Téma: Přestupy

 

Fonte se dočkal odchodu ze Southamptonu, zamířil do West Hamu

José Fonte požádal začátkem roku o odchod ze Southamptonu a vedení anglického klubu mu nakonec vyhovělo. Portugalský obránce a mistr Evropy z loňského roku míří ke konkurenci, přestoupil totiž do West Hamu United...  
VČERA | Aktuality | 60 komentářů
 

Útočník Berahino přestoupil z WBA do Stoke City

Saido Berahino se dočkal ukončení svého trápení ve West Bromwichi Albion. Anglickému útočníkovi se v klubu nedařilo a jeho další kroky směřují do Stoke City. Kluby se v průběhu dnešního dne domluvily a hráč podepsal smlouvu na pět a půl sezony...  
VČERA | Aktuality | 151 komentářů
 

Bývalý brankář Sparty a Zlína Holý bude hrát třetí anglickou ligu

Bývalý brankář Sparty a Zlína Tomáš Holý bude hrát třetí anglickou ligu za Gillingham. Pětadvacetiletý gólman uspěl na týdenní zkoušce a s šestnáctým celkem tabulky podepsal smlouvu na dva a půl roku.  
VČERA | Aktuality | 64 komentářů
 

Lyon dokončil příchod útočníka Depaye

Memphis Depay se oficiálně stěhuje z Manchesteru United do Lyonu. Ten za nizozemského reprezentanta, při započítání všech bonusů, může zaplatit až 25 milionů eur. Součástí dohody je možnost zpětného odkupu...  
VČERA | Aktuality | 280 komentářů
 

Železník přestoupil ze Slavie do Mladé Boleslavi

Lukáš Železník po roce opustil pražskou Slavii a přestoupil do Mladé Boleslavi. Šestadvacetiletý útočník, kterého vloni přibrzdilo vážné zranění, podepsal se středočeským klubem smlouvu na tři a půl roku.  
VČERA | Aktuality | 98 komentářů
 

Livermore odešel do WBA, z Hullu ho může následovat Snodgrass

Jake Livermore je první oporou osmnáctého Hullu, která stráví jarní část sezony angažmá ve výše postaveném celku. Ex-tottenhamský záložník za 10 milionů liber přestoupil do WBA, kde podepsal smlouvu do léta 2021. Mezitím se West Ham vrchem snaží Tigers odlákat i křídelníka Snodgrasse...  
VČERA | Aktuality | 55 komentářů
 

Brno získalo ze Slavie obránce Jablonského

Brněnské hráče posílí Tomáš Jablonský. Devětadvacetiletý levý obránce přestoupil ze Slavie a podepsal smlouvu do léta 2018. Pokud projde zdravotními testy, zapojí se už v pátek do tréninku Zbrojovky a v sobotu by mohl nastoupit do přípravného utkání se Skalicí.  
19.01. | Aktuality | 206 komentářů
 

Dijonu bude k záchraně dopomáhat korejský talent Kwon

Ve šlépějích Park Chu-younga jakožto jednoho z mála jihokorejských krajánků ve Francii se bude pokoušet vydávat Kwon Chang-hoon. Dvaadvacetiletý reprezentant bude k záchraně v Ligue 1 dopomáhat Dijonu, který ho získal za pouhých 1,5 milionů eur...  
19.01. | Aktuality | 12 komentářů
 

Bamford se z Chelsea vrátil do Middlesbrough

Middlesbrough získalo staronovou posilu. Severoanglický celek, jenž bojuje o udržení mezi smetánkou, se s Chelsea dohodl na příchodu Patricka Bamforda, jenž dostal smlouvu na čtyři a půl roku...  
18.01. | Aktuality | 151 komentářů
 

