Aktuality

 

Sarri se omluvil Mourinhovi za přehnanou oslavu gólu

Chelsea v devátém kole anglické ligy vybojovala gólem v šesté nastavené minutě remízu 2:2 s Manchesterem United a udržela neporazitelnost v této sezoně. Trenér Maurizio Sarri jako první kouč Chelsea v historii v úvodních devíti ligových zápasech ve funkci zůstal bez porážky. Zápas ale také poznamenala roztržka mezi koučem Manchesteru Mourinhem a členy Sarriho realizačního týmu.  
DNES | Aktuality | 9 komentářů
 

Cílem zůstává záchrana, říká kouč nového lídra španělské ligy

Španělská liga včera rozehrála své deváté kolo a na čele tabulky v tuto chvíli není ani jeden ze silného tria Barcelona, Real Madrid, Atlético Madrid. Už před reprezentační pauzou se posunula na první místo Sevilla a včera jí na několik hodin vystřídala letošní senzace - Deportivo Alavés...  
DNES | Aktuality | 11 komentářů
 

Jović přepisoval historii, pak poděkoval někdejšímu trenérovi Kovaćovi

Eintracht Frankfurt včera doma zdemoloval Fortunu Düsseldorf 7:1 a hlavním hrdinou utkání se stal Luka Jović. Mladý srbský útočník v německém celku hostuje z Benfiky a v pátek večer se hned několikrát zapsal do historie, když nováčkovi nasázel celkem pět branek...  
DNES | Aktuality | 16 komentářů
 

Procházku mrzely chyby u gólů, pak zařídil Plzni remízu

Všichni aktéři ligového utkání mezi fotbalisty Bohemians Praha 1905 a Plzně měli po remíze 2:2 smíšené pocity. Největší důvod k nim měl plzeňský záložník Roman Procházka, který se podepsal pod oba inkasované góly svého týmu, ale zároveň Plzni vyrovnávací brankou zařídil alespoň bod.  
DNES | Aktuality | 28 komentářů
 

Hašek dohrával poločas s vážně zraněnou rukou

Bohemians Praha 1905 odehráli zápas s mistrovskou Plzní na hranici sebeobětování a vydřeli remízu 2:2. Nejvíce to dokumentoval záložník Martin Hašek mladší, který odehrál přes 20 minut s vážně poraněnou rukou a silnou bolestí. Jeho otec a trenér Martin Hašek starší ho ale potřeboval na hřišti.  
VČERA | Aktuality | 17 komentářů
 

Manchester zaplatí za zpoždění Ligy mistrů pokutu

Evropská fotbalová unie (UEFA) potrestala Manchester United pokutou 15.000 eur (asi 388 tisíc korun) za pozdní příjezd na domácí zápas Ligy mistrů. Výkop duelu s Valencií kvůli tomu musel být o pět minut odložen. Trenér José Mourinho i kouč hostů Marcelino dostali kvůli zpoždění začátku varování.  
VČERA | Aktuality | 15 komentářů
 

Veloso se potřetí dohodl na spolupráci s Janovem

Janov přivítal starou známou posilu. Dres italského klubu po krátké odmlce potřetí ve své kariéře oblékne Miguel Veloso, jenž se dohodl na roční spolupráci s opcí...  
VČERA | Aktuality | 3 komentáře
 

Slávisté budou v Liberci hájit vedení v ligové tabulce

Slávisté budou ve 12. kole první ligy hájit vedení v tabulce na stadionu Liberce, kde dříve působil trenér "Sešívaných" Jindřich Trpišovský. Druhý nedělní zápas zase bude pikantní pro kouče poslední Dukly Romana Skuhravého, který se poprvé postaví proti svému bývalému týmu Opavě.  
VČERA | Aktuality | 1 komentář
 

LFA se stala členem organizace sdružující evropské ligy

Ligová fotbalová asociace se stala členem asociace European Leagues, která sdružuje evropské soutěže včetně nejvyspělejších lig, jako jsou německá bundesliga, anglická Premier League či španělská La Liga. LFA si od vstupu do organizace vedle prestiže slibuje i posun po obchodní a marketingové stránce.  
VČERA | Aktuality | 2 komentáře
 

Sparta pojede v osmifinále poháru do Opavy, Slavia přivítá Chrudim

Sparťané se v osmifinále pohárové soutěže MOL Cupu představí v Opavě. Mistrovská Plzeň bude doma hostit Baník Ostrava a obhájce trofeje Slavia bude doma měřit síly s Chrudimí. Rozhodl o tom dnešní los na Strahově, který k sobě přiřadil také Olomouc se Zlínem, Karvinou s Jabloncem, Liberec se Slováckem, Příbram s Bohemians Praha 1905 a Duklu s Teplicemi.  
VČERA | Aktuality | 72 komentářů
 

Brown se chystá na funkci trenéra, zatím ale zůstává hráčem

Scott Brown spojil značnou část své aktivní kariéry s glasgowským Celticem a není vyloučeno, že ve slavném klubu bude pokračovat i poté, co jednoho dne pověsí kopačky na hřebík. Třiatřicetiletý záložník už od letošního roku pracuje na získání trenérské licence, prioritou pro něho ovšem stále zůstává hraní...  
VČERA | Aktuality | 13 komentářů
 

Část Slováků se omluvila za večírek, s Kozákem prý neměli problém

Čtyři ze sedmi slovenských fotbalových reprezentantů, kteří po sobotní prohře 1:2 v Lize národů s českým týmem vyrazili na večírek a vrátili se na hotel až nad ránem, se za své chování omluvili. Mrzí je, že kvůli tomu rezignoval trenér Ján Kozák, neboť s ním prý neměli žádný problém. Podle brankáře Martina Dúbravky nešlo o žádný bujarý večírek a vše bylo v normě.  
VČERA | Aktuality | 150 komentářů
 

V Juventusu mi řekli, že musím jít, zavzpomínal Higuaín. S Milánem chce trofeje

Gonzálo Higuaín, útočník AC Milán, se vrátil ke svému letnímu odchodu z Juventusu. Po přestupu Cristiana Ronalda z Realu Madrid mu prý bylo vedením Juve oznámeno, že musí odejít.  
VČERA | Aktuality | 71 komentářů
 

Je pro mě ctí nastupovat za Lazio, prohlásil Immobile

Ciro Immobile nedávno prodloužil s Laziem smlouvu až do roku 2023, přesto mohl klidně změnit chlebodárce. Italský reprezentant měl lukrativnější nabídky, ale rozhodl se setrvat u Biancocelesti...  
18.10. | Aktuality | 15 komentářů
 

