Tare: De Vrij po sezóně odejde z Lazia

Lazio několik měsíců jednalo o prodloužení spolupráce se Stefanem de Vrijem, nakonec však nabídku nového kontraktu stáhlo. Sportovní ředitel Igli Tare potvrdil, že po sezóně se cesty obou stran rozejdou...
VČERA | Aktuality | 63 komentářů

Immobile dvěma góly sestřelil Veronu

Ciro Immobile se stal hlavní hvězdou utkání mezi domácím Laziem Řím a hosty z Verony. Ti se nenacházejí ve zrovna ideální formě a doufali, že trápící se Lazio by jim mohlo nabídnout nějaké body. Faktor Immobile ale něco takového zamítl a dvěma góly ve druhé půli utkání rozhodl.
VČERA | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Lazio se pokouší zvednout, vyzkouší ho Verona

Pondělní dohrávku Serie A obstará domácí Lazio Řím, které na Olympijském stadionu vyzve Hellas. Trápící se celek z Verony by rád využil možné únavy účastníka pohárů a také jeho nevýrazné formy, třebaže sám má starostí dost.
16.02. | Previews | 1 komentář

FCSB - SS Lazio 1:0

První zápas ve vyřazovací fázi Evropské ligy zvládli lépe fotbalisté Bukurešti, kteří díky brance Gnohérého zvítezili 1:0. Do odvety tak budou vstupovat z více než solidní pozice.
16.02. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: FCSB - SS Lazio

Výkony Lazia Řím se v poslední době trochu zhoršily a tým trenéra Simoneho Inzaghiho bude usilovat o zlepšení reputace v Evropské lize. Čeká ho jednak dlouhá a náročná cesta do Bukurešti, ale především nevyzpytatelný domácí celek FCSB.
14.02. | Previews | 3 komentáře

Anderson si s Inzaghim vše vyjasnil a vrátí se do sestavy Lazia

Spory Felipeho Andersona s nadřízenými v Laziu jsou podle všeho alespoň pro tuto chvíli zažehnány. Brazilský záložník se před týdnem po prohře s Janovem pohádal s koučem Simonem Inzaghim a následně byl odstaven mimo tým. Nyní však na Instagramu slíbil, že dál bude Laziu odevzdávat vše, a očekává se ve čtvrtek proti FCSB...
13.02. | Aktuality | 22 komentářů

Neapol doma otočila utkání s Laziem, to si odváží čtyři branky

Neapol díky famóznímu druhému poločasu dokázala otočit utkání s Laziem Řím a po tvrdě vybojovaných třech bodech se vrací na první příčku! Ačkoli hosty poslal do vedení de Vrij, tak se díky spolupráci Mertense se Zielińskim domácí radují.
10.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: SSC Neapol - SS Lazio

Neapol vyhrála sedm ligových zápasů v řadě a nyní si brousí zuby na další zářez. V sobotu večer na ní čeká atraktivní duel, na vlastním trávníku přivítá římské Lazio...
10.02. | Previews | 1 komentář

Lazio prodloužilo smlouvu s Luisem Albertem

Luis Alberto zůstane hráčem římského Lazia. Španělský ofenzivní univerzál, jenž se letos zařadil k oporám Biancocelesti, se dohodl na prodloužení kontraktu do roku 2022...
06.02. | Aktuality | 46 komentářů

Janov překvapil Lazio a odváží si tři body

Janovské CFC dokázalo vyhrát ve Věčném městě a porazilo favorizované Lazio. První branku Diega Laxalta sice ještě sudí s pomocí videa neuznali, ale tu druhou už ano. A byla to branka vítězná, neboť na jeho gól v 92. minutě už nedokázal nikdo reagovat. Lazio sice prohrálo, ale svou třetí příčku neopouští, i když soupeři se na něj dotahují.
06.02. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
20.02. Lazio si údajně vyhlédlo Evertona
Everton podává za Grêmio dobré výkony, což neuniká pozornosti evropských klubů. Zájem o brazilského křídelníka má podle posledních zpráv Lazio, ovšem protistrana žádá až 30 milionů eur. (transfermarketweb.com)
14.02. Gigot objektem zájmu Lazia
Laziu se během uplynulého období vyplatily posily z Belgie, kde by chtěli Biancocelesti zalovit i během letní přestávky. Mužstvo z hlavního města Itálie si vyhlédlo defenzivního univerzála Samuela Gigota z Gentu. (transfermarketweb.com)
12.02. Anderson se možná ve čtvrtek vrátí
V nominaci Lazia pro utkání s rumunským FCSB by se mohl po disciplinárních prohřešcích opět objevit Felipe Anderson, takové jsou čerstvé spekulace v Itálii. (football-italia.net)
09.02. Lazio by mohl opustit Felipe Anderson
Zpátky do Brazílie by se údajně mohl vrátit Felipe Anderson. Ofenzivní záložník se nedávno dostal do sporu s koučem Simonem Inzaghim a není v nominaci na utkání s Neapolí. (football-italia.net)
08.02. Souboj Neapole s Laziem odřídí Banti
Do práce půjde pozítří Luca Banti, ten byl jmenován hlavním rozhodčím utkání italské ligy mezi Neapolí a Laziem. (football-italia.net)
08.02. Felipe Anderson není součástí týmu
Felipe Anderson trénuje individuálně a není příliš pravděpodobné, že se dostane do nominace Lazia pro utkání s Neapolí. Ofenzivní Brazilec se po pondělní prohře s Janovem dostal do konfliktu s trenérem Simone Inzaghim a jenom záložník Lucas Leiva zabránil tomu, aby se hádka zvrhla v potyčku. (football-italia.net)
07.02. Inzaghi se prý pohádal s Andersonem
Kabinou Lazia podle Premium Sportu po prohře s Janovem v pondělí otřásla hádka, trenér Simone Inzaghi se údajně přel se svým neefektivním žolíkem Felipem Andersonem, přičemž mu měl vyčíst jeho snahu. (football-italia.net)
31.01. Coppa Italia - výsledek
Výsledek prvního semifinále Italského poháru: AC Milán - SS Lazio 0:0.
31.01. Lazio může znovu počítat s Immobilem
Ciro Immobile se vrací do nominace Lazia, italský útočník doléčil svalové zranění a je připraven nastoupit k prvnímu semifinále poháru proti AC Milán. (football-italia.net)
27.01. Immobile AC Milán od počátku neprověří
Lazio se v neděli při návštěvě Milána patrně bude muset obejít bez nejlepšího střelce Serie A Cira Immobileho. Dvacetigólový útočník se v minulém kole zranil a má být pouze na lavičce. (football-italia.net)