Marseille má první zimní posilu, z Montpellieru přichází Sanson

Morgan Sanson za sebou minimálně na několik měsíců má poslední zápas v dresu Montpellieru. O mladého francouzského záložníka v uplynulých dnech hodně usiloval Olympique Marseille a nakonec dosáhl svého, dohoda o přestupu je na světě a fotbalistu čeká zdravotní prohlídka...  
17.01. | Aktuality | 38 komentářů
13:55 Poaty dostal profesionální kontrakt
Morgan Poaty se může těšit na další roky v dresu Montpellieru, mladý obránce letos nakoukl do prvního týmu a francouzský klub ho odměnil profesionální smlouvou. (lequipe.fr)
13:42 Sigma Olomouc - Fastav Zlín 3:1
PŘÁTELSKY: Sigma Olomouc - Fastav Zlín 3:1 (1:1).
Branky:
41. a 55. Plšek, 85. Houske - 12. Diop.
Sestava Zlína:
I. poločas:
Švenger - Kopečný, Jugas, Hubáček, Matejov - Vukadinovič, Janíček, Traoré, Masař - Diop, Chwaszcz.
II. poločas: Dostál - Pazdera, Bačo, Gajič, Nečas - Bartolomeu, Hnaníček, Živulič, Štípek - M. Mlýnek, V. Mlýnek. Trenér: Páník. (ČTK)
13:42 Slovan Liberec - AS Trenčín 2:5
PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - AS Trenčín 2:5 (2:1).
Branky:
40. a 41. Markovič - 23. a 78. obě z pen., 75. a 84. Lawrence, 47. Adekunle.
Sestava Liberce: Hladký - Baláž, Šustr, Blažek, Šustek, Dudek - Doležal, Barac, Bláha, Kazda - Markovič. Trenér: Trpišovský. (ČTK)
13:41 Vysočina Jihlava - ŠK Svätý Jur 3:0
PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - ŠK Svätý Jur 3:0 (2:0).
Branky:
11. Vaculík z pen., 29. Ikaunieks z pen., 60. Nový.
Sestava Jihlavy:
I. poločas:
Rakovan - Štěpánek, Rosa, Tlustý - Vaculík - Nový, Batioja, Záviška, Popovič - Ikaunieks, Dvořák.
II. poločas: Hanuš - Kryštůfek, Krejčí, Rosa - Nový - Fulnek, Hronek, Vitásek, Novotný - Ikaunieks, Záviška. Trenér: Bílek. (ČTK)
13:39 Grünwald pokračuje v Austrii Vídeň
Alexander Grünwald spojil i další část kariéry s Austrií Vídeň, rakouský klub si služby svého záložníka pojistil do června 2021. (transfermarkt.de)
13:19 TL: Zbrojovka Brno - MFK Skalica 3:3
Tipsport liga:
Skupina C (Brno):
Zbrojovka Brno - MFK Skalica 3:3 (2:1).
Branky:
7. Řezníček, 31. Škoda, 63. Litsingi - 16. Szöcs, 47. Šebesta z pen., 81. Milunovič z pen.
Sestava Brna: Melichárek - Šural, Pavlík, Vraštil, Jablonský - Buchta, Krejčí - Přichystal, Škoda, Lutonský - Řezníček. Trenér: Habanec. (ČTK)
13:10 TL: Frýdek-Místek - Poprad 1:2
Tipsport liga:
Skupina D (Frýdek-Místek):
Frýdek-Místek - Poprad 1:2 (0:2).
(ČTK)
13:04 TL: Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 5:0
Tipsport liga:
Skupina A (Vyšehrad):
Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 5:0 (3:0).
Branky:
20. a 23. Hašek, 39. Kuchta z pen., 62. Čížek, 77. Mašek z pen.
Sestavy:
Bohemians:
I. poločas:
Berkovec - Havel, Dostál, Švec, Buchta, Hašek - Jindřišek, Jirásek - Bartek, Kabajev, Kuchta.
II. poločas: Fryšták - Nitrianský, Dostál (59. Berger), Krch, Buchta, Havel - Mašek, Hubínek, Blecha, Luts (85. Bartek) - Kabajev (56. Čížek). Trenér: Koubek.
Příbram:
I. poločas:
Boháč - Krameš, Chaluš, Jiránek, Ferrara - P. Pilík, Tregler, Baéz, Laňka - Linhart - Ayong.
II. poločas: Hruška - Lupták, Chaluš, Kvída, Divíšek - Bazal, Květ, Januška, Krameš, Frizoni - Mahmutovič. Trenér: Tobiáš. (ČTK)
12:51 Sparta Praha - FK Teplice 4:0
