SS Lazio (Itálie)

AS opanovalo městské derby, Laziu jedna branka nestačila

AS Řím vyhrál prestižní derby a slaví tři body především díky skvělému začátku druhé půle. Nejprve proměnil penaltu Perotti a následně se dělovkou prosadil Nainggolan. Lazio se nevzdalo a další penaltu proměnil Immobile, ale víc Biancocelesti nestihli.
18.11. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Derby della Capitale tentokrát o Ligu mistrů

Italským fotbalem teď hýbe silné znepokojení a zklamání z výsledku barážového utkání, takže italská veřejnost potřebuje nějaký spektákl. Ideálním lékem na to by mělo být hned první utkání 13. kola, protože se do sebe v populárním souboji pustí oba římské celky.
17.11. | Previews | 9 komentářů

SS Lazio - OGC Nice 1:0

Další výhru v řadě má Lazio, což zároveň znamená jistotu postupu do další fáze. Biancocelesti tentokrát góly hodně šetřili a vlastně se nedokázali ani jednou prosadit. Jedinou branku si hosté vstřelili sami a to v nejméně vhodný okamžik, ve druhé minutě nastaveného času. Oním smolařem byl Maxime Le Marchand.
02.11. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Nice se snaží najít cestu z krize proti Laziu

Lazio Řím v letošní sezoně sbírá jednu pochvalu za druhou a body se na jeho kontě neustále kupí. Zpočátku bylo v tomto období také Nice, kterému se však dařit přestalo. Po hrozivě špatném říjnu budou Francouzi hledat ve Věčném městě vykoupení.
01.11. | Previews | 6 komentářů

Benevento Calcio - SS Lazio 1:5

Lazio zvládlo zápas na hřišti posledního Beneventa a nadále drží kontakt s nejužší špičkou. Biancocelesti už v prvním poločase nasázeli bezmocnému, leč snaživému soupeři tři branky a v pohodě si dokráčeli pro další tři body. Za Lazio se prosadilo hned pět střelců, vedle tradičního Immobileho i Bastos, Marušić, Parolo a premiérově i Nani.
29.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Policie potrestala tvůrce nálepek Anny Frankové v dresu AS Řím

Policie identifikovala dvacet fanoušků Lazia, kteří polepili část Olympijského stadionu v Římě nálepkami s podobiznou Anny Frankové v dresu městského rivala AS. Dvanáct příznivců, kteří k obrázkům připojili antisemitistické komentáře, nesmí pět let navštěvovat sportovní události v Itálii, další recidivista dostal osmiletý zákaz.
27.10. | Aktuality | 26 komentářů

Fanoušci Lazia bojkotovali čtení z deníku a při zápase hajlovali

Po skandálu s nálepkami s podobiznou Anny Frankové předvedli fanoušci fotbalistů Lazia další extremistické projevy ve středečním utkání italské ligy v Boloni. Při zápase mimo jiné zpívali fašistické popěvky a hajlovali.
26.10. | Aktuality | 366 komentářů

Bologna FC - SS Lazio 1:2

Čtvrté místo i po tomto kole patří Laziu. Biancocelesti opět zvítězili a tentokrát si připsali tři body na půdě Boloni. Hosté měli efektivní první poločas, během kterého udeřili Milinković-Savić a Senad Lulić. Autor druhé branky Lazia zamířil i do vlastní sítě a postaral se o korekci.
26.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Silné Lazio stojí proti poslednímu Beneventu

Na jedné straně Lazio, kterému se daří téměř vše, na co sáhne. Jeho protivníkem v 11. kole bude úplný opak - tápající Benevento, kterému patří až poslední místo v tabulce a jehož výkony se nijak výrazně nelepší. A nepochybně zaznamenáme hodně branek.
26.10. | Previews | 1 komentář

Preview: Bologna FC - SS Lazio

Lazio je v kontaktu s nejužší špičkou a na půdě Boloni si opět může pojistit čtvrté místo. Biancocelesti mají jednu z nejlepších forem v celé Serii A a především dobře fungující ofenzívu v čele s kanonýrem Immobilem. Italský ostrostřelec už nasázel třináct ligových branek.
25.10. | Previews | žádný komentář
18.11. Immobile je na derby připraven
V nominaci Lazia na dnešní derby s AS Řím je i Ciro Immobile. Kanonýr italského klubu je v pořádku po svalovém zranění. (football-italia.net)
16.11. Immobileho start v derby vážně ohrožen
Ciro Immobile vynechal dnešní trénink Lazia a je vážně ohrožen jeho start v sobotním derby proti AS Řím. Italský útočník v uplynulých dnech odehrál oba zápasy baráže o postup na MS proti Švédsku, nyní má ovšem znovu zdravotní problémy. (football-italia.net)
16.11. Rocchi bude mít na starost římské derby
Římské derby mezi AS Řím a Laziem bude řídit sudí Gianluca Rocchi. Zkušený rozhodčí nebude mít zřejmě nouzi o vypjaté momenty, neboť mezi oběma celky je na čtvrté a páté příčce pouze bodový rozestup. (football-italia.net)
15.11. Felipe Anderson se opět zranil
Felipe Anderson vinou natrženého stehenního valu letos ještě neodehrál ani jednu soutěžní minutu a je otázkou, zda bude k dispozici pro římské derby proti AS. Ofenzivní fotbalista Lazia se zotavil a o víkendu nastoupil k přátelskému souboji s Divine Amore (11:0), během zápasu se ovšem znovu zranil a čeká na verdikt lékařů ohledně vážnosti problému. (football-italia.net)
11.11. Strakosha může přijít o římské derby
V hlavním městě Itálie se po reprezentační pauze hraje velké derby a o to může přijít Thomas Strakosha. Brankář Lazia není zdravotně v pořádku, ze srazu národního týmu Albánie si přiveze svalové zranění. (football-italia.net)
10.11. Felipe Anderson bude brzy znovu hrát
Felipe Anderson je krůček od prvního startu v letošní sezoně. Ofenzivní Brazilec ve službách Lazia měl od léta problémy se svalovým zraněním, nyní je podle médií fit a zvládl kompletní trénink se spoluhráči. (football-italia.net)
08.11. Cristante na cestě do Lazia?
Lazio by podle posledních zpráv mohl posílit Bryan Cristante. Ten momentálně hostuje z Benficy v Atalantě Bergamo, Biancocelesti už se však měli podle listu "A Bola" dotazovat portugalského klubu. (football-italia.net)
07.11. Lazio přivítá Udinese až 24. ledna
Odložený zápas předminulého kola Serie A mezi římským Laziem a Udinese se odehraje 24. ledna. Zmíněné utkání se mělo původně odehrát minulou neděli, ale kvůli podmáčenému trávníku muselo být odloženo. (football-italia.net)
05.11. V Římě se dnes hrát nebude
Utkání mezi Laziem a Udinese se nakonec dnes hrát nebude, odloženo bylo kvůli silnému dešti a podmáčenému trávníku. (football-italia.net)