Poborský a další reprezentanti jsou proti odchodu Prokeše z FAČR

Bývalí reprezentanti v čele s Karlem Poborským, Radkem Bejblem, Janem Suchopárkem nebo Petrem Koubou nesouhlasí s odchodem Michala Prokeše z funkce ředitele sportovně-technického oddělení FAČR. Formou otevřeného dopisu o tom informovali po setkání s předsedou FAČR Martinem Malíkem a místopředsedou Romanem Berbrem, ke kterému došlo minulý týden.  
18.10. | Aktuality | 39 komentářů
21:22 Messi musel střídat kvůli zranění
Lionel Messi nedohrál šlágr španělské ligy, ve kterém se Barcelona utkala se Sevillou. Argentinský kouzelník nejdřív ve 12. minutě zvýšil vedení Katalánců už na 2:0. V 26. minutě ale musel střídat kvůli zranění na pravé ruce, které si přivodil po souboji s Francem Vazquezem zhruba o deset minut dříve.
21:06 Cornelius nepomůže Bordeaux
Francouzské Bordeaux se bude muset obejít v utkání s Montpellieru bez dánského útočníka Andrease Corneliuse. Ten si poranil třísla a do utkání jistě nezasáhne. V sestavě by ho měl nahradit Jimmy Briand. (lequipe.fr)
20:52 Dyche: Citizens odpustili dvě vyloučení
Manažer Burnley Sean Dyche se po výprasku 0:5 na hřišti Manchesteru City zlobil na rozhodčí. Dva hráči domácích Citizens podle něj měli vidět červenou kartu. Konkrétně to měl být Vincent Kompany za divoký zákrok na Aarona Lennona v první minutě, který sudí ocenil jen žlutou kartou, a Leroy Sané za konflikt s Mattem Lowtonem. (skysports.com)
20:39 Fährmann si poranil třísla
Německé Schalke se bude muset zřejmě nějakou dobu obejít bez brankáře Ralfa Fährmanna. Ten si před zápasem s Werderem Brémy poranil třísla. Jak vážné poranění bude, by měla ukázat až další vyšetření. (sport1.de)
20:26 Premier League - výsledky
Dnešní výsledky anglické ligy: Chelsea - Manchester United 2:2 (21. Rüdiger, 90+6. Barkley - 55. a 73. Martial), Bournemouth - Southampton 0:0, Cardiff - Fulham 4:2 (15. Murphy, 20. Reid, 65. Patterson, 88. Harris - 11. Schürrle, 34. Sessegnon), Man City - Burnley 5:0 (17. Agüero, 54. B. Silva, 56. Fernandinho, 83. Mahrez, 90. Sané), Newcastle - Brighton 0:1 (29. Kayal), West Ham - Tottenham 0:1 (44. Lamela), Wolves - Watford 0:2 (20. Capoue, 21. Pereyra), Huddersfield - Liverpool 0:1 (24. Salah).
20:25 Eredivisie - výsledky
Výsledky sobotních zápasů nizozemské ligy: Excelsior - Vitesse 2:0 (40. Clark vl., 70. Mattheij), PSV - Emmen 6:0 (12. a 42. Pereiro, 29. a 36. de Jong, 79. Gutierrez, 89. Lozano).
20:24 Bundesliga - výsledky
Sobotní výsledky německé nejvyšší soutěže: Augsburg - RB Lipsko 0:0, Leverkusen - Hannover 2:2 (34. L. Bender, 90+4. Bellarabi - 25. Muslija, 54. Felipe), Norimberk - Hoffenheim 1:3 (18. z penalty Behrens - 50. a 57. Nelson, 67. Szalai), Stuttgart - Dortmund 0:4 (3. Sancho, 23. Reus, 25. Alcácer, 85. Philipp), Wolfsburg - Bayern 1:3 (63. Weghorst - 30. a 49. Lewandowski, 72. Rodríguez), Schalke - Brémy 0:2 (43. a 66. Eggestein).
20:19 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Madrid - Levante 1:2 (72. Marcelo - 6. Morales, 13. z penalty Roger), Valencia - Leganés 1:1 (85. Gayá - 63. z penalty Gumbau), Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (66. Mario Gaspar - 51. Filipe Luis).
20:17 Murray skončil v nemocnici
Útočník Brightonu Glenn Murray musel po srážce s obráncem Newcastlu Federico Fernandezem do nemocnice. Nemělo by se však jednat o nic vážnějšího než otřes mozku. Podle manažera Chrise Hughtona by měl být 35letý fotbalista ještě dnes večer z nemocnice propuštěn. (bbc.co.uk)
19:54 Serie A - výsledky
Dnešní výsledky italské ligy: AS Řím - SPAL 0:2 (38. z penalty Petagna, 56. Bonifazi), Juventus - Janov 1:1 (18. Ronaldo - 67. Bessa).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
11:00
Faerské ostrovy - Izrael
0:6
15:15
Španělsko - Makedonie
1:0
Kompletní výsledky
19.10.
Norsko - Izrael
2:0
19.10.
Chorvatsko - Rusko
0:1
13:00
Švédsko - Gruzie
1:1
17:00
Nizozemsko - Lotyšsko
9:0
21.10.
Dánsko - Česko
info
21.10.
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
Kompletní výsledky
13:30
Chelsea FC - Manchester United
2:2
16:00
AFC Bournemouth - Southampton FC
0:0
16:00
Manchester City - Burnley FC
5:0
16:00
Newcastle United - Brighton
0:1
16:00
West Ham United - Tottenham
0:1
16:00
Wolverhampton - Watford FC
0:2
16:00
Cardiff City - Fulham FC
4:2
18:30
Huddersf. - Liverpool FC
0:1
21.10.
Everton FC - Crystal Palace
info
19.10.
Sheff. Wed - Middlesbrough FC
1:2
13:00
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1
16:00
Brentford FC - Bristol City
0:1
16:00
Hull City - Preston North End
1:1
16:00
Ipswich Town - Queens Park Rangers
0:2
16:00
Nottingham Forest - Norwich City
1:2
16:00
Reading FC - Millwall FC
3:1
16:00
Rotherham United - Bolton Wanderers
1:1
16:00
Stoke City - Birmingham City
0:1
16:00
Wigan Athletic - W. B. A.
1:0
16:00
Aston Villa - Swansea City
1:0
18:30
Derby County - Sheffield United
2:1
16:00
Blackpool FC - AFC Wimbledon
2:0
16:00
Bradford City - Rochdale AFC
0:2
16:00
Bristol Rovers - Oxford United
0:0
16:00
Charlton Athletic - Barnsley FC
2:0
16:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
3:3
16:00
Luton Town - Walsall FC
2:0
16:00
Peterbor. - Accrington Stanley
0:1
16:00
Plymouth Argyle - Burton Albion
2:3
16:00
Portsmouth FC - Fleetwood Town
1:0
16:00
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
0:2
16:00
Southend United - Coventry City
1:2
16:00
Wycombe Wanderers - Scunthorpe
3:2
16:00
Bury FC - Notts County
4:0
16:00
Forest Green - Cheltenham Town
1:1
16:00
Grimsby Town - Exeter City
0:0
16:00
Lincoln City - Cambridge United
1:1
16:00
Macclesfield Town - Carlisle United
2:1
16:00
Milton - Northampton Town
1:0
16:00
Morecambe FC - Colchester United
0:1
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
0:1
16:00
Stevenage FC - Crewe Alexandra
0:1
16:00
Swindon Town - Mansfield Town