PŘÁTELSKY: Sparta Praha - FK Teplice 4:0 (1:0).
Branky:
29. Konaté, 60. Néstor, 68. Karavajev, 88. Juliš z pen.
Sestavy:
Sparta:
Koubek - Karavajev, Mazuch, Michal Kadlec, Vatajelu - Juliš, Mareček, Sáček, Konaté - Dočkal - Néstor. Trenér: Požár.
Teplice: Grigar (46. Plachý) - Vondrášek (46. Strada), Ljevakovič, Ciskaridze, Krob (46. Urma) - Hyčka, Soungole, Vachoušek (46. Kodeš), Fillo (46. Nivaldo) - Hora (70. Richter) - Vaněček (37. Potočný). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
12:48 Nice v kontaktu se dvěma hráči
Nice hledá posily a v tuto chvíli kontaktovalo dva hráče. Do OSG by se mohli stěhovat záložníci Mounir Obbadi z Lille a Clément Grenier z Lyonu. (getfootballnewsfrance.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
20.01.
Pobřeží slonoviny - DR Kongo
2:2
20.01.
Maroko - Togo
3:1
17:00
Ghana - Mali
info
20:00
Egypt - Uganda
info
22.01.
Kamerun - Gabon
info
22.01.
Guinea Bissau - Burkina Faso
info
Kompletní výsledky
20.01.
FK Poprad - Podbeskidzie
2:1
11:00
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
5:0
11:00
Zbrojovka Brno - MFK Skalica
3:3
11:00
MFK Frýdek-Místek - FK Poprad
1:2
13:00
FC Hradec Králové - MAS Táborsko
info
13:00
FK Jablonec - Slovan Liberec
info
13:00
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
info
22.01.
FK Varnsdorf - FK Mladá Boleslav
info
Kompletní výsledky
13:30
Liverpool FC - Swansea City
info
16:00
AFC Bournemouth - Watford FC
info
16:00
Crystal Palace - Everton FC
info
16:00
Middlesbrough FC - West Ham United
info
16:00
Stoke City - Manchester United
info
16:00
W. B. A. - Sunderland AFC
info
18:30
Manchester City - Tottenham Hotspur
info
22.01.
Southampton FC - Leicester City
info
22.01.
Arsenal FC - Burnley FC
info
22.01.
Chelsea FC - Hull City
info
20.01.
Brighton - Sheffield Wednesday
2:1
13:30
Queens Park Rangers - Fulham FC
info
16:00
Aston Villa - Preston North End
info
16:00
Blackburn Rovers - Birmingham City
info
16:00
Derby County - Reading FC
info
16:00
Huddersfield Town - Ipswich Town
info
16:00
Newcastle United - Rotherham United
info
16:00
Norwich City - Wolverhampton
info
16:00
Nottingham Forest - Bristol City
info
16:00
Wigan Athletic - Brentford FC
info
16:00
Cardiff City - Burton Albion
info
18:30
Barnsley FC - Leeds United
info
20.01.
Port Vale - Bury FC
2:2
16:00
Bradford City - Millwall FC
info
16:00
Charlton Athletic - Scunthorpe
info
16:00
Chesterfield FC - AFC Wimbledon
info
16:00
Coventry City - Fleetwood Town
info
16:00
Milton - Northampton Town
info
16:00
Rochdale AFC - Oxford United
info
16:00
Sheffield United - Gillingham FC
info
16:00
Shrewsbury Town - Oldham Athletic
info
16:00
Southend United - Bolton Wanderers
info
16:00
Swindon Town - Peterborough United
info
16:00
Walsall FC - Bristol Rovers
info
16:00
Accrington - Carlisle United
info
16:00
Blackpool FC - Yeovil Town
info
16:00
Cambridge United - Mansfield Town
info
16:00
Cheltenham Town - Plymouth Argyle
info
16:00
Crawley Town - Portsmouth FC
info
16:00
Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
info
16:00
Exeter City - Colchester United
info
16:00
Grimsby Town - Notts County
info
16:00
Hartlepool United - Stevenage FC
info
16:00
Leyton Orient - Morecambe FC
info
16:00
Wycombe Wanderers - Luton Town
info
16:00
Barnet FC - Newport County
