbledon - Newport County
2:2
16:00
Chesterfield FC - Exeter City
1:1
19.04.
Burton Albion - Hartlepool United
info
19.04.
Portsmouth FC - Bristol Rovers
info
16:00
Gateshead FC - Southport FC
2:2
16:00
Lincoln City - Cambridge United
1:0
16:00
Hyde FC - Kidderminster Harriers
1:3
16:00
Braintree Town - Dartford FC
1:0
16:00
Alfreton Town - Grimsby Town
3:3
16:00
Aldershot Town - Salisbury City
3:2
20:45
Tamworth FC - Hereford United
1:0
19.04.
Chester City - Wrexham FC
info
19.04.
Welling United - Luton Town
info
19.04.
Nuneaton Town - Barnet FC
info
19.04.
Forest Green Rovers - Woking FC
info
19.04.
Halifax Town - Macclesfield Town
info
Kompletní výsledky
20:30
Atlético Madrid - Elche CF
2:0
19.04.
CA Osasuna - Valencia CF
info
19.04.
Levante UD - Getafe CF
info
19.04.
Real Sociedad - Espanyol Barcelona
info
19.04.
Hércules CF - Córdoba CF
info
19.04.
CD Lugo - SD Ponferradina
info
19.04.
Real Madrid Castilla - SD Eibar
info
19.04.
FC Barcelona B - Girona FC
info
19.04.
CD Mirandés - UD Las Palmas
info
17.04.
Racing Santander - CD Tropezón
0:0
17.04.
SD Logroñés - SD Noja
2:0
17.04.
Caudal Deportivo - Sp. Gijón B
2:1
19.04.
SD Compostela - Burgos CF
info
19.04.
Real Avilés - Marino Luanco
info
17.04.
Real Madrid C - UB Conquense
4:1
17.04.
CD Tudelano - Peña Sport FC
1:1
17.04.
CD Sariñena - CF Fuenlabrada
1:4
17.04.
Sestao River Club - Real Sociedad B
2:1
19.04.
Athletic Bilbao B - SD Amorebieta
info
17.04.
Elche Ilicitano - Badalona CF
2:0
17.04.
Espanyol Barcelona B - Ontinyent CF
4:3
17.04.
AE Prat - Olímpic Xàtiva
2:0
12:00
Villarreal CF B - UE Olot
0:0
17.04.
CP Cacereño - La Roda CF
1:0
19.04.
Écija Balompié - Atl. Sanluqueño
info
19.04.
Lucena CF - Córdoba CF B
info
19.04.
CD El Palo - Real Linense
info
Kompletní výsledky
19.04.
Parma FC - Inter Milán
info
19.04.
Calcio Catania - UC Sampdoria
info
19.04.
Janov CFC - Cagliari Calcio
info
19.04.
AC Milán - AS Livorno
info
19.04.
SS Lazio - Turín FC
info
19.04.
Chievo Verona - US Sassuolo
info
19.04.
Atalanta Bergamo - Hellas Verona
info
19.04.
Udinese Calcio - SSC Neapol
info
19.04.
Juventus FC - Bologna FC
info
19.04.
ACF Fiorentina - AS Řím
info
17.04.
FC Crotone - AS Varese
3:2
17.04.
Città di Palermo - Reggina Calcio
1:0
17.04.
Spezia Calcio - AC Siena
1:0
17.04.
Novara Calcio - Trapani Calcio
3:1
17.04.
Ternana Calcio - Delfino Pescara
1:0
17.04.
Brescia Calcio - Calcio Padova
1:3
17.04.
Carpi FC - Modena FC
2:2
17.04.
AS Bari - US Latina
0:1
17.04.
SS Virtus Lanciano - Empoli FC
2:1
17.04.
AS Cittadella - AC Cesena
1:0
17.04.
SS Juve Stabia - US Avellino
2:2
Kompletní výsledky
17.04.
E. Frankfurt - Hannover 96
2:3
19.04.
Braunschweig - Bayern Mnichov
info
19.04.
FC Augsburg - Hertha BSC
info
19.04.