0:0
16:00
Yeovil Town - Tranmere Rovers
0:0
16:00
Crawley Town - Newport County
4:1
Kompletní výsledky
19.10.
Celta Vigo - Deportivo Alavés
0:1
13:00
Real Madrid - Levante UD
1:2
16:15
Valencia CF - CD Leganés
1:1
18:30
Villarreal CF - Atl. Madrid
1:1
20:45
FC Barcelona - Sevilla FC
info
21.10.
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
21.10.
SD Eibar - Athletic Bilbao
info
21.10.
SD Huesca - Espanyol Barcelona
info
21.10.
Real Betis - Real Valladolid
info
19.10.
Elche CF - Málaga CF
2:0
16:00
Real Oviedo - CA Osasuna
2:1
18:00
AD Alcorcón - Granada CF
1:0
18:00
UD Las Palmas - CD Numancia
3:0
20:00
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
info
21.10.
RCD Mallorca - Extremadura UD
info
21.10.
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
info
21.10.
Albacete Balompié - UD Almería
info
21.10.
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
info
21.10.
Real Zaragoza - CD Tenerife
info
21.10.
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
17:00
Real Valladolid B - CD Leonesa
0:0
21.10.
SD Ponferradina - UD Las Palmas B
info
21.10.
CF Fuenlabrada - Atlético Madrid B
info
21.10.
Celta Vigo B - Real Madrid Castilla
info
21.10.
Internacional - Unionistas
info
21.10.
Unión Adarve - CDA Navalcarnero
info
21.10.
La Coruña B - San Sebastián Reyes
info
21.10.
CF Salmantino - Rápido de Bouzas
info
21.10.
Burgos CF - Pontevedra CF
info
21.10.
CD Guijuelo - Coruxo FC
info
16:00
CD Vitoria - Barakaldo CF
0:1
16:30
SD Amorebieta - Real Oviedo B
1:2
17:00
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
1:3
18:00
SD Leioa - Gernika Club
1:1
21.10.
Sp. Gijón B - Racing Santander
info
21.10.
CD Tudelano - Real Sociedad B
info
21.10.
Gim. Torrelavega - UD Logroñés
info
21.10.
Real Unión Club - Arenas Club
info
21.10.
CD Calahorra - CD Izarra
info
21.10.
UP Langreo - SCD Durango
info
18:30
FC Barcelona B - Villarreal CF B
1:1
21.10.
Atlético Baleares - Ontinyent CF
info
21.10.
UB Conquense - Espanyol Barcelona B
info
21.10.
CF Peralada - CD Ebro
info
21.10.
CE Sabadell FC - CD Teruel
info
21.10.
SD Ejea - UE Cornellà
info
21.10.
CD Alcoyano - Levante UD B
info
21.10.
CD Castellón - Valencia CF B
info
21.10.
UE Olot - Lleida Esportiu
info
21.10.
Hércules CF - Badalona CF
info
21.10.
Sevilla FC B - FC Cartagena
info
21.10.
Lorca FC - UD Marbella
info
21.10.
UD Melilla - UCAM Murcia
info
21.10.
Málaga CF B - Jumilla CF
info
21.10.
CP Ejido - CD San Fernando
info
21.10.
Real Murcia - Talavera CF
info
21.10.
CD Badajoz - Real Linense
info
21.10.
CF Villanovense - Granada CF B
info
21.10.
Atl. Sanluqueño - CD Don Benito
info
21.10.
Recreativo Huelva - UD Almería B
info
Kompletní výsledky
15:00
AS Řím - SPAL 2013
0:2
18:00
Juventus FC - Janov CFC
1:1
20:30
Udinese Calcio - SSC Neapol
info
21.10.
Frosinone Calcio - Empoli FC
info
21.10.
Bologna FC - Turín FC
info
21.10.
Chievo Verona - Atalanta Bergamo
info
21.10.
Parma Calcio - SS Lazio
info
21.10.
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
info
21.10.
Inter Milán - AC Milán
info
19.10.
Spezia Calcio - Delfino Pescara
1:3
15:00
Ascoli Calcio - Carpi FC
1:0
15:00
AS Cittadella - Brescia Calcio
2:2
15:00
Cosenza Calcio - US Foggia
2:0
18:00
FC Crotone - Calcio Padova
2:1
21.10.
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
info
21.10.
Venezia FC - Hellas Verona
info
21.10.
US Lecce - Città di Palermo
info
21.10.
Arzachena Calcio - Alessandria
info
21.10.
AC Arezzo - Albissola 2010
info
21.10.
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
info
21.10.
Juventus U23 - Robur Siena
info
21.10.
AC Pistoiese - Novara Calcio
info
21.10.
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
info
21.10.
US Pro Vercelli - US Pontedera
info
21.10.
Virtus Entella - Lucchese
info
21.10.
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
info
21.10.
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
info
21.10.
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
info
21.10.
US Fermana - Vicenza Calcio
info
21.10.
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
info
21.10.
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
info
21.10.
US Triestina - Ternana Calcio
info
21.10.
Pordenone Calcio - AC Renate
info
21.10.
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
info
21.10.
AC Imolese - Rimini Calcio
info
21.10.
VV Verona - Giana Erminio
info
14:30
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
14:30
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
16:30
US Vibonese - Sicula Leonzio
1:0
18:30
FC Matera - US Casertana
2:2
20:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
21.10.
US Siracusa - Potenza SC
info
21.10.
AS Viterbese - SS Cavese
info
21.10.
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
info
Kompletní výsledky
19.10.
E. Frankfurt - Düsseldorf
7:1
15:30
Bayer Leverkusen - Hannover 96
2:2
15:30
VfB Stuttgart - Dortmund
0:4
15:30
FC Augsburg - RB Lipsko
0:0
15:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
1:3
15:30
Norimberk - TSG Hoffenheim
1:3
18:30
Schalke 04 - Werder Brémy
0:2
21.10.
Hertha BSC - SC Freiburg
info
21.10.
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
19.10.
SV Sandhausen - Ingolstadt
4:0
19.10.
Drážďany - Erzgebirge Aue
1:1
13:00
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1
13:00
A. Bielefeld - Greuther Fürth
2:3
13:00
Heidenheim - 1. FC Magdeburg
3:0
21.10.
Hamburger SV - VfL Bochum
info
21.10.
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
info
21.10.
SC Paderborn - Union Berlín
info
19.10.
Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
0:0
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
14:00
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
14:00
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
2:0
14:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