info
20.01.
Lincoln City - Dover Athletic
2:0
16:00
Boreham Wood - Solihull Moors
info
16:00
Dagenham & Redbridge - Bromley FC
info
16:00
Forest Green - Braintree Town
info
16:00
Gateshead FC - Aldershot Town
info
16:00
Macclesfield Town - Guiseley AFC
info
16:00
Maidstone United - Torquay United
info
16:00
Southport FC - North Ferriby United
info
16:00
Sutton United - Eastleigh FC
info
16:00
Woking FC - Tranmere Rovers
info
16:00
York City - Barrow AFC
info
16:00
Chester FC - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
20.01.
UD Las Palmas - La Coruña
1:1
13:00
Espanyol Barcelona - Granada CF
info
16:15
Real Madrid - Málaga CF
info
18:30
Deportivo Alavés - CD Leganés
info
20:45
Villarreal CF - Valencia CF
info
22.01.
CA Osasuna - Sevilla FC
info
22.01.
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
info
22.01.
Real Betis - Sporting Gijón
info
22.01.
Real Sociedad - Celta Vigo
info
22.01.
SD Eibar - FC Barcelona
info
16:00
Real Oviedo - Real Valladolid
info
18:00
Rayo Vallecano - Elche CF
info
18:00
CD Tenerife - Córdoba CF
info
18:00
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
info
18:00
SD Huesca - AD Alcorcón
info
20:00
UCAM Murcia - Real Zaragoza
info
22.01.
Levante UD - CD Numancia
info
22.01.
Reus Deportiu - RCD Mallorca
info
22.01.
Getafe CF - CD Mirandés
info
22.01.
Girona FC - Sevilla FC B
info
22.01.
Cádiz CF - UD Almería
info
17:00
CA Osasuna B - CD Boiro
info
18:00
Racing Ferrol - UD Mutilvera
info
22.01.
Celta Vigo B - CF Palencia
info
22.01.
CD Lealtad - Caudal Deportivo
info
22.01.
Real Valladolid B - Arandina CF
info
22.01.
CD Tudelano - Coruxo FC
info
22.01.
Pontevedra CF - Racing Santander
info
22.01.
Burgos CF - CD Guijuelo
info
22.01.
SD Ponferradina - UD Somozas
info
22.01.
CD Leonesa - CD Izarra
info
16:00
Athletic Bilbao B - Albacete
info
17:00
SD Amorebieta - RM Castilla
info
17:00
SD Leioa - CDA Navalcarnero
info
19:00
Real Unión Club - Real Sociedad B
info
22.01.
Zamudio SD - Barakaldo CF
info
22.01.
CF Fuenlabrada - S.S. Reyes
info
22.01.
Rayo Majadahonda - UD Logroñés
info
22.01.
UD Socuéllamos - Sestao River Club
info
22.01.
CD Toledo - Arenas Club de Getxo
info
22.01.
Gernika Club - CD Mensajero
info
17:30
Villarreal CF B - FC Barcelona B
info
22.01.
AE Prat - Badalona CF
info
22.01.
Espanyol Barcelona B - CD Eldense
info
22.01.
CD Ebro - Valencia CF B
info
22.01.
CD Alcoyano - CF Gavà
info
22.01.
Atlético Baleares - UE Cornellà
info
22.01.
RCD Mallorca B - Levante UD B
info
22.01.
CE L'Hospitalet - Lleida Esportiu
info
22.01.
Atlético Saguntino - UE Llagostera
info
22.01.
Hércules CF - CE Sabadell FC
info
22.01.
Jumilla CF - CF Villanovense
info
22.01.
Córdoba CF B - UD Marbella
info
22.01.
Mérida AD - UD Melilla
info
22.01.
Real Linense - Extremadura UD
info
22.01.
Huelva - Atl. Sanluqueño
info
22.01.
CD Linares - Real Jaén
info
22.01.
CP Ejido - CD San Fernando
info
22.01.
La Roda CF - Granada CF B
info
22.01.
Lorca FC - Real Murcia
info
22.01.
Mancha Real - FC Cartagena
info
Kompletní výsledky
18:00
Chievo Verona - ACF Fiorentina
info
20:45
AC Milán - SSC Neapol
info
22.01.
Juventus FC - SS Lazio
info
22.01.
Bologna FC - Turín FC
info
22.01.
Janov CFC - FC Crotone
info
22.01.
Empoli FC - Udinese Calcio
info
22.01.