SC Freiburg - M'gladbach
info
19.04.
Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05
info
19.04.
Werder Brémy - TSG Hoffenheim
info
19.04.
Hamburger SV - VfL Wolfsburg
info
17.04.
Erzgebirge Aue - Dynamo Drážďany
2:0
17.04.
SV Sandhausen - Fortuna Düsseldorf
0:3
17.04.
Energie Cottbus - FC St. Pauli
1:1
19.04.
Karlsruher SC - Union Berlín
info
19.04.
TSV Mnichov 1860 - A. Bielefeld
info
17.04.
Rot-Weiß Erfurt - Dortmund II
3:1
19.04.
Wehen Wiesbaden - Chemnitzer FC
info
19.04.
Holstein Kiel - Jahn Regensburg
info
19.04.
SV Elversberg - 1. FC Heidenheim
info
19.04.
RB Lipsko - SV Darmstadt
info
19.04.
Wacker Burghausen - Hansa Rostock
info
19.04.
Hallescher FC - Stuttgarter Kickers
info
19.04.
MSV Duisburg - VfL Osnabrück
info
19.04.
VfB Stuttgart II - Unterhaching
info
19.04.
SV Eichede - Werder Brémy II
info
19.04.
VfR Neumünster - Weiche Flensburg
info
17.04.
1. FC Magdeburg - BFC Viktoria 1889
1:1
14:00
Hertha BSC II - Wacker Nordhausen
1:1
14:00
Berlín AK 07 - Union Berlín II
1:2
19.04.
VfB Auerbach - Optik Rathenow
info
19.04.
ZFC Meuselwitz - Germ. Halberstadt
info
19.04.
Lokomotive Lipsko - TSG Neustrelitz
info
17.04.
Düsseldorf II - Oberhausen
0:1
17.04.
Viktoria Köln - SG Wattenscheid
2:1
19.04.
SC Wiedenbrück 2000 - SSVg Velbert
info
19.04.
VfL Bochum II - Fortuna Köln
info
19.04.
M'gladbach II - SC Verl
info
19.04.
Sp. Lotte - SV Lippstadt 08
info
19.04.
Rot-Weiß Essen - 1. FC Köln II
info
17.04.
Großaspach - Eintracht Trier
4:0
19.04.
Mainz II - SpVgg Neckarelz
info
19.04.
KSV Baunatal - TuS Koblenz
info
19.04.
SVN Zweibrücken - FC 08 Homburg
info
19.04.
Kickers Offenbach - SC Freiburg II
info
19.04.
E. Frankfurt II - Hessen Kassel
info
17.04.
Schweinf. - TSV Rain am Lech
5:2
19.04.
Schalding-Heining - Mnichov 1860 II
info
19.04.
Eintracht Bamberg - FV Illertissen
info
19.04.
Aschaffenburg - FC Memmingen
info
19.04.
Ingolstadt II - TSV 1860 Rosenheim
info
19.04.
Greuther Fürth II - SV Heimstetten
info
19.04.
Bayern Hof - SV Seligenporten
info
Kompletní výsledky
20:30
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
0:0
19.04.
Paris SG - Olympique Lyon
info
20:00
AS Nancy-Lorraine - Dijon FCO
2:1
20:00
Nîmes Olympique - FC Istres
1:0
20:00
Chamois Niortais - Stade Brestois
1:2
20:00
ES Troyes - US Créteil
0:3
20:00
FC Metz - CA Bastia
1:0
20:00
Le Havre AC - Tours FC
2:2
20:00
Clermont Foot - Angers SCO
1:1
20:00
AC Arles-Avignon - Stade Lavallois
1:1
19.04.
SM Caen - AJ Auxerre
info
20:00
Le Poiré-sur-Vie - Pont du Gard
5:0
20:00
US Luzenac - US Boulogne
1:0
20:00
FC Bourg-Péronnas - ES Fréjus
0:0
20:00
GFCO Ajaccio - US Colomiers
1:0
20:00
SR Colmar - Vannes OC
2:2
20:00
Amiens SC - Vendée Luçon
0:0
20:00
USJA Carquefou - Paris FC
1:2
20:00
USL Dunkerque - Red Star FC 93
2:0
20:30
US Orléans - Racing Strasbourg
1:1
Kompletní výsledky
20:15
Vysočina Jihlava - Bohemians 1905
1:1
19.04.