14:00
Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
14:00
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
21.10.
FSV Zwickau - Hansa Rostock
info
21.10.
Preußen Münster - Würzburger K.
info
21.10.
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
info
19.10.
VfB Lübeck - Werder Brémy II
3:1
12:00
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
13:00
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
21.10.
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
info
21.10.
Norderstedt - FC St. Pauli II
info
21.10.
KSV Holstein Kiel II - Eges./Lang.
info
21.10.
VfL Oldenburg - SW Rehden
info
21.10.
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
info
21.10.
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
19.10.
BFC Viktoria - Rot-Weiß Erfurt
0:1
13:30
Optik Rathenow - Budissa Bautzen
4:1
13:30
Neugersdorf - Germania Halberstadt
0:0
13:30
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:3
15:00
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Dynamo
0:6
21.10.
VSG Altglienicke - L. Lipsko
info
21.10.
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
info
21.10.
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
info
21.10.
Wacker Nordhausen - Berlín AK 07
info
19.10.
M'gladbach II - Bonner SC
0:1
19.10.
SV Rödinghausen - Wuppertaler SV
1:2
19.10.
Viktoria Köln - SV Lippstadt 08
1:0
14:00
Alemannia Aachen - SV Straelen
4:0
14:00
Düsseldorf II - Kaan-Marienborn
1:1
14:00
Wiedenbrück - 1. FC Köln II
0:3
14:00
Oberhausen - TV Herkenrath
4:0
14:00
Borussia Dortmund II - SC Verl
1:2
21.10.
SG Wattenscheid - Rot-Weiß Essen
info
19.10.
FSV Frankfurt - TSG Hoffenheim II
2:3
19.10.
FK Pirmasens - Kickers Offenbach
1:1
14:00
Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
2:1
14:00
TSG Balingen - Wormatia Worms
2:0
14:00
SV Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
5:1
14:00
TSV Steinbach - SV Elversberg
3:0
14:00
Stadtallendorf - Astoria Walldorf
1:4
14:00
1. FC Saarbrücken - Mainz II
3:2
21.10.
SC Freiburg II - SSV Ulm 1846
info
19.10.
TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth
0:3
19.10.
Fürth II - Bayern Mnichov II
0:0
19.10.
FC Augsburg II - VfR Garching
1:1
19.10.
FC Memmingen - FV Illertissen
6:2
13:00
1. FC Norimberk II - Aschaffenburg
1:2
14:00
Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
2:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Ingolstadt II
4:1
14:00
SV Heimstetten - FC Pipinsried
2:2
14:00
TSV Rosenheim - Schalding-Heining
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Bohemians 1905 - Plzeň
2:2
15:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
1:1
17:00
1. FK Příbram - FK Jablonec
0:6
17:00
Baník Ostrava - MFK Karviná
1:1
17:00
1. FC Slovácko - FK Teplice
0:2
21.10.
Dukla Praha - SFC Opava
info
21.10.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
19.10.
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
0:4
19.10.
Č. Budějovice - Hradec Králové
3:1
19.10.
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:0
10:15
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
15:30
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
21.10.
Viktoria Žižkov - Jihlava
info
21.10.
Vlašim - FK Varnsdorf
info
21.10.
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
10:15
SK Převýšov - SK Zápy
0:3
10:15
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
2:1
15:30
Slovan Velvary - FK Králův Dvůr
0:1p
15:30
FK Dobrovice - Loko Vltavín
0:2
21.10.
Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
info
21.10.
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
info
21.10.
FK Štěchovice - Sokol Živanice
info
21.10.
Viktorie Jirny - Olympia Radotín
info
21.10.
Sokol Brozany - FK Litoměřicko
info
19.10.
Kroměříž - SK Uničov
2:2
10:15
MFK Frýdek-Místek - Otrokovice
1:3
14:30
Val. Mez. - RSM Hodonín
2:2
14:30
Spartak Hulín - SK Líšeň
2:3
14:30
Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov
1:1
14:30
Uh. Brod - Odra Petřkovice
2:3
21.10.
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
info
21.10.
SFK Vrchovina - FC Hlučín
info
13:30
Sokol Čížová - FK Hořovicko
2:1
15:00
Mariánské Lázně - Admira Praha
3:0
15:30
Spartak Soběslav - MAS Táborsko B
4:3
15:30
FK Tachov - Jindřichův Hradec
2:0
15:30
SK Doubravka - Aritma Praha
1:0
15:30
MFK Dobříš - ČLU Beroun
2:3
21.10.
SK Rakovník - SK Klatovy
info
21.10.
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
info
19.10.
FC Chomutov - FK Brandýs nad Labem
2:0
10:15
FK Zbuzany - Polaban Nymburk
2:0
10:15
Tatran Rakovník - SS Ostrá
0:2
10:15
Motorlet Praha - FK Ostrov
2:1p
15:30
FK Souš - Sokol Libiš
4:0
15:30
Ol. Březová - Neratovice-Byš.
1:0p
21.10.
Meteor Praha - SK Kladno
info
21.10.
Sokol Hostouň - Mostecký FK
info
10:15
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
10:15
Sokol Kratonohy - Pěnčín-Turnov
4:2
10:30
FK Přepeře - Benátky nad Jizerou
1:2
15:00
FK Pardubice B - FK Čáslav
2:1p
15:30
SK Český Brod - FK Kolín
0:1
15:30
FK Náchod - FK Velké Hamry
1:2
15:30
MFK Trutnov - Dvůr Králové
2:3p
15:30
SK Vysoké Mýto - FC Horky
2:0
14:30
MSK Břeclav - AFC Humpolec
2:1
21.10.
Havlíčkův Brod - FK Blansko
info
21.10.
Velká Bíteš - Slovan Bzenec
info
21.10.
Žďár n/S - FSC Stará Říše
info
21.10.
FC Strání - Nové Sady Olomouc
info
21.10.
Ždírec n/D - Slovan Rosice
info
21.10.
Dosta Bystrc - Sokol Tasovice
info
21.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Lanžhot
info
14:30
FC Vsetín - TJ Heřmanice
4:0
15:30
1. HFK Olomouc - SK Hranice
2:1
21.10.
Sokol Ústí - Viktorie Přerov
info
21.10.
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
21.10.
Bruntál - MFK Havířov
info
21.10.
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
info
21.10.
FK Kozlovice - TJ Nový Jičín
info
21.10.
FK Šumperk - FC Slavičín
info
21.10.
1. FC Slovácko - MFK Karviná
