Tohle jsem ještě nezažil, řekl Baroš na tři výpadky světel

Milan Baroš má za sebou bohatou kariéru, přesto ho může na trávníku ještě něco překvapit. Stalo se tak ve 3. předkole Evropské ligy na hřišti Admiry Mödling, kde jeho Liberec vyhrál 2:1 v utkání, které bylo třikrát přerušeno kvůli výpadku světel.
DNES | Aktuality | 6 komentářů

Liberec v třikrát přerušeném duelu udolal dvěma góly Vůcha Admiru

Liberce zvítězili na úvod sezony v prvním utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Admiry Wacker Mödling 2:1 a nakročili k postupu. Skóre v sedmé minutě otevřel domácí Christoph Knasmüllner, hned za čtyři minuty ale srovnal Egon Vůch, který v 69. minutě svou druhou trefou otočil skóre.
VČERA | Komentáře a souhrny | 499 komentářů

Brankář Diviš je přesvědčený, že doma Boleslav o postup zabojuje

Ačkoli si Mladoboleslavští odvážejí z Makedonie nepříznivý výsledek 0:2, brankář Jakub Diviš věří, že doma proti Škendiji Tetovo ještě o postup ze 3. předkola Evropské ligy zabojují. Obrana soupeře prý není nejpevnější.
VČERA | Aktuality | 12 komentářů

Slavia si podle Škody do odvety s Riem Ave může věřit

Útočník Milan Škoda vzal domácí remízu Slavie z úvodního utkání 3. předkola Evropské ligy s portugalským týmem Rio Ave na sebe. Třicetiletý fotbalista po bezbrankovém výsledku novinářům řekl, že utkání nezvládl v koncovce. Pražané si však mohou podle Škody do odvety věřit, šance na postup jsou padesát na padesát, míní slávistický forvard.
VČERA | Aktuality | 2 komentáře

Je to hratelné, není to Barcelona, řekl kapitán Slavie Bílek

Za hratelný výsledek považuje kapitán Slavie Jiří Bílek bezbrankovou remízu v úvodním domácím duelu 3. předkola Evropské ligy s Rio Ave. Soupeř podle něj není nepřekonatelný a sám věří, že se jeho tým v Portugalsku prosadí.
VČERA | Aktuality | 5 komentářů

Mladá Boleslav prohrála v oslabení se Škendijí 0:2

Mladoboleslavští prohráli v prvním zápase 3. předkola Evropské ligy na hřišti makedonského vicemistra Škendije Tetovo 0:2. Český tým dohrával od 52. minuty bez vyloučeného stopera Lukáše Hůlky a oba góly inkasoval právě v oslabení.
VČERA | Komentáře a souhrny | 260 komentářů

Slávisté se doma rozešli s Rio Ave bez branek

Slávisté uhráli v úvodním duelu 3. předkola Evropské ligy s Rio Ave bezbrankovou remízu. Proti šestému týmu portugalské ligy sice byli Pražané aktivnějším týmem, ale neprosadili se. Jediný gól Milana Škody sudí neuznali kvůli předchozímu faulu.
VČERA | Komentáře a souhrny | 356 komentářů

Souček: Jsme na tom tak stejně a věříme, že můžeme postoupit

Záložník Tomáš Souček se domnívá, že dvojzápas 3. předkola Evropské ligy mezi slávistickými fotbalisty a portugalským Riem Ave nemá favorita. Oba týmy jsou podle něj přibližně na stejné úrovni. Věří, že Pražané mají na to postoupit, a ve čtvrtečním úvodním domácím utkání si přeje hlavně neinkasovat.
VČERA | Aktuality | 4 komentáře

Chceme opět zažít základní skupinu EL, přeje si liberecký Pokorný

Fotbalisté Liberce ve čtvrtek vstoupí úvodním zápasem 3. předkola na půdě Admiry Wacker Mödling do Evropské ligy a kapitán Lukáš Pokorný věří, že stejně jako vloni dokážou dojít až do základní skupiny. Cítí, že mužstvo má stejně velkou sílu jako před rokem a tréninky jsou dokonce podle něj možná nejkvalitnější za dobu jeho působení v A-týmu.
VČERA | Aktuality | 16 komentářů