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
info
19.04.
1. SC Znojmo - Baník Ostrava
info
19.04.
Ml. Boleslav - Baumit Jablonec
info
17.04.
Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno
2:0
18:00
České Budějovice - Baník Most
4:1
19.04.
Fotbal Třinec - Fastav Zlín
info
19.04.
Baník Sokolov - Frýdek-Místek
info
19.04.
MAS Táborsko - Bohemians Praha
info
19.04.
FC Chomutov - SK Strakonice
info
19.04.
FK Kunice - FK Štěchovice
info
19.04.
Roudnice nad Labem - Sparta Praha B
info
19.04.
Orlová - MSK Břeclav
info
19.04.
1. FK Prostějov - Zábřeh
info
19.04.
Spartak Hulín - 1. FC Slovácko B
info
19.04.
FC Hlučín - Fastav Zlín B
info
19.04.
FC Mikulovice - Kroměříž
info
19.04.
SFC Opava - 1. HFK Olomouc
info
19.04.
FC Zličín - FC Milevsko
info
19.04.
SK Doubravka - FK Tachov
info
19.04.
Sokol Čížová - Č. Krumlov
info
19.04.
FC Rokycany - SK Benešov
info
19.04.
FK Hořovicko - Hvězda Cheb
info
19.04.
Motorlet Praha - SK Český Brod
info
19.04.
Mondi Štětí - Sokol Brozany
info
19.04.
SK Kladno - FK Souš
info
19.04.
Aritma Praha - Slavoj Žatec
info
19.04.
FC Nový Bor - LoKo Chomutov
info
19.04.
FK Litol - Neratovice-Byškovice
info
19.04.
Sokol Živanice - FK Pardubice B
info
19.04.
FK Železný Brod - FK Dobrovice
info
19.04.
Jablonec n. J. - Sparta Kutná Hora
info
19.04.
Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy
info
19.04.
SK Vysoké Mýto - FK Letohrad
info
19.04.
MFK Vyškov - SFK Vrchovina
info
19.04.
Slovan Rosice - SK Líšeň
info
19.04.
RSM Hodonín - ČSK Uherský Brod
info
19.04.
Bystřice nad Pern. - FS Napajedla
info
19.04.
MFK Karviná B - FC Brumov
info
19.04.
Viktoria Otrokovice - Val. Mez.
info
19.04.
FK Šumperk - Sokol Určice
info
19.04.
FC Dolní Benešov - SK Hranice
info
19.04.
FK Mohelnice - Viktorie Přerov
info
17.04.
Baumit Jablonec - Vysočina Jihlava
1:3
17.04.
1. SC Znojmo - MAS Táborsko
3:2
Kompletní výsledky
19.04.
MFK Košice - Slovan Bratislava
info
19.04.
MŠK Žilina - FC Nitra
info
19.04.
AS Trenčín - DAC Dunajská Streda
info
19.04.
Spartak Myjava - FK Senica
info
19:30
SFM Senec - Spartak Trnava B
2:2
19.04.
MFK Dubnica - MŠK Rimavská Sobota
info
19.04.
Duslo Šaľa - Liptovský Mikuláš
info
19.04.
STK Šamorín - FK Pohronie
info
19.04.
Partizán Bardejov - Podbrezová
info
19.04.
Michalovce - Tatran Prešov
info
Kompletní výsledky
15:00
Amkar Perm - Ural
0:2
19.04.
Tom Tomsk - Křídla Sovětů
info
19.04.
Lokomotiv Moskva - Těrek Groznyj
info
19.04.
Anži Machačkala - Zenit Petrohrad
info
17.04.
FK Rostov - Luč-Energija
3:1
Kompletní výsledky
20:45
Inverness Caledonian - Aberdeen FC
0:0
19.04.