info
21.10.
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
21.10.
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
21.10.
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
info
21.10.
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
21.10.
FK Jablonec - České Budějovice
info
10:30
Dukla Praha - Slavia Praha
0:5
11:00
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:9
11:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:4
13:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
13:45
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
17:00
AS Trenčín - FC Nitra
0:1
17:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
2:2
17:00
DAC Dunajská Streda - Podbrezová
3:2
17:00
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
3:1
17:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
3:1
19.10.
L. Košice - Lipt. Mikuláš
1:1
19.10.
Šamorín - Inter Bratislava
5:1
14:30
Odeva Lipany - Banská Bystrica
0:0
14:30
Tatran Prešov - MFK Dubnica
1:0
14:30
KFC Komárno - FK Pohronie
1:1
17:00
FK Poprad - Partizán Bardejov
5:2
18:00
MFK Skalica - Petržalka
2:0
21.10.
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Olympique Lyon - Nîmes
2:0
17:00
Paris SG - Amiens SC
5:0
20:00
SM Caen - EA Guingamp
info
20:00
Dijon FCO - Lille OSC
info
20:00
FC Nantes - Toulouse FC
info
20:00
Stade Reims - Angers SCO
info
20:00
Racing Strasbourg - AS Monaco
info
21.10.
Montpellier HSC - Bordeaux
info
21.10.
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
21.10.
OGC Nice - Olympique Marseille
info
19.10.
AC Ajaccio - Le Havre AC
3:2
19.10.
AJ Auxerre - AS Béziers
2:0
19.10.
Clermont Foot - Red Star FC
0:0
19.10.
FC Metz - Chamois Niortais
3:0
19.10.
Nancy - Grenoble Foot 38
1:2
19.10.
US Orléans - Valenciennes FC
1:0
19.10.
Paris FC - LB Châteauroux
0:0
19.10.
ES Troyes - FC Sochaux
1:2
15:00
Stade Brestois - FC Lorient
3:2
19.10.
USL Dunkerque - JA Drancy
1:0
19.10.
FC Chambly - AS Lyon-Duchère
1:1
19.10.
Le Mans FC - Bourg Péronnas
1:0
19.10.
US Marignane - SO Cholet
1:1
19.10.
FC Villefranche - US Quevilly-Rouen
0:1
19.10.
Tours FC - Rodez AF
0:2
19.10.
Pau FC - US Boulogne
3:1
19.10.
Entente SSG - US Concarneau
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Anži Mch - CSKA Moskva
0:2
19.10.
Lokomotiv Moskva - FK Rostov
2:1
10:30
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
13:00
Ural - Křídla Sovětů
1:1
15:30
FK Ufa - Rubin Kazaň
0:0
21.10.
Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad
info
21.10.
Spartak Moskva - Arsenal Tula
info
21.10.
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
info
13:30
Spartak Moskva II - Čertanovo
0:2
14:00
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
15:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
15:00
Fakel Voroněž - FK Tambov
0:0
15:00
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
15:00
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
1:1
15:00
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
1:0
16:00
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
4:1
16:00
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
0:1
16:00
Baltika K. - FK Krasnodar II
1:4
Kompletní výsledky
19.10.
SC Vila Real - FC Porto
0:6
16:00
SC Valenciano - Vitória SC
0:7
16:00
Cova Piedade - Portimonense SC
2:1
16:00
Amora FC - CF Os Belenenses
3:4e
17:00
SC Espinho - Académico Viseu
4:3p
21:45
GS Loures - Sporting CP
info
21.10.
Vale Formoso - SC Coimbrões
info
21.10.
Moura AC - CS Marítimo
info
21.10.
CD Fátima - Boavista FC
info
21.10.
CF Os Armacenenses - Vitória FC
info
21.10.
União Torreense - Rio Ave FC
info
21.10.
AR São Martinho - Moreirense FC
info
21.10.
Lusitano FCV - CD Nacional
info
21.10.
SC Mirandela - CD Feirense
info
21.10.
Maria da Fonte - CD Santa Clara
info
21.10.
Estoril Praia - CD Tondela
info
21.10.
Pedras Salgadas - GD Chaves
info
21.10.
Casa Pia AC - SC Angrense
info
21.10.
AD Limianos - SC Covilhã
info
21.10.
SC Farense - FC Arouca
info
21.10.
CDC Montalegre - Clube Oriental
info
21.10.
AD Fafe - FC Penafiel
info
21.10.
Paços Ferreira - GD Gafanha
info
21.10.
CF Santa Iria - SC Praiense
info
21.10.
RD Águeda - Louletano DC
info
21.10.
UD Vilafranquense - Anadia FC
info
21.10.
Leixões SC - Amarante FC
info
21.10.
Silves FC - GD Chaves B
info
21.10.
União Madeira - União Santiago
info
21.10.
SG Sacavenense - CD Aves
info
21.10.
FC Felgueiras - SC Braga
info
Kompletní výsledky
16:00
Celtic FC - Hibernian FC
4:2
16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
2:1
16:00
Livingston FC - Dundee FC
4:0
16:00
Motherwell FC - St. Johnstone FC
0:1
16:00
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
1:2
21.10.
Hamilton Academical - Rangers FC
info
16:00
Cowdenbeath FC - Clyde FC
2:1
16:00
Rothes FC - Annan Athletic
0:1
16:00
Stirling Albion - Queen's Park FC
1:2
16:00
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
1:4
16:00
Edusport Academy - Fraserburgh FC
1:2
16:00
Elgin City - Whitehill Welfare
2:0
16:00
Brora Rangers - Coldstream FC
6:0
16:00
Edinburgh City - Civil Service
1:0
16:00
Deveronvale FC - Stirling Univ.
1:2
16:00
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
1:1
16:00
Beith Juniors - Linlithgow Rose
4:0
16:00
East Kilbride FC - Spartans FC
3:1
16:00
Albion Rovers - Formartine United
0:2
16:00
Peterhead FC - Kelty Hearts
3:2
16:00
Gala Fairydean - East St.
2:0
16:00
Berwick Rangers - Gretna 2008
3:1
16:00
Alloa Athletic - Partick Thistle
1:0
16:00
Dundee United - Inverness CT
1:1
16:00
Dunfermline Athletic - Queen S.
0:1
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
1:0
16:00
Ross County - Ayr United
2:1
16:00
Arbroath FC - Dumbarton FC
3:1
16:00
East Fife FC - Brechin City
3:1
16:00
Montrose FC - Airdrieonians FC
0:3
16:00
Raith Rovers - Stranraer FC
2:1
16:00