Jsou to dva vyrovnané týmy, řekl kouč Slavie Uhrin před Riem Ave

Trenér Dušan Uhrin mladší vidí šance slávistických hráčů na postup ze 3. předkola Evropské ligy proti portugalskému Riu Ave zcela vyrovnaně padesát na padesát. Ve čtvrtečním úvodním utkání doma v Edenu chce oproti 2. předkolu s Levadií Tallinn zlepšit defenzivu.
27.07. | Aktuality | 4 komentáře
28.07. V Rakousku se třikrát přerušovalo
Fotbalisté Liberce zvítězili na úvod sezony v prvním utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Admiry Wacker Mödling 2:1 a nakročili k postupu. Skóre v sedmé minutě otevřel domácí Christoph Knasmüllner, hned za čtyři minuty ale srovnal Egon Vůch, který v 69. minutě svou druhou trefou otočil skóre. Zápas byl v druhém poločase kvůli výpadku světel hned třikrát přerušen. Poprvé se nehrálo více než půlhodinu, poté necelých devět minut a nakonec v závěru asi pět minut. Mezitím srazil domácí Toni Vastic Jana Navrátila a byl vyloučen. (ČTK)
28.07. Admira - Liberec 1:2
Výsledek prvního utkání třetího předkola Evropské ligy: Admira - Liberec 1:2 (7. Knasmüllner - 11. a 69. Vůch).
28.07. Novák zařídil výhru Midtjyllandu
Midtjylland vyhrál v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy na půdě maďarského Videotonu 1:0 a velký podíl na tom má Filip Novák, český obránce dal v 55. minutě jediný gól duelu.
28.07. Utkání Admira - Liberec je přerušeno
Přerušen byl první zápas třetího předkola Evropské ligy mezi rakouskou Admirou a Slovan Liberec, v průběhu druhého poločasu na stadionu zhasla světla.
28.07. FK Škendija 79 - Mladá Boleslav 2:0
Výsledek dnešního prvního utkání třetího předkola Evropské ligy: FK Škendija 79 - Mladá Boleslav 2:0 (69. Junior, 75. Hasani).
28.07. Slavia - Rio Ave 0:0
Výsledek utkání 3. předkola Evropské ligy: Slavia - Rio Ave 0:0.
28.07. Dúbravku čeká debut v sestavě Liberce
Základní sestava Liberce pro dnešní první zápas třetího předkola Evropské ligy proti Admiře: Dúbravka - Coufal, Hovorka, Pokorný, Sýkora - Breite - Vůch, Folprecht, Ševčík, Bartl - Komličenko. (uefa.com)
28.07. Na hrotu Mladé Boleslavi Mebrahtu
Základní sestava Mladé Boleslavi pro utkání 3. předkola Evropské ligy se Shkendijou: Diviš - Pauschek, Kúdela, Hůlka, Fleišman - Rada, Jánoš - Vukadinović, Magera, Kalabiška - Mebrahtu. (fotbal.idnes.cz)
28.07. Slavia s Van Kesselem i Škodou
Základní sestava Slavie pro utkání 3. předkola Evropské ligy s Rio Ave: Pavlenka - Mikula, Deli, Bílek, Bořil - Hušbauer, Souček - Van Kessel, Kenia, Mihalík - Škoda. (fotbal.idnes.cz)
28.07. Slavia zaplatí za chování fanoušků v EL
Slavia zaplatí za chování fanoušků v zápasech 2. předkola Evropské ligy proti Levadii Tallinn několik set tisíc korun. Za úvodní duel v Estonsku dostal pražský klub od UEFA pokutu v přepočtu 150 tisíc korun a za domácí duel by měl následovat dvojnásobný postih. Podle klubového webu navíc hrozí Slavii v případě dalších prohřešků v krajním případě i uzavření stadionu. Pražané pykají za používání pyrotechniky v Tallinnu, házení předmětů na hrací plochu a pokřik "UEFA mafia". Několik fanoušků se navíc po závěrečném hvizdu úvodního utkání dostalo k atletické dráze kolem hřiště. V domácím duelu se příznivci dopustili podobných prohřešků, navíc byly neprůchozí schody na tribuně Sever. Pokud by incidenty pokračovaly i v 3. předkole s Riem Ave, které Slavia rozehraje dnes doma, hrozí Vršovickým uzavření části nebo dokonce celého stadionu. (ČTK)