Motherwell FC - Celtic FC
info
19.04.
St. Johnstone FC - Dundee United
info
19.04.
Heart of Midlothian - Ross County
info
19.04.
Kilmarnock FC - Partick Thistle
info
19.04.
St. Mirren FC - Hibernian FC
info
19.04.
Cowdenbeath FC - Livingston FC
info
19.04.
Dumbarton FC - Queen S.
info
19.04.
Falkirk FC - Raith Rovers
info
19.04.
Greenock Morton - Dundee FC
info
19.04.
Hamilton - Alloa Athletic
info
19.04.
Airdrieonians FC - East Fife FC
info
19.04.
Ayr United - Dunfermline Athletic
info
19.04.
Forfar Athletic - Arbroath FC
info
19.04.
Stranraer FC - Brechin City
info
19.04.
Stenhousemuir FC - Rangers FC
info
19.04.
Stirling Albion - Elgin City
info
19.04.
Peterhead FC - Albion Rovers
info
19.04.
Montrose FC - Clyde FC
info
19.04.
Berwick Rangers - East St.
info
19.04.
Annan Athletic - Queen's Park FC
info
Kompletní výsledky
17.04.
Vitória SC Guimarães - FC Arouca
2:3
19.04.
Paços Ferreira - CD Nacional
info
19.04.
CS Marítimo - Académica Coimbra
info
19.04.
Gil Vicente FC - Estoril Praia
info
19.04.
CF Os Belenenses - Sporting CP
info
19.04.
SC Covilhã - FC Penafiel
info
19.04.
CD Tondela - CD Santa Clara
info
19.04.
FC Porto B - SL Benfica B
info
19.04.
Moreirense FC - SC Braga B
info
19.04.
UD Oliveirense - SC Beira Mar
info
19.04.
SC Farense - Atlético CP
info
19.04.
União Madeira - Portimonense SC
info
19.04.
CD Feirense - CD Trofense
info
19.04.
GD Chaves - CD Aves
info
19.04.
Académico Viseu - Leixões SC
info
Kompletní výsledky
20:00
Helmond Sport - Jong FC Twente
5:1
20:00
SC Telstar - FC Dordrecht
2:5
20:00
FC Oss - FC Volendam
2:2
20:00
Jong AFC Ajax - SBV Excelsior
0:2
20:00
VVV Venlo - Almere City
3:3
20:00
BV De Graafschap - Sparta Rotterdam
1:0
20:00
FC Den Bosch - FC Eindhoven
0:0
20:00
Jong PSV Eindhoven - Achilles '29
2:1
20:00
MVV Maastricht - Fortuna Sittard
3:3
20:00
Willem II - FC Emmen
3:2
Kompletní výsledky
17.04.
Standard Lutych - KSC Lokeren
2:2
19.04.
RAEC Mons - Oud-Heverlee Leuven
info
19.04.
Waasland-Beveren - KAA Gent
info
19.04.
Lierse SK - KV Oostende
info
19.04.
Royal Charleroi SC - Cercle Bruggy
info
19.04.
KV Mechelen - KV Kortrijk
info
Kompletní výsledky
19:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor
0:5
19.04.
Gaziantepspor - Gençlerbirliği SK
info
19.04.
Akhisar Belediyespor - Kayserispor
info
19.04.
Bursaspor - Elaziğspor
info
19.04.
Galatasaray SK - Kasimpaşa SK
info
17.04.
Antalyaspor - Eskişehirspor
1:3
Kompletní výsledky
17.04.
AO Chania - Iraklis Soluň
3:0
17.04.
Niki Volos - AO Kassiopi
1:0
17.04.
Aiginiakos FC - Iraklis Psachna
1:1
17.04.
Fostiras FC - Olympiakos Volos
1:0
Kompletní výsledky
19.04.
Austria Vídeň - Wolfsberger AC
info
19.04.
SK Sturm Graz - SV Ried
info
19.04.
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt
info
19.04.
Admira - Red Bull Salzburg
info
Kompletní výsledky
17.04.
FC St. Gallen - Lausanne Sport
0:0
17.04.