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
1:2
Kompletní výsledky
18:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
6:0
18:30
SBV Excelsior - SBV Vitesse
2:0
20:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
info
20:45
FC Utrecht - AZ Alkmaar
info
21.10.
NAC Breda - Willem II
info
21.10.
Heracles Almelo - FC Groningen
info
21.10.
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
info
21.10.
VVV Venlo - ADO Den Haag
info
21.10.
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
info
19.10.
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
3:1
19.10.
FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar
1:1
19.10.
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
2:2
19.10.
FC Eindhoven - FC Volendam
1:1
19.10.
Roda JC - Sparta Rotterdam
1:1
19.10.
FC Oss - FC Den Bosch
0:1
19.10.
Almere City - Go Ahead Eagles
0:1
19.10.
SC Telstar - NEC Nijmegen
0:3
19.10.
Jong AFC Ajax - RKC Waalwijk
2:1
Kompletní výsledky
19.10.
Club Bruggy - Waasland-Beveren
1:1
18:00
Excel Mouscron - Standard Lutych
0:0
20:00
KV Kortrijk - Sint-Truidense VV
info
20:00
Royal Antverpy FC - KSC Lokeren
info
20:30
KRC Genk - KAS Eupen
info
21.10.
RSC Anderlecht - Cercle Bruggy
info
21.10.
KV Oostende - KAA Gent
info
21.10.
Charleroi - SV Zulte Waregem
info
19.10.
KVC Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
0:1
17:00
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
1:1
20:30
AFC Tubize - Lommel SK
info
21.10.
KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Galatasaray SK - Bursaspor
1:1
12:30
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
5:0
15:00
Istanbul B. - Kayserispor
1:0
18:00
Sivasspor - Fenerbahçe SK
0:0
21.10.
Çaykur Rizespor - Konyaspor
info
21.10.
MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
info
21.10.
Alanyaspor - Antalyaspor
info
21.10.
Göztepe SK - Beşiktaş JK
info
19.10.
Denizlispor - Afjet Afyonspor
3:0
13:00
Gençlerbirliği SK - Adanaspor
0:0
18:30
Gaz. Gaziantep - Ümraniyespor
0:0
18:30
Balikesirspor - Boluspor
0:1
21.10.
Hatayspor - Osmanlispor
info
21.10.
KDÇ Karabükspor - Altay SK
info
21.10.
Istanbulspor - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
15:00
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
17:15
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
0:2
18:00
Apollon Smyrnis - AEK Atény
0:2
19:30
AE Larisa - PAS Lamia 1964
1:2
21.10.
APO Levadiakos - Xanthi FC
info
21.10.
Aris Soluň - PAOK Soluň
info
21.10.
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
17:00
Salzburg - Wacker Innsbruck
1:1
17:00
LASK Linz - SCR Altach
1:1
17:00
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
3:0
21.10.
Admira - Wolfsberger AC
info
21.10.
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
info
21.10.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
19.10.
Austria Lustenau - Austria Am.
5:2
19.10.
WSG Wattens - FC Pasching
4:1
19.10.
Blau Weiß Linz - SV Horn
1:1
19.10.
SC Wiener Neustadt - FC Liefering
2:1
19.10.
SV Lafnitz - SV Ried
0:0
19.10.
Austria Klagenfurt - SKU Amstetten
2:2
14:30
Innsbruck Am. - SV Kapfenberg
3:0
21.10.
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
info
Kompletní výsledky
19:00
FC Luzern - FC Thun
0:2
19:00
FC Curych - BSC Young Boys
3:3
21.10.
FC Basilej - Neuchâtel Xamax
info
21.10.
FC Lugano - FC St. Gallen
info
21.10.
FC Sion - Grasshopper Curych
info
19.10.
FC Winterthur - FC Vaduz
2:1
17:00
Lausanne Sport - FC Schaffhausen
2:0
18:00
FC Rapperswil-Jona - SC Kriens
1:2
19:00
Servette Ženeva - FC Aarau
3:1
21.10.
FC Wil - FC Chiasso
info
Kompletní výsledky
19.10.
Šachtar Doněck - Desna Černihiv
1:0
13:00
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
3:2
16:00
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:1
21.10.
FK Lvov - Arsenal Kyjev
info
21.10.
Olimpik Doněck - Č. Oděsa
info
21.10.
PFK Oleksandrija - Karpaty Lvov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
1:1
19.10.
Jagiellonia - Pogoń Szczecin
2:1
15:30
Sosnowiec - Miedź Legnica
3:1
18:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
1:2
20:30
Lech Poznań - Korona Kielce
info
21.10.
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
info
21.10.
Legia Varšava - Wisła Kraków
info
19.10.
Garbarnia Kraków - Nieciecza
1:3
19.10.
S. Nowy Sącz - Wigry Suwałki
2:0
19.10.
Stal Mielec - GKS Katowice
2:0
15:00
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
15:30
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:2
16:00
Bytovia Bytów - Odra Opole
1:1
17:45
GKS Tychy - Raków Częstochowa
0:0
18:00
Podbeskidzie - Chojnice
2:1
21.10.
Warta Poznań - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
19.10.
FC Voluntari - C. Chiajna
4:0
19.10.
CFR Cluj - CSM Poli Iaşi
1:0
15:00
FC Hermannstadt - Astra Giu.
0:2
20:00
Viitorul Constanţa - Sepsi OSK
info
21.10.
Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani
info
21.10.
CSU Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
17:00
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
1:2
17:00
Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
0:2
17:00
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
1:1
17:00
Diósgyőri VTK - Újpest FC
1:2
17:00
Debreceni VSC - Paksi SE
2:1
19:30
Puskás FC - Ferencvárosi TC
1:0
Kompletní výsledky
19.10.
Inter Zaprešić - NK Rijeka
1:2
15:00
NK Rudeš - NK Osijek
1:4
17:30
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
1:4
21.10.
Slaven Belupo - HNK Gorica
info
21.10.
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Čukarički - Vojvodina Novi Sad
1:0
16:00
FK Voždovac - Mladost Lučani
1:1
19:00
Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
1:0
19:00
FK Crvena Zvezda - FK Rad
3:1
19:00
Radnički Niš - FK Zemun
2:0
19:00
Napredak K. - Radnik Surdulica
1:1
21.10.
Spartak Subotica - FK Partizan
info
21.10.
Dinamo Vranje - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