Città di Palermo - Inter Milán
info
22.01.
Delfino Pescara - US Sassuolo
info
22.01.
Atalanta Bergamo - UC Sampdoria
info
22.01.
AS Řím - Cagliari Calcio
info
15:00
Brescia Calcio - US Avellino
info
15:00
AS Cittadella - FC Bari 1908
info
15:00
SPAL 2013 - Benevento Calcio
info
15:00
Virtus Entella - Frosinone Calcio
info
15:00
US Latina - Hellas Verona
info
15:00
Trapani Calcio - Novara Calcio
info
15:00
Pisa Calcio - Ternana Calcio
info
15:00
Carpi FC - Vicenza Calcio
info
22.01.
Ascoli Calcio - US Pro Vercelli
info
22.01.
Salernitana Calcio - Spezia Calcio
info
22.01.
Alessandria Calcio - Lucchese
info
22.01.
Olbia Calcio - US Pontedera
info
22.01.
AC Pistoiese - AC Prato
info
22.01.
Piacenza Calcio - AC Renate
info
22.01.
AC Siena - AC Arezzo
info
22.01.
Carrarese Calcio - AS Livorno
info
22.01.
AC Tuttocuoio - Lupa Roma
info
22.01.
US Cremonese - AS Pro Piacenza
info
22.01.
Calcio Como - Giana Erminio
info
22.01.
Racing Roma - AS Viterbese
info
14:30
AC Mantova - Sambenedettese Calcio
info
22.01.
Alma Fano - UC AlbinoLeffe
info
22.01.
Bassano Virtus - AC Ancona
info
22.01.
AS Gubbio - AC Lumezzane
info
22.01.
Forlì FC - Calcio Padova
info
22.01.
Teramo Calcio - Pordenone Calcio
info
22.01.
Parma Calcio - Santarcangelo Calcio
info
22.01.
AC FeralpiSalò - Südtirol
info
22.01.
AC Maceratese - Modena FC
info
22.01.
AC Reggiana - FBC Venezia
info
14:30
Cosenza Calcio - FC Matera
info
14:30
US Lecce - AS Melfi
info
14:30
Virtus Francavilla - ACR Messina
info
14:30
US Siracusa - Taranto Sport
info
16:30
Reggina Calcio - USD Akragas
info
16:30
US Vibonese - US Foggia
info
20:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
20:30
US Casertana - Paganese Calcio
info
22.01.
Fidelis Andria - FC Catanzaro
info
Kompletní výsledky
20.01.
SC Freiburg - Bayern Mnichov
1:2
15:30
Schalke 04 - FC Ingolstadt 04
info
15:30
VfL Wolfsburg - Hamburger SV
info
15:30
FC Augsburg - TSG Hoffenheim
info
15:30
Werder Brémy - Borussia Dortmund
info
15:30
SV Darmstadt - Mönchengladbach
info
18:30
RB Lipsko - Eintracht Frankfurt
info
22.01.
Bayer Leverkusen - Hertha BSC
info
22.01.
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
info
Kompletní výsledky
20.01.
SC Bastia - OGC Nice
1:1
17:00
FC Nantes - Paris Saint-Germain
info
20:00
Girondins Bordeaux - Toulouse FC
info
20:00
Dijon FCO - Lille OSC
info
20:00
SM Caen - AS Nancy-Lorraine
info
20:00
EA Guingamp - Stade Rennes
info
20:00
FC Metz - Montpellier HSC
info
22.01.
AS Monaco - FC Lorient
info
22.01.
AS Saint-Étienne - Angers SCO
info
22.01.
Olympique Lyon - Marseille
info
20.01.
AC Ajaccio - US Orléans
1:0
20.01.
AJ Auxerre - Bourg Péronnas
0:2
20.01.
Stade Lavallois - ES Troyes
1:0
20.01.
Le Havre AC - GFCO Ajaccio
1:2
20.01.
Chamois Niortais - Amiens SC
2:1
20.01.
Stade Reims - Valenciennes FC
0:0
20.01.
FC Sochaux - Clermont Foot
3:3
20.01.
Racing Strasbourg - Tours FC
odl.
15:00
RC Lens - Nîmes Olympique
info
20.01.
Consolat Marseille - US Avranches
2:1
20.01.
Paris FC - CS Sedan
1:1
20.01.
AS Béziers - US Créteil
1:1
20.01.
USL Dunkerque - CA Bastia
1:3
20.01.
FC Chambly - ASM Belfort
odl.
20.01.
SAS Épinal - US Quevilly
odl.
20.01.
Pau FC - Les Herbiers VF
2:0
20.01.
US Concarneau - AS Lyon-Duchère
0:0
14:35
LB Châteauroux - US Boulogne
info
Kompletní výsledky