BSC Young Boys - FC Sion
0:0
17.04.
FC Winterthur - FC Wil
0:0
17.04.
FC Biel-Bienne - FC Schaffhausen
1:2
17.04.
FC Locarno - FC Vaduz
1:1
17.04.
Servette Ženeva - FC Chiasso
1:1
17.04.
FC Lugano - FC Wohlen
2:1
Kompletní výsledky
17.04.
Tavrija S. - PFK Sevastopol
0:2
17.04.
Metalist Charkov - Zarja Luhansk
1:1
19.04.
Hoverla Užhorod - Illičivec
info
19.04.
PFK Sevastopol - Arsenal Kyjev
neh.
19.04.
Šachtar Doněck - Metalurh Doněck
info
Kompletní výsledky
17.04.
Stomil Olsztyn - LKS Nieciecza
2:0
17.04.
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
0:1
17.04.
OKS Brzesko - Dolcan Ząbki
0:6
17.04.
Energetyk ROW Rybnik - GKS Katowice
0:4
19.04.
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
info
19.04.
Wisła Płock - Chojnice
info
19.04.
S. Nowy Sącz - Kolejarz Stróże
info
19.04.
Flota Świnoujście - Niepołomice
info
19.04.
Miedź Legnica - Arka Gdynia
info
Kompletní výsledky
18:00
Gaz Metan Mediaş - Oţelul Galaţi
0:2
19.04.
FC Vaslui - Corona Brašov
info
19.04.
CFR Cluj - Ceahlăul Piatra Neamţ
info
17.04.
Dinamo Bukurešť - Steaua
1:1
Kompletní výsledky
19:00
Puskás FC - Pécsi MFC
1:1
19.04.
Lombard Pápa - Győri ETO FC
info
19.04.
Kecskeméti TE - MTK Budapešť
info
19.04.
Paksi SE - Debreceni VSC
info
19.04.
Újpest FC - Videoton FC
info
19.04.
Kaposvári Rákóczi - Haladás
info
Kompletní výsledky
19.04.
NK Zadar - RNK Split
info
19.04.
NK Osijek - NK Rijeka
info
Kompletní výsledky
17.04.
Spartak Subotica - FK Voždovac
1:0
17.04.
FK Novi Pazar - Crvena Zvezda
0:1
17.04.
FK Rad - Javor Ivanjica
1:0
17.04.
Radnički 1923 - OFK Bělehrad
1:3
17.04.
FK Partizan - FK Jagodina
2:0
17.04.
FK Čukarički - FK Donji Srem
3:1
17.04.
Radnički Niš - Napredak K.
1:0
17.04.
Sloboda Užice - Vojvodina
1:2
Kompletní výsledky
19.04.
NK Domžale - NK Celje
info
19.04.
NK Krka - FC Koper
info
19.04.
NK Zavrč - NK Maribor
info
19.04.
ND Gorica - Triglav Kranj
info
19.04.
Rudar Velenje - Olimpija Lublaň
info
Kompletní výsledky
17.04.
PFK Ljubimec 2007 - Č. Burgas
0:4
17.04.
Neftohimik Burgas - Slavia Sofia
0:3
14:00
Černo More Varna - Litex Loveč
1:1
19.04.
Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
info
19.04.
Pirin G.D. - Lokomotiv Sofia
info
Kompletní výsledky
17.04.
Odense Boldklub - FC Nordsjaelland
0:1
17.04.
Esbjerg fB - Randers FC
2:2
17.04.
FC Vestsjaelland - FC Kodaň
0:1
17:00
Brøndby IF - SønderjyskE
3:1
19:00
AGF Aarhus - FC Midtjylland
0:4
17.04.
Hvidovre IF - FC Fredericia
2:1
17.04.
Brønshøj BK - Vejle Boldklub
2:1
17.04.
BK Marienlyst - Lyngby BK
0:3
17.04.
HB Køge - AC Horsens
2:1
17.04.
Akademisk Boldklub - Silkeborg IF
1:5
16:00
Vendsyssel FF - Hobro IK
1:3
Kompletní výsledky
17.04.