14:00
NŠ Mura - Rudar Velenje
2:1
16:00
ND Gorica - NK Maribor
0:3
18:00
NK Aluminij - NK Domžale
0:0
21.10.
NK Celje - NK Krško
info
21.10.
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
info
Kompletní výsledky
19.10.
Vereja Stara Zagora - Botev Vraca
2:2
14:00
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
3:1
16:15
Botev Plovdiv - Černo More Varna
2:1
19:00
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
2:1
21.10.
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
info
21.10.
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
Kompletní výsledky
19.10.
Esbjerg fB - Hobro IK
2:0
16:00
Nordsjaelland - FC Midtjylland
1:4
21.10.
Vendsyssel FF - AC Horsens
info
21.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
21.10.
Vejle Boldklub - FC Kodaň
info
21.10.
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
21.10.
Fremad Amager - FC Helsingør
info
21.10.
Nykøbing FC - FC Fredericia
info
21.10.
Naestved BK - Lyngby BK
info
21.10.
Thisted FC - FC Roskilde
info
21.10.
Viborg FF - Silkeborg IF
info
Kompletní výsledky
13:00
Malmö FF - Hammarby IF
2:1
16:00
Dalkurd FF - Örebro SK
1:0
21.10.
BK Häcken - Östersunds FK
info
21.10.
Djurgårdens IF - AIK Solna
info
21.10.
IF Elfsborg - GIF Sundsvall
info
21.10.
Kalmar FF - IFK Norrköping
info
21.10.
Trelleborgs FF - IK Sirius
info
19.10.
Norrby IF - Örgryte IS
0:1
16:00
Degerfors IF - Östers IF
1:3
16:00
GAIS Göteborg - Landskrona BoIS
3:1
21.10.
AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF
info
21.10.
IK Brage - Jönköpings Södra IF
info
Kompletní výsledky
15:30
Molde FK - Sarpsborg 08 FF
2:2
18:00
Sandefjord - Strømsgodset IF
2:1
21.10.
FK Haugesund - Odds BK
info
21.10.
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
21.10.
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
21.10.
Tromsø IL - IK Start
info
21.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
21.10.
Stabaek Fotball - SK Brann
info
21.10.
Tromsdalen UIL - Ham-Kam Fotball
info
21.10.
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
info
21.10.
Levanger FK - Florø SK
info
21.10.
Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball
info
21.10.
Mjøndalen IF - FK Jerv
info
21.10.
Åsane Fotball - Sogndal Fotball
info
21.10.
Notodden FK - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
21.10.
VPS Vaasa - RoPS Rovaniemi
info
21.10.
PS Kemi Kings - IFK Mariehamn
info
21.10.
KuPS Kuopio - TPS Turku
info
21.10.
HJK Helsinky - SJK Seinäjoki
info
21.10.
Ilves Tampere - FC Lahti
info
21.10.
Inter Turku - FC Honka
info
13:00
HIFK Helsinky - KPV Kokkola
2:1
13:00
JJK Jyväskylä - AC Kajaani
1:2
13:00
Ekenäs IF - AC Oulu
3:2
13:00
KTP Kotka - FF Jaro
0:0
13:00
FC Haka - Klubi-04
5:0
Kompletní výsledky
16:00
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
1:1
17:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
5:0
18:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
3:0
21.10.
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
info
21.10.
APOEL Nikósie - AEL Limassol
info
Kompletní výsledky
16:00
Maccabi Tel-Aviv - Hap. Eran Hadera
4:0
18:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
1:1
18:15
Bn. Yehuda - Hapoel Tel-Aviv
0:0
19:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
2:0
21.10.
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
21.10.
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
info
Kompletní výsledky
19.10.
Limerick FC - St. Pat's
0:4
19.10.
Bray Wanderers - Bohemians Dublin
0:5
19.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
5:0
19.10.
Derry City - Cork City
0:3
19.10.
Shamrock Rovers - Waterford United
3:1
19.10.
Finn Harps - Drogheda United
2:0
Kompletní výsledky
19.10.
Newry City - Institute FC
0:2
16:00
Ards FC - Linfield FC
2:1
16:00
Ballymena United - Dungannon Swifts
1:1
16:00
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
3:1
16:00
Coleraine FC - Crusaders FC
1:0
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
1:2
Kompletní výsledky
19.10.
Barry Town - Llanelli AFC
5:2
19.10.
Caernarfon Town - Newtown AFC
0:3
15:30
Carmarthen Town - Bala Town
1:2
15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1
15:30
Llandudno FC - Aberystwyth Town
0:1
20:30
The New Saints FC - Connah's Quay
info
19.10.
Cefn Albion - Dolgellau Athletic
info
19.10.
Penlan Club - Goytre United
info
19.10.
Llandudno Albion - Saint Asaph City
3:4e
15:30
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
1:0
15:30
Cambrian & C. - Port Talbot Town
5:0
15:30
Cwmamman United - Dinas Powys
4:0
15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
3:0
15:30
Cwmbran Town - Afan Lido
3:2
15:30
Garden Village - Blaenrhondda FC
1:2
15:30
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
15:30
Llanidloes Town - Pontypridd Town
1:2
15:30
Panteg AFC - Penybont FC
1:3
15:30
Pontyclun FC - Llantwit Major
3:1
15:30
Radnor Valley - Goytre AFC
1:2
15:30
STM Sports FC - Haverfordwest
1:2
15:30
Sully Sports - Brecon Corinthians
3:1
15:30
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
3:1
15:30
Treharris - Cornelly United
3:2
15:30
Trefelin FC - Swansea University
1:2
15:30
Undy Athletic - Monmouth Town
3:4
15:30
West End FC - Caldicot Town
0:6
15:30
Ynysddu Welfare - Taffs Well
2:1
15:30
Bangor City - Mold Alexandra
4:2
15:30
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
15:30
Buckley Town - Brymbo FC
3:1
15:30
Caersws FC - Holywell Town
info
15:30
Coedpoeth United - Ruthin Town
2:3
15:30
Conwy Borough - Rhyl FC
1:2
15:30
Pwllheli FC - Porthmadog FC
0:3
15:30
Denbigh Town - Holyhead Town
9:3
15:30
Gresford Athletic - Brickfield
info
15:30
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
2:0
15:30
Hawarden Rangers - Llanfair United
2:3
15:30
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
4:2
15:30