20.01.
Paços Ferreira - Moreirense FC
0:2
17:00
FC Porto - Rio Ave FC
info
19:15
CS Marítimo - Sporting CP
info
21:30
FC Arouca - Boavista FC
info
22.01.
CD Feirense - Estoril Praia
info
22.01.
SL Benfica - CD Tondela
info
22.01.
CF Os Belenenses - Vitória FC
info
22.01.
SC Braga - Vitória SC Guimarães
info
12:15
FC Penafiel - Portimonense SC
2:2
16:00
SC Braga B - União Madeira
info
22.01.
Académico Viseu - FC Porto B
info
22.01.
CD Santa Clara - Académica Coimbra
info
22.01.
SC Freamunde - AD Fafe
info
22.01.
SC Olhanense - FC Famalicão
info
22.01.
CD Aves - Vitória SC Guimarães B
info
22.01.
Gil Vicente FC - FC Vizela
info
22.01.
Leixões SC - Cova Piedade
info
Kompletní výsledky
13:30
Rangers FC - Motherwell FC
info
16:00
Ross County - Dundee United
info
16:00
St. Johnstone FC - Stenhousemuir FC
info
16:00
Livingston FC - East Fife FC
info
16:00
Aberdeen FC - Stranraer FC
info
16:00
Elgin City - Inverness CT
info
16:00
Kilmarnock FC - Hamilton Academical
info
16:00
Bonnyrigg - Hibernian FC
info
16:00
Ayr United - Queen's Park FC
info
16:00
Partick Thistle - Formartine United
info
16:00
Stirling Albion - Clyde FC
info
16:00
Alloa Athletic - Dunfermli.
info
16:00
Dundee FC - St. Mirren FC
info
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
info
22.01.
Raith Rovers - Heart of Midlothian
info
22.01.
Albion Rovers - Celtic FC
info
16:00
Stirling Albion - Elgin City
odl.
16:00
Arbroath FC - Annan Athletic
info
16:00
Berwick Rangers - Clyde FC
odl.
16:00
Edinburgh City - Forfar Athletic
info
16:00
Montrose FC - Cowdenbeath FC
info
Kompletní výsledky
20.01.
FC Twente - Heracles Almelo
1:0
18:30
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
info
19:45
ADO Den Haag - PEC Zwolle
info
19:45
Feyenoord Rotterdam - Willem II
info
20:45
FC Groningen - SBV Vitesse
info
22.01.
FC Utrecht - AFC Ajax
info
22.01.
SBV Excelsior - Go Ahead Eagles
info
22.01.
NEC Nijmegen - Roda JC
info
22.01.
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
info
20.01.
Helmond Sport - FC Oss
3:1
20.01.
FC Dordrecht - Jong Utrecht
3:0
20.01.
Fortuna Sittard - SC Telstar
1:1
20.01.
NAC Breda - Achilles '29
2:0
20.01.
FC Volendam - FC Eindhoven
3:1
20.01.
RKC Waalwijk - FC Emmen
1:1
20.01.
BV De Graafschap - FC Den Bosch
0:3
19:45
Jong PSV Eindhoven - Cambuur
info
22.01.
VVV Venlo - MVV Maastricht
info
Kompletní výsledky
20.01.
KAA Gent - Royal Charleroi SC
1:0
18:00
KV Kortrijk - SV Zulte Waregem
info
20:00
Mouscron-Péruwelz - KSC Lokeren
info
20:00
Waasland-Beveren - KV Oostende
info
20:30
KAS Eupen - KRC Genk
info
22.01.
Standard Lutych - Club Bruggy
info
22.01.
RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV
info
22.01.
KV Mechelen - KVC Westerlo
info
20.01.
AFC Tubize - Lommel United
2:0
17:00
Lierse SK - Cercle Bruggy
info
20:30
Royal Antverpy FC - OH Leuven
info
22.01.
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
info
Kompletní výsledky
11:30
Akhisar Belediyespor - Kayserispor
0:0
14:00
Konyaspor - Çaykur Rizespor
info
17:00
Bursaspor - Adanaspor
info
17:00
KDÇ Karabükspor - Galatasaray SK
info
22.01.
Gaziantepspor - Gençlerbirliği SK
info
22.01.
Osmanlispor - Antalyaspor
info
22.01.
Kasimpaşa SK - Trabzonspor
info
22.01.
Fenerbahçe SK - Istanbul B.
info
11:00
Elaziğspor - Manisaspor
2:2