IFK Göteborg - Åtvidabergs FF
5:0
17.04.
Falkenbergs FF - Kalmar FF
1:3
17.04.
Gefle IF - IF Brommapojkarna
3:0
17.04.
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
1:0
17.04.
Landskrona BoIS - Syrianska FC
2:3
19.04.
Östersunds FK - Husqvarna FF
info
Kompletní výsledky
19.04.
KuPS Kuopio - FF Jaro
info
19.04.
Inter Turku - SJK Seinäjoki
info
19.04.
IFK Mariehamn - RoPS Rovaniemi
info
19.04.
VPS Vaasa - TPS Turku
info
19.04.
FC Honka - Myllykosken Pallo-47
info
19.04.
FC Lahti - HJK Helsinky
info
17.04.
Atlantis FC - FC Haka
1:4
Kompletní výsledky
18:00
Bray Wanderers - Derry City
0:0
20:45
Cork City - Drogheda United
3:1
20:45
Dundalk FC - Shamrock Rovers
2:2
20:45
Limerick FC - Athlone Town
2:1
20:45
St. Pat's - Bohemians Dublin
3:1
20:45
Sligo Rovers - UC Dublin
5:0
20:45
Waterford - Shamrock Rovers B
1:0
21:00
Shelbourne FC - Cobh Ramblers
info
21:00
Wexford Youths - Galway FC
info
19.04.
Longford Town - Finn Harps
info
Kompletní výsledky
19.04.
Kiryat Shmona - Hapoel Tel-Aviv
info
19.04.
Ironi Ramat HaSharon - Mac P-Tik.
info
19.04.
Bn. Yehuda - Hapoel Ra'anana
info
19.04.
FC Ashdod - Hapoel Acre
info
19.04.
Maccabi Haifa - Hapoel Beer-Sheva
info
Kompletní výsledky
19.04.
Linfield FC - Portadown FC
info
19.04.
Glentoran FC - Crusaders FC
info
19.04.
Cliftonville FC - Glenavon FC
info
19.04.
Warrenpoint Town - Coleraine FC
info
19.04.
Dungannon Swifts - Ards FC
info
19.04.
Ballinamallard - Ballymena United
info
Kompletní výsledky
15:30
Bangor City - The New Saints FC
1:9
16:00
Rhyl FC - Newtown AFC
0:3
16:00
Bala Town - Prestatyn Town
2:4
20:30
Port Talbot Town - Aberystwyth Town
1:1
19.04.
Airbus UK FC - Carmarthen Town
info
Kompletní výsledky
16:00
Torpedo Žodino - Dinamo Brest
2:0
19.04.
Naftan Novopolock - Šachtër S.
info
19.04.
Dinamo Minsk - FK Minsk
info
19.04.
FK Gomel - FK Sluck
info
19.04.
Dněpr Mogilev - Neman Grodno
info
19.04.
BATE Borisov - Belšina Bobrujsk
info
Kompletní výsledky
17.04.
FK Trakai - Kruoja Pakruojis
1:4
17:30
Banga Gargždai - Žalgiris Vilnius
1:2
19.04.
FK Ekranas - FK Šiauliai
info
19.04.
Granitas Klaipeda - Sūduva
info
Kompletní výsledky
19.04.
Daugava D. - METTA/Latvijas U.
info
19.04.
FK Spartaks - FC Jūrmala
info
Kompletní výsledky
17:45
Trans Narva - FC Infonet
1:1
18:00
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond
2:4
19.04.
Jõhvi L. - Levadia Tallinn
info
19.04.
Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju
info
19.04.
Kalev Tallinn - Flora Tallinn
info
Kompletní výsledky
19.04.
FC Costuleni - Dacia Kišiněv
info
19.04.
Veris Drăgăneşti - FC Zimbru
info
19.04.
Olimpia Bălţi - Rapid Ghidighici
3:0k
19.04.
FC Milsami - FC Tiraspol
info
19.04.
Academia - Dinamo-Auto Cioburciu
info
19.04.