Llangefni Town - Borth United
2:0
15:30
Llanrhaeadr FC - Flint Town United
1:2
15:30
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
2:0
15:30
Penycae FC - Airbus UK FC
0:4
15:30
Prestatyn Town - New Brighton Villa
5:1
18:30
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Vitebsk - Dněpr Mogilev
3:1
14:00
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3
16:00
BATE Borisov - FK Gorodeja
3:2
18:00
Šachtër Soligorsk - Neman Grodno
1:0
21.10.
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
21.10.
FK Smoleviči - Isloč Minsk
info
21.10.
Dinamo Brest - Torpedo Minsk
info
Kompletní výsledky
21.10.
Žalgiris Vilnius - FK Trakai
info
21.10.
Lietava Jonava - Sūduva
info
Kompletní výsledky
19.10.
Rīgas Futbola skola - FK Valmiera
3:0
12:00
Riga FC - FK Jelgava
2:0
14:00
FK Ventspils - FK Spartaks
1:1
16:00
FK Liepāja - METTA/LU
0:1
Kompletní výsledky
12:00
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3
12:00
Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
2:1
15:00
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2
21.10.
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
info
21.10.
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
14:00
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
0:1
17:00
Zimbru Kišiněv - Zaria Bălţi
3:1
21.10.
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
info
21.10.
Petroclub Hîn. - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
15:00
Sloga Simin Han - Mladost D.-K.
0:1
15:00
FK Zvijezda 09 - GOŠK Gabela
1:0
17:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0
19:30
Zrinjski Mostar - Željezničar
0:1
21.10.
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
info
21.10.
Čelik Zenica - Široki Brijeg
info
Kompletní výsledky
21.10.
FK Renova - Rabotnički Skopje
info
21.10.
FK Shkupi - Sileks Kratovo
info
21.10.
Belasica Strumica - Pobeda Prilep
info
21.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
21.10.
Vardar Skopje - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
13:30
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
1:2
13:30
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
13:30
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
1:0
13:30
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
0:1
16:00
Bud. Podg. - Mladost Podgorica
0:0
Kompletní výsledky
14:00
Kastrioti Kruja - FK Kukësi
1:2
14:00
KF Laçi - Teuta Durrës
0:3
21.10.
Skënderbeu Korça - KF Kamza
info
21.10.
Partizani Tirana - Luftëtari
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Artsakh - Lori FC
2:3
13:00
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
1:0
21.10.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
21.10.
Avan Academy - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
15:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
3:1
17:00
Qarabağ Ağdam - Säbail FK
1:0
21.10.
PFK Sumqayit - Sabah FK
info
21.10.
Keşlə FK - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
19.10.
Chikhura Sachkhere - Dila Gori
2:1
13:30
Sioni Bolnisi - FC Samtredia
4:2
21.10.
Dinamo Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi
info
21.10.
Torpedo Kutaisi - Metalurgi Rustavi
info
21.10.
Saburtalo Tbilisi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
15:00
FC Astana - Ordabasy Šymkent
1:1
21.10.
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
21.10.
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
21.10.
Kyzylžar Petropavl - Žetisu
info
21.10.
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
21.10.
FK Atyrau - FK Akžajyk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Senglea Athletics - Gzira United
0:1
19.10.
Qormi FC - St. Andrews FC
0:2
15:00
Pieta Hotspurs - Valletta FC
0:4
17:15
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
2:0
21.10.
Mosta FC - Sliema Wanderers
info
21.10.
Hibernians FC - Hamrun Spartans
info
Kompletní výsledky
18:00
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
4:1
21.10.
T. Pétange - Jeunesse Esch
info
21.10.
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
info
21.10.
US Mondorf - US Rumelange
info
21.10.
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
info
21.10.
Differdange - Victoria Rosport
info
21.10.
Hamm Benfica - US Hostert
info
Kompletní výsledky
21.10.
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
info
21.10.
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
info
21.10.
AB Argir - Skála IF
info
21.10.
07 Vestur - EB/Streymur
info
21.10.
Víkingur Gøta - NSÍ Runavík
info
Kompletní výsledky
21.10.
Inter Club Escaldes - FC Lusitanos
info
21.10.
FC Ordino - FC Encamp
info
21.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
21.10.
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Cailungo - SP Cosmos
2:1
15:00
SP Tre Fiori - SS Folgore
2:0
15:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
0:0
15:00
AC Juvenes - SS Murata
2:2
21.10.
AC Libertas - SC Faetano
info
21.10.
SS Pennarossa - SP Tre Penne
info
21.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
19.10.
Lynx FC - Boca Juniors
0:1
16:00
Europa FC - St Joseph's FC
2:3
18:15
Glacis United - Gibraltar Phoenix
1:3
21.10.
Mons Calpe - Lions Gibraltar
info
Kompletní výsledky
21.10.
KF Priština - KF KEK
info
21.10.
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
21.10.
KF Trepça '89 - KF Llapi
info
21.10.
KF Drenica - KF Liria
info
21.10.
KF Ballkani - KF Flamurtari
info
21.10.
KF Ferizaj - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
19:55
Racing Strasbourg - AS Monaco (Přímý přenos 10. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1)
20:00
Borussia Dortmund-AS Monako (Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů)
20:30
Premier League (Newcastle - Brighton)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie v Kodani?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!