11:00
Yeni Malatyaspor - Mersin I. Y.
2:1
13:00
Eskişehirspor - Balikesirspor
info
16:30
Giresunspor - Altinordu SK
info
22.01.
Ümraniyespor - Şanliurfaspor
info
22.01.
Bandirmaspor - Denizlispor
info
22.01.
Sivasspor - Boluspor
info
22.01.
Göztepe SK - Gaziantep BB
info
Kompletní výsledky
14:00
Iraklis Soluň - Veria FC
info
16:15
Panionios FC - Panetolikos FC
info
18:30
Olympiakos Pireus - Xanthi FC
info
22.01.
AEK Atény - Asteras Tripolis
info
22.01.
AE Larisa - Platanias Chanion
info
22.01.
APO Levadiakos - Atromitos FC
info
22.01.
AO Kerkyra - Panathinaikos FC
info
13:00
Acharnaikos FC - Aris Soluň
info
15:00
OFI Kréta - PAS Lamia 1964
info
22.01.
Panelefsiniakos - Apollon Smyrnis
info
22.01.
AEL Kalloni - Trikala FC
info
22.01.
PGS Kissamikos - AO Chania
info
22.01.
Panserraikos FC - Panthrakikos FC
info
22.01.
Aiginiakos FC - Kallithea FC
info
22.01.
Agrotikos Asteras - Sparta FC
info
22.01.
Panegialios FC - A. Karditsa
info
Kompletní výsledky
16:00
Anorthosis - Omonia Nikósie
info
17:00
Aris Limassol - AEK Larnaka
info
22.01.
Nea Salamis FC - AEL Limassol
info
22.01.
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
info
22.01.
APOEL Nikósie - AE Zakakiou
info
22.01.
Karmiotissa P. - Anagennisi Derynia
info
Kompletní výsledky
15:00
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
info
17:00
Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
info
17:15
Hapoel Ashkelon - Hapoel Tel-Aviv
info
19:30
Mac P-Tik. - Hapoel Beer-Sheva
info
22.01.
Bnei Yehuda Tel-Aviv - FC Ashdod
info
22.01.
Hapoel Kfar-Saba - Beitar J.
info
22.01.
Maccabi Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
info
Kompletní výsledky
20.01.
Ards FC - Glentoran FC
1:3
16:00
Crusaders FC - Cliftonville FC
info
16:00
Linfield FC - Ballymena United
info
16:00
Portadown FC - Glenavon FC
info
16:00
Ballinamallard - Coleraine FC
info
16:00
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
info
Kompletní výsledky
14:30
Llanfair United - Cefn Druids
info
18:15
The New Saints FC - Barry Town
info
Kompletní výsledky
14:00
St. Andrews FC - Balzan Youths
info
16:00
Birkirkara FC - Valletta FC
info
22.01.
Tarxien Rainbows - Pembroke Athleta
info
22.01.
Gzira United - Hibernians FC
info
22.01.
Floriana FC - Sliema Wanderers
info
22.01.
Hamrun Spartans - Mosta FC
info
Kompletní výsledky
22.01.
CE Jenlai - FC Lusitanos
info
22.01.
FC Ordino - FC Encamp
info
22.01.
UE Sant Julià - UE Engordany
info
22.01.
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SS Pennarossa - SP Cosmos
info
15:00
SP Cailungo - AC Libertas
info
15:00
FC Fiorentino - AC Juvenes
info
15:00
SP La Fiorita - SS Murata
info
22.01.
SP Domagnano - SS Folgore
info
22.01.
SS Virtus - SP Tre Penne
info
22.01.
SS San Giovanni - SC Faetano
info
Kompletní výsledky
20.01.
Lions Gibraltar - Manchester 62
1:1
18:15
Gibraltar United - Lynx FC
info
20:30
Glacis United - St Joseph's FC
info
22.01.
Europa FC - Mons Calpe
info
Kompletní výsledky
13:25
Premier League (Liverpool - Swansea)
15:15
Fotbal (Bundesliga – 17. kolo Werder Brémy – Borussia Dortmund)
15:25
Magazín Premier League (Premier League World 30)
Kompletní TV program
 
 
08.01., 11:56
Další videa
Anketa
Odolá Nice jarnímu tlaku Monaka a PSG?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!