Speranţa - Sheriff Tiraspol
info
Kompletní výsledky
19.04.
Zvijezda Gradačac - Rudar Prijedor
info
19.04.
NK Travnik - FK Sarajevo
info
19.04.
Slavija Sarajevo - Leotar Trebinje
info
19.04.
Široki Brijeg - Borac Banja Luka
info
19.04.
Radnik Bijeljina - Olimpik Sarajevo
info
19.04.
Željezničar - Velika Obarska
info
19.04.
NK Vitez - Velež Mostar
info
19.04.
Zrinjski Mostar - Čelik Zenica
info
Kompletní výsledky
19.04.
Rudar Pljevlja - Mogren Budva
info
19.04.
Mornar Bar - Lovćen Cetinje
info
19.04.
OFK Petrovac - Čelik Nikšić
info
19.04.
Zeta Golubovci - Sutjeska Nikšić
info
19.04.
Grbalj R. - Mladost Podgorica
info
19.04.
Budućnost Podgorica - Dečić Tuzi
info
Kompletní výsledky
17.04.
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
3:1
Kompletní výsledky
19.04.
Kastrioti Kruja - Vllaznia Skadar
info
19.04.
Bylis Ballshi - KF Tirana
neh.
Kompletní výsledky
19.04.
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
info
19.04.
Ararat Jerevan - Banants Jerevan
info
Kompletní výsledky
17.04.
Spartaki Tskhinvali - WIT Georgia
2:0
14:00
Torpedo Kutaisi - Merani Martvili
5:1
19.04.
Chikhura - Guria Lanchkhuti
info
19.04.
Sioni Bolnisi - FC Zestafoni
info
19.04.
Metalurgi Rustavi - Dinamo Tbilisi
info
19.04.
Baia Zugdidi - Dila Gori
info
Kompletní výsledky
19.04.
Irtyš Pavlodar - FC Astana
info
19.04.
Tobol Kostanaj - Kairat Almaty
info
19.04.
Šachtër K. - Ordabasy Šymkent
info
19.04.
Spartak Semej - Žetisu Taldykorgan
info
19.04.
FK Taraz - FK Atyrau
info
19.04.
FK Aktobe - Kaisar Kyzylorda
info
Kompletní výsledky
19.04.
Vittoriosa Stars - Qormi FC
info
19.04.
Naxxar Lions - Floriana FC
info
19.04.
Hibernians FC - Birkirkara FC
info
19.04.
Tarxien Rainbows - Rabat Ajax
info
Kompletní výsledky
19.04.
UN Käerjéng 97 - Etzella E.
info
19.04.
Racing FC Luxembourg - Hamm Benfica
info
19.04.
FC Differdange 03 - FC Wiltz
info
19.04.
Fola Esch - Progrès Niedercorn
info
19.04.
Jeunesse Canach - US Rumelange
info
19.04.
CS Grevenmacher - Jeunesse Esch
info
19.04.
Swift Hesperange - F91 Dudelange
info
Kompletní výsledky
17.04.
KÍ Klaksvík - AB Argir
4:1
17.04.
B68 Toftir - B36 Tórshavn
2:4
17.04.
HB Tórshavn - NSÍ Runavík
4:1
17.04.
Skála IF - Víkingur Gøta
1:1
17.04.
ÍF Fuglafjørdur - EB/Streymur
3:0
Kompletní výsledky
17.04.
SC Faetano - SS San Giovanni
2:0
17.04.
SS Folgore - SP Cosmos
1:3
17.04.
AC Libertas - SP Tre Penne
1:0p
17.04.
SP Tre Fiori - AC Juvenes
3:2
Kompletní výsledky
01:30
Fotbal (Dortmund - Wolfsburg, Německý pohár, semifinále)
01:30
Fotbal (Bundesliga – 31. kolo Eintracht Frankfurt – Hannover 96)
02:25
FK Baumit Jablonec - AC Sparta Praha (Záznam semifinálového utkání fotbalového Poháru České pošty)
Kompletní TV program
Adriano (Ú)
konec smlouvy
 
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
Anketa
Jaké bude složení